Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 177 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 174
Uživatelů: 3
Celkem: 177

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK junior
AK junior


Registrace: 10.9. 2013
Příspěvků: 658 | Témat: 25

16.03 2016 9:04


tomko222: tak to nevim, to musi byt fakt blato aby se znicily kotouce tak brzo. Ja mam temer rok kotouce, 15tis najeto a vse v poradku. Zadne pulzovani od lokalniho prehrati kotouce, co asi nekteri znaji. A s brzdenim se nemazu. Neco pravdy na origo dilech je, ale zdaleka neodpovida nasobku ceny internetove.
nahoru

sponzor





16.03 2016 9:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

16.03 2016 9:13


No...
Pokud za rok najedes 120tisic km...

A vo tom to je.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

16.03 2016 9:38


Kriznik (16.03 2016 8:37) orig :

Rozhodne, denne .... A plati kralovsky ani nechodim do prace.


Jo a tyka se to i sousedu. Zrovna vcera sme zas palily petilitry. hele to vam byla prdel...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

16.03 2016 10:27


huty (15.03 2016 21:06) orig :
Krizniku, kolik ti plati audi? doufam, ze ty jezdis jenom do autorizaku a nikam jinam !

Kriznik (16.03 2016 8:37) orig :

Rozhodne, denne .... A plati kralovsky ani nechodim do prace.


Má pravdu. Ten "názorový veletoč" u tebe sleduju, co jsi začal něco dělat pro ŠKODA Auto.

Dřív byla pro tebe C4 modla, novější auto ti nesmělo do baráku a těm, co jezdí pravidelně do autorizáku, viz root, jsi se vysmíval..

..teď - "kupujte nejlíp nové Škodovky. Pokrok nezastavíš!" a kdo neservisuje v autorizáku je sebevrah..?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 10.9. 2013
Příspěvků: 658 | Témat: 25

16.03 2016 10:39


tomko222: to pak rok jako cas je irelevantni jednotka. Kazdopadne, brzdy se maji sjet, ne zkroutit. Pak jsou spatne. A za druhe, kdyz tomu dava nekdo couda, a nedovetra, tak at se nedivi. Je to podobny jak s turbem.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.12. 2011
Příspěvků: 185 | Témat: 16

16.03 2016 10:50


tak jsem jenom zběžně pročetl toto vlákno a vzhledem k tomu že se jaksi občas (docela často) dostanu do autorizáku Audi (a to jsem přímo v dílnách a né v showroomu jako většina) a když vidím "kvalitu" dílů s těma lidovýma cenama tak se jen směju... ano vzhledem k tomu že když si člověk koupí novýho alíka za 1,5 mega třeba je mu jedno dát 20k za brzdy jenže na auta starší hen 5 let stejně v tom servisu čumí jako na vraky... to by potom člověk musel do toho staršího auta investovat (resp. zbytečně nasypat autorizáku) třeba 50 a víc tisíc ročně a to se Bobe vyplatí

takže z toho plyne... když sem závodník s novou R8 zřejmě nebudu jezdit k Lojzovy pod návratí a nebude mi stáčet keramiky na soustruhu ale pojedu do autorizáku si dát new origa...

a když sem normální smrtelník co si koupil hezkou starší audi a najezdí ročně hen 20k km tak se spokojí s kvalitní alternativou originálního dílu která ovšem stojí zlomek a kvalitou zase tak daleko nebude
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

16.03 2016 11:18


Meister: ja jsem o skodovce nerekl ani zblo a c4 nijak s praci pro sa nesouvisi...
a nerekl jsem ani nic o jezdeni do autorizaku, vyjadril jsem jen presvedceni ze 20k v autorizaku se zarukou je v pohode.
o TopCarKyjev nepadlo stale ani slovo

ale u tebe jsou tvoje myslenkovy pochody omluvitelny, diagnozu na to uz mas



nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

16.03 2016 11:29


Kriznik:
nahoru

sponzor





16.03 2016 11:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

16.03 2016 11:33


Ja mam zkusenosti s autorizakem takovy ze u nich bych si nenechal vymenit ani zarovku samej blbec tam dela kterej pomalu nema ani paru o autech
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2012
Příspěvků: 64 | Témat: 16

16.03 2016 11:34


Rád bych Luckyse požádal o rozvedení porovnání té "kvality" s lidovýma cenama. Nejsem si jistý, jestli jsem to správně pochopil. Jaká je tedy ta kvalita AUD v porovníní s non-audi s ohledem na cenu. Předem díky.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.12. 2011
Příspěvků: 185 | Témat: 16

16.03 2016 12:02


Danstan: asi jak se vším... když se mrkneš na origo např. kotouče -> audi je nevyrábí a vyrábí je pro ně třeba Bosch... tudíž je docela jedno jestli si koupíš "origo" kotouč Audi nebo tu nejlepší volně dostupnou řadu od Bosche... kvalitativně budeš na stejné úrovni a cena bude někde jinde...

jestli si někdo myslí že Audi je Audi do posledního šroubu tak asi neviděl rozebranou např. novou osmu sice je na každý součástce symbol Audi nebo koncernu ale vyrábí ty součásti x-výrobců tudíž origo v podstatě existuje jen jako díly které si vyloženě vyrábí automobilka tzn. plechařina a semtam nějakej spojovací matroš atd. a i ty "origo" díly třeba přímo té plechařiny stojí za starou ....... , nepřesné, rozdílné a z toho plynoucí problémy při montáži... a tak dále a tak dále

hledět na autorizák jako na modlu je s prominutím blbost a není to jen u audi nebo bmw... je to všude... je to jen velkej dobře vybavenej (a i to není podmínkou) servis kde pracujou kolikrát méně kvalifikovaní lidé než v normal servisech na dědině a bohužel vzhledem k tomu že ta výstavba/ zařížení toho servisu nestálo třeba 2 mega tak se to musí někde zaplatit

teď čekám že mě tu ušlapete
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

16.03 2016 12:05


Musim souhlasit jsem stejneho nazoru
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.1. 2016
Příspěvků: 359 | Témat: 3

16.03 2016 12:19


Luckys: Tak to je přesný
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

16.03 2016 13:06


Vy si opravdu myslite, ze je to jeden a ten samej kotouc, vyt od Bosche.
Uz teda tu myslenkovou analogii chapu.



Problem ale je, ze opravdu neni. Mira "karbonizace" je fakt jina.
Ale ono to je sumak.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

16.03 2016 13:14


Ve finale je to stejne jedno 100lidi 100nazoru takze se to tu muze treba do nekocna
Kazdej at uzna za vhodne co je pro nej lepsi jestli predrazene veci nebo levnejsi variante a zbytek penez uzit nekam jinam
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

16.03 2016 13:18


Osobně si myslím, že se dá třeba od toho Bosche koupit totožný kotouč jako ten, který vyrobili pro Audi. Akorát tam nebude to logo.
Je mnohem jednodušší a levnější mít několik modelových řad, než pro každou automobilku svoje a k tomu ještě OEM. Jestli se mýlím, rád se nechám poučit, ale pak bych byl rád, aby mně poučil nějaký insider, ne někdo, kdo si myslí, že to nějak je a prezentuje to tady jako pravdu boží.
nahoru

sponzor





16.03 2016 13:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

16.03 2016 13:20


No konecne, uz to tady umiralo:-)
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

16.03 2016 13:29


nejlepsi je urban legend ze na konci linky se tam udela logo audi a stoji to trikrat tolik a beznej franta pak jde do kelly a koupi to samy za tricetikorunu akorat bez loga.

fakt pitomej nazor od lidi co vedi hovno, jen se domnivaji.

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 10.9. 2013
Příspěvků: 658 | Témat: 25

16.03 2016 13:51


Finale bude, az nam Danstan: rekne co nakoupil
Kazdy at jsi da co chce a za kolik chce. Nazoru spousta, rozdeleno na 2 teamy. Ale muze to skoncit i remizou nebo anulovanim.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.12. 2011
Příspěvků: 185 | Témat: 16

16.03 2016 14:02


Kriznik: pouč mě tedy prosím jak funguje běžný postup výroby "originálního" dílu (pro upřesnění třeba toho brzdového kotouče) a vysvětli mi proč zrovna kelly za třicetikorunu když to jsou snad největší vyděrači (pokud u nich netočíš přes 100k měsíčně a nemáš slevy... pro smrtelníka co si dělá auto sám irelevantní ceny)

jsem přesvědčen že nejen při výrobě autodílů jede prostě stejnej výrobek po jedný fabrice a jen na konci se mění barva/logo/nálepka/obal atd... viz. moje osobní zkušenost... jak může mít aku šroubovák z lídlu (značka myslím parkside nebo tak nějak za pár korun) střeva origo Bosch...?

je jasný že je rozdíl si koupit světového ověřeného výrobce např. Ate, Bosch, Brembo atd. a nebo nějakej polskej maxgear a takový podobný blato ale o tom sme zase někde jinde
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

16.03 2016 14:22


ja mam velmi presnou predstavu napriklad o tom jak vyrabi Michelin OEM gumy pro Audi, neb jsem byl v Madarsku v tovarne. Jestli si blahove myslis ze je to o nejake lince nebo o obalu ci logu jsi vedle jak ta jedle.

Linka je samozrejme stejna, ale treba napriklad kazdou rekneme stredu jedou na lince gumy jen a vyhradne pro Audi, protoze jednak maji jinou smes, jine vyztuhy a jine layery co se na gumu nanasi az po vystupni prisnejsi kontrolu, kdyz soudruzi z Ingolstatu jezdi osobne dohlizet ze vse probiha jak ma. Taktez se napriklad pro gumy na R8 na linku pridavaji dalsi cinnosti, ktere nektere druhy gum nevyzaduji.
Kluci odjedou a ve ctvrtek z te same linky sjizdi bezne gumy s beznou smesi a beznou technologii vyroby, nakonci vse s logem Michelin, jen jista mala nicotna znacka ve vyrobnim cisle gumy urcuje co je co.

Co se tyce brzd tak v tovarne jsem nebyl, ale mam mezi Audi Trenery mnoho velmi dobrych kontaktu abych mel pomerne presnou predstavu o tom jak to probiha na techto zivotne dulezitych dilech. Napriklad o tom, ze kotouc pro Audi, ktery opet nejsizdi z linky s ostatnimi, ale dela se davkove dle planu objednavek, ma jine slozeni materialu, jinou povrchovou upravu, jiny postup tvrzeni a opet predevsim uplne jinou toleranci zmetkovosti. Sami soudruzi z Ingolu pak dohlizi na to, aby zmetek co neprosel kontrolou neputoval do krabice jako "nonAudi ATE" ale byl patricne znicen. I to je bohuzel soucast ceny toho co pak plati koncak.

No ale ono je to uplne jedno, nemam potrebu nekoho presvedcovat o opaku, kazdej soudruh si poridi co mu vyhovuje neb kdyz je jeden spokojenej... proc ne.
A taky verim ze spousta blbosti jako treba spinace nebo jine kraviny jsou opravdu uplne stejne, a tomu odpovida i cena origo dilu, ktera je mnohdy uplne stejna jako jinde.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

16.03 2016 14:26


No super, konečně nějaká informace, která není z říše teorií a mokrých snů...
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

16.03 2016 14:29


nemene zajimava je vyroba gum pro Porsche, konkretne RS, ale to uz odbocujeme
urcite se da Porsche obout i na Barumku
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 26.4. 2014
Příspěvků: 2586 | Témat: 73

16.03 2016 14:38


Zkráceně a jednoduše...

Dostanete kvalitou takovou, jakou si zaplatíte.

Kupříkladu PBaku v baterkárně v České Lípě se taky jedou pro prvovýrobu s dvěma deskama a separátorem na článek navíc, než to samé pro běžnou prodejní produkci.
nahoru

sponzor





16.03 2016 14:38


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.10. 2008
Příspěvků: 931 | Témat: 25

16.03 2016 14:39


opravdu me nekteri svou zatvrzelosti prekvapuji

V Rakovniku se delaji dlazdice - obkladacky... v zadu nejake blablabla a znak Rako. potom prijde zakazka do Dojclandu a podminka je ,ze vzadu zadne logo nebude! Zakazka jde do nemec ,tam zezadu daji svoje logo! a jde to zpet do cech,ale za trikrat a vice tolik!
Potom jsem v napr. v Obi a koukam ,jak si lidi pochvalujou,jak hezne ty nemci dalaji dlazdice....

To same - delaji se tu Klimatizace* - topeni do koncernu... dalsi jsou vyfuky a koncovky - ty tu dobre znate


Dalsi napr. Komarov- pistni krouzky pro koncern - jel jsem si tam pro sadu na Audi - cena smesna,ale omlouvali se,ze to neni baleno,protoze to si delaji nemci sami

A to neni jedna pani povidala,to je vlasti zkusenost
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.12. 2011
Příspěvků: 185 | Témat: 16

16.03 2016 14:45


V tomto ti nemůžu oponovat vzhledem k tomu že je to přece Audi. A soudruzi si to možná hlídají ale asi né pro český trh resp. servisy... Možná u nich v továrně je všechno jak prdel na hrnec ale realita je poněkud někde jinde.

Nepochybuji že máš hodně známých a nebudu se tu dohadovat kdo má nebo nemá pravdu neb podle mě mají částečně pravdu všichni

ale třeba moje realita je ta že dát 7k na kus plechu (konkrétně třeba blatník na Q5) a zjistit že strávíš x hodin tvarováním a pasováním jen skrz to že ten díl absolutně nesedí... tak kde sakra soudruzi udělali chybu?? paradoxně origo díl s origo značka a vším a origo cenou zas tak extra luxus nebude

Nevidím do politiky v koncernu a upřímně řečeno mě to ani nezajímá ale i kdyby po mě někdo chtěl za výlisek v základu 7k tak by mi musel ten blatník vařit měsíc večeře...

Můj názor kterej mimochodem nikomu necpu je že pokud na to člověk má tak proč si neudělat radost s tím že mu auto odvezou/opraví/"umyjou"/odevzdají za ranec peněz a bude mít všechno origo ale spíš bych se zase vrátil na začátek a řešil proč za nd na "starého" alíka chcou takovej ranec když pochybuju že zrovna u nd na starší modely řeší soudruzi tolence v tisícinách mm
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

16.03 2016 14:55


Pokud ti nekdo proda neco o cem tvrdi ze je oem a neni to uz je zas jina pohadka
o tom se nikdo nepre

Nemam iluze ze vsechno je dokonaly, vse se toci o cene vystrelujici z trenek, coz proste neni.
To je asi tak vse.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.12. 2011
Příspěvků: 185 | Témat: 16

16.03 2016 15:06


Je to origo díl z origo skladu s origo dodávkou a já nevím čím. Prostě pro něco je cena adekvátní a u něčeho je hrozně přemrštěná... bohužel ty ceny jsou průměrně docela vysoké (pro normal člověka naprostá blbost). Ale když si to každej spočítá tak někdo musí všechno co se točí v té automobilce zaplatit a když si koupí prémiové auto a chce ho servisovat v prémiovém servisu tak zaplatí prémiovou cenu nehledě na to že kvalita použitých komponentů myslím vždycky neodpovídá tomu kolik za ně účtují..

Jen jedna perla pro pobavení co sem si nedávno našel v etce... nepamatuju si to přesně ale karbonový kryt zrcátka pro novou R8 -> lidová cena něco kolem 120k Kč a to se vyplatí
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

16.03 2016 15:15


jasne, da se to resit ruzne
treba takhle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a na zrcatka lze dat folie ne?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

16.03 2016 15:42


tomko222 (16.03 2016 13:06) orig :
Problem ale je, ze opravdu neni. Mira "karbonizace" je fakt jina.
Ale ono to je sumak.


..to je zase co za "termix"?
To si trochu pleteš s hnědym uhlím, ne?

Na jaře budu kupovat brzdy, tak můžu vzít jeden OE kotouč a jeden z eshopu do práce a změřit jejich nauhličení..
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email