Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 89 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Janolle5462
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 370
Online návštěvníků
Návštěvníků: 89
Uživatelů: 0
Celkem: 89

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

23.08 2015 1:42


Ahojte,

dal sem auto na geometrii protože se mi stále neskutečně sjíždějí gumy, auto bylo už víckrát na geo naposled někdy v květnu. Za tu dobu sem slítal gumy tak jak je vidět na fotce (vnítřní strany) Takže jsem teď vyzkoušel VW Fortex v Šumperku což by měl by autorizovaný servis VW,Škoda.
V skenu mám výsledky, ale s autem nejsem opět spokojený. Nějaké zlepšení v jízdních vlastnostech je, ale teď jsem pomaličku přejížděl menší obrubník a auto mi opět popojelo, nevím jak to říct jedno kolo jakoby bylo ve smyku a na té nerovnosti ustřelilo. Je tam cítit pnutí
Víte mi říct podle skenu protokolu zda je to správně? Mám tam zajet znovu aby to udělaly pořádně? Nebo je problém jinde?


Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

sponzor





23.08 2015 1:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 4.11. 2010
Příspěvků: 1585 | Témat: 28

23.08 2015 11:49


jestli ti to trha vnitrky tak mas zvysenou rozbihavost, za predpokladu ze nemas nejak "potuneny" podvozek a nemas na prednich kolech "Acka"

ẗaky to muze byt tim ze geo je cajk ale mas neco blbe na naprave, raminka, silenty..neco nekde volne, jakmile pak zacnou pusobit sily a odpory, uhly a geo se zmeni a vysledek vidis
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

23.08 2015 12:27


Bohuže je tam otuněný podvozek, sice né moc radikálně ale přece jen. Dal jsem tam einbach pružiny -3cm no a původní sport pružení by mělo mít -2cm oproti standartnímu.

Nejenže to brutálně trhá vnitřky, ale je i cítit pnutí mezi koly. V max rejdu při pomalém otáčení. Když je mokro tak to zlehka ujíždí. Ale to se dělo i před novýma pružinama.

Spodek je dá se říct nový, noposled sem se v tom hrabal před měsícem a kontroloval stav
(uložení rámu, uložení tlumiču, motoru, převodovky, LMI sada kostí)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

23.08 2015 19:43


Byls u toho když tu geometrii dělali?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

23.08 2015 21:30


Nebyl, já musel být v práci bohužel
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

24.08 2015 14:33


dělalo mi to to samý na pasatu 4x4 byly v hajzlu ramena, když to naštělovali tak bylo chvilku OK a pak zase v háji, poznáš to mimo jiné i tak že po pár stovkách km máš geo zase rozhozenou i když jí nedávno dělali. což koukám je možná i tvůj případ protože počáteční hodnoty si měl rozhozený. chce to zvednout a montpákama zkontrolovat silentbloky atd. máš to ale sjetý brutálně
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

24.08 2015 15:33


(uložení rámu, uložení tlumiču, komplet hřebenové, axialy, motoru, převodovky, LMI komplet sada kostí, stabíku)

todle všechno je tam nové, něco už spíš zánovní každopádně nikde nic nekřupe. Ani tehdy když se vyměnily kosti tak se to stejně sjíždělo. Vlastně co mám to auto tak si nepamatuju že by ty gumy vydržely déle než sezonu.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

24.08 2015 16:25


teď koukám znovu na ty hodnoty že oni to stejně nedokázali seřídit??? co ti řekli za důvod? nemáš to třeba bouraný? nejlepší geošky maj dle mého Bestdrive (bývalé Barum) tak bych to vzal asi tam. jsem laik ale přECI* když nejsou schopni dát dohromady hodnoty odklonu tak musí říct proč.
nahoru

sponzor





24.08 2015 16:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

24.08 2015 16:42


SupermanXXX: odklon se nastavuje nějak zvláštně co sem četl. Nějak že se posouvá cený rám nápravnice

Každopádně bych spíš k nějakému odborníkovy, ale v okolí. Nebo i dál klidně, ale to mi to musí udělat na "počkání"
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5249 | Témat: 68

24.08 2015 17:01


fichtl500: Ano, odklon sa steluje tak ako pises, povolenim a posunutim celeho ramu, ale vacsine servisov sa s tym nechce hrat
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

24.08 2015 17:15


hemic: takže teda pokud tam půjdu reklamovat to co mi udělaly, tak by měly být schopni to nastavit říkáš?

Mužu si na ně teda trošku dupnout
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5249 | Témat: 68

24.08 2015 17:32


Siel by som sa najprv slusne spytat, preco tam nenastala ziadna zmena, ked je to ocividne nespravne
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

24.08 2015 21:09


Buď s tou geoškou neumí,nebo to odflákli.Jeď někam,kde u toho můžeš být a ohlídej si to.I kdyby tam opravdu byly ty deklarované hodnoty,tak to nemůže trhat gumy.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

24.08 2015 21:46


já bych jim za takovou geo nezaplatil, jednou jsem teda zaplatil protože nešel povoloit šroub, nechal jsem opravit šroub a dovezl jsem jim to znovu ale slučný servis musí přECI* s protokolem přijít a říct: tyto hodnoty nemužeme nastavit protože.... a jestli jsou líný tak ať jdou do řiti a nedostali by ani kačku.. tenkrát jsem byl v bestdrivu někde u bráníku myslim a kluci byli hrozně fajn, zvedli to, přišli na závadu, za diagnostiku nic nechtěli a nabídli několik řešení oprav.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

24.08 2015 23:33


no jo hoši, ale ja tady fakt nevím kam. Většinu servisů mám už objetou, to by chtělo nějaký typ na spolehlivého týpka
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

25.08 2015 20:19


Dneska jsem se tam stavil, že jsem nespokojen. Kancelářská krysa, mi řekla že je tam pevná naprava na zadku, že to nelze nastavit. Tak jsem mu protiargumentoval, pak tam běhal půl hodiny telefonoval atd. Pak že si to auto půjčí asi zajel na zvedák. Za 3min byl z5 a vylezlo z něj že se ta naprava nenastavuje že nemá excentry. Tak jsem mu vysvětlil kde a jak má čím pootočit. No nakonec přijal pochybení servisaka, ale že pokud to nebude schopen znovu nastavit tak já budu platit znovu geometrii. To je k smíchu nebo k pláči u autorizovaného servisu?
nahoru

sponzor





25.08 2015 20:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

25.08 2015 20:41


hlavně nevím jak vám ale kdžy kouknu na počteční hodnoty a po nastavení tak mi příjde že stím nic nedělali,tak možná poštelovali sbíhavost?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

25.08 2015 21:44


váha: ano vypadá to tak, ale furt nevím kam s tím. Taky by asi nebyl problém to vzít do Prahy když tu pracuji.
Dneska sem jel přez Jeseník a jak pršelo tak v zatáčkách ustřeloval zadek, sem si připadal jak v bavoraku
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.8. 2011
Příspěvků: 64 | Témat: 1

25.08 2015 22:31


dej tam to co tam má být a nebudeš se pořád divit,že to nejde seřídit...kola gumy pružiny tlumiče.. nebo z kolika aut je to poskládané??
Naposledy upravil fera dne 25.08 2015 22:51, celkově upraveno 1 krát. (30% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

25.08 2015 22:49


fera: to není řešení
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.8. 2011
Příspěvků: 64 | Témat: 1

25.08 2015 22:59


jakto že ne,když to máš snížené..co tam máš za kola 18 19 šířka 225,235.,245/35 a et? tam přece nemůžou být stejné hodnoty jak na originál......měl sem něco podobného na mém -4 zadek nevím už předek super sportovní tlumiče a pružin taky einbach,18 245/35 kola et 25, předek náprava nevydržela ani 10t gumy to samé..jen kvuli tomu že to bylo snížené,tvrdé na silnici prostě k ničemu...šli tam zpátky 16tky origo tlum a pruž a několit let klid..příště jedině RS4Q
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

25.08 2015 23:53


Jsou tam 18 8j et 35 myslím prostě klasika, i v techničáku jsou origo zapsané. Gumy 225/45, jenže mě se to sjíždělo i na origo podvozku a je jedno jestli 16, 17, 18
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.8. 2011
Příspěvků: 64 | Témat: 1

25.08 2015 23:58


klasika asi ne když to auto to nezvládá........a není to náhodou po bouračce???někdy v minulosti.............protože jestli ti to dělalo i s origo podvozkem tak to šasi úplně v pořádku nebude nebo jo??stolice a laser
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.5. 2010
Příspěvků: 2409 | Témat: 91

26.08 2015 0:15


fera: řekni kam a já přijedu, pokud to nebude přez půl světa
nahoru

sponzor





26.08 2015 0:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.8. 2011
Příspěvků: 64 | Témat: 1

26.08 2015 0:26


to nevím kam,ale určitě jsou firmy v cz co se tím zabívaji...nebo AUDI servis v KYJOVĚ ..žádná Škoda A JEJICH UČNI mě na audi nedokázali seřídit světla a to sem musel čekat za vratama skoro hodinu v audi neměli za 15 minut co dělat a byl jsem si u toho...jestli ani oni nepomůžou,tak bych se toho co nejrychleji zbavil
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

26.08 2015 7:46


To sou zase moudra. Vzdyt jasne vyplinulo ze to ani nezkouseli seridit tak nevim proc by mel menit podvozek. To ze ti v audi zvladli zatocit sroubkem na svetle neznamena ze sou dobry. Zavolej do prahy do best drivu, rekni jim co mas za poblem a uvidis.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.2. 2011
Příspěvků: 317 | Témat: 22

26.08 2015 10:58


take sem delal nedavno geo a na predku mam na pravy strane odklon mimo toleranci na cem se to nastavuje nebo mam bouchly rameno?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.8. 2011
Příspěvků: 64 | Témat: 1

26.08 2015 11:06


to nebily jen světla,i žhavičky které ve škodovce nedokázali povolit tak v kyjově ano,o odvzdušnění ABS* ani nemluvím,seřízení čerpadla atd...AUDI patří do AUDI nénějakým bestdrajvům tam mě zas strhly šroub na vaně a autokely,tam zas při plnění klimy nedali olej do náplně a odešel mě Kompresor* od té doby suukaždého plnění a všechno si kontroluju raději sám.....psal že mu to dělalo i na origo podvozku tak tam asi v pořádku něco nebude když to nikde nepoznali tak proto sem poradil audi že tam na to mají všechno..akorát si bude muset připlatit,lepší než pořád někde něco hledat a kupovat pořád drahé gumy
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

26.08 2015 21:38


Ja ti to brat nebudu. Kdyz sem byl mladej a blbej tak sem taky jezdil do autorizaku, zkurvili miboktavku, pak pasata a s audi uz sem to ani nezkousel
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 31.7. 2010
Příspěvků: 1577 | Témat: 15

26.08 2015 22:35


Máš tam rozšiřovací podložky? A sjíždí se ti všechny 4 kola stejně na vnitřku? Do autorizáku Škoda to fakt neni nutný, jen do lakovny jsem jim auto vracel 3x, o další věcech na servisu se ani nebudu zmiňovat..
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email