Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 187 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 187
Uživatelů: 0
Celkem: 187

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

30.01 2015 23:09


Zdar pánové. Možná si řeknete že sem blázen,to možná i sem, ale dost mě to baví a tak si hraju Koupil sem loni někdy v srpnu Audi 100 Avant,původně jen jako na kšeft,auto bylo za pár peněz a po svezení sem zjistil že motorově je na tom celkem hodně dobře Původně se měl jen vyměnit totálně zničenej interier za jeden hezkej z A6 co mi doma zbyl a po pár nezbytnejch opravách měla jít do světa. No ale nějak sem si řek že by nebylo špatný se naučit lakovat a tak se rozhodlo že půjde celá,kromě střechy a sloupků do laku...... No nakonec do laku půjde celá,jelikož už kdysi byla přestříkaná z barvy Ragusa Metallic (hodně tmavá,lahvově zelená) na nějakou černou a těžko bych hledal odstín barvy jakou byla stříkaná kdysi a tak jde celá i se střechou Přípravy sou už téměr u konce,barva vybraná ( Ragusa metallic to nebude) a tak se nemohu nepodělit o pár foto jak to vypadalo a jak vypadaj přípravy....postupně budu doplňovat foto a nějaký info o autě a co za plány s nim dál budu mít. tak snad se dílo podaří

tady nějaký to foto při koupi









a foto z příprav na lakování









Naposledy upravil Lucas dne 30.01 2015 23:53, celkově upraveno 3 krát. (37% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





30.01 2015 23:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.7. 2009
Příspěvků: 3818 | Témat: 22

30.01 2015 23:24


Držím palec...
Jaká barva tedy vyhrála?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

30.01 2015 23:33


Karlosma (Pá, 30.01, 2015 23:24) orig :
Držím palec...
Jaká barva tedy vyhrála?


děkuju dost podobná té co tam byla,ze vzorníku Audi,černá s nádechem šedivý,samozřejmně metla blbě se popisuje,až to bude nalakovaný tak to bude vidět líp
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.7. 2009
Příspěvků: 3818 | Témat: 22

31.01 2015 0:10


nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

01.02 2015 23:47


tak dneska sme konečně trochu pohnuli ( nebejt mojeho skvělýho táty tak bych dneska tak možná brousit,kitoval,brousil,kitoval atd..... ) a máme nastříkaný zádveří,zrcátka a kliky....zkrátka takový ty malý věci co se zas až tak nutně nemusej dělat v boxu. No a přístí týden bysme snad konečně mohli auto odvést ke známýmu do lakovny a hurá do boxu na celý auto Jediný mě teda ted trochu mrzí že sem nezvolil původní barvu Ragusa,protože ted konečně jak se to nastříkalo mnou vybranou barvou,je videt ten rozdíl a musim říct,že ta zelenkavá Ragusa (původní z výroby) by se mi asi líbila víc,no ale co už

menší ochutnávka:




nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 25.11. 2009
Příspěvků: 989 | Témat: 21

02.02 2015 0:19


LZ9U ?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

02.02 2015 7:20


AMDDawe (02.02 2015 0:19) orig :
LZ9U ?


ted si ten kód nepamatuju,ale je to dost možný že je to tenhle. Ta barva se prej dělá od roku 2003.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

08.02 2015 14:27


tak a je to to tady pánové,máme (z malé části) hotovo



musim říct,že to je moje vůbec první lakování celýho auta a téměř všechno pouze jen a mojí rukou měl sem auto u známýho v lakovacím boxu,takže sem měl dozor a před lakováním pečlivý školení o tom jakým směrem se při lakování auta pohybovat (začíná se u PP dveří a jde se po směru hodinových ručiček a končí se PP blatníkem) na střeše mi ukázal tahy při lakování barvou a následně i při stříkání bezbarvýho laku a myslím že na to že sem to nikdy nedělal,tak super. Je tam pár stejkanců,tomu se holt nešlo ubránit,trochu víc mě štve,ačkoliv to bylo v boxu a měl sem lakovací kombinézu,že je tam docela dost bordelu v laku,ale to se všechno dá zachránit tak posudte sami
nahoru

sponzor





08.02 2015 14:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.12. 2011
Příspěvků: 185 | Témat: 16

08.02 2015 14:45


Lucas:
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

09.02 2015 21:16


chlapci a ted jeden technickej dotaz. Musí jít ven převodovka,protože jde blbě 4. stupeň,nejspíš špatnej synchron....ale má to ještě systém Procon-ten a já vůbec netuším,jak se taková převodovka s těma lanama vyndavá? Mám v plánu to vyndat vcelku s motorem,protože ten zas musím celej přetěsnit a udělat mu nový šrouby na klice a na ojnicích atd atd. Takže jak na to,ty lana se daj někde v motorovým prostoru povolit,nebo jak na to zkrátka? :-O
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.3. 2015
Příspěvků: 29 | Témat: 8

03.03 2015 19:47


Ta lakýřina moc pěkná, na to že jsi nikdy nestříkal. Taky jsem uvažoval e bych si zkusil fouknout auto sám, ale pak bych byl akorát na.ranej že je to hnus
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

11.03 2015 17:54


Tommys (03.03 2015 19:47) orig :
Ta lakýřina moc pěkná, na to že jsi nikdy nestříkal. Taky jsem uvažoval e bych si zkusil fouknout auto sám, ale pak bych byl akorát na.ranej že je to hnus


hele jen se neboj,pravej zadní bok a PZ dveře sme dělali znova,tam ten lak tekl jako svině kapota se musela předělat celá,nevzali sme jí prve plničem a ukázaly se tam veškerý nedostatky ... A já sem naopak rád,že sem si to "zkurvil" sám když bych za celolak dal někomu 30 tisíc tak bych pak chodil a hledal nedostatky a akorát bych ho otravoval aby mi to předělal.....tady všechny nedostatky který se neukázaly při přípravě můžu dávat za vinu sobě a tátovi a vzhledem k tomu že mě ten celolak vyšel na cca 10 tisíc,tak mě to zase tolik neštve,důležitý je že to má jednu barvu,leskne se to a celkem to nějak prostě vypadá .
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

11.03 2015 18:10


no a jinak tady zas malá ochutnávka co se dělalo a co se sehnalo

kompletní Recaro sitze,bohužel teda z A6tky tudíš plný opěrky hlav,ale zase v super stavu absolutně neprosezený !



zbytky lakování



fungl novej pant řidičovejch dveří (3000 kč )

a tady z toho mám ohromnou radost,fungl nový koberečky s nápisama AUdi,nejsou to origo co se dávaly do auta při výrobě,ale podle mě sou z origo příslušenství Audi,v 8 večer sem je objevil a v 10 už sem je měl doma

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.6. 2014
Příspěvků: 808 | Témat: 17

11.03 2015 20:40


koberečky kde? potřebuju taky nutně =)
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.10. 2013
Příspěvků: 664 | Témat: 14

12.03 2015 14:15


sz
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 23.9. 2013
Příspěvků: 40 | Témat: 2

12.03 2015 14:38


Pěkná práce
nahoru

sponzor





12.03 2015 14:38


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

13.03 2015 0:07


SwitchCZ (11.03 2015 20:40) orig :
koberečky kde? potřebuju taky nutně =)


koberečky v Kosmonosech a už nikde nikdy jinde si myslím že se neseženou....našel sem je uplně náhodou a hned sem volal a hned sem jel,cestou se mi auto vysralo,takže sem pro mě musel jet kámoš,no hrozný,ale mám je a pán za ně chtěl jen 500kč při dotazu kde takovou vzácnost vzal,tak prej že to našel při uklidu v garáži
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

13.03 2015 0:08


wormside (12.03 2015 14:15) orig :
sz

žádnou nemám
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

13.03 2015 0:12


jenom pořád nevím,mám koupit přední blinkry v oranžový,nebo bílý?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

19.03 2015 22:41


tak malej edit dneska sem renovoval zadní lampy a zadní S4 blend sada na renovaci světel od Motip dupli s 2K UV bezbarvým lakem,chránící světla proti slunečnímu záření ( pouhý přebroušení a vyleštění světel není na dlouho,bez laku světla znovu časem zajdou) no výsledek posudte sami


nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

22.03 2015 22:11


tak světla jsou na svém místě celkovej vzhled trochu kazí,že ten blend je standartně kolem zámku a v couvačkách lehce napraskanej,ale co už no,není to nový a možná že jedině až jednou budu mít S4,tak si ho za 10000 na ebayi koupím novej dneska se dolakovaly lišty na zadní nárazník a v týdnu konečně poputuje na auto

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

28.03 2015 19:13


tak dneska sem zkusil 18tky VW Kansas z mojeho Passatu co na to říkate?

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

28.03 2015 19:17


Za me - moc sluší
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

28.03 2015 19:25


mě se taky líběj,ale chce to malinko snížit to auto,ale pružiny o 30mm a víc dávat nechci,daj se na nonquattro tlumiče dát péra z S4/S6? ty by měli bejt nižší...
nahoru

sponzor





28.03 2015 19:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 6969 | Témat: 177

13.04 2015 19:51


Lucas: Super,jen tak dál..
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

29.04 2015 21:19


No ted se práce na chvilku zastavila,protože každej chodíme do práce a abysme si mohli uskutečnovat koníčky atd,tak holt musíme nějakej ten meloušek udělat aby se zas dalo pokračovat,ale snad příští víkend půjde ven motor
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

10.05 2015 1:01


tak a konečně sme se zase trochu pohnuli z místa Motor venku a hned mě čekaly dvě příjemný překvapení,za prve,nemá dvouhmoťák,za což sem rád a za druhe,má řemenici která je uplně jinačí než na A6tkách pozdějších,takže mám o další investici méně,protože tahle řemenice za prve vypadá uplně zdravá a za druhe má tý gumy v sobě daleko méně a podle mě se nevydrolí jako ta pozdější.....






a poprosil bych radu,jaký koupit přední ramena? Mám tam ještě původní originály a čepy na nich už sou KO ... přemejším nad Lemforder,ale kdo s čím máte zkušenosti?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 551 | Témat: 8

10.05 2015 9:15


z meho pohledu ja uz jen LMI(Lemforder) co se tyce naprav, vse ostatni vydrzelo nejvys rok nebo dva a uz to bylo citit nebo uplne k.o., kdyz sem delal zadni napravu tak tam slo vse od LMI a je to uz vice nez dva roky a ta naprava je stale takova jak kdyz sem ji skladal, zadne vule, zadne potrhane gumy. LMI je o dost drahsi nez jine nahrady ale podle mne se dotoho oplati investovat pokud to auto nejdes prodavat.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

10.05 2015 9:32


tomiisp (10.05 2015 9:15) orig :
z meho pohledu ja uz jen LMI(Lemforder) co se tyce naprav, vse ostatni vydrzelo nejvys rok nebo dva a uz to bylo citit nebo uplne k.o., kdyz sem delal zadni napravu tak tam slo vse od LMI a je to uz vice nez dva roky a ta naprava je stale takova jak kdyz sem ji skladal, zadne vule, zadne potrhane gumy. LMI je o dost drahsi nez jine nahrady ale podle mne se dotoho oplati investovat pokud to auto nejdes prodavat.


prodávat ho rozhodně nehodlám,takže LMI je jasná volba
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

14.07 2015 20:52


Tak přátelé,po dlouhých dvou měsících trápení sem tu opět s info a foto z mojí renovace stovečky

k motoru toto:
Původně sem chtěl pouze vyměnit šrouby 10.9 za šrouby 12.9,vyměnit ojniční šrouby a dát nový chladící trysky pístů,komplet motor přetěsnit,dát nový hydroštely a rozvody a nazdar,ale to bych nebyl Já,abych neměl nějakej problém ... takže....když byl konečně motor venku,po dvoudenní očiště uplně všeho od 20ti letých nánosů oleje sem se jal vyměnit pevnostní šrouby na klice.....po dotažení nových 12.9 šroubu ale nastal problém,kterej sem nečekal motor se UTÁHNUL a nešlo s nim ani otočit....to sem byl vyřízenej,nechápal jsem proč,když všechny původní šrouby byly v pořádku dotažený,čili klika neběhala nedotažená nebo tak.....no nakonec sem sehnal jinej holej blok s pístama,že zkusim co to udělá u jinýho bloku.....zkusil sem po radách mojeho zkušeného známeho povolit vždy jen jeden ze dvou šroubů na překladu kliky a takhle sem to udělal na všech a hle....motor se točil po dotažení na 65nm stále v pořádku.....jelikož sem ale použil šrouby 12.9 už několikrát dotahovaný na předchozím motoru,chtěl sem dát fungl nový aby se náhodou nechtělo jim udělat RUP ...no a jaký bylo moje překvapení,když sem tyto nový šrouby v sobotu dotáhnul,motor se točil a v neděli sem přišel a s motorem nešlo ani hnout ...tak to už sem se nasral,vyndal písty,oholil blok a už sem to vezl do brusírny Pokorný v Hovorčovicích na opravu....vysvětlil sem jim problém a oni že na to kouknou a uvidí...nechal sem jim tam i komplet hlavu na repas (vodítka,gufera,zabroušení ventilů,srovnání hlavy,hydroštely)........no k BLOKU..... blok měl křivý uložení,takže následovalo svrtání hlavních překladů kliky ( nedostal sem uspokojivou odpoved proč se tak děje,ale budiš je to fuk,prostě se tak děje),koupil sem nový hlavní lágry,když byly venku písty,řekl sem si že dám nový kroužky a prohonuju si válce. VŠE na přiložených foto

MOJE RADA: pokud chcete vyměnit pevnostní šrouby na klice,ROVNOU celej motor rozeberte a odvezte někam do brusírny kde Vám protáhnou uložení kliky,každej pětiválec TDi s tim bude mít po těch X-statisících kilometrech problém....!!!!
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email