Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 510 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 507
Uživatelů: 3
Celkem: 510

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

17.12 2015 11:33


Ja zvazok mam pre b7 akurat co som pochopil treba spojit obe rozbusky aby neukazovalo chybu nizkeho odporu bagu kedze b6 nema dvojrozbuskovy system tak to nepozna. Pokial sa mylim opravte ma ale origo kabel ktory by to mal rovno prepinovane aby to slo na b6tke hadam nie je ci? A podvolantovku si viem najst z alegra som bral prvu akurat som si taltiez zle kukol na rosstechu. Vlastne dobre pretoze oni tam nepisu pre b7 model ale pre b6 a ako sme sa uz bavili tak b6 multi na N kovej pojde. Nevravim ze to je tvoja vina ja som si to mal vygooglit predtym preco treba Qckovu. A lumpik ano napisal ze nepojde tak som sa pytal ci iba b6tkovy pojde a ob mi odpisal ze Nkovy nevie vobec multifunkciu preto som vzal ten volant . Pre ten skur... rosstech ako sorry som to pisal kus v afekte ked som reagoval na tu polovicnu suloz. Ved sa normalne bavime tak sa nemusime urazat. Tak prepac .
nahoru

sponzor





17.12 2015 11:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

17.12 2015 11:51


Tak svazek se dá přepinovat ale já jsem dával hotovej právě ten 4F0 971 579A když jsem nechával dodělat multifunkci bral jsem to z A6 4F.
Myslím že hlavní rozdíl svazku mezi B6 A B7 je v konektoru na podvolantovej kroužek je jiný alespoň při dodělávkách tempomatu v B6 jsem se s tím setkal a druhý rozdíl je v tom zapojení na ty airbagy.Vše se dá předělat koupí se jiný konektor za cca 140kč a sežene se druhý konektor s kabelama na patronu.
Ale piplat se mi s tím nechtělo tak jsem to řešil hotovým svazkem měl jsem svazek jen pro Airbag* s klaksonem.
Tak že N neumí nic? Hmm tak to jsem netušil.
Že se musela měnit podvolantová jednotka v OII před face když se dával volant z OII face jsem se setkal mělo to jinou komunikaci na rolovacích tlačítkách než bylo na mačkacích na pred face volantu.
No tak jsme zase chytřejší že multifunci podporují jen ty dvě jednotky.Snad to pomůže dalším co to budou chtít předělat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

17.12 2015 11:57


Nkova ako som pisal vie multifunkciu ale len na b6 volantoch kde boli v bagu ti tlacitka. A ty mas B7 model nie? Pretoze u b7 nemusis nic robit s tou kabelazou ktoru mam ja iba na b6tke to treba spajat ako som uz pisal. Aspo. Ak to dobre chapem. Kazdopadne ak sa preda ta podvolantovka tak si objednam novu Qckovu rovno aj s kruzkom kedze som moj predal vcera.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

17.12 2015 12:07


Tak je to teda jako na tý oktuli a musí se měnit s volantem i podvolantovka. Komunikuje to na jiným protokolu.
To samí jsem řešil když jsem nechal dát tý okty jinej panel klimatroniku taky nešel klimakompresor.Dal jsem jinej bez úspěchu pak několik jinejch panelů a pořád nic.Pak se přišlo na to že to nekomunikuje s motorovou jednotkou.Po její výměně za jinou to funguje.

K tý kabeláži musel jsem protože byla jiná pro obyčejný volant bez multifunkce.Proto se dal svazek i s volantem z A6 4F.Kroužek pod volant i podvolantovou jednotku jsem musel měnit.
Ty tvojí kabeláž upravit budeš muset a to jak vyměnit konektor co jde do podvolantovýho kroužku tak udělat tu úpravu na zapojení airbagů.Ale myslím že když koupíš novej svazek budeš mít jistotu že je vše jak má bejt.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

17.12 2015 12:23


Ale ja ho mam ten novy proste bol pri volante .volant je z A6 akurat ho upravim ale nepustam sa do toho kym mam doma tu blbu podvolantovku. A ak sa preda skor volant co pochybujem tak na o kaslem ako som pisal som z toho uz dost znechuteny ako nic nepasuje a na dva krat objednavat tu jednotku ...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

17.12 2015 12:29


Tak pokud je tam svazek k tomu volantu v čem máš problém? Ten musí být na dvě patrony.Dej sem foto toho svazku.
Hele v klidu on ten vztek přejde a chuť na dodělání se vrátí.
Já mám radost z každý blbiny co dodělám.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

17.12 2015 14:18


Problem je ze B6 nevie ze existuju dve patrony na bagu takze treba obsadit aspon podla toho navodu obe rozbusky spolu ako je na b6 proste jeden bag zrobit z dvoch inac to hlasi vraj chybu nizkeho odporu akurat neviem ako funguju tie dve rozbusky ci radsej nedat odpor do serie a zapojit len jednu alebo pri naraze idu obe rozbusky. Radsej slabo nafuknuty vankus jak zlomeny vaz a teraz babo rad

Tu su tie fotky som to doma nafotil ten kabel


Náhled, klikni pro zvětšení.

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 71 | Témat: 8

20.12 2015 17:05


Přesně to s těma airbagama jsem taky řešil,take mam ten kabel a nevim zda by stačilo spojit pouze ty piny a udělat z toho v podstatě jeden Airbag* paralerně...tudíž by to vyslalo signaldo obou stejně pokud to chápu správně ty 2 patrony pokud ne tak mne opravte.
Jinak jaký je rozdíl mezi Q a R??
Když tedy seženu jednotku Q plus kroužek 4E0953541B nebo C Tak poté stačí pouze nakodovat a msfw volant bude plně funkční? už to řeším průběžně tak 2mesíce a rád bych to dal dokupy pak klidně udělám návod nebo pomohu jinak..vše je snad pouze na zahraničních forech a v tom se občas vyznat je o nervy
nahoru

sponzor





20.12 2015 17:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

20.12 2015 17:42


Kruzok ti staci ten co bol uz spominany 4E0953541 A na allegre som ho kupil za 11 eur aj s postovnym akurat ze mi to musel sprostredkovat nejaky slovak ktory ma schranku v polsku a on pyta proviziu a za dopravu na sk takze 19,50 ma to vyslo. A ten kabel neviem co je lepsie ci len jednu patronu a odpor aby nehadzalo chybu alebo spojit obe. Pretoze ak ti rachnu dve patrony ktore neviem ako funguju pri nejakej slabsej kolizii tak neviem ci to viac neuskodi ten bag akokeby tam vobec nebol preto som sa pytal co je lepsie ale asi to nikto takto do hlbky neriesil
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.2. 2013
Příspěvků: 34 | Témat: 5

29.12 2015 11:25


a ako mám postupovať ak mám volant z a4 b8, je to vôbec možné?

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

29.12 2015 18:22


Volant tam dáš i z těch nejnovějších audin a bude fungovat jen musí mít méně tlačítek jako tenhle.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.2. 2013
Příspěvků: 34 | Témat: 5

30.12 2015 1:01


mne by ani nevadilo keby všetko nefungovalo, čo všetko budem potrebovať? v čom to bude iné?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

30.12 2015 1:55


Ten co jsi postnul pujde bude fungovat na stopro ale je potreba vymenit podvolantovou jednotku,podvolantovej krouzek upravit svazek ve volantu proste vse co uz zde bylo popsano.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.2. 2013
Příspěvků: 34 | Témat: 5

30.12 2015 13:55


takže ak som pochopil potrebujem
8E0-953-549-R/Q/P/M
4E0-953-541-B
v mojom prípade aj páčku
8E0 953 521 D
a niekde som čítal že aj
4E0-972-133
a ostatné prerobím upravím svojpomocne, zabudol som na niečo?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

31.12 2015 8:20


Podvolantovku by som zuzil na Q a R o inych som nenasiel nic zeby fungovali a ak nemas vyhrievany ten volan tak ti staci kruzok s A na konci. Prepinovat netreba nic. Zapoj skus aak nebude ukazovat chybu airbagu tak to mas hotove ak ano treba spojit 3 a5 dokopy a 4-6 aby si zrobil jeden bag z dvoch. A treba ti konektor do zberneh kruzku pretoze je iny ako ten v b6
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.2. 2013
Příspěvků: 34 | Témat: 5

31.12 2015 9:58


keby nemám výhrev a dám tam Q/R môže sa niečo stať? pre istotu, ak by som do budúcna ešte menil volant
nahoru

sponzor





31.12 2015 9:58


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

31.12 2015 11:09


Ne pokud máš jednotku která umí víc věcí tak potom je to o to jednodušší další výbava se jen dokóduje.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

13.01 2016 16:56


Po vychladnuti hlavy som sa rozhodol ze teda dorobim ten volant aj ked mi volal jeden zaujemca onho no vtedy som uz bol rozhodnuty ze idem dotoho tak som objednal dalsie veci za 110 eur dokopy no snad to bude fungovat . dokupil som konektor do kruzku v audi , novy kruzok kedze ten moj som predal a podvolantovku s oznacenim Q tak dufam ze to bude fungovat. Asi sa do toho pustim cez vikend a potom DAM* vediet. Kazdopadne keby niekto mal zaujem o tu moju jednotku podporujucu Tempomat* a mf volanty pre B6 tak sa ozvite urcite sa rozumne dohodneme
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.2. 2013
Příspěvků: 34 | Témat: 5

13.01 2016 17:21


kde si zohnal tie veci, mne sa nejako nedarí
Babrak77 (St, 13.01, 2016 16:56) orig :
Po vychladnuti hlavy som sa rozhodol ze teda dorobim ten volant aj ked mi volal jeden zaujemca onho no vtedy som uz bol rozhodnuty ze idem dotoho tak som objednal dalsie veci za 110 eur dokopy no snad to bude fungovat . dokupil som konektor do kruzku v audi , novy kruzok kedze ten moj som predal a podvolantovku s oznacenim Q tak dufam ze to bude fungovat. Asi sa do toho pustim cez vikend a potom DAM* vediet. Kazdopadne keby niekto mal zaujem o tu moju jednotku podporujucu Tempomat* a mf volanty pre B6 tak sa ozvite urcite sa rozumne dohodneme
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

13.01 2016 20:55


zdravim Babrak77 mozno by som mal zaujem ak to este mas.
Ja mam b6 bez tempomatu a chcem co najskor vymenit volant,lebo je zodraty a dost ma to vytaca... sice Airbag* je dobrý teda aspon myslim, len to logo na nom a ten chromový kruzok je cely pokrivený ako keby tam niekto nieco pacil.Preto by som hned dorobil aj Tempomat* a mozno aj mf.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

14.01 2016 5:50


Ak ides menit za volant B6 multifunkcny tak to bude fungovat ak chces volant z b7 mf tak na ten potrebujes jednotku s poslednym pismenom Q alebo R. Ja mam 8E0 953 549 N cize Tempomat* a MF volanty pozna len b6 tkove co sme uz riesili v tejto teme. Tak ak mas zaujem daj vediet. Jednotku mam estd v aute cez vikend pojde von
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

25.01 2016 18:57


Tak konečne dobojované s volantom . Takto nejak to vyzera po vymene

Náhled, klikni pro zvětšení.

akurat sa chcem opytať čo všetko by malo z tej MF fungovať pretože mne ide len hlasitosť na tomto rádiu. Myslel som ze pojdu aj stanice prepinat ale nejdu
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2012
Příspěvků: 115 | Témat: 0

25.01 2016 22:46


jen hlasitost ti pujde
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

26.01 2016 22:25


ten starý ako vyzera nevymenís s mojim ?
Ja by som bral 3 ramený mam najradsej.
nahoru

sponzor





26.01 2016 22:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

27.01 2016 6:27


Ja som tam mal 4 ramenny ten stary

Náhled, klikni pro zvětšení.
je uzbaj eost osuchany po tolkych rokoch. Ale trojramirnko podla mna zozenies za dobry peniaz.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

29.01 2016 11:18


ak by niekto potreboval tak som zrobil par fotiek ked som to menil, je k nim aj popis https://www.yogile.com/c7yk4lwg/51s/share/?vt=kgyJLV4
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

29.01 2016 12:25


Kolko ta vysla ta prerabka iba Tempomat* ? vymenil by som volant za volant, inak da sa repasovat cisto volant na vymenu, jeden pan to robí, keby si chcel mozes potom predat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

05.02 2016 23:11


Tempomat* povodne okolo 80 eur s tym ze som si to robil sam a kezde sa mi to predrazilo koli tej jednotke ktoru som musel dokupovat tak potom to bolo kusok viac.


Moja dalsia otazka znie ak by som dal k tomu radiu charger alebo ten yatour mp3 vedel by som vyzit aj viac tlacitok z toho volantu alebo proste musi tam ist ine radio ?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2012
Příspěvků: 115 | Témat: 0

06.02 2016 1:54


jiny radio
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 574 | Témat: 62

06.02 2016 9:47


Staci prejst na audi concert 2 alebo musi byt uz 2din symphony ,RNS*-e atd?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email