Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 362 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 356
Uživatelů: 6
Celkem: 362

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

17.05 2015 18:15


Ahoj všem znalým, chtěl bych své auto hodit do pucu, ale potřeboval bych poradit co nejlepe koupit za prostredky, ktere jsou k tomu urcene (detailingove prostredky). Diky moc
nahoru

sponzor





17.05 2015 18:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.9. 2014
Příspěvků: 284 | Témat: 15

17.05 2015 18:37


Používám již delší dobu přípravky od Chemical Guys,mrkni na Nanowax.cz
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 13.9. 2009
Příspěvků: 780 | Témat: 14

17.05 2015 19:33


me osobne se libi Swissvax - primarne proto, ze maji velice dobre popsane co k cemu maji a jak to pouzit. Nicmene zatim mam pomerne dobre zasoby originalni / Sonax (ten to pro ne tusim vyrabi) kosmetiky na bezne pouziti. chystam se tak zajet na nejaky lepsi prostredek k osetreni kuze, tak to bude asi prvni poradna zkusenost.
viz. http://swissvax.cz/video/prirucka/navod-jak-pouzivat-autovosk-docilit-lesk-cistota
cenove to je ale docela ... no.. je to docela drahe.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

17.05 2015 20:58


Na kůži je prý nej bazmek od BMW. Sám používám, ale nemám s čím srovnat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.7. 2011
Příspěvků: 246 | Témat: 12

17.05 2015 21:21


Na kůži používám sadu co mají na Detailingshopu - Dodo Juice Cleaner a Sealant, colourlock kartáček a tuk.
A jinak něco od ValetPro, DodoJuice, RaceGlaze, Chemical Guys...Od všeho trochu. Chce si to pročíst a vyzkoušet.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 13.9. 2009
Příspěvků: 780 | Témat: 14

17.05 2015 21:30


feedback: dobre, kuze je tu probrana uz nekolikrat, sam jsem ji zminil jenom jako osobni pripomenuti, ze mam nejake resty; rad bych to smeroval zpatky k puvodnimu dotazu - o co vlastne tazateli jde? je to nakup kompletniho hardware s kybliky, vyrobci peny, washmity, uterky, elektricke hlouposti (rupes, etc) a janevimcojeste, nebo jde o to koupit nejaky zaklad (ted jde o to co je zaklad - nejaka chemie, a mikrovlaknove uterky se uzivi vzdycky - jak v interieru, tak exterieru) s cim se trochu neco nauci a vsichni budou spokojeni?
mozna docela zajimave pro zacatek, nebo inspirativni by mohlo byt tohle:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
- nerikam, ze vsechno co tam ten borec ma jsou nejake perly, nebo tajemstvi, ale vetsina se da pomerne dobre zuzitkovat.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

17.05 2015 23:14


rnemec: asi tak nejak jak pises. Klasicke vosky a cisteni, to zna snad kazdy, ale rad bych investoval do neceho kvalitniho a vyhral si s tim. prostory mam, ale rad bych nejakou zkusenot. Je pravda, ze videi na YOUTUBE je hafo, ale neni nad osobni zkusenost nejakeho uzivatele AK!!! Zainvestuji i do nejake lesticky s kotoucema. Preci jen mam rad auto ciste a hezky osetrene. Kolem clay hmoty jsem toho taky cetl a videl spoustu, ale uprimne pokud je spinava, tak prelozit, OK, ale jak dlouho se to da takto aplikovat, nez se vyhodi? Proste je tady stale hodne neznamych. Fakt diky za jakykoliv nazor...!
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

17.05 2015 23:16


feedback:
zkus karnaubský vosk ..
nahoru

sponzor





17.05 2015 23:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

17.05 2015 23:53


Hanys: Diky, o tom jsem cetl i koukal na nejake videa. Ale treba chemical brothers maji tech vosku taky nekolik druhu. Jde mi i primarne o nejaky navod, ktery popise zaklad umyti, osuceni, odstraneni necistot, naneseni a vylesteni. Nebo jaky je presny postup. Nemam problem svoje auto vycistit rucne, ale preci jen to nedelam jednou rocne, tak bych zainvestoval do nejake lesticky. Pokud mi to ale nekdo vymluvi a rekne, at lestim rucne a bude mit dobre argumenty, necham si rad poradit. Diky
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 476 | Témat: 14

18.05 2015 7:52


feedback : Ahoj, pokud hledáš informace, nejjednodušší bude mrknout přímo na nějaké detailingové fórum např.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
, nebo třeba
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
. Základní "problém"je v tom, že každému vyhovuje něco jiného - někdo používá výrobky od jedné značky, někdo jiný je kombinuje. Já osobně používám přípravky od anglické značky Autoglym (seznam případně doplním)a výsledek je podle mě OK. Na kůži v interiéru mám set od Swissvaxu, tekuté stěrače na skla a světla od GTechniq.
Leštičku bych zatím nekupoval, bez zkušeností se s ní udělá víc škody než užitku (já jí sice mám, ale ještě jsem jí nepoužil), a i bez leštičky mě autokosmetika vč. různejch ručníků, mycí rukavice, aplikátorů atd. stála +/- 7 500,- ... a je možné, že zjistíš, že tě "detailing" vlastně nebaví - mě trvá příprava+předmytí/umytí/vyčištění/naleštění TTčka tak 4-5 hodin ... a potom nejpozději za 2 dny prší, takže je auto zase zasviněné !
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

18.05 2015 18:29


Uprimne pocitam s vetsi investici okolo 10t. A pece o auto me bavi. I bez detailingovych prostredku jsem predchozi auta opecovaval a i tak mi to se vsim trvalo vzdy minimalne 4-5 hodin, ale to myslim jen venek. Nepocitam vnitrek. Pokud muzes doplnit ty prostredky anglicke firmy, budu jen rad. Jinak mam na aute cernou metalizu, ta prej vyzaduje taky spec.peci. Diky za kazdy prispevek.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.7. 2011
Příspěvků: 246 | Témat: 12

18.05 2015 18:53


Koukni se na detailingclub.cz
Tam je toho víc a návody i s videama
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 476 | Témat: 14

20.05 2015 13:47


Můj seznam :
- Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner 1L + mycí rukavice z ovčí kůže + sušící ručník Standart + sušící ručník Premium
- Autoglym Intensive Tar remover
- Dodo Juice Born Slippy Clay Lubricant Refill + Detailing Clay 100g
- Autoglym Super Resin Polish + Autoglym Perfect Palm Applicator + Mikrovláknová útěrka Premium
- Autoglym High Definition Wax
- Autoglym Interior Shampoo + aplikátor + mikrovláknová utěrka
- Autoglym Vinyl and Rubber Care + aplikátor + mikrovláknová utěrka
- Swissvax Leather Care Kit
- Autoglym Car Glass Polish + Autoglym Fast Glass + mikrovláknová útěrka na okna
- Gtechniq G5 Water Repellent Coating + mikrovláknová utěrka
- Autoglym Metal Polish
- XERAPOL na plexi kryty světel
- SONAX Extreme čisič disků + impregnace pneu
- štětec na čištění kol + "x" dalších pěnových/mikrovlákonvých aplikátorů a obyč. mikrovláknových utěrek

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

23.05 2015 21:17


Frostik: dam na tebe fakt diky! Jeste se zeptam, kde to nakupujes?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 476 | Témat: 14

25.05 2015 7:30


feedback : nakupuju na
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


než nakoupíš, tak si zkus najít podobnou sestavu i od jiných výrobců, třeba ti jejich výrobky budou vyhovovat víc - napadá mě americká firma
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
, která je víc zaměřená na strojní leštění, o kterém jsi uvažoval ...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 476 | Témat: 14

25.05 2015 7:31


jeden motivační odkaz ... profíci z Autozipo a jejich práce :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


nahoru

sponzor





25.05 2015 7:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

25.05 2015 8:04


Kdyztak viz. muj podpis. Pro klubaky sleva
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

25.05 2015 17:40


Diky kluci.

Frostik: nekde stejne budu muset zacit!

sTeblo: potreboval bych kompletni sestavu na rucni detailing od A do Z. Jak uterky, sampon, clay hmotu, nejaky vosk, nejaky uzavirac....! Mohl by jsi mi prosim udelat nejaky navrh? Mam cernou metalizu...! Diky
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.12. 2010
Příspěvků: 691 | Témat: 25

02.06 2015 16:17


rnemec (17.05 2015 19:33) orig :
me osobne se libi Swissvax - primarne proto, ze maji velice dobre popsane co k cemu maji a jak to pouzit. Nicmene zatim mam pomerne dobre zasoby originalni / Sonax (ten to pro ne tusim vyrabi) kosmetiky na bezne pouziti. chystam se tak zajet na nejaky lepsi prostredek k osetreni kuze, tak to bude asi prvni poradna zkusenost.
viz.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

cenove to je ale docela ... no.. je to docela drahe.


sorry ale zbatečně vyhozené peníze. platíš jen značku ne kvalitu.
to co umí SW umí i například Chemical guys (jen o hodně levněji)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.7. 2011
Příspěvků: 246 | Témat: 12

02.06 2015 16:26


To proc autozipo nedělá s chemical guys aby si si snizily náklady ale za stejnou cenu prace? Asi na tom neco bude.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 13.9. 2009
Příspěvků: 780 | Témat: 14

02.06 2015 18:58


martin51253: tohle mi pripada trochu jako nazor "bentley dokaze uplne to samy co phaeton, akorat o hodne levneji." pripadne si to preved na A3 a Golfa. A stejne mas A3 - tak ja uplne nevim, co tu resime.
Kazdy bude preferovat neco jineho, stejne jako se tu muzeme hadat o olejich, tak se muzeme hadat o znackach kosmetiky a pritom malokdo toho ma vyzkouseneho tolik, aby to mohl nejak objektivne posoudit. A kdyz uz nekoho takoveho najdes, tak na konci klidne muzes zjistit, ze ten pripravek na ktery si stezuje pouzil... ne treba uplne nejlip. Proto bych se rad vyhnul hodnoceni neceho s cim nemam zkusenost. Btw - to jejich cisteni kuze jsem vyzkousel a jsem spokojenejsi, nez u origo kosmetiky. Next up - konzervace.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.12. 2010
Příspěvků: 691 | Témat: 25

03.06 2015 20:52


counterct (02.06 2015 16:26) orig :
To proc autozipo nedělá s chemical guys aby si si snizily náklady ale za stejnou cenu prace? Asi na tom neco bude.


ono to je trochu jinak autozipo je hlavní distributor této značky . proč by nedělayl s SW když jí mají za nákupku a když dáš u nich za auto 30-50tis tak je netíží jestly měly o pár stovek vyšší náklady-
tam se platí jen značka
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.12. 2010
Příspěvků: 691 | Témat: 25

03.06 2015 20:56


rnemec (02.06 2015 18:58) orig :
martin51253: tohle mi pripada trochu jako nazor "bentley dokaze uplne to samy co phaeton, akorat o hodne levneji." pripadne si to preved na A3 a Golfa. A stejne mas A3 - tak ja uplne nevim, co tu resime.
Kazdy bude preferovat neco jineho, stejne jako se tu muzeme hadat o olejich, tak se muzeme hadat o znackach kosmetiky a pritom malokdo toho ma vyzkouseneho tolik, aby to mohl nejak objektivne posoudit. A kdyz uz nekoho takoveho najdes, tak na konci klidne muzes zjistit, ze ten pripravek na ktery si stezuje pouzil... ne treba uplne nejlip. Proto bych se rad vyhnul hodnoceni neceho s cim nemam zkusenost. Btw - to jejich cisteni kuze jsem vyzkousel a jsem spokojenejsi, nez u origo kosmetiky. Next up - konzervace.


neřikám že to ješpatné , to ne je dobrá.
já si tím prošl tak vím o čem píši.
už pár let mě to živí.
dnešní doba jde trochu dál než pastovité vosky .
nechci tady kritizovat nákou značku ,at si každý používá co chce, když to je kvalitní.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.10. 2013
Příspěvků: 664 | Témat: 14

06.06 2015 18:08


ja mam velmi dobre a odzkousene vlastnosti produktu firmy Chemical Guys, i Swisswax oba funguju na miru spokojenosti. Naposledy mnou pouzita byla hybridni sealant BLackLight lestenka na tmave barvy aut.
nahoru

sponzor





06.06 2015 18:08


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

06.06 2015 22:27


Wormside: porad váhám nad chemikama nebo autoglym? Kde nakupujes? Diky


PS: není lepší si sadu objednat z ebaye? Přeci jen když nakoupím za 7-10t. tak by se to mohlo rentovat, ne? Díky
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.10. 2013
Příspěvků: 664 | Témat: 14

07.06 2015 11:57


ja odebiram od nanowax.cz a zadny problem a cena je srovnatelna jako ebay neco levnejsi neco drazsi porad prumer stejna cena...jinak autoglym nemam vubec odzkouseny jelikoz jsem spokojen s vysledky vyse uvedenych spolecnosti
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

07.06 2015 22:22


Wormside: jakou kombinaci od chemiků by jsi mi DOPORUČIL na černou metalizu? Myslím ale kompletní od A-Z. Teda prvotne mi jde o péči o zvenku. Díky za každou radu
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.10. 2013
Příspěvků: 664 | Témat: 14

07.06 2015 22:39


chces i rozlesteni laku?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.12. 2010
Příspěvků: 691 | Témat: 25

08.06 2015 15:36


idealně nejprve udělat dekontaminaci -chemicky a clay

pokud chceš ChG

tak na červou je fajn
Vertua Bond 408 -podklad pro vosk

jen pro letní voskování - přírodní vosk Pete's 53

zimní kombinace
a dlouhodobější
Jetseal 109 + Pete's 53

mytí jakýkoliv šampon od ChG všechny jsou výborné.


pokud chceš něco co vydrží x let a je fakt top tak keramický povlak
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2015
Příspěvků: 55 | Témat: 7

09.06 2015 2:57


Wormside: chtel bych tak nejak vsechno, jak sampon, clay na dekontaminaci, mikrovlakna, rucniky, proste sadu s kterou muzu zacit. Doted jsem bud auto cistil v mycce nebo klasickou kosmetikou od zelvy a chtel bych to povysit na vyssi level. Jsem trochu puntickar, tak bych chtel mit svou audi vymazlenou nejen po technicke strance, ale i po te esteticke!

Martin51253: poradis svoji kombinaci, ale myslim nejradsi takovy nakupni seznam, s cim zacit? Diky
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email