Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 442 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 438
Uživatelů: 4
Celkem: 442

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvků: 109 | Témat: 12

26.01 2010 14:39


ja zase koupil do osmy na ebay bt jednotku, k tomu nový kabel s konektorem (jen 3 dráty...) ale asi je nejaká pojeb..., protože se sama po zapojeni sbernice, napajeni a do MOST obvodu opitky restartuje... takze to prerusuje MOST sbernici a je mi nanic...
nahoru

sponzor





26.01 2010 14:39


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.3. 2010
Příspěvků: 4 | Témat: 0

05.03 2010 13:24


sTeblo:
nasty: To same to delalo mi, mozna je to normalni. Nakopiroval jsem cisla z mobilu primo do MMI* a neni problem


sTeblo: popis prosim polopate jak nakopiroval?
Milan
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

05.03 2010 13:28


milan_ko: musel bych k tomu sednout, ted to z hlavy nevim. Kazdopadne tam byla polozka copy from phone nebo neco v tom smyslu. Popripade kdyz je telefon spojeny, zkusil bych v mobilu dat odeslat vyzitku prez bluetooth a prijemce auto....fakt ted z hlavy uplne nevim
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.5. 2010
Příspěvků: 15 | Témat: 0

15.05 2010 14:15


Já mám problém s tím, že když stisknu tlačítko Tel tak zkouším dát Setup ale nic to nedělá na displeji je stále napsáno Telephone is not installed.
Jakým způsobem bych ten Telefon mohl nainstalovat?
Auto: Audi A6 RV. 2006
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1494 | Témat: 38

15.05 2010 14:53


je to po nepovedem upgrade firmware, nejdriv tam dej verzi 4220 a pak tam dej 5570. pokud ot nepomuze, musis prepnout ve skrytem menu z none na UHV telefon.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.5. 2010
Příspěvků: 15 | Témat: 0

16.05 2010 9:56


Kde najdu skryté menu v Audi A6 RV. 2006??
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

16.05 2010 18:28


zvejka: Musí se aktivovat přes VAG.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

16.05 2010 21:47


a pak je dobré vědět co v tom dělat.. aby jsi nedopadl jako já poprvé když jsem zkoušel co je boot loader..

nahoru

sponzor





16.05 2010 21:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.8. 2009
Příspěvků: 22 | Témat: 11

04.08 2010 9:00


mam a6 2006rv isiel mi bluetooth a znicoho nic mi prestal ist nemozem ho sparovat naspet nanovo a neukazeje mi ani na MMI* displeji tie ciarki ako kebi nebob dignal dakujem za rady

zlucenie: SCORPION
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

04.08 2010 10:14


Když si v telefonu najedeš na to Audi HF a dáš připojit stane se něco? Pokud ne, když dáš vyhledat v telefonu zařízení najde ti auto? Pokud ne, tak skus v menu MMI* smazat veškerá spárovaná zařízení a pak to skus spárovat znovu.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.8. 2009
Příspěvků: 22 | Témat: 11

05.08 2010 9:20


tak uz to mam vyriesene podarilo sa mito nejaku urobit mam nokiu n51. a kupil som nokiu n52 fungovalo mi to a tu n52 nemozem vobec sparovat pritom mi isla neviem co sa stalo
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.8. 2008
Příspěvků: 483 | Témat: 20

05.08 2010 15:08


mě vše funguje v poho akorat jednou z 20ti pripadu kdyz mi nekdo vola se telefon sekne stylem ze na displeji je jmeno volajiciho, hovor nejde nijak prijmout, takze musim vyndat baterku a telefon znova zapnout coz se dela za jizdy suprově.

nestává se někomu taky?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

05.08 2010 23:49


jo jo to mi dělala Nokia a vlastně Sony Erik taky.. ted HTC nikoliv.. spíše bych to ale přikládal problému telefonu ne MMI*..
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.10. 2009
Příspěvků: 39 | Témat: 5

06.08 2010 21:46


kovar5:
Zdar chlapi,

mam dotaz k tomu Bluetooth.
Mam A8, 2004 s telefonem v loketni operce. Da se tam dat sim karta. Vsichni znami
tam maj druhou sim a vypinaji svuj telefon, co maj u sebe, kdyz vlezou do auta.

Udelal jsem nedavno update firmware na 5150 MMI* (Kdyby nekdo chtel, muzu poslat).
Ted se mi dari spojit telefon N95 s Audi, ale jen castecne.

DAM* vyhledat v N95 jako SPAROVANE PRISTROJE. N95 mi najde AUDI PHONE (ten nazev, ktery mam zadany v MMI*) a nasledne chce PIN. DAM* 1234 a nasledne chce PIN to MMI*. Zadam taky 1234, ale v ten moment mi MMI* napise, at stejnej PIN zadam i do druhyho zarizeni. Jenze v tu dobu uz N95 pise, ze je sparovano a uz zadnej PIN nechce. MMI* ovsem porad ceka a az po dvou minutach napise, ze spojeni se nezdarilo.

Nevi nekdo jak to vlastne spojit? Je to divny, protoze proc bych mel zadavat do N95 ten PIN 2x?

Trapim se s tim uz dlouho a nic uz me nenapada.

Dik

Paja


zkus vymontovat ten telefon co mas v opěrce, da se odcvaknout a třeba ti to pujde.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.8. 2010
Příspěvků: 255 | Témat: 67

17.08 2010 8:51


Ahojte
Měl jsem stejný problém s aktualizací CD2 na firmware 5570. Udělal jsem nejdříve CD1 a CD3. Zaboha mě tam to CD2 nechtělo udělat upgrade - vždy to skončilo s chybou. Nakonec jsem to tam dostal. Bohužel nevím co jsem udělal nebo změnil, ale možná v menu před updatem zakázal nějakou komponentu co se updatovat. Další možnost je ta, že jsem CDčko měl v changeru CD2 a další možnost je ta, že to mělo souvislost se zapnutými klíčky. Zkuste tyto možnosti ... Dneska budu dělat kámošovi, dám vědět jak to dopadlo. Vagem jsem si skryté menu když mě to proběhlo měl aktitované ...

Tom
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

21.08 2010 8:16


mam takovy dotaz, dle meho nazoru nemam v aute bluetooth jelikoz jsem to nenasel nikde a v operce mam zbytek po nejakem telefonu nebo pripravu na nokii nebo co, otazka zni je lepsi si poridit ten bluetooth original a dat to do auta resit problemy s nacitanim kontaktu a pod.... nebo jednodussi proste koupit parrota a problem vyresen za polovinu nakladu a bude stopro fungovat.. .. vim ze i u novych aut s bluetooth se nekdy telefony sami odpojujou apod.. neni to stale pripojeni,,
nahoru

sponzor





21.08 2010 8:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.9. 2009
Příspěvků: 263 | Témat: 42

21.08 2010 9:55


Origos je origos!!! A co mas v opierke? posli foto.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 14.2. 2010
Příspěvků: 65 | Témat: 4

21.08 2010 12:11


Bych se divil, že by si tam neměl bluetooth, když máš přípravu a MMI* high. Zkus sednout do auta a na telefonu vyhledat nová zařízení bluetooth. Když se ti zobrazí Audi UHV tak ho tam máš. Jinak jednotka bluetooth je pod sedadlem řidiče v podlaze, už jsem ji měnil a stála 6800,-, takže by stačilo zřejmě dokoupit.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

22.08 2010 21:32


prave kdyz zmacknu telefon tak mi to hlasi ze neni pripojen a zadne dalsi moznosti jako hledat nova zarizeni apod. sem nenasel.. co mam zmacknout at mi to nabidne neco ?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

23.08 2010 6:38


V menu telefonu pod BT máš někde možnost přidat zařízení. Tak by ti to mělo najít telefon. Popř. v autě TEL->SETUP, myslím, a tam by mělo být nastavení BT. A tam by si měl mít možnost smazat již spárovaná zařízení a nastavit kód na párování. Taky bych se divil, kdyby si tam ten BT neměl. Ale stát se to může. Přípravu v loketce mám také.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.5. 2010
Příspěvků: 107 | Témat: 6

08.10 2010 22:24


Mě se zase nechce z telefonu žádného načíst telefonní seznam:-( MMI* SW mam poslední. A od doby co jsem jej upgradowal, tak při vytáčení s HF se ozvou několikrát v audiosystému bzučivé hlasité zvuky, jak bzučák na stavbě...
Má někdo zkušenost s natažením tel. seznamu?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

09.10 2010 8:16


Takže nastavení PINU na BT je následovně TEL->SETUP->Telephone settings->Bluetooth Settings-> a zde to už je. Je tam i možnost smazat všechna doposud spárovaná zařízení - doporučuji udělat.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

09.10 2010 8:17


Jezinka: Tohle je problém většinou symbianových telefonů, kde to zlobí. Ty zvuky, to je divné, na to si tu snad ještě nikdo nestěžoval.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.5. 2010
Příspěvků: 107 | Témat: 6

10.10 2010 23:56


Nasty, telefon je ještě nesymbianový model 6300i ale i jakýkoliv jiný a dokonce i HTC HD2.. Všechny to dělají.
nahoru

sponzor





10.10 2010 23:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

11.10 2010 4:39


Hmmm to je divné. U symbianu je problém v implementaci BT - je zakázaný nějaký profil co se stará o tuhle synchronizaci kontaktů, je možné, že na té 6300i je to také podobně. Občas myslím pomáhalo povolit vzdálenou SIM, nebo tak nějak se to jmenuje.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

11.10 2010 9:06


nasty:

nepomohlo.. když jsem měl zasran... symbian v Nokii musel jsem stáhnout nějakej SW kterej zajišťoval posílání na BT v audi.. zaplať bůh už tyhle problémy už nemám.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

11.10 2010 10:04


ricom: Jj, na symbian pomůže jen ta aplikace a to ještě jen občas.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 14.5. 2010
Příspěvků: 107 | Témat: 6

11.10 2010 13:18


Ale jak jsem řekl, problém bych viděl spíš v autu, než telefonu. Klidně na regionálce to můžeme zkusit s cizím telefonem a můj telefon v cizím autě.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

26.10 2010 22:54


tak dnes mi uzivatel P aktivoval bluetooth pres vag v MMI*.. vse tam je ale vse bylo deaktivovane takze to neslo normalne pres MMI* zapnout.. , ted uz mi telefon jde a vse funguje jak ma, tel. seznam mi to nacita ale jenom kontakty ze sim karty a jelikoz muj htc ma asi 800 kontaktu a vsechny v telefonu a ne na sim , tak si asi tech par nejpouzivanejsich hodim na sim a je to... jinak super a vse funjuje jak ma.. diky peto !!!!
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

26.10 2010 23:02


premek798:
tak dnes mi uzivatel P aktivoval bluetooth pres vag v MMI*.. vse tam je ale vse bylo deaktivovane takze to neslo normalne pres MMI* zapnout.. , ted uz mi telefon jde a vse funguje jak ma, tel. seznam mi to nacita ale jenom kontakty ze sim karty a jelikoz muj htc ma asi 800 kontaktu a vsechny v telefonu a ne na sim , tak si asi tech par nejpouzivanejsich hodim na sim a je to... jinak super a vse funjuje jak ma.. diky peto !!!!

Tak ať to slouží.

nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email