Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 18 dubna 2024
Celkem je zde 331 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 326
Uživatelů: 5
Celkem: 331

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

05.02 2016 8:47


Ahoj,

prosím o radu, nebo jestli máte někdo zkušenost. Brouzdal jsem po www.audizine.com a i tady a nikde jsem nenašel pořádné řešení a nebo jsem to nepochopil.
Pokud startuji auto za studena, mám zařazené P, nechám ohřát trochu a jdu zařadit D. Zařadím D, zmizí hláška o stání na brzdě a pípá na mě kontrolka se žárovkou a hláškou " Left main beam headlight". Někdy víckrát, někdy méněkrát. Popojedu pár metrů, hláška zhasne a vše je OK. Pokud startuju potom teplé auto, hláška se znovu neukáže, pouze pokud třeba půl dne auto zase stojí.

Jedná se o Bi-Xenonové světlomety, které mají nové výbojky od Satase odtud (NARVA), v autě je denní svícení od benzinfabrik

Náhled, klikni pro zvětšení.

http://www.benzinfabrik.de/de/LED*-tfl-sets-offroad [zkrácená url]

Jediné, co jsem zkoušel měnit jsou parkovačky.Když jsem auto koupil, kontrolka se rozsvěcela, ale parkovačky byly nějaké čínské obyčejné LEDky, pár jich nesvítilo. Koupil jsem CAN BUS jiné, ale obyč, problém přetrvával, říkal jsem si, jestli je to vůbec parkovačkou. Nedávno u nich přestali svítít zase nějaké SMD a tak jsem se rozhodl koupit ověřené, které fungují lidem, co mají novější AUDI a nebo v Passatu např.

Náhled, klikni pro zvětšení.


Za prvního studeného startu se kontrolka nerozsvítila, jásal jsem. Při druhém, asi za 3 dny opět hláška a včera taky. Měnil jsem je o víkendu. Kde může být problém? Parkovačky, denní, Xenon*? Nebaví mě pořád dávat nárazník dolů, světlo ven a i tak je do toho přístup na tu parkovačku jak nevim do čeho. Někde jsem četl na audizine, že to byla tenkrát i svolávačka ohledně této chyby a nebo že to dělá Xenon*, jenže ten je nový.
Pořádné téma jsem tu na to nenašel, tak pokud máte někdo prosím nějakou zkušenost a nebo radu jak problém vyřešit, budu vděčnej. Díky
Naposledy upravil Fan1s dne 04.08 2018 23:48, celkově upraveno 1 krát. (2% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





05.02 2016 8:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

05.02 2016 15:16


Chce to poradny odpor aby to potlacilo chybove hlasky. Taky mi to dela u benzinfabrik mam jak ty denni tak parkovacky s CB. Musel jsem k parkovackam pridat odpor a je klid. U denniho mi pri prvnim startu blikne chybova hlaska svetlo problikne nazhavi se odpor a je to ok hlaska zmizi. B7 je velice narocna na spravny odpor. Aby si potlacil hlasky klidne dej i malinko vetsi odpory.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.2. 2016
Příspěvků: 4 | Témat: 1

05.02 2016 16:40


Left main beam headlight pokial mne je zname nema s parkovackami nic. Ked som to riesil u mna tak som sa dostal k nicomu ako je... ze sa to stava obcas ked je vlhko alebo zima atd. Nasiel som ale nejaky pokec kde chalan tvrdil ze su zle bud xenony (ziarovka) alebo menice napetia - b7 ich ma na svetle zo spodnej strany (svetlo musi ist von). Kedze si vybojky menil este by som skusil vymenit ten menic. Ja som svoj problem nedoriesil lebo to prestalo hlasit chybu. Ak sa ale mylim tak ma samozrejme opravte
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

05.02 2016 17:58


Dneska jsem startoval asi 4x. Poprvé doma za studena a bylo to OK. Auto stálo od večera do oběda. Potom jsem ujel cca 10km a chcípl. Za necelé 2h jsem zase startoval a objevila se hláška. Potom při dvou teplých startech už ne.

áček: A nějaký konkrétní hodnoty odporů? I to denní od Benzinfabrik je špatně, měl by být větší ano? Zkusil bych nejdřív ten k parkovačkám, ale už to fakt nechci dávat komplet dolu a myslím, že tím kulatým malým otvorem to nepořídím.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.2. 2016
Příspěvků: 4 | Témat: 1

05.02 2016 18:15


denne svietenie (tusim BA15s) si menil koli image??? Ak ano (predpokladam ze stare si nezahodil) skus tam naspat narvat klasicke ziarovky ci bude problem pretrvavat. Ku tym sa dostanes v pohode na lavej strane a na pravej treba dat dole privod vzduchu do airboxu (dve srouby)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

05.02 2016 18:41


Parkovacka i denni sviceni lze vyndat i bez demontaze svetel odpor se da dat na privodni kabel v motorovym prostoru. Netreba zbytecne zahrivat svetlo topicima odporama. Proto jsem volil upevneni odporu do volnyho prostoru. Parkovacku jsem poresil propojenim druhe patice a nam jednu LED* CB schovanou za vickem a druhou CB benzinfabrik ve svetle.
Jinac ta hlaska Left main beam headlight je ta leva z denniho osvetleni me to pise taky jen tu levou.

A vymena zarovek za LED* byla pro lepsi vzhled lip to vypada.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

05.02 2016 21:35


Presne jak pisete je treba vychytat odber spravnymi odpory. Poridil jsem LED* z aliexpres mely byt CAN-Bus*, ale nejsem naivni, tak jsem to bral s rezervou a take ze ano, kdyz jsem pak meril odbery proudu, mely sice vetsi nez ty bez CAN-Bus*, ale i tak to na ocurani ridici jednotky nestacilo. Parkovacky mam stejne jako jsou na obrazku vyse. Zajimave je, ze na levem svetle fungovaly bez problemu, na pravem vyskakovala chyba, zarovka jen problikla a pak ji ridici jednotka odpojila, vyresil to paralerni odpor 82ohm, k dennim jsem pridal 20W neco slabe pres 20ohm (asi 24) a je to bez problemu, dal jsem LED* i do couvacky a vyresil to uplne stejne jako denni, zadne chybove hlasky mi nevyskakuji.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.2. 2014
Příspěvků: 219 | Témat: 16

12.02 2016 7:54


Také mi pouze levé denní za studena vyhazuje chybu. CB žárovka a dokonce mám i odpor a vždy když stojí třeba dva dny, tak po otočení klíčku pípne. Pak už je klid. Pravá strana to nedělá. Neřeším to, funguje to skvěle. Jinak mám diodové s čočkou a svítí to luxusně.
nahoru

sponzor





12.02 2016 7:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.6. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 6

13.02 2016 7:57


Tiez som mal problem ze mi denne svietenie raz hodi raz nehodi chybu vymenil som asi 3 pary ziaroviek a nakoniec som priplatil kupil znacku samsung a mam pokoj uz rok
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

23.02 2016 21:45


áček: Mohl by jsi mi to prosim blejsknout jak to mas v motorovem prostoru vyreseny? Budu kupovat odpory a musim to udelat. Uz se mi rozsvitila kontrolka a nezhasne po rozjeti.. DAM* odpory na parkovacky i na denni sviceni. Hodnoty jak psal Ladin:, snad jsou OK, jake mas ty, nevis?

Dekuji za foto!!!
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.02 2016 12:36


Mam odpory napojeny na privodni kabel-svazek. Foto ti udelat muzu ale hodnotu odporu nevim je to origo benzinfabrik.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

24.02 2016 12:42


Tak ji sem pak prosím hoď Nevím kam a jak to dát. Já dám normální odpory, ty co mají na tom denním od Benzinfabrik jsou prostě možná málo. Hlavně ale blbnou asi ty parkovačky no.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 18:23


Tento mám pro denní svícení (22R/20W):
http://www.gme.cz/rd-22r-20w-5-p114-174
a tento pro parkovačku (82R/5W):
http://www.gme.cz/rd-0r82-5w-5-p114-143
mám to v lampě na plošňáku paralerně s LED* žárovkami a není žádný problém, místa je tam dost. Můžete namítat, že to v lampě zbytečně hřeje, já říkám, že to nehřeje určitě víc něž původní žárovky, které tam byly a dle mého názoru není na škodu, když tam něco zejména v zimním období krapet hřeje, alespoň povolí případná námraza.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

24.02 2016 18:46


Ladin: Máš na každým světle jeden odpor počítám, neřešil jsi jen tu levou stranu ikdyž mě to blrblá jen na tu jednu jo? Parkovačky mám uplně stejný. Píšeš že to máš na plošnáku, já jsem si tam snad ani žádného nevšimnul. Normálně oholím kousek kabelu a napojím to na něj ne?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 19:14


Denní hlásily chybu obě, parkovačka jen pravá a k tomu jen problikla a ihned zhasla (nebylo to ledkou, chovalo se to stejně i když jsem je prohodil, asi je k levému světlu delší vedení, které má malinko větší odpor, jinak si to nedovedu vysvětlit). Takže na pravou parkovačku jsem nejprve "napáchal" co jsem měl k dispozici, aby to svítilo a neodpojovalo jí to. Pak když jsem měřil, počítal a nakoupil, tak jsem dal na obě to samé, ať mají stejný odběr vlevo i vpravo. Mám v každém světle po jednom odporu pro každou žárovku (tedy dva celkem - parkovačka a denní), plošňák jsem si vyrobil "made in home", jen aby to drželo pohromadě na jedné desce, ale když to dáš pouze na dráty tak tím nic nezkazíš, jen to zaizoluj, aby to něco nevyzkratovalo. Denní i parkovačka mají společnou kostru, tuším černý vodič (tam dáš konce obou odporů nebo chceš-li rezistorů), a už si nejsem 100% jistý, ale pak tam je asi žlutý a modrý nebo hnědý (už nevím, ale to uvidíš) na jednotlivé žárovky, tak tam připojíš na příslušné žárovky druhé konce příslušných rezistorů.
nahoru

sponzor





24.02 2016 19:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

24.02 2016 19:21


Jo, myslel jsem si to takhle. Zítra mrknu co tam mám, nevím, jestli bude denní od Benzinfabrik blbnout a nebo ne, když poladím ty parkovačky. Áček říká že jo, takže nějaký odpor tam asi vezmu taky. Nemám sebou v Praze měřák, doma budu o víkendu, takže přesné hodnoty nebudu vědět, každopádně parkovačky mám stejné. Zkusím koupit i nějaké na zadek, mám doma nějaké CAN BUS sulfitky, tak bych tam něco přidal, protože s těma to pindá celou cestu dokola. Nevíš kolik má normální žlutá sulftika odběr? Že bych tam zkusil dát nějaký odpor taky.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

24.02 2016 19:34


Kdyz uz tady krasne resite ledky do denniho kdyz tam DAM* tyhle 2x 50W 1156 S25 P21W BA15S OSRAM 10SMD 6000K White LED* Turn Signal Light Backup BA15S LED* Reverse Lamp 360 Degree Beam DC12V-24V
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

A knim DAM* tohle 2pcs Load Resistor Fix LED* Bulb Fix Error Fast Flash Turn Signal Light Running Blink Blinker 50W 6ohm Resistors
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Bude mi to hlasit chybu popripade blikat ? Jak se tu psalo jednou za 30s ? Je to do 4f a6
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 20:04


Parkovačky nemají s denními nic společného (krom kostry, která nemá s tímto problémem nic společného), takže pokud ti to nyní hlásí chybu a poladíš jen parkovačku, bude chyba na denní stále.
K těm hodnotám
1) vycházel jsem z Ohmova zákona R=U/I (odpor je napětí děleno proudem), a výkonu při stejnosměrném proudu P=U x I (výkon je napětí krát proud)
2) měřil jsem odpor přímo žárovek (jenže odpor vlákna "za studena" je asi jiný, než když svítí)
3) měřil jsem protékající proudy při pojené žárovky na AKU (cca 12,2 V - při nastartovaném tam může být přes 14V, a zase pomocí Ohmova zákona jsem odpor dopočítával

Nevím jakou má odchylku můj multimetr, ale světe div se, při každém postupu jsem se dobral k jinému výsledku.
např. 21W žárovka: 6,85 ohm, 13,5 ohm a 7 ohm
např. 5W žárovka: 28 ohm, 21,5 ohm a 35 ohm
uvedeny postupné výsledky v pořadí 1), 2), 3), domnívám se, že nejobjektivnější bude třetí metoda.
Zbylé žárovky jsem bral už jen třetí metodou, sulfid 6W/30 ohm (teď si říkám, kde jsem vzal 6W, co to je, hmm asi to na ní bylo nebo nějaká chybka a je to 5W), sulfid 10W/18 ohm
LED* parkovačka (tedy náhrada za žárovku 5W) z Ali (rádoby CAN-Bus*) 68 ohm
a LED* denní (tedy náhrada za žárovku 21W) z Ali (rovněž rádoby CAN-Bus*) 17 ohm
pak jsem bral na zkoužku bez CAN-Bus* náhradu za 21W žárovku a ta měla 55 ohm
http://www.aliexpress.com/item/1x-S25-1156-Ba15S-P [zkrácená url] ty jsem dal pak do couvačky (také s odpory 22 ohm jako u denních)
a např. tyto LED* sulfiky
http://www.aliexpress.com/item/10Pieces-lot-2015-N [zkrácená url]
mají 122 ohm, takže víc jak 6x menší odběr než 10W žárovka a svítí tak 2x tolik.
Já si do SPZ sulfitky "vyrobil" z normálních LED* diod (nepotřebuji, aby to tak moc svítilo), přidával jsem k tomu nějaké odpory, které jsem měl doma, aby to neřvalo. Jaký tam jsou žárovky 2x 5W ? Takže 1x 10W (to by mělo tím pádem být 18 ohm).
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 20:18


Roubic: Chybu by to hlásit nemělo, bude to mít větší odběr než 21W žárovka (koukám že 6 ohm + LED* takže ještě o něco méně oproti cca 7 ohmům žárovky). Co se týče toho problikávání, někde jsem o tom četl, ale nikdy jsem to nezkoumal a nezaznamenal (asi budu muset chvíli světla pozorovat, teď si mi nasadil brouka do hlavy )
Jinak na můj vkus je to předražené. Odpor koupíš za dvacku po kuse. To, že je to osram bych bral s rezervou, tady jsou v řadě 2 LED* nad sebou, já mám po třech a za 7,93 doláčů obě. Navíc je to spíchnutý "horkou jehlou", což se projevilo, že jedna přestala svítit, rozebral jsem jí přepájel špatný spoje a svítí to dál (nicméně pochybuji, že se s tím někdo bude pájet nebo to do číny reklamovat).
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

24.02 2016 20:20


Aha, já jsem si myslel, že problém je právě s těmi parkovačkami, jelikož to vlastně předtím bylo pořád OK, jen se rozsvítila chyba na začátku a pak zmizela. teď jsem dal ty parkovačky nové a chyba už nezhasne, zhasínala asi týden a teď v posledních dnech se občas objevila při jízdě a nyní už svítí pořád. Proto jsem to dával za vinu parkovačkám. Takže bude asi nejlepší změřit proud na denním a koupit přesnej odpor, aby se to vyrovnalo 21W žárovce a u parkovaček to nebudu řešit, jelikož to je obdoba tvých a koupím 82ohm.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

24.02 2016 20:36


Ladin (24.02 2016 20:18) orig :
Roubic: Chybu by to hlásit nemělo, bude to mít větší odběr než 21W žárovka (koukám že 6 ohm + LED* takže ještě o něco méně oproti cca 7 ohmům žárovky). Co se týče toho problikávání, někde jsem o tom četl, ale nikdy jsem to nezkoumal a nezaznamenal (asi budu muset chvíli světla pozorovat, teď si mi nasadil brouka do hlavy )
Jinak na můj vkus je to předražené. Odpor koupíš za dvacku po kuse. To, že je to osram bych bral s rezervou, tady jsou v řadě 2 LED* nad sebou, já mám po třech a za 7,93 doláčů obě. Navíc je to spíchnutý "horkou jehlou", což se projevilo, že jedna přestala svítit, rozebral jsem jí přepájel špatný spoje a svítí to dál (nicméně pochybuji, že se s tím někdo bude pájet nebo to do číny reklamovat).

jak jako beru osram víš jak ale jako zamlouvali se nejvíc ale klidně si necham poradit nebo bych vzal co máš ty a ten odpor samožrejmě ale líbilo se mi že to je v tom jakoby chladiči a nemusim to nekam pájet nic protože to není zrovna moje parketa a že to přicvaknu a je konec hotovo ale právě že u a6 to problikává nevim jestli u a4
tady
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
dej si to 20s a pak uvidíš jak to blikne a to bych nerozchodil aby mi to každejch 30s bliklo ale zase to vypadá hezky když to jede ale chtěl bych to mít na 100% a ne funkční s nějakym probliknutím
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.02 2016 21:01


Fan1s:
Tady máš ty fotky snad to uvidíš. jinak jsem přidal k tý levý ještě jeden rezistor a už je klid uvidím zítra ráno zda je to opravdu dostačující.


Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 21:20


Fan1s: přijde mi nelogické, že by kontrola prasklé žárovky v parkovačce a denním svícení nějak souvisela, ale pokud ti denní začala hlásit chybu po výměně parkovačky, začal bych nejjednodušeji vylučovací metodou, dal bych do parkovačky zpět žárovku, co auto na to...
ten odpor stačí přiblížit, koukám, že bych jej měl mít cca celkově 9 ohm (oproti 7 žárovky), a v couvačce dokonce cca necelých 16 ohm a také je klid
teď si říkám, že těch 16 je hraničních, když 17 už řve.
http://elweb.cz/kalkulator.php?obvod=5

Roubic: už jsem to našel, zde jsem o tom četl.
http://www.||vacuum||/forum.php?prispevek=46763
ber to tak, že kvalita žárovek je v třech obchodech nejspíš stejná (takže loterie), ty odpory cca 40,- CZK jeden, máš k tomu i ty propojky budiž. a ty žárovky beru zpět, popletl jsem to, tu cenu co jsem psal byla za jednu, takže také cca 8$, tudí už mlčím ) bylo to unáhlené. U těch odporů bych se snad bál většího odběru, také jsem někde četl, že to může řídící jednotka vyhodnotit jako zkrat a odpojit napájení, ale víš jak, jedna bába povídala, musí se to zkusit.
Nedalo mi to, byl jsem zkoumat venku na autě to problikávání, ještě před tím, než jsem viděl to video, zkoušel jsem to při vypnutých světlech, zapnuté zapalování a pak i nastartovaný motor, během cca 3 minut nic. Jediné bliknutí, které jsem v minulosti párkrát zaznamenal bylo, z ničeho nic třeba po příjezdu, už vypnuté všechno vč. zapalování, tak problikly xenonové vývojky. A pak mám vzadu LED* lampy, když přijdu k autu, po odemčení otevírám páté dveře, přitom probliknou LED* ve světlech, ale nárazově.
nahoru

sponzor





24.02 2016 21:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

24.02 2016 21:28


Uvidime objednam a zkusim vemu ty odpory ty vychazej kolem 70 kc a mam to bez kravin okolo zacvaknu a jedu takze uvidime pristi mesic objednam a pak DAM* info
Jestli to bude blikat tak to trham a jde to doprdele a budu si rikat jak ta zluta zarovka je krasna
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 21:38


áček: 2x 39 ohm paralelně je 19,5 ohm
Fan1s: když pořídíš obdobnou hodnotu, je to ideál (já má těch 22), dodrž výkon min 20W
Roubic: jsem sám zvědav, nevím, zda má A4 jinak tu kontrolu a nebliká to. áček a Fan1s zaznamenali jste to problikávání?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.02 2016 21:41


Ladin:
To probliknutí v klidovým stavu je normální jev když se uspávají nebo probouzí jednotky.Je to slyšet i takovým bouchnutím v reprákách.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 21:44


A jak často nebo kolikrát se to děje? Pokud je to jen po odemčení, nebo zapnutí klíčku, tak je mi to fuk. Jak říkám, četl jsem o tom ,ale nezkoumal jsem to a nezaznamenal.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

24.02 2016 21:53


Je to jenom když usne nebo se probudí.To záleží na tom co pak s autem ještě děláš.Jinak to udělá jednou usne a je klid.Když otevřeš auto nebo zapneš klíčky když něco děláš v autě tak se zase probudí.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

24.02 2016 22:00


jasně takže během provozu, za jízdy, by to dělat nemělo.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email