Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 533 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 531
Uživatelů: 2
Celkem: 533

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: Měchy
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

07.07 2016 16:00


Ty to nechápeš , Aerosus nic nevyrábí , jsou to překupníci všeho co jim kdo nabídne , jenom to tak má vypadat.

konkrétně tyhle tlumiče na A8 jsem od nich testoval už loni a dopadlo to hodně špatně ,nakonec jsem jim poslal všech cca 12 kusů zpátky , ve dvou případech to dokonce prasklo na autě, jeden bouchnul majiteli doma před domem po příjezdu ...
ale většinou šlo o drobné uniky vzduchu ,nakonec jsem povyměňoval i ty zbývající funkční protože jsem nechtěl riskovat dalšího nasranýho zákazníka

jo a ten jeden jsem rozebral a zjistil že to vubec nemá ty cívky na nastavování tuhosti podvozku takže vlastně i přijdeš o funkci adaptivního podvozku

jo ještě ty recenze u nich na webu to je taky dobrá ojebávka ,všimni si že tam každý hodnotí hned potom co mu to přišlo domu ,takže tam všichni píšou jak to rychle přišlo jak je to dobře zabalený ale ani jedna negativní recenze

když ale zajedeš na sociální sítě,tak tam už je to jinak, např na Facebooku jsou
často špatný recenze ale oni to pak vymažou, mají to prostě velice chytře udělaný

nebo třeba tady ,to už nesmáznou - http://www.motor-talk.de/forum/luftfederung-ersatztteile-von-aerosus-t4805687.html
nahoru

sponzor





07.07 2016 16:00


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

08.07 2016 8:48


Na každou větší firmu jsou kladné recenze a špatné recenze. To je normální. Chápu to moc dobře, to neboj. To máš jako např. s autobazarem AAA. Včera namontováno a funguje. CDC* budu zkoumat, až dám druhý zítra. Auta dělám již mnoho let a nevypadá to na aušus. A nemyslím si, že by se mělo něco podělat
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.12. 2008
Příspěvků: 538 | Témat: 62

08.07 2016 10:21


Jen me napadlo, kdyz to tady ctu, dat na VAGu test akcnich clenu podvozku a tam se prece ty hodnoty meni pri ruznem zatizeni, ne? Tam by melo jit poznat, zda se hodnoty hybou, nebo jsou pevne.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

08.07 2016 11:40


To ne. V blokách se asi budou měnit hodnoty proudu, ale fyzicky asi nepoznáš, jestli to opravdu více nebo méně tlumí-tam by muselo být ještě jedno čidlo tlaku=min 1-2kabely navíc. Do tlumiče vedou pouze dva kabely, které ovládají ventil. Nejvyšší tlumicí síla nastane tehdy, není-li cívka magnetu elektricky vybuzena. Při
nejnižší tlumicí síle protéká cívkou magnetu proud asi 1800 mA.
V nouzovém chodu se cívka magnetu elektricky nevybudí. Potom se nastaví maximální
tlumicí síla a tím se zajistí stabilní dynamika jízdy (výňatek ze servisního manuálu)
Co můžu, tak porovnám aspoň hodnoty odporu nových a originálních...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

08.07 2016 15:00


No ještě dorazila jedna zásilka dnes. Malá radost za ty nervy kolem. Tohle je skutečně z Číny a vůbec mi to ani náhodou nevadí. A zásilka z Číny mi dorazila !
Buď to jsou opravdu originály (je na nich vyraženo origo OEM číslo), nebo jsou číňani tak dobrý, že to kopírujou i s těma číslama.
Nenašel jsem ani jeden rozdíl oproti originálu...
cena 42 EUR vč.pošty
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 678 | Témat: 40

08.07 2016 20:12


Krytky na kolesa som brala z eBayu z Nemecka za 19.50 eur vratane posty. Vyzeraju ako origo, logo Audi, katalogove cislo, este aj daka kontrolna znacka tam je.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

08.07 2016 20:40


Tak to jsi Lenko lepší. A já to hledal jako blbec
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

11.07 2016 8:55


Druhá strana namontána. Vše bez problémů funguje.
nahoru

sponzor





11.07 2016 8:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

11.07 2016 21:34


Twe, tak to tady ctu a nevim jestli do toho jit, nebo ne. Pracovni postup popsanej vsechna cest, ale vydrzi to neco?
Musim to resit rychle, dneska mi doslova bouchnul levej predek. Palubka hraje vsema barvama, auto lezi jak zehlicka a ja nezajedu ani do garaze.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

11.07 2016 22:16


Jakej je vlastne rozdil mezi prednim a zadnim mechem? Myslim jen mechy, ne cely tlumici jednotky, tam je to jasny.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

11.07 2016 23:02


Predné tlmiče sú masívnejšie. Rozdiel v mechoch je preveliký. Sú úplne iné. Cez predné mechy ide stredom tlmič, vzadu sú samostatné. Stačí porozmýšľať
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

11.07 2016 23:39


lubomt (11.07 2016 23:02) orig :
Predné tlmiče sú masívnejšie. Rozdiel v mechoch je preveliký. Sú úplne iné. Cez predné mechy ide stredom tlmič, vzadu sú samostatné. Stačí porozmýšľať

No, tak predevsim, tlumic prochazi stredem mechu jak vzadu, tak vepredu. Pohledove je rozdil jen v hlave a uchyceni. Zadni ma expanzni nadrzku vyvedenou z hlavy. Proto se ptam na rozdil mezi vlastnima mechama. O vetsi masivnosti predniho taky nemuze bejt rec.....
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

12.07 2016 7:41


V podstatě není rozdíl žádný. Opravdu jen ve velikosti. Vzadu je pak velikost kompenzována kvůli komfortu tou externí expanzkou. Kolega lubomt nejspíše psal o měchách na A6.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

12.07 2016 8:30


Áno, písal som o A6 C6.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

12.07 2016 11:37


SUP1 (12.07 2016 7:41) orig :
V podstatě není rozdíl žádný. Opravdu jen ve velikosti. Vzadu je pak velikost kompenzována kvůli komfortu tou externí expanzkou. Kolega lubomt nejspíše psal o měchách na A6.

Jj, diky za odpoved, uz jsem nasel foto vsech pohromade a ty zadni jsou pouze kratsi. Slo mi o to, jestli by nebylo mozny pouzit vlastni mech ze zadniho. Uz vim, ze ne. Tech zadnich je vsude dostatek za smesnou cenu, prednich je malo .....
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

12.07 2016 20:18


no spíš v Čechách málo. A pokud máš měch s
OEM číslem končícím AF jako já(co jsem pochopil, tak na větší zátěž kvůli těžkému motoru), připrav se větší investici a větší shánění
nahoru

sponzor





12.07 2016 20:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

13.07 2016 7:19


Momentalne mam vyreseno. Jetej dil, komplet i s tlumicem za 4 tis.
Jinak jsem se na bazosi dotelefonoval na nejakyho pana ze Slovenska, v Praze bydliciho, kterej umi udajne americkej mech za 160 E. Nesel jsem do toho, pac ta nabidka prisla pozde.
Cislo mechu jsem zatim nezjistil, ale mam V8 a to, co kupuju je taky z V8, takze by to melo bejt cajk.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

13.07 2016 7:23


Tak to máš ten běžný měch. Teď mě napdlo, že by nebylo vůbec na škodu běžný měch nahradit tím AF, mělo by to mít lepší životnost
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

13.07 2016 7:35


Jinak návod na vlastní repas na straně 1 postupně ladím a dopisuji tam poznatky a další věci, aby to bylo co nejvíce užitečné
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

13.07 2016 7:55


Tak to je gut, urcite se to bude jednou hodit.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

16.07 2016 19:04


SUP1 (03.07 2016 12:23) orig :
Měch nedorazil, ještě jsem neobjednal,nejdříve vyměním celé jednotky z Německa viz výše a pak se budu zajímat o repasi. Avšak pán na mě jevil velice dobrý dojem. Možná to pak zrepasuju a následně prodám, ať se něco vrátí
Určitě pak udělám nějaké foto, ev. vymyslím nějaký návod.
Už teď mám malou vychytávku: při demontáži netřeba odpojovat horní ramena dle návodu, ale postačí pověSIT* dolů (povolit ty 3 vrchní šrouby) a vzniklou horní dírou lze měch povolit a to malou ráčnou s kloubkem (4x matka č.13)

Trochu to zjednodusim. Kdyz nejdriv vyndas ten spodni sroub, kterej drzi tlumic v ramenu a tlumic pak vyhaknes mimo rameno, tak po vysroubovani tech trech hornich sroubu se to da cely vyklonit do strany a spustit dolu. K tem 4 trinactkam je pak super pristup zboku. Netreba se tam cpat horem s kloubkama.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

17.07 2016 10:50


No mě se to dělalo dobře tak (malá ráčna+kloubek). Ale možná máš pravdu, někomu to bude vyhovovat očkoplochým klíčem
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.11. 2015
Příspěvků: 84 | Témat: 11

21.07 2016 17:38


At tak ci tak, je to pohodova prace na hodinu. Je dobry sundat ten bocni zpetnej ventil, pak to neklade zadnej odpor. A jaxi psal vyse, uvnitr je pouze elektromagnetickej ventil k upousteni tlaku. To je ten stekr
Ventil zboku je pouze plnici, ma funkci zpetnyho ventilu, je mechanickej, takze tudy upoustet nelze.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

26.07 2016 8:41


oba měchy zatím fungují tak, jak mají.
Chystám se na Vánoce ještě vyměnit všechna přední ramena
Docela mě štve, že Meyle HD nedělá sadu na A8
nahoru

sponzor





26.07 2016 8:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 678 | Témat: 40

26.07 2016 10:12


Vsak si tam daj Swag alebo TRW.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

26.07 2016 10:39


TRW dělají i ramena?
Nebyl by nějaký odkaz?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2013
Příspěvků: 174 | Témat: 8

26.07 2016 19:50


Meyle nedělá sadu, ale lze koupit jednotlivě. Nevím jestli konkrétně HD ale drží to celkem i na A8.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 678 | Témat: 40

26.07 2016 20:36


Kupovali sme na jesen na A6 celu prednu napravu, bol to Swag, dve veci boli od TRaw, lebo Swag nebol skladom. Nepredava sa to ako sada, ale ako jednotlive diely. Cena na A6 C6 bola okolo 600 eur. Boli tam aj veci na A8, to si pamatam a urcite Swag aj TRW. Muz prilis Meyle HD nechcel, boli na to rozne nazory a pytal sa aj znameho v servise, vraj sa pokazili. Ale je to nazor proti nazoru a ja nejdem kydat na Meyle, na autach sme to nikdy nemali.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2013
Příspěvků: 253 | Témat: 9

27.07 2016 7:55


Je to škoda, meyle HD jsou perfektní, mám s tím zkušenost.
Uvidím, zkusím si nechat nacenit originál a pak TRW a rozhodnu se. Rozhodně nechci brát druhovýrobu, např.Febi z Kelly
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 678 | Témat: 40

27.07 2016 9:35


Pri cenach originalov zaplaces.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email