Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 348 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 343
Uživatelů: 5
Celkem: 348

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: Jezdíte?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

02.02 2015 7:06


Ahoj, tak si říkám kolik z nás tady sedlá i jednu stopu? Já jsem začal jezdit asi před 3 lety a za tu chvíli jsem stihl docela dost. Každý rok jiný stroj (hold se musím pořádně najít, až mi něco pořádně sedne). Zatím jsem byl jednu sezónu v Rakousku - Grossglockner, další sezónu zase v Rakousku + Itálie, Slovinsko (Mangart - nádhera!). A furt se někde snažím dostat.

Začal jsem na GSX 1400, vím, do začátku docela tank, ale dle mého názoru to je o hlavě a citu. Poté jsem chtěl obměnit, prodával jsem ji, ale řidič osobního auta mi nedal mimo obec přednost (jel jsem 90) a tak prodej vyřešil za mne - totálka, cca půl roku na nemocenské, 3 operace kolene a další patálie. Ale aspoň jsem vše dostal zaplaceno (měl 100%). To je tak, jak člověk projede Rakousko úplně v pohodě a tady kolem komína tohle. Každopádně si myslím, že taková zkušenost dá motorkáři více než 10 let ježdění bez nehody.

Poté jsem pořídil BMW K1200R Sport - parádní mašina. S ní jsem byl zase to Rakousko + Itálie, Slovinsko. Ale byla na mne moc "dokonalá", zjistil jsem, že chci něco hravějšího. No byla na prodej chvíli, od nového roku slouží dalšímu majiteli, byl z ní (stavu) docela nadšen, se nedivím, však motorka po mně .

A teď se pokukuju po Triumph Speed Triple 2005+.

Nevím, jestli to zde můžu dát, kdyžtak to smažu.
Mrknou na moje bývalé motorky můžete zde.

No a tak se chci zeptat, jestli by se letos někdo nepřidal na motoškolu do Brna? Nejspíš budu tímto obdarován na narozeniny (tajné přání ). Taky doufám, že do té doby seženu toho tripla dle mých představ ..
nahoru

sponzor





02.02 2015 7:06


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.12. 2014
Příspěvků: 53 | Témat: 2

02.02 2015 9:38


Ahoj.
Sice asi možná trochu divný téma na AUDI klubu, ale když už jsi to nakousnul, tak také přispěju svojí troškou do mlýna.
Kolem motorek se motam už hodně dlouho, do loňského roku jsem jezdil závodně i trial. Jinak v roce 2007 jsem na popud bývalé přítelkyně koupil svojí první silnici YAMAHU FZ6 Fazer a během necelých dvou let na ní najel 40000km. Jezdil jsem fakt hodně i vzhledem k tomu, že jsem to v té době dokázal spojit s prací. Pak přišla YAMAHA FZ1 Fazer a tu jsem měl rok. Nutno dodat, že mě tahle motorka fakt bavila celou dobu co jsem jí měl, ale pak přišla drobná finanční krize a motorku jsem musel v na konci sezony 2010 prodat. Pak 2 roky pauza a na jaře 2012 jsem pořídil luxusní kousek KTM 990 Adventure S rv. 2008 a na téhle motorce jsem se konečně na 100% našel. Mám jí dodnes a zbavovat se rozhodně nehodlám. Zatím najeto cca 36000 a max spokojenost. Je to naprosto universální motorka, na které můžeš v pohodě cestovat, vyrazit s ní do térénu a v případně obutí MX gum i do docela těžkého, no a nebo s ní klidně zmrskáš jak psa kluky na supersportech, teda pokud se jedná o zaáčkovitou trať a rychlosti do cca 150 km/h. Chudácí jsou pak z toho neštastný, že jim někdo na takového motorce natrhnul zadek s jejich 180k yamahou a třísměsovou gumou Dá se na ní krásně driftovat, jezdit po zadním, klopit až na stupačku, prostě je to motorka extrémně hravá a zábavná. Jediný co nemá moc ráda je plíživé tempo kolem 90/km. Tam je takové lehce ucukaná a nervozní. Prostě je to 2V potvora která má nejradši jí vzít trochu u huby a užívat si to.
A odkud vlastně jsi?
Ptám se hlavně proto, že jsem vloni na popud ostaních začal dělat taky motoškolu a hodně se to lidem začalo líbit, takže v tom hodlám i letos pokračovat. Jelikož se velice dobře léta kamarádím s Mírou Lisým, tak jsme tak 50% kurzů dělali spolu a druhou půlku dělam sám. Co se týká zaměření, tak dělám od silničních motorek, přes náháče, cestovní endura (zde dělám i offroad kurzy) a po ostré enduro a trial, kterou dělám na druhé motorce KTM 350 Freeride. Jinak kurzy mám rozfázovaný na 3x6hodin ideálně 3 víkendy po sobě a cena za všechny tři dny je 4500 Kč.

No a co se týká ježdění tza kopečky, tak toho si letos bohužel asi moc neužiju, protože za prvé vzhledem k výdajů, které jsem měl před koncem roku budu muset trošku pošetřit, takže jezdění bude spíš po čechách a možná slovensko.. Krom toho mam ohlasy, že se chystá celkem dost lidí do motoškoly, takže to nějaký čas taky požere...

Jo a jinak jsem z Plzně, tak pokud nejsi z druhého konce republiky, tak spolu klidně můžem někdy vyrazit
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.9. 2013
Příspěvků: 176 | Témat: 11

02.02 2015 9:38


Serus, jasne jazdime Zatial 10 sezon na vsetkom moznom, v poslednej dobe skor pomenej v ramci casovych moznosti. Momentalne, uz dlhodobo FZ6-S, upravena na turistiku - kufre, polokapotaz, deflektor, gelove sedlo.
Tiez som si hovoril, ze Japonci su az moc sterilne masiny a zacalo ma to casom nudit. Hladky priebeh, bez problemove a postupom casu sa zacal stracat pocit z jazdy, tak som si minuly rok zaobstaral druhu masinu- kávo stroj, resp. staru masinu na ktorej budem chodit iba na kafe
Zohnal som, rv. 1979, uprava cafe racer a to uz je o niecom inom. Teda momentalne je rozobrana a srobujem, kedze som sa ju rozhodol prerobit trochu viac na svoj obraz a doladit rusive detaily. Nuda to kazdopadne nie je, kedze som nevedel za ktorou zatackou ma to moze nechat
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

02.02 2015 10:13


Advik990:
Jsem z Frýdku-Místku

Koukám teda, že nájezdy máš pěkné, to já sice zahraničí jezdím, aspoň se snažím, ale za sezónu nenajdu přes 10tkm ani omylem.
Já si chci právě zkusit tu moto školu na okruhu tam si člověk může dovolit více při vyšších rychlostech a nikoho neohrožuje. Jinak o ktm jsem taky uvažoval, ale spíše 990 suprduke. Ale to je zase na ježdění, cestování na prd. Ten adventure by stál za vyzkoušení.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

02.02 2015 10:17


matus31:
Nádhera, cafe racery se mi taky líbí, prostě motorka a nic víc, nic míň! Jednou možná vyzkouším. To by člověk musel mít 5 motorek, z každého typu jednu a k tomu ještě nedělat nic jiného než jezdit, aby ty motorky aspoň trochu využil ..
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.9. 2013
Příspěvků: 176 | Témat: 11

02.02 2015 10:33


toto je fakt, ale konecne som sa dostal aj k tej druhej pravej motorkarskej strane - opravy. Teraz si ich uzijem az az, menim smerovky, zadne svetlo s uchytom na RZ, pneu, vyfuk za ladak + mam tam problem s elektrikou, potkavacka mi vyraza poistky, ktore chcem vymenit z celoskla na vidlickove. No a klasika je tam problem s karburatorom - 4ka tecie, treba pomenit tesnenia kedze zacala krvacat olej, ukazatel neutralu strajkuje a co ma mrzi najviac, otvorene sanie(zvonečky) bude musiet ist dop..rec, kedze to nerobi dobrotu a nedava to protitlak, skusim sportove filtre za kazdu cenu, lebo airbox tam nechcem ani za nic. Och a este prepakujem stupacky, aby to malo agresivnejsi posed.

Inak tieto starej bajky maju co to do seba, rajdy su uplne inak koncipovane ako na novych, posed je plosssi no a nezda sa to, velkost ako "jizdni kolo" a vaha 230kg, ale zase ovladatelnost super
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

02.02 2015 12:02


To se nedá nic dělat, u motorky tohoto roku bude více strávených hodin v garáži než v sedle.
Hlavně jak to za to stojí!
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

02.02 2015 12:04


Myslim ze je tu dost ludi ktori jazdia, ja sa chystam na prvy vacsi vylet tento rok smer Italie (moja 3. sezona na moto). Akemukolvek vyletu alebo motoakcii som nakloneny

Inak mam prvu motorku - maleho bandita
nahoru

sponzor





02.02 2015 12:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

02.02 2015 12:38


jezdim
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.12. 2014
Příspěvků: 53 | Témat: 2

02.02 2015 12:50


macik:
Nájezdy mám slušné hlavně k vůli tom, že na Adventure se dá jezdit celý rok. Minulé dva roky v podstatě nebyl měsíc, kdy by jsme alespoň jednou nevyjeli. Ale spíš to bylo na drapákach offroad. A to je právě krása tý motorky, že zvládá hravě uplně všechno.
A co se týká Duka, tak to je taková rebeloidní bestie an ježdění kolem komína. Má to malou nádrž = i malý dojezd, poměrně trvdý podvozek, tak jsi dost závislý na pěkné silnice a navíc díky absenci štítku na to pekelně fouká.
Pokud Tě neláká jízda mimo silnice, tak výborná volba je ještě KTM 990 SMT. Výkon 85 kW, slušnej plexík, 17" kola na hladkých gumách...
No a nebo jestli máš dostatek financí, tak úplně nej volba, obzvláště i na cestování je KTM 1190 Adventure. Má jí můj známej, více méně se mu o tu motorku staram a mam možnost na ní i něco najet (za loňský rok cca 1500 km) a to je ještě úplně jiná liga. Výkon 150 k a krouťák 125Nm navíc díky dvouválci dostupných již od hodně nízkých otáček z toho dělá to nej co se dá koupit. Výkon se dá volit ve 4 palivových mapách, kdy na tu nejostřejší SPORT to jde na 2 i 3 na zadní jen plynem, o proti tomu na tu nejměkčí RAIN má motorka jen 100 k a výkon je dávkovatelný naprosto sametově. V tomto režimu je motorka mnohem hodnější než 990 ADV. Dál to má větší brzdy, radiální třmeny i páčku, lepší ochranu před větrem, pohodlnější sedlo atd... Je to prostě bomba ale s cenou za jetou od 300000 výš...

Co se týká motoškoly, tak okruh je fajn, ale dost lidí má pak problém to ovládání motorky přenést na silnici. Je to vidět i z letiště, kde si ty lidi po třech hodinách na té motorce rozhýbu, pěkně pracujou tělem, zatáčí jak se má a pak vyjedem na silnici a všechno je jinak. Prý jsou na té silnici víc nervozní z okolních vlivů atd.. Proto ten kurz dělám na třikrát, kdy první dva jsou půl na půl letiště a silnice a tření je dle přání zúčastněných...

Jinak Cafíka máš krásného... Ty motorky maj něco do sebe

Škoda že ten Frýdek... To je přeci jen trošku z ruky
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

02.02 2015 13:22


Advik990 (Po, 02.02, 2015 12:50) orig :
macik:
Co se týká motoškoly, tak okruh je fajn, ale dost lidí má pak problém to ovládání motorky přenést na silnici. Je to vidět i z letiště, kde si ty lidi po třech hodinách na té motorce rozhýbu, pěkně pracujou tělem, zatáčí jak se má a pak vyjedem na silnici a všechno je jinak. Prý jsou na té silnici víc nervozní z okolních vlivů atd.. Proto ten kurz dělám na třikrát, kdy první dva jsou půl na půl letiště a silnice a tření je dle přání zúčastněných...


Ja to vidim sam na sebe, je to tym ze na okruhu neni sterk, diry, lesaci, deti, zver, duchodci, dementi v protismeru...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

02.02 2015 14:00


Nebavíme se tu o ježdění na okruhu, to ani nechci. Ale o motoškole. Na tom okruhu je zkrátka více možností a více věcí se člověk může naučit, dovolit si více. Samozřejmně je součástí i ovládání motorky při nižší rychlosti, krizové brzdění, atd. Samozřejmně i ty motoškoly na letištích, v provozu mají smysl! Ale aby člověk zkoušel, jak se motorka chová na hraně, v zatáčce, náklonu ve velké rychlosti je okruh nezbytný. Nehledě na to, jak pak člověk vidí svoji fotku, myslel di jakou nejede kudlu a pak se mu chce brečet ..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

14.02 2015 9:27


z lonska


Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 13.12. 2008
Příspěvků: 2560 | Témat: 32

14.02 2015 9:45


tak nějak jsem dojezdil...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

14.02 2015 15:58


Tak to já dneska neodolal a na krátkou cestu vytáhl simsona
Až na ten led v jedné zapadlé zatáčce ideální podmínky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

15.02 2015 15:58


Kovi:
Krása!
nahoru

sponzor





15.02 2015 15:58


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.12. 2014
Příspěvků: 53 | Témat: 2

15.02 2015 19:28


My jsme včera dali pěkných 66 km na endurech.. Paráda..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.3. 2007
Příspěvků: 230 | Témat: 22

15.02 2015 20:27


Jo na endurech se to dá, ale na cesťácích vyráží jen "srdcaři", toho štěrku všude.. Dnes jsem viděl páreček na buse, nabalení, takže asi žádný krátky výlet
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

15.02 2015 20:48


tjn dá se ale studený asfalt,nedrží to,jak není teplo tak supersporta ani nevytahuju
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

16.02 2015 15:46


Včera jsem viděl mezi V.Polomem a Severkou pár šílenců (v dobrém slova smyslu ) Slyším neskutečný kravál v dáli v lese a tu se vyřitilo asi 7 borců na kroskách. Jsem čuměl, že to přece nemůžou v tom sněhu ujet! A hned co byli blíž a míjeli mě, čumím. Vepředu lyže a vzadu pás. Jsem netušil, že i tohle se dá nahodit na motoru. Super! Mnohem lepší jak sněžný skůtr. A vůbec se toho nebáli jak to rvali do kopce. Jsem záviděl, když jsem tlačil jen bike
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.9. 2010
Příspěvků: 31 | Témat: 0

18.02 2015 9:43


Tak já jsem z Kopřivnice a už šestým rokem mám Suzuki SV 650S rv. 2003. najeto mám něco okolo 20 000 km, převážně okolo komína. Do ciziny se se mnou holka zatím nepodívala...

Motorka mě zaujala hned na první pohled svou polokapotáží a hranatým rámem, a jak jsem ji slyšel nastartovanou, nedodolal jsem.. To burácení dvouválce z laďáku mě prostě nadchlo.

Tady je:


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.9. 2015
Příspěvků: 51 | Témat: 16

24.09 2015 23:20


Tohle forum se mi moc libi,udelalo mi radost,kdyz jsem tu uvidel tohle tema.Od mala na fichtlovi,simal,pak CB a nakonec FZ6.Tohle je ma prvni sezona bez motorky.Bylo na ni cim dal min a min casu...skola,prace.Ale zase jsem si poridil prvni vlastni auto a3 8P,takze usmev od ucha k uchu.Tak hlavne opatrne kluci
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.11. 2011
Příspěvků: 92 | Témat: 6

30.09 2015 23:33


Nazdar, tak ja zase naopak - tri roky mám audi 8P a teraz konečne od leta SUZUKI GS 500E. Len škoda, že zase ide zima, akosi sa mi nechce sadať do auta.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 23.1. 2012
Příspěvků: 39 | Témat: 2

22.10 2015 11:13


už nějakou dobu drtím tohle když už audi, tak taky ducati
nahoru

sponzor





22.10 2015 11:13


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.9. 2013
Příspěvků: 9 | Témat: 0

22.10 2015 20:04


Jezdim MV AGUSTA
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 23.1. 2012
Příspěvků: 39 | Témat: 2

22.10 2015 21:51


jaroslav551 (22.10 2015 20:04) orig :
Jezdim MV AGUSTA


nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 209 | Témat: 21

22.10 2015 21:59


Téměř denně po Praze
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.10. 2015
Příspěvků: 50 | Témat: 0

27.10 2015 15:41


Tak letos jsem si ve třiceti letech pořídil první motocykl, Honda CB500.
Nicméně kuly vlekoucíse autoškole a stavdě sem toho moc najezdit nestihnul, sned příští rok to bude lepší.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.12. 2015
Příspěvků: 3 | Témat: 0

02.01 2016 12:16


Ahoj,
motorkar som, az na velmi vysoke miesto davam vo svojom zivote vsetko okolo motoriek.
Co nie je dobre, uz mam svoj vek, rodinu, vela deti.
S tym vedomim je kazda jazda zaujimavo silna aj emocne. Mam Varadero, cez 100.tis km,najradsej v silnom dazdi.
Chlapci, davajte na seba pozor, predvidajte, kazdeho z nas niekto doma caka.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.10. 2020
Příspěvků: 18 | Témat: 0

10.11 2020 21:34


Taky se hlásím i k jedné stopě Mašinu ale nezazimovávám a když je hezky, vyrazím alepoň kolem komína i v lednu třeba [/img]
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email