Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 363 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: eliska123
Uživatelů dnes: 3
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 391
Online návštěvníků
Návštěvníků: 359
Uživatelů: 4
Celkem: 363

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.12. 2008
Příspěvků: 4 | Témat: 1

06.04 2009 22:04


Zdravím všechny kolegyně (věřím, že se tu dívky a ženy najdou ;-) ) a kolegy AUDIsty - ne autisty! ;D . Budete někdo vědět,jak připojit do MMI* mobilní telefon přes bluetooth, když v mém typu AUDI A6 rv. 2005 typ 2006 (4F) je originální sluchátko, které je připojeno přes bluetooth, ale jiný telefon klasicky připojit nelze. Prý je třeba něco softwareově změnit. Když jsem ještě netušil, že to klasicky nejde tak jsme zkoušel všechny možné varianty jak se mobilem spojit s MMI*, ale byl jsem z toho :blazen2: Netušíte někdo co a jak? Předem moc děkuji za radu.
nahoru

sponzor





06.04 2009 22:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

06.04 2009 22:15


Prijed do karlina, zkusim ti to poladit a kdyz nebudu vedet zavolame klukum do audi. Ted od kompjutru uz nevim jak sem to delal. Jinak audi delalo pred pul rokem svolavacku a davalo tam novej soft neb to zlobilo a to asi mozna nemas.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.12. 2008
Příspěvků: 4 | Témat: 1

06.04 2009 22:23


belmondo: belmondo:
Mám pocit, že to tak jedoduché nejspíš nebude a tak díky za Tvou nabídku a moc rád jí využiju.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

26.04 2009 20:23


Zdravím všechny,
mám teké menší problém s telefonem přes BT v A6 4F.
Telefon připojím, komunikuje, ale nenačte si to seznam z telefonu, tudíž když někdo volá, tak se ukazuje jen číslo. Dále nejde skrze MMI* vyhledávat v seznamu telefonu. V MMI* mám nastaveno, aby používal seznam z telefonu. Mobilní telefon je Nokia E51 (Symbian). Ví někde co s tím, popř. jak udělat, aby to ukazovalo i jména...

Děkuji.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

26.04 2009 20:28


nasty: To same to delalo mi, mozna je to normalni. Nakopiroval jsem cisla z mobilu primo do MMI* a neni problem
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

26.04 2009 20:40


Ok, zkusím to, auto mám ode dneška, tak jsem si s tím zatím tolik nehrál, tak zítra pohledám, jak se to dá zkopírovat do MMI*.
Zatím dík.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvků: 267 | Témat: 21

26.04 2009 21:27


Mě to taky napoprvé nešlo, doporučuji vymazat seznam již asociovaných telefonů, popřípadě obnovit defaultní nastavení... pak se musí vypnout klíček a znova zapnout potom lze spárovat auto s mobilem.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

27.04 2009 5:58


JK:
Mě to taky napoprvé nešlo, doporučuji vymazat seznam již asociovaných telefonů, popřípadě obnovit defaultní nastavení... pak se musí vypnout klíček a znova zapnout potom lze spárovat auto s mobilem.


To vymazání spárovaných zařízení jsem udělal. Problém není, že to nespáruji - to zafungovalo. Jen mě zlobí telefonní seznam.
nahoru

sponzor





27.04 2009 5:58


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

27.04 2009 7:35


nasty:


To vymazání spárovaných zařízení jsem udělal. Problém není, že to nespáruji - to zafungovalo. Jen mě zlobí telefonní seznam.

to je u symbianu normální,musíš tma mít nahranou aplikaci,ale mě se to nepodařilo rozchodit i s aplikací tak nevím
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

27.04 2009 8:41


váha:

to je u symbianu normální,musíš tma mít nahranou aplikaci,ale mě se to nepodařilo rozchodit i s aplikací tak nevím


A jak se ta aplikace do telefonu jmenuje?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvků: 267 | Témat: 21

27.04 2009 21:00


mě ty kontakty s N6220 fungují, mám tam nainstalovanou aplikaci

Nokia_810_Contacts_Download_S60_3.2.sis

ta aplikace musí být samozřejmě spuštěna pak se to začne samo synchronizovat...bohužel to neumí českou diakritiku, takže tam budou mezery ve jménech.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

28.04 2009 6:04


JK:
mě ty kontakty s N6220 fungují, mám tam nainstalovanou aplikaci

Nokia_810_Contacts_Download_S60_3.2.sis

ta aplikace musí být samozřejmě spuštěna pak se to začne samo synchronizovat...bohužel to neumí českou diakritiku, takže tam budou mezery ve jménech.


Dík, tuto app jsem již včera vyzkoušel, ale nějak mi to neběží. Možná jsem to nenechal dost dlouho, v telefonu mám hodně kontaktů.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvků: 267 | Témat: 21

28.04 2009 10:01


No je to jednoduché...pokud ti to funguje, tak ti telefon hlásí že přenáší kontakty...zkoušel jsem to myslim předevčírem a mam cca 500 kontaktů. Přenášelo to asi 10 minut... blbý je to, že si to auto neuloží a bude se ti to takto přenášet pokaždé když se ti spojí auto s mobilem.

Vyřešil jsem to jinak do directory v autě jsem si ručně uložil asi 20 nejpoužívanějších kontaktů abych mohl volat bez sundání rukou z volantu a když mi volá někdo koho tam nemam uloženého, tak vidim jen číslo...ale já stejně beru všechny hovory tak o nic nejde.

btw. po těchto testech s telefonem mi ale včera MMI* párkrát zarthalo a přestal mi korektně fungovat parkovací asistent... spojuji to s tím, protože jsem žádnej jinej zásah do MMI* nedělal. takže opatrně.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1491 | Témat: 38

28.04 2009 17:30


staci kdyz DAS* defaultni hodnoty pro CAR, mel jsem stejny problem s parkingem.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvků: 267 | Témat: 21

28.04 2009 18:11


dnes po nastartovani se to samo rozebehlo...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.9. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 1

12.05 2009 14:48


Ahoj, jak jste dopadli? Mám podobný problém, nejde mi připojit telefon přes BT k MMI* v RS4 rv 2006.
nahoru

sponzor





12.05 2009 14:48


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

27.05 2009 18:06


Chtel bych vas moc poprosit, jestli by se tady nenasel nekdo, kdo by dokazal trochu vic polopate vysvetlit cely postup sparovani mobilniho telefonu(Nokia N95) s A8. Muj telefon A8 vidi, ale nedokazu se k ni pripojit. potreboval bych hlavne vedet:
1.Ma byt tel v A8 zaply nebo vyply?(Chci pouzit A8 jako handsfree)
2.Musi tam byt SIM?
3.co presne musim pro sparovani udelat?
4.Musi mit A8 nejake specialni BT, nebo pokud A8 najdu mobilem, staci to?
Proste bych potreboval co nejvic informaci, abych si byl jisty, ze mam vse spravne. Celou dobu pri tom parovani to vypada, jakoby A8 chtela pripojit sluchatko(handsfree), ale ja to chci naopak, aby A8 bylo handsfree. Zkousel jsem mu podstrcit i BT handsfree Nokia, ale ani tohle nesezrala. Nerozumim tomu!
Predem dik moc za pomoc...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

28.05 2009 6:16


mikkiste: Postup by měl být následující:
1) aktivovat BT v MMI* a telefonu (nejspíš máš, když jí vidíš v telefonu)
2) na MMI* můžeš smazat veškerá doposud spárovaná zařízení (asi není nutné)
3) dát vyhledávat zařízení v telefonu (měl by nají "Audi něco")
4) připojit se k zařízení "Audi něco" (výchozí PIN pro spárování je myslím 1234, ale lze ho v nastavení TEL v autě změnit)

Toť vše, teď by měla A8 fungovat jako BT HF pro tvoji N95. Ale nejspíš se ti nebudou zobrazovat jména volajících a nepůjde listovat tel seznamem... Existuje na to utilitka do tel od Nokie, ale mě se to zatím nepodařilo rozjet, ani na N95 ani na E51.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

28.05 2009 7:02


nasty:
mikkiste: Postup by měl být následující:
1) aktivovat BT v MMI* a telefonu (nejspíš máš, když jí vidíš v telefonu)
2) na MMI* můžeš smazat veškerá doposud spárovaná zařízení (asi není nutné)
3) dát vyhledávat zařízení v telefonu (měl by nají "Audi něco")
4) připojit se k zařízení "Audi něco" (výchozí PIN pro spárování je myslím 1234, ale lze ho v nastavení TEL v autě změnit)

Toť vše, teď by měla A8 fungovat jako BT HF pro tvoji N95. Ale nejspíš se ti nebudou zobrazovat jména volajících a nepůjde listovat tel seznamem... Existuje na to utilitka do tel od Nokie, ale mě se to zatím nepodařilo rozjet, ani na N95 ani na E51.

na N73 a N78 také nejde
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

28.05 2009 7:55


Toto je bohužel pokud vím problém všech symbian telefonů.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

28.05 2009 8:54


nasty:
mikkiste: Postup by měl být následující:
1) aktivovat BT v MMI* a telefonu (nejspíš máš, když jí vidíš v telefonu)
2) na MMI* můžeš smazat veškerá doposud spárovaná zařízení (asi není nutné)
3) dát vyhledávat zařízení v telefonu (měl by nají "Audi něco")
4) připojit se k zařízení "Audi něco" (výchozí PIN pro spárování je myslím 1234, ale lze ho v nastavení TEL v autě změnit)


Diky nasty, ale mam tu jeste par nejasnosti:
add 1) jakym zpusobem se da zapnout/vypnout BT v MMI*?Ja tam zadnou takovou funkci nemam. V nastaveni telefonu mam u BT jen nastaveni jmena, ktere se pak pri hledani pres BT zobrazi.
add 2) nikde nevidim nejaky seznam sparovanych zarizeni, at uz by byl jen prazdny.
add 4) parovani se da iniciovat pouze telefonem, takze zvolim parovat a na MMI* se mi zobrazi dotaz na pin, ktery si muzu vymyslet, jaky chci. Neni tam nic prednastaveneho. Pokud to pak v MMI* potvrdim,zadam ted samy pin do telefonu a ten mi rekne, ze se to nepodarilo...

Umel by i ted nekdo pomoct? Dik moc
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

28.05 2009 10:10


Myslím, že na vypnutí/zapnutí BT v MMI* je volba TEL –> SETUP (switch off/on telephone), zde je i to nastavení PINu (Telephone settings).
V telefonu to je normálně v nastavení BT.
Postup je následující:
1) v telefonu si dáš vyhledat zařízení v okolí – mělo by to najít "Audi něco"
2) zvolíš "Audi něco" a zeptá se tě to na ten PIN co máš nastavení v MMI* (TEL –> SETUP)
Jestli je někde v MMI* seznam již spárovaných zařízení to nevím.
A mělo by se to spárovat. Takhle jsem to dělal už asi 3x na mé A6 a vždy to bez problému zafungovalo.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

28.05 2009 10:59


nasty:
ted jsem byl v aute a zkousel jsem to znova a tady jsou me zkusenosti:
- V MMI* mam tel zaply (nemam vlozenu SIM kartu)
- nikde zadnou moznost nastaveni hesla na BT nemam, az pri parovani
- v menu TEL –> SETUP mam BT settings, kde je pouze nastaveni jmena BT, ktere pak najdu v N95 pri vyhledavani okolnich BT zarizeni.
- jmeno mam "Audi A8", najdu ho tedy v mobilu
- zvolim "Audi A8"
- mobil me pozada o heslo
- zadam treba 1234
- na MMI* se zobrazi, ze se nejake zarizeni snazi o parovani, jestli chci pokracovat, zvolim pokracovat
- DAM* pokracovat a musim vlozit heslo, vlozim heslo a potvrdim(ale mozna to muzu nechat i prazdne a potvrdit)
- chvili po potvrzeni mi N95 hlasi, ze se neda pripojit k Audi A8

Tot vse, vic moznosti pro pripojeni nemam, tak si myslim, ze mas asi nejake jine BT zarizeni nez ja. Jinak MMI* mam updatovano na 5570. Pri updatu to bralo informace jen z 1. a 3.CD. Ja si myslim, ze mi to proste nepojede...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1491 | Témat: 38

28.05 2009 11:34


povol si skryte menu, pak v nem zvol telephone type none, upgrejdni pres 2.cd a pak zase zvol telefon uha...
nahoru

sponzor





28.05 2009 11:34


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

28.05 2009 11:48


to skryte menu jde povolit jak? docetl jsem se, ze jen pres VAG-COM*, nebo to zvladnu i pres tlacitka? Zkousel jsem mackat CAR + SETUP vsemoznymi zpusoby kratce i dlouze, ale nic se nedeje. Napis prosim presny postup, jak to povolit, nejaky borec o tom neco psal, ale on nepouziva ve vetach carky, takze z toho vyplynul takovy divny nejasny text. Dik moc
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

28.05 2009 13:41


urgi:
skryte menu aktivujes VAG-COM* 07 a kanal 08 zmen 0 na 1 a uloz potom kanal 111 zmen 0 na 1 to je restart, potom funguje ked drzis setup+car

mikkiste:

V MMI* mam tel zaply (nemam vlozenu SIM kartu)

Jak nemáš vloženou SIMkartu, to jako v té N95 nebo máš v autě ještě autotelefon?
mikkiste:

Tot vse, vic moznosti pro pripojeni nemam, tak si myslim, ze mas asi nejake jine BT zarizeni nez ja. Jinak MMI* mam updatovano na 5570.

Verzi sw v MMI* mám stejnou. To že mám jiný BT modul je možné, nevyznám se v tom.
mikkiste:

Pri updatu to bralo informace jen z 1. a 3.CD. Ja si myslim, ze mi to proste nepojede...

To bralo jen data z CD1 a CD3 nebo si mu to CD2 vůbec nedal? Na CD2 je právě mimo jiné i upgrade telefonu.

Zkus to co ti radil parik, ten o tom ví více...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.5. 2009
Příspěvků: 239 | Témat: 11

28.05 2009 13:56


ok, dik, takze vidim, ze k te aktivaci skryteho menu je potreba VAG-COM*. No zkusim to nejak s nekym, kdo ma VAG-COM*, vymyslet.
jj, mam tam autotelefon, ale nemam sluchatko, ale kdyz tam hodim SIM, tak mi auto funguje jako telefon.

Samozrejme, ze jsem tam daval i CD2, ale z nej mi to zadny update nechtelo nacist. Asi pujdu zkusit vypnout telefon a updatuju to znova, jestli to pak pujde...

Jen jeste jedna otazka: To skryte menu je neco jineho, nez to menu, kam se dostanu stiskem SETUP+RETURN? Nebo je to to same?

dik
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.9. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 1

28.05 2009 18:17


nasty:
Myslím, že na vypnutí/zapnutí BT v MMI* je volba TEL –> SETUP (switch off/on telephone), zde je i to nastavení PINu (Telephone settings).
V telefonu to je normálně v nastavení BT.
Postup je následující:
1) v telefonu si dáš vyhledat zařízení v okolí – mělo by to najít "Audi něco"
2) zvolíš "Audi něco" a zeptá se tě to na ten PIN co máš nastavení v MMI* (TEL –> SETUP)
Jestli je někde v MMI* seznam již spárovaných zařízení to nevím.
A mělo by se to spárovat. Takhle jsem to dělal už asi 3x na mé A6 a vždy to bez problému zafungovalo.


Tak teď mi to zafungovalo, problém byl v tom, že můj telefon začal přes BT vidět "Audi něco" až když bylo vypnuté rádio. Pak všechno šlo úplně v pohodě. Do té doby ani ťuk.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

28.05 2009 19:59


Fastdriver: Hmmm je možné, že pro spárování musíš být v TEL. Nějak jsem to nezkoumal... Důležité je, že to funguje
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 28.5. 2009
Příspěvků: 3 | Témat: 0

28.05 2009 21:39


Zdar chlapi,

mam dotaz k tomu Bluetooth.
Mam A8, 2004 s telefonem v loketni operce. Da se tam dat sim karta. Vsichni znami
tam maj druhou sim a vypinaji svuj telefon, co maj u sebe, kdyz vlezou do auta.

Udelal jsem nedavno update firmware na 5150 MMI* (Kdyby nekdo chtel, muzu poslat).
Ted se mi dari spojit telefon N95 s Audi, ale jen castecne.

DAM* vyhledat v N95 jako SPAROVANE PRISTROJE. N95 mi najde AUDI PHONE (ten nazev, ktery mam zadany v MMI*) a nasledne chce PIN. DAM* 1234 a nasledne chce PIN to MMI*. Zadam taky 1234, ale v ten moment mi MMI* napise, at stejnej PIN zadam i do druhyho zarizeni. Jenze v tu dobu uz N95 pise, ze je sparovano a uz zadnej PIN nechce. MMI* ovsem porad ceka a az po dvou minutach napise, ze spojeni se nezdarilo.

Nevi nekdo jak to vlastne spojit? Je to divny, protoze proc bych mel zadavat do N95 ten PIN 2x?

Trapim se s tim uz dlouho a nic uz me nenapada.

Dik

Paja
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email