Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 529 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 526
Uživatelů: 3
Celkem: 529

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 13:17


Zdravím všechny...
Potřeboval bych poradit, co znamená chyba, kterou mi vyhodil VAG.
11733 - regulace klepání válce 1 (regulační mez dosažena) P 1325-35-10
- na co může mít vliv a co může způsobovat...píše sporadicky, ale nevím, co to je...díky moc
A ještě jedna věc, proč mi VAG jednou najde chyby a vyhodí mi je v hlášení, po týdnu zase ne, pak opět ano atd...prostě zvláštní...víte někdo??
nahoru

sponzor





04.02 2008 13:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 13:18


1.robo:
Zdravím všechny...
Potřeboval bych poradit, co znamená chyba, kterou mi vyhodil VAG.
11733 - regulace klepání válce 1 (regulační mez dosažena) P 1325-35-10
- na co může mít vliv a co může způsobovat...píše sporadicky, ale nevím, co to je...díky moc
A ještě jedna věc, proč mi VAG jednou najde chyby a vyhodí mi je v hlášení, po týdnu zase ne, pak opět ano atd...prostě zvláštní...víte někdo??

Pardon, tak chyba je 17733 !!!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

04.02 2008 13:37


Nejsou to náhodou ty dvě čidla na boku bloku válců?

Pokud je tam máš, tak je proměř. Já měl na motoru 1.8T čídla dvě.
Na správnou hodnotu (impedanci) čidla bych se musel podívat doma.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

04.02 2008 16:04


jestli jsou to jen sporadické chyby tak to řešit nemusíš... nejsou aktivní
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

04.02 2008 17:52


Nesouhlasím, že sporadické chyby není nutné řešit. Hledá se to sice špatně, ale mě to dělalo na A3ce pěkný bordel, že jsem nevědel kde mi hlava stojí.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 17:55


Petan:
Nesouhlasím, že sporadické chyby není nutné řešit. Hledá se to sice špatně, ale mě to dělalo na A3ce pěkný bordel, že jsem nevědel kde mi hlava stojí.

No, mně to asi dělá pěkný bordel na motoru, proto by mě zajímalo, co je to za chybu...fakt nikdo nevíte???
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

04.02 2008 18:01


Teď jsem se díval do popisu jak s tím čidlem. Doporučují ho odmontovat, vyčistit plochy o rzi, dát zpět a dotáhnout momentem 20NM. Pokud máš čídla 2 tak zkus obě čidla proměřit, jestli jedno není vadné.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 18:18


Petan:
Teď jsem se díval do popisu jak s tím čidlem. Doporučují ho odmontovat, vyčistit plochy o rzi, dát zpět a dotáhnout momentem 20NM. Pokud máš čídla 2 tak zkus obě čidla proměřit, jestli jedno není vadné.

Čidlo klepání mám jen jedno a odmontované jsem ho měl, i jsem ho čistil...ale bylo i tak v pořádku!!!Nevím, třeba je motor v prdeli...ale stle netuším, co to čidlo má kontrolovat a co má zjistit!!!
nahoru

sponzor





04.02 2008 18:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

04.02 2008 18:34


Měl jsem podobný problém ale jinde. Měl jsem nahodilé zkraty na vstřikách ale nec jsem nenašel.

Tak jak to popisuješ tak to vypadá na problém v čidlu nebo kabeláži. Bohužel je to metoda pokusu a omylu. Nevím kolik stojí to čidlo, ale asi bych to vykoušel. Tedy za předpokladu, že motor je OK a ne KO.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

04.02 2008 18:40


Petan:
Měl jsem podobný problém ale jinde. Měl jsem nahodilé zkraty na vstřikách ale nec jsem nenašel.

Tak jak to popisuješ tak to vypadá na problém v čidlu nebo kabeláži. Bohužel je to metoda pokusu a omylu. Nevím kolik stojí to čidlo, ale asi bych to vykoušel. Tedy za předpokladu, že motor je OK a ne KO.


tak určitě bych to vyřešil smazáním a po jízdě opět načtením a pak bych to řešil

každopádně kod č. 17733

Doporučený postup: kontrola regulace klepání měřené hodnoty skupina 020, kontrola vedení k čidlu klepání, kontrola čidla
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 18:41


Petan:
Měl jsem podobný problém ale jinde. Měl jsem nahodilé zkraty na vstřikách ale nec jsem nenašel.

Tak jak to popisuješ tak to vypadá na problém v čidlu nebo kabeláži. Bohužel je to metoda pokusu a omylu. Nevím kolik stojí to čidlo, ale asi bych to vykoušel. Tedy za předpokladu, že motor je OK a ne KO.

Nevím, co mi to dělá, ale motor je šíleně hlučný, úplně nesnesitelně, spotřeba šílená, ale jinak olej a ani vodu nebere!Je to horší a horší...cuká atd...těžko popsat, to by jsi musel slyšet!!!Ale výkon má stále...prostě ani mechanici neví!Ti, co neznají audiny, tak říkají, že v poho, ti, co je znají - s těma jsem se nesetkal!!A v Audi servise věděli hovno....udělali základní nastavení a hotovo!!!Nevím, jestli ty mé problémy jsou jen čidlem...to by byl zázrak!!!A navíc, nekdy mi to řídící jednotka napíše, někdy ne!!Ale psalo to, už když jsem kupoval auto a vše bylo v pohodě...no a po měsíci se to posralo a už je to jen horší a horší a nikdo neví nic!!!A tak se nervuju už asi čtyři měsíce, vrazil jsem do toho mraky peněz a už jen čekám, kdy odejde motor!!!Potřeboval bych to dát do kupy, protože teď je to neprodejné a ani to nejede...což je v prdeli!!!
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 17.12. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 18

04.02 2008 18:42


Čislo klepání zjišťuje vibrace motoru a údaj zasílá do řídící jednotky, která zpožďuje zapalování tak dlouho, dokud klepání nepřestane (upravuje předstih).
Měří se na osciloskopu. Bez oscilu se může přeměřit jen odpor mezi svorkami na ECU* s danou svorkou na čidlu. Hodnota by měla být vždy menší než 1 ohm.
Vzhledem k tomu, že tam píše, že regulační mez dosažena, tak to vypadá, že to čidlo vrátilo takovou hodnotu, že ECU* úpravou předstihu dosáhlo limitu úpravy předstihu. Mohlo by to vzniknout třeba někdy při startování nebo při hodně nízkých otáčkách motoru při zátěži, kdy ten motor tak nějak "kope".
Chyby smaž a když se to vyskytne znovu tak to pak řeš.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 18:43


Meggy:


tak určitě bych to vyřešil smazáním a po jízdě opět načtením a pak bych to řešil

každopádně kod č. 17733

Doporučený postup: kontrola regulace klepání měřené hodnoty skupina 020, kontrola vedení k čidlu klepání, kontrola čidla


...co je ta kontrola regulace klepání měřené hodnoty skupina 020???
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 18:46


mira:
Čislo klepání zjišťuje vibrace motoru a údaj zasílá do řídící jednotky, která zpožďuje zapalování tak dlouho, dokud klepání nepřestane (upravuje předstih).
Měří se na osciloskopu. Bez oscilu se může přeměřit jen odpor mezi svorkami na ECU* s danou svorkou na čidlu. Hodnota by měla být vždy menší než 1 ohm.
Vzhledem k tomu, že tam píše, že regulační mez dosažena, tak to vypadá, že to čidlo vrátilo takovou hodnotu, že ECU* úpravou předstihu dosáhlo limitu úpravy předstihu. Mohlo by to vzniknout třeba někdy při startování nebo při hodně nízkých otáčkách motoru při zátěži, kdy ten motor tak nějak "kope".
Chyby smaž a když se to vyskytne znovu tak to pak řeš.

Díky, mně ale spíš zajímá, co to může fyzicky dělat za problémy, pokud bude to čidlo špatné a nebo jestli jen snímá motor, který může být špatný!!!Abys rozumněl - může špatné čidlo dělat nějaký bordel a hlavně jaký???
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

04.02 2008 18:48


1.robo:


...co je ta kontrola regulace klepání měřené hodnoty skupina 020???


to ti bohužel neřeknu, nikdy jsem to řešit nemusel...jen jsem ti to opsal z VISu...ale pamatuju si, že jsem už nějaká čidla posílal pár lidem, takže asi sem tam odchází, ale co jim to dělalo nevím
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

04.02 2008 18:49


Tak teď nechci strašit, ale měl jsem A3 1.8T něco podobného a skončilo to výměnou hlavy. Vrazil jsem do toho 38tisích.

No a zkušenosti s autorizovanym servisem mám strašné. Nevědeli nic. Nakonce jsem si poradil sám. Po jejich zásahu jsem zkontroloval vše co šlo. Nakonec jsem vyčistil i škrtící klapku a provedl reset a zformátování řídíci jednotky.

Jen mě napadá a co svíčky. Jsou OK. Použil jse kdysi Brisk a odešly po 1000Km.
Teď mě napadlo, známý měl problém u obsahu 1.6. Prý se tam pouští "přepadem" výfukové plyny zpět do sání. Asi bych zkontrolovat i to. To ale nevím jistě.
nahoru

sponzor





04.02 2008 18:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 19:07


Petan:
Tak teď nechci strašit, ale měl jsem A3 1.8T něco podobného a skončilo to výměnou hlavy. Vrazil jsem do toho 38tisích.

No a zkušenosti s autorizovanym servisem mám strašné. Nevědeli nic. Nakonce jsem si poradil sám. Po jejich zásahu jsem zkontroloval vše co šlo. Nakonec jsem vyčistil i škrtící klapku a provedl reset a zformátování řídíci jednotky.

Jen mě napadá a co svíčky. Jsou OK. Použil jse kdysi Brisk a odešly po 1000Km.
Teď mě napadlo, známý měl problém u obsahu 1.6. Prý se tam pouští "přepadem" výfukové plyny zpět do sání. Asi bych zkontrolovat i to. To ale nevím jistě.

Svíčky mám nové Bosch, podle autodat, kabely také NGK, přetěsnil jsem svody, vyčistil škrtící klapku...no, je toho prostě spousta a spousta peněz, ale pořád nic k lepšímu!!!Vše se posralo při běžné jízdě - začalo to být hlučné a třepat se, z ničeho nic a od té doby kolísají otáčky, je to hlučné, chvěje se celé auto - volant, řadící páka, sedačky...všude ten nekultivovaný a hlučný motor jde slyšet a cítit!!!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

04.02 2008 19:22


Ještě se zeptám, kolik má motor nalítáno. Já jsem zjistil, že ti majitelé přede mnou stáhli brutálně kilometry. koupil jsem to AAA s 128000km a reálně mělo auto nalítanou 2x tolik. Takže se bojím toho nejhoršího.

Ale na diagnostiku jsou podle mě na fórumu lepší fachmani. Určitě by to chtělo vidět a slyšet.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

04.02 2008 19:31


Petan:
Ještě se zeptám, kolik má motor nalítáno. Já jsem zjistil, že ti majitelé přede mnou stáhli brutálně kilometry. koupil jsem to AAA s 128000km a reálně mělo auto nalítanou 2x tolik. Takže se bojím toho nejhoršího.

Ale na diagnostiku jsou podle mě na fórumu lepší fachmani. Určitě by to chtělo vidět a slyšet.

Je to r.v. 96 B5 a má 164000, nevěřím tomu, takže krát dva také a to určitě!!!Nevím, na koho se obrátit...absolutně už netuším!!!Už jsem i přemýšlel, že to střelím i třeba za šedesát tisíc, ale v tomto stavu si nejsem už jistý ničím!!!A přitom takový krasavec...jsem si pohrál a je to facelift 2000 se vším všudy, i když je to r.v.96!!Jak říkám, peněz mraky a teď tohle!!No, nevím, kolik by stál motor z vrakáče, ale narovinu, už nemám chuť do toho vrazit dalších 30000,-!!!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

04.02 2008 20:04


Na vrakáči se pohybují ceny motoru od 10-12 tisíc. Záleží na nich. Hlavně je důležité, aby byl funknčí. Musí dát garanci, že se dá motor vrátit. Možná 1.6 motor by mohl být levnější.

Fakt by mohl někdo z místních fachmanů poradit. Určitě je tady někdo z okolí tvého města.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

04.02 2008 20:17


ja myslím že to snad tak horký nebude...chce to rozhodit a pak tepřiv řešit jiný motor...takhle na dálku se dá těžko radit
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvků: 4000 | Témat: 60

05.02 2008 6:53


Mno skontroloval si ci nemas skoceny remen? Skontrolovat, ale precizne! Do ktorej krajnej hodnoty ide predzapal? Maximal, ci minimal. Z toho by som vychadzal.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

05.02 2008 16:07


Chlapi, tak jsem byl dnes na emisích a dopadly výborně, takže motor asi špatný nebude...???Dnes se mi už zase žádné chyby neobjevili, když jsem to napíchl, ale to je běžné, zase se objeví časem...to už znám!!!Ale mám nový poznatek, přičichl jsem k motoru - otvoru, kama nalívám olej a jde z tama moc cítit benzín...je to problém???Už nevím, kde a co hledat, tak zkouším!!díky
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

05.02 2008 17:07


Když jsi vypouštěl olej, díval jsi se na něj? To je důležité. Jestli je z otvoru na oleje cítit benzín, tak by to mohly být pístní kroužky na nekterém z válců.

Ale je divné, že teď nemáš s motorem problém. To jak jsi popisoval, že se ti hádá motor, tak to by mohlo blbnout zapalování.

Když jsem měl s A3 1.8T problém, tak chybné zapalování dělalo to, jako by motor šel na dva válce.
nahoru

sponzor





05.02 2008 17:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 17.12. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 18

05.02 2008 19:36


Motor bude v pořádku. Jestli je chyba v regulaci předstihu, tak ECU* akorát neví kdy má pustit do válce jiskru. Je to chyba sporadická, takže může akorát někdy šibnout nějakému čidlu v palici a do ECU* se dostane špatná informace podle které ECU* špatně nastaví předstih a to pak motor může mít nepravidelný nebo tvrdý chod.
A benzín v oleji? To by ti musela uchcávat stříkačka do sání, aby se přes pístní kroužky dostal benzín a to se ti stát nemůže (staré karburační motory takový problém mít mohly). Kontroluj jen hladinu oleje, jestli ti nepřibývá.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvků: 4000 | Témat: 60

05.02 2008 21:40


Mira ako to, ze u vstreku sa nedostane benal do oleja a u karbeca ano?
Inac benal v oleji nic moc.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

06.02 2008 7:00


Petan:
Když jsi vypouštěl olej, díval jsi se na něj? To je důležité. Jestli je z otvoru na oleje cítit benzín, tak by to mohly být pístní kroužky na nekterém z válců.

Ale je divné, že teď nemáš s motorem problém. To jak jsi popisoval, že se ti hádá motor, tak to by mohlo blbnout zapalování.

Když jsem měl s A3 1.8T problém, tak chybné zapalování dělalo to, jako by motor šel na dva válce.

S motorem mám stále problém - jen dopadly dobře emise, což zančí, že by měl být motor fyzicky v pořádku!Takže si také myslím, že to může být zapalování!A máš pravdu, chod a zvuk to má takový divný, jako by nějaký válec vynechával..ale nevynechává, asi jsou slabé jiskry...fakt nevím!!!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 142 | Témat: 21

06.02 2008 7:03


mira:
Motor bude v pořádku. Jestli je chyba v regulaci předstihu, tak ECU* akorát neví kdy má pustit do válce jiskru. Je to chyba sporadická, takže může akorát někdy šibnout nějakému čidlu v palici a do ECU* se dostane špatná informace podle které ECU* špatně nastaví předstih a to pak motor může mít nepravidelný nebo tvrdý chod.
A benzín v oleji? To by ti musela uchcávat stříkačka do sání, aby se přes pístní kroužky dostal benzín a to se ti stát nemůže (staré karburační motory takový problém mít mohly). Kontroluj jen hladinu oleje, jestli ti nepřibývá.

NO, tak tomu rozumím, ale co mám vyměnit a nebo co zkusit zpravit...protože ten motor nemá tendence být jednou lepší, jednou horší...on má zvuk a chod pořád nějaký divný, kolísají otáčky...prostě se nechová normálně - jak poznat, že mám špatné zapalování?Co pro to udělat???
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 17.12. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 18

07.02 2008 8:20


1.robo: Co máš vyměnit ti po netu neřeknu, nejsem žádný senzibil.
Musíš přeměřit hallův snímač otáček v rozdělovači, indukční snímač na klice, čislo klepání. Všechno se měří osciloskopem. Správné průběhy a postupy měření najdeš např. v programu VIVID Workshop.
Když budou čidla OK tak zkontrolovat káble a konektory. Více ti asi neporadím.

Milos1: Může to vzniknout i u stříkačky, kdyby byl špatný elektromag. ventil v trysce. To by ale motor měl vysoké CO na výfuku.
U karburátorů se dostal benzín do oleje většinou přes špatnou AC pumpu, která byla chycená na hlavě nebo bloku motoru a poháněná mechanicky.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 28.3. 2007
Příspěvků: 36 | Témat: 4

13.02 2008 15:01


1.robo:
Zdravím všechny...
Potřeboval bych poradit, co znamená chyba, kterou mi vyhodil VAG.
11733 - regulace klepání válce 1 (regulační mez dosažena) P 1325-35-10
- na co může mít vliv a co může způsobovat...píše sporadicky, ale nevím, co to je...díky moc
A ještě jedna věc, proč mi VAG jednou najde chyby a vyhodí mi je v hlášení, po týdnu zase ne, pak opět ano atd...prostě zvláštní...víte někdo??

Prosím tě, ber moji reakci s nadhledem, protože jsem ženská a nerozumím tomu, ale moje Audinka mě už dost potrápila a tohle je jedno z těch trápení. Musela jsem nechat vyměnit tzv.čidlo klepání (neboli detonační čidlo).A ZATÍM je klídek. Nevím, na co přesně to má vliv, ale já jenom logicky uvažuju....palivový systém...spotřeba atd.Přístojovka mi svítí jak vánoční stromek. Teď jsem ke všemu měnila 2. lambdu...tak nevím....
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email