Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 362 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: P2M
Uživatelů dnes: 4
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 392
Online návštěvníků
Návštěvníků: 356
Uživatelů: 6
Celkem: 362

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

30.01 2016 10:33


Jj, červené si pamatuju jak bylo ještě v inzerci, motor byl z něj venku, započatý projekt. Jsem dokonce od Martina bral z červeného cabria pár dílů a ještě se na pár dílů chystám.

Mít střed kola v barvě je pěkné, ale vždy v jiné než je auto, v barvě auta by nebyly pěkné. A je to i praktické , protože mít celoleštěná kola (můj případ) je i trošku utrpení s jejich údržbou. Musí se během sezóny občas přeleštit, vše záleží v čem se jezdí a jak často se auto myje a čím. Leštěný hliník je na to vše hodně citlivý a kola ztrácí lesk před očima.

Barvu bych věděl hned světle nebo tmavě modrá, hnědá, tyrkysová, grafit, tmavě šedá, vínová.
nahoru

sponzor





30.01 2016 10:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 1757 | Témat: 45

30.01 2016 20:12


Spyke (30.01 2016 3:00) orig :


pro predstavu ....


...a k***a! To už je fakt dost. Hodně štěstí!
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

12.07 2016 18:39


Spyke (30.01 2016 2:53) orig :
.... takze urcite se muze v lete neco maleho uskutecnit.

Tak jak? Očividně je tento projekt beztak mrtvý co.......
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

19.07 2016 0:07


Projekt mrtvej není. Stále jsem ve fázi kdy sháním díly aby vše bylo v duchu rs2. Každopádně se neustále na autě pracuje i když nejde vše tak rychle jak bych si přál.[/img]
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

19.07 2016 10:11


Spyke (30.01 2016 3:00) orig :


pro predstavu ....


tenhle obrazek je uplne jak rs2
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

19.07 2016 12:27


No jo... je mi jasný ze každý pro to nemá pochopení.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

19.07 2016 13:12


naopak myslim ze to je super
fandim lidem co vedi jak obelstit fyziku


Přímý odkaz na youtube video
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

20.07 2016 17:46


Projekt se posunul o kousek dale, sehnat dily je sice nekdy strasne tezke ale vsechno jde. Takze par blbosti co se mi podarilo sehnat.
nahoru

sponzor





20.07 2016 17:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

20.07 2016 17:52


jelikoz se mi nedarilo sehnat origo RS2 masku nechal jsem si udelat repliky... jeste se budou obednavat vsechny RS2 znacky ( maska. zadni viko a volant )
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

20.07 2016 18:07


Sedacky jsou puvodne z AUdi S8 D2 takze se musela upravit podlaha v oblasti predni vyztuhy a dodelat zadni pricna vyztuha.
Nejtezsi bylo dostat sedacky dost nizko aby netrcely moc pres okraj dveri a na stred ..jelikoz jsou nepatrne sirsi nez origo. a taky aby byla moznost polohovat i pri zavrenych derich kde take neni moc mista. Vse se ale podarilo vychytat a sikovne schovat pod koberec takze na prvni pohled neni nic poznat
Naposledy upravil Spyke dne 20.07 2016 18:15, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

20.07 2016 18:14


cilem bylo dostat celej posez az opravdu na podlahu ... mam to tak rad a chtel jsem aby sedacky pokud mozno nenarusily siluetu auta.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

20.07 2016 18:27


letos se bohuzel cabro dostane nejdal pred garaz ...
Stale hledam cockove svetla a snad brzo dorazi Rs2 naraznik a blinkry.

S podvozkem stale nejsem spokojeny takze se bude jeste upravovat malinko aby si auto dokazalo lehnout na bricho. Jezdit bude na vzduchovem podvozku od firmy Airlift 3P.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

20.07 2016 21:38


Vypadá moc pěkně, jen nevím proč do RS2 stylu, když je to "jen" cabrio. Třeba u osmdesátky avanta bych to i bral.
Jinak pořádný progres. Ke mě se dostaly jen informace, že cabro stojí se stáhnutou střechou a sedá na něj prach...... Poradím Ti, když stahuješ střechu dej si mezi okno a střechu ručník, předejdeš tím po čase poškrábání okna od střechy.
Nejsem fanda airu, mě to přijde jako pozérství, jezdit se tak nízko nedá, jen pózuje a provozní výška je stejná jak na staticu, kterého zase fanda já jsem
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

21.07 2016 0:26


Tak to Martin kecal Proč RS2?? Je to styleing a když uz upravovat tak ať to má hlavu a patu. Ne tam naprcat kraviny z tuning shopu. Air je hlavně z praktického hlediska, to auto se kroutí uz na sérii a na tom tvrdém podvozku to je hotové peklo. Chci jezdit a neomezovat se a to si myslím ze u vzduchu je eliminována nastavením světle výšky. Navíc ten komfort je taky jinde.
Střechu vůbec nestahuji a mám ji natáhlou neustále jen kdyz je třeba tak dávám dolů ale nikdy ne dále jak pár hodin. A s tím ručníkem mas pravdu me uz se podařilo slidu poskraba a strašně sem se divil jak se mi to povedlo.
Naposledy upravil Spyke dne 21.07 2016 11:57, celkově upraveno 1 krát. (1% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 1757 | Témat: 45

21.07 2016 11:35


Spyke: Moc pěkný! Já naopak jsem zastánce RS2 designu na cabriu. Myslím, že se k tomu autu hodí nejvic a na cabru je jasný, že jde jen o design.
Jsem zvědav na ten Airlift - taky nad ním uvažuju a né právě z důvodu, aby auto leželo na zemi, ale abych ho mohl přizvednout přes retardéry a jiný zlomy, kde i teď si kolikrát škrtnu.
Světla s čočkou hledat nemusíš, stále jdou objednat nový a rámeček RS2 masky taky ještě nedávno šel a stál pár stovek.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

21.07 2016 11:49


Na břicho to lehnout musí a to z důvodu ze ty mechy mají nějakou provozní výšku, nechci jezdit s nafouknutý nechám a auto mít půl metrů nad zemí. MASKA ..Jsi už druhý člověk co mi to řekl ..možná ze to stále jde, ja to vůbec netušil ze tady ta možnost je. A ještě k tomu RS2 ..ja si taky právě myslím že na cabrio to pasuje ze všech modelů nejvíc a právě na avantu bych udělal S2 look .. což je taky v plánu v budoucnosti.
nahoru

sponzor





21.07 2016 11:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 1757 | Témat: 45

21.07 2016 15:34


Jsi mě přivedl na myšlenku,že si ty rámečky objednám dokud to jde a ouha - od 1.1.2015 nedostupný. Že já vůl tenkrát jich nekoupil víc... Jinak oprava, ten rámeček stál 2400,-
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

21.07 2016 15:45


No tak to už tak levné není ..když k tomu připočítat cenu kruhu a mříže tak jsi taky na skoro 4tis v tolik stala i ta replika.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 1757 | Témat: 45

21.07 2016 17:44


Tak ten rámeček je základ,ten jinak neuděláš. Já to vyřešil tak, že jsem koupil origo rámeček, tahokov za stovku a kruhy jsem vyříznul a upravil z původní masky. A vypadá to dost dobře
Na eBay se prodávají repliky kruhů,ale jsou černý, tak číhám na origo chromový.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

15.10 2016 6:02


PO delší době opět rozjizdim tenhle projekt. Za poslednich par mesicu se nic moc nedělo az na shanění potrebných součastek. Stale cekam na ruzne veci ktere maji přijít ze zahraničí a jakmile vse dorazi projekt se rozjede a snad se vse podari dodelat pred Wörthersee 2017.

Podstatna zmena je ze nebude Airlift od ktereho jsem opustil. Duvoj je ze tech 100Tis radeji investuji pod kapotu. Takze v podstate jsem zase na zacatku.

V planu je: * KW nebo HR (stale se nemohu rozhodnout)
* Kola ( budou jine )
* S2 5*112 naboje a tehlice
* powerflex a vse co je na gume pujde na polyuretan
* kompletni brzdova soustava Brembo Porsche
* Predek a zrcatka RS2
* Calounik a lak

Motor dozna taky uprav ale to bude kapitola sama pro sebe a realizaci planuji az na pristi zimu.

Fotky budou pribyvat tak se budu muset naucit jak pridavat ve velkem.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

08.11 2016 6:06


Tak na řadu prišly brzdy. Podařilo se mi sehnat Brembo 18ZR z Porsche Cayene. Předek je 6 pistek zadek 4 pistek. Ty třmeny jsou fakt velké a jak uz napovída 18Zr nejmensi kola jake lze použít jsou r18.

Dneska jsem je chtel rozebrat a nachystat na lak , bohuzel odvzdusnovaci srouby jsou zaoxidovane a mam strach za ne zabrat at je nezalomim ....ma nekdo radu co na to pomaha?

Chtel jsem menit i pistky gufera a prachovky ale nakonec to delat nebudu jelikoz vse chodi volne a nikde neni znamka poskozeni .. je to celkem ranec za opravnou sadu takze zatim necham tak jak jsou.
Naposledy upravil Spyke dne 08.11 2016 7:02, celkově upraveno 1 krát. (1% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

08.11 2016 6:15


Brzdove kotouce Brembo ...volba byla jasna, chtel jsem mit vse od stejne znacky. Rozhodoval jsem se mezi derovanyma a plnyma. Bylo mi ale receno ze ty derovane strasne zerou desky a zasira to kola takze z toho duvodu padla volba na plne kootuce.

V predu bude 360 mm vzadu 330 mm. Rucni brzda bude resena vlastnim trmenem jako napr na audi R8
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

18.03 2017 11:37


Jsou už brzdy na autě.....? Nebo podvozek...? Nové kola.....?
Že bych omrknul i nějaké to foto
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

18.03 2017 12:37


Bojuš: Naposled jsem viděl, jak se to snaží prodat...
nahoru

sponzor





18.03 2017 12:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

18.03 2017 15:19


Sleduju nabídku cabrií posledního půl roku a neviděl jsem ji v inzerci.
Jestli myslíš tuhle:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Tak sice je asi jeho (jen moje domněnka), ale není tatáž co v projektu.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 1634 | Témat: 95

18.03 2017 17:56


Spyke: Kde si nabral takovy mnozstvi masek? Nemas nejakou na prodej treba?Ciste nahodou
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

18.03 2017 18:22


Bojuš: Tuhle jsem zaregistroval taky, ale tu nemyslím.
Nabízel ji myslim někde na FB ve skupině audi 80, nebo tak někde...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

18.03 2017 19:28


Takze abych to nejak shrnul. Koupil jsem v zahranici dalsi cabrio z motorem 2.3 20V 7A a to z duvodu ze kdyz rs2 cabrio tak at to ma i turbo. 7A motory se daji velice jednoduse oturbit a da se z nich vymackat docela slusna porce koni. Z toho duvodu 10V mel jit pryc jako seriove auto a vpodstate projekt mel pokracovat na tom 20V.
Nicmene mi trochu preskocilo a usoudil jsem ze kdyz Rs2 tak by to mel byt avant a tak jsem poridil 2.6 quattro avant.
Proto v soucasne dobe prodavam obe cabria a v planu je postavit repliku RS2 s motorem 2.7T nebo 4.2 V8. Ano je to trochu nestastne reseni ale bohuzel 2.2 20V sehnat je docela orisek.
Navic aby toho nebylo malo jsem celkem nedavno kapnul na velmi zajimavej kousek od Porsche. Takze jsem ted na rozcesti zda jit smerem Audi Rs2 avant replika nebo Porsche. Oboji asi financne nezvladnu.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.8. 2012
Příspěvků: 38 | Témat: 2

18.03 2017 19:29


fobik (18.03 2017 17:56) orig :
Spyke: Kde si nabral takovy mnozstvi masek? Nemas nejakou na prodej treba?Ciste nahodou

mam na prodej napis SZ
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

18.03 2017 19:30


ja by som siel cestou avantu.. ak Ti teda nevadi ze to bude nelegalne s tym motorom.ale avantov je malo a maju gule.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email