Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 348 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 345
Uživatelů: 3
Celkem: 348

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

27.10 2010 6:34


premek798:
tak dnes mi uzivatel P aktivoval bluetooth pres vag v MMI*.. vse tam je ale vse bylo deaktivovane takze to neslo normalne pres MMI* zapnout.. , ted uz mi telefon jde a vse funguje jak ma, tel. seznam mi to nacita ale jenom kontakty ze sim karty a jelikoz muj htc ma asi 800 kontaktu a vsechny v telefonu a ne na sim , tak si asi tech par nejpouzivanejsich hodim na sim a je to... jinak super a vse funjuje jak ma.. diky peto !!!!


A zkoušel si v nastavení MMI* (myslím TEL-SETUP) přepnout na zdroj kontaktů na telefon místo SIM? Co to je za HTC? Mám HTC TD2 (WM6.5) a tam to funguje bez problémů.
nahoru

sponzor





27.10 2010 6:34


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

27.10 2010 7:44


a jo to jsem nezkousel, mrknu na to .. dik za tip, mam htc legend s operacnim systemem android 2,1 a je to pecka decka, mel jsem chvili htc diamond 2 s windows ale ten android je fakt super . s htc sense.., vse funguje jak ma..a je rychly..
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

27.10 2010 8:47


no to já mám také android 2.2 v htc desire hd - myslíte že by to šlo také zprovoznit s RNS*-e? až u tebe budu P mohli by jsme na to také mrknou co?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

27.10 2010 10:09


lordmystic:
až u tebe budu P mohli by jsme na to také mrknou

Jasně
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.4. 2009
Příspěvků: 201 | Témat: 10

27.10 2010 11:50


Mam v autě telefon v olektní opěrce (tusim ze je to motorola) nemáte někdo návod jak ho vyndat? či postup z ELSY? nechtel bych tam neco ulomit...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

27.10 2010 15:11


Dominator: je tam nato tlacitko, po stlaceni ti povyjede a normalne vytiahnes...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.4. 2009
Příspěvků: 201 | Témat: 10

27.10 2010 15:23


kukynas:
Dominator: je tam nato tlacitko, po stlaceni ti povyjede a normalne vytiahnes...


Asi sem se spatne vyjadril jak vyndal telefon to je mi jasny ze je tam tlacitko ale jak vyndat celou tu pripravu ci jak ji odpojid me zajima....
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

27.10 2010 15:27


mozem sa ti mrknut vecer pokial sa nikto neozve skorej...
nahoru

sponzor





27.10 2010 15:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

27.10 2010 16:53


Mohlo by to být stejné, jako klasický držák na telefon. Ten jde vycvaknout a zůstane tam jen taková podložka. S tou už moc neuděláš, protože bys měl díru v loketce.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

27.10 2010 18:40


dominator: mas to v prilohe
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

27.10 2010 20:05


tak sem to zkousel zmenit to ze sim aby to bralo z telefonu a takova moznost tam neni., petre,, nahral sem si nejake nejdulezitejsi kontakty i na sim.. ale ukazujou se mi jen ty kontakty ze sim ktere tam byli puvodne.. to zn. ze se to tam nahralo jednou a kdyz sem ted nejake kontakty na sim pridal tak uz to nebere.. to to musim smazat ? v MMI* nejak ?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

27.10 2010 20:31


premek798: jestli to nebere jen jednoduchý formát, tedy jméno a jedno číslo a jak sis tam z pam. telefonu nahrál zpět kontakty na sim, tak jestli se tam neuložili v nějakém blbém formátu, s androidem trochu také bojuji co se týče přesné kompatibili jednotlivých polí kontaktů.
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

27.10 2010 20:41


NO ty kontakty ktere mi to zobrazuje jsou kontakty primo od O2 to zn. linka bezpeci , operator apod...ty byli na sim puvodne, ty nove ale vypadaji ze sou ve stejnem formatu jako ty ostatni ktere tam mam..
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

27.10 2010 21:49


premek798: cele to zmaz a nahraj znovu zo sim, ako pisal nasty, myslim ze cez tel+setup, pokial by ti to neslo tak ti zajtra opisem postup, natahoval som to tam pred tyzdnom, mobil sa mi sparovat nepodarilo ale kontakty funguju vsetky az na tie blbe znaky za kazdym menom a nezobrazuje sa meno cele len na pocet znakov v riadku...zatial este som s tym moc nelaboroval...
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

27.10 2010 23:24


kdyz zmacknu tel a pak setup tak mam volby telephone settings, mailbox number, zmacknu telephone settings a tam je jen default settings, remove bluetooth devices a shutdown delay, nebo li vychozi nastaveni, odstranit bluetooth zarizeni, a zpozdeni pri vypnuti
AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

29.10 2010 1:07


premek798:
tak sem to zkousel zmenit to ze sim aby to bralo z telefonu a takova moznost tam neni., petre,, nahral sem si nejake nejdulezitejsi kontakty i na sim.. ale ukazujou se mi jen ty kontakty ze sim ktere tam byli puvodne.. to zn. ze se to tam nahralo jednou a kdyz sem ted nejake kontakty na sim pridal tak uz to nebere.. to to musim smazat ? v MMI* nejak ?

Jak budeš mít někdy cestu tak se stav a kouknu na to - když tak skusím svůj foun - a zjistíme kde je zakopaný pes atd.
sponzor





29.10 2010 1:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

29.10 2010 10:49


premek798: tak som sa ti nato dival, najprv TEL potom v hornom lavom rohu na LCD mas MEMORY (horne lave tlacitko u kolecka) a potom jednotlive moznosti, mrkni do directory a potom v poslednej moznosti add/edit phone book, uz si nepametam presne ako som postupoval ale urcite som smazal vsetky zaznamy v MMI* a automaticky sa mi natiahli zaznami zo SIM, skus to ci ti to pojde, pokial nie tak Paskal urcite pomoze

EDIT

chvilu trva kym sa ti tie moznosti zobrazia k uprave, dlho nacita SIM tak bud trpezlivy...
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

04.02 2011 15:46


Takze panove dnes tomu venuju posledni chvilku a pak rozkopu auto a rozslapu telefon.

Situace ted: Mam Nokia n8, parovani s MMI* neresim, normal funguje bez problemů. Resim to, abych mohl volit cisla komu zavolam ne z telefonu ale pomoci MMI* ovladace. A taky aby kdyz mi nekdo vola se zobrazilo na MMI* obrazovce jeho jmeno tak jak je v telefonu ulozeny. Ted se mi zobrazuje jen cislo.

Za prve me sere ze i kdyby se mi to podarilo tak mohu jen cisla ze SIMKY. Kterej hajzl tohle vymyslel, ja mam 1000 cisel. Mam teda zkopirovat pomoci NOKIA OVI softwaru celej seznam do PC, v telefonu ho komplet smazat, a pak z PC nahravat 150 nebo 250 cisel na simku a jak debil to 5krat nahravat? A novy cisla zakazniku si ukladam vesmes kazdej den nekolik, takze ty novy zase nebudu v MMI* mit !!

Ted k tomu nahrani toho seznamu ze SIMKY do MMI*. Je mi jasny ze potrebuju tu aplikaci, nainstaloval jsem a udelal to presne podle toho navodu co byl na netu cili takto:
A zajima me ten posledni bod, kdyz se to jakoby kopiruje tak to trva doslova vecnost, mel jsem to pusteny pri ceste dnes do prace 30min a nedokoncilo se to a neni tam ani jakoby status kolik toho uz je. Takze otazka, kdyz mam fakt hodne cisel, muze to trvat i hodinu? Nechci tam hodinu sedet a zjistit ze to neprobehlo stejne. A pokud mam v MMI* jiz rucne z minulosti ulozeny nejaky cisla, tak radsi smazat pred zahajenim synchronizace? Uf

1. delete all pairings on phone
2. turn phone off and on
3. download Nokia 810 Contact Download Application (even though it is nothing to do with N8)
4. install app using Ovi PC Suite ... which requires you to confirm and complete on phone
5. select new app on phone and configure to always start on phone start
6. turn off phone, go to car, get in car, turn on ignition, turn on phone
7. app auto starts on phone .. syncs bluetooth pairing ... enter pin and accept
8. wait for sync to complete ... this took forever as my contact list is huge.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

04.02 2011 16:08


V cestě za vyřešením mého problému mi stojí docela vysoká překážka. Zjistil jsem že SIM kartu mám prázdnou, 0 kontaktů. Když chci přehrát 250 kontaktů což je maximum z pameti telefonu na SIM kartu chce to po me PIN2 jinak me nepusti.

Volal jsme do O2, PIN2 ma kazdy zakaznik jinej, univerzalni kody jsem jiz vyzkousel a zbyva mi posledni pokus. Ten PIN2 jsem dostal s novou SIM kartou (před 10ti lety) takže ho nemám a nemám šanci zjistit.

Jediná možnost jak to obejít je výměna simkarty. Mňam
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

04.02 2011 19:39


VodkaFish: tak to ti nezavidim, neviem ako nokia ale SE si mohol kopirovat do SIM priamo v telefonu a pustilo ta to myslim prvych 200 od A s tym ze sa zapocitavaju cisla operatora ako hlasovka atd. ktore su priamo na karte...ja som parovanie MMI* cez BT neriesil takze ti neporadim...
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

05.02 2011 13:36


VodkaFish:
V cestě za vyřešením mého problému mi stojí docela vysoká překážka. Zjistil jsem že SIM kartu mám prázdnou, 0 kontaktů.Když chci přehrát 250 kontaktů což je maximum z pameti telefonu na SIM kartu chce to po me PIN2 jinak me nepusti

Jediná možnost jak to obejít je výměna simkarty. Mňam

Tak v čem je prob?
Vyměníš SIM kartu,číslo zůstane stejné,na novou nahraješ kontakty,a přehraješ do MMI*.
Nebo je někde jiný zádrhel?
Já jsem u Vodafouni,Pin 2,a PUK se dá zjistit v Samoobsluze.Jednou za rok vymění SIM zdarma.Číslo zůstává...
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

05.02 2011 13:38


Vodko a mas tam jakou kolibku? udelame to manualne.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

05.02 2011 13:52


Samotzdeny: ano to mohu ale proste se mi nelibi jak je to komplikovany vsechno dohromady, chci si nahrat cisla do auta a je okolo toho veci jak kdybych si kupoval skafandr.Ano ve finale asi pro tu novou simku skutecne budu muset jet. Je rok 2011 respektive auto je z roku 2005 a ja mam pravo chtit to mit hotove na stisknuti tlaticka.

Belmondo co je kolibka, to co mam v operce? Je tam neco uplne zakladniho, neni v tom drzak na telefon, jen kontakty tam koukaj na dne tusim
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

05.02 2011 13:54


Vodka: ja ji vyrval, takze staci kdyz koupim ten telefon, nacvaknem to u me a pak u tebe. Snad to pude.
sponzor





05.02 2011 13:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

05.02 2011 13:59


belmondo:
Vodka: ja ji vyrval, takze staci kdyz koupim ten telefon, nacvaknem to u me a pak u tebe. Snad to pude.


OK budto takto jak pises nebo si v tydnu vymenim tu simku v O2, ta bude za pakatel..

PS: protoze vse je propojeno se vsim, pokud si vymenim simku kvuli prehravani kontaktu, musim jit jeste do banky znovu autorizovat novou simku abych mohl ovladat bankovnictvi
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

06.02 2011 13:50


Beru vse zpet vzdy jsem zkousel v telefonu ruzne volby Vlozit kontakt na kartu ale nyni jsem nalezl volbu oznacit kontakty a kopirovat je na SIM, ted to funguje. Zkusim nahrani do auta a potom se ze mne stane radce pro lidi co chtej resit to stejny co ja.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

06.02 2011 16:51


VodkaFish:
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

06.02 2011 17:40


Takze panove dnes jsem zjistil ze do MMI* lze nahrat pouze 150 kontaktů. To kdybych vedel pred tim maratonem zkouseni tak to vubec nedelam. Synchronizace neprobehne i kdyz mam cisla na SIMkarte, takze nejpouzivanejsi jsem tam jiz nacvakal rucne a protoze mam cisel nekolikrat vice nez 150ks tak to postrada smysl synchronizovat.

Tleskam tvurcum MMI*, kteri do tolik propagovane ´´manazerske limuziny´´ daji pamet na 150 cisel :---))

Amaterizsmus nejvyssi urovne. Kolikpak cisel se da ulozit do BMW 5 a Mercedes E, nepokulhava zde nahodou a6 docela razantne?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.2. 2010
Příspěvků: 299 | Témat: 28

06.02 2011 17:49


VodkaFish: Tak já nevím - mám sice telefon s Windows OS, ale přes bluetooth se spáruju s autem a můžu přes MMI* vybírat komu volám a i na displeji se mi zobrazí kdo mi volá. Nemusím nic komplikovaně řešit jak ty. Není nakonec chyba někde u Nokie?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

06.02 2011 19:07


ivoch:
VodkaFish: Tak já nevím - mám sice telefon s Windows OS, ale přes bluetooth se spáruju s autem a můžu přes MMI* vybírat komu volám a i na displeji se mi zobrazí kdo mi volá. Nemusím nic komplikovaně řešit jak ty. Není nakonec chyba někde u Nokie?


Cau takze prave jsem domluvil s kolegou z prace, ktery mi rekl ze kdyz mel A6 jako ja, tak mu MMI* fungovalo jako prodlouzena ruka do telefonu, pry se vubec nemam starat o pamet ktera v MMI* je, nic do ni neukladat.

Proste nastoupi se do auta, telefon se sparuje a ty vidis v MMI* polozka telefon kontakty co mas v telefonu. Takto to chci a nejde mi to. Muzu pres to jen volat ale volit musim z mobilu, nechce mi to dat pristup pres MMI* do seznamu.

Timto koncim veskere pokusy a jdu napsat do Audi mail tam kde auto bylo koupeno a kam jezdi na servis. Uvidime co mi poradi

V
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email