Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 161 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 158
Uživatelů: 3
Celkem: 161

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

09.01 2015 19:45


1. Slídové okno VYŘEŠENO - koupím

2. Pístek Kapota koupím novej. Ostatní nechám zrepasovat u gorčáka. VYŘEŠENO

3. Spínač na víko od střechy. Nevyřešeno - seru na to. To bych se musel jooo nudit abych to opravil.

4. Anténa na radio. Koupím www.ahifi.cz/antena-calearo-7677150.html VYŘEŠENO

5. Volant SCHÁNÍM KDO MÁ AŤ NAPÍŠE

6. ISO konektor VYŘEŠENO - nebudu kupovat. Zadní repro je ende membrány K.O.

7. Přestalo fungovat rádio. Napětí do radia jde ale radio nereaguje VYŘEŠENO

8. Nesvítí mi žárovky v ovládání topení. Jsou prasklé VYŘEŠENO

9. Nesvítí mi některé žárovky ve znaku čudlíku. Zatim nebudu řešit

10. Auto nedrží stopu má snahu zatáčet na levou stranu. Vyřešeno!!! špatné pneu

11. Když jedu na volnoběh je slyšet hučení. Koupím ložisko - VYŘEŠENO

12. Nefunguje ukazatel teploty vody.

13. Kola - koupeno

Snad to je vše. Tohle bych rád stihnul do léta. Předem děkuji za vaše rady.
Naposledy upravil GT86 dne 08.03 2015 20:54, celkově upraveno 3 krát. (52% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





09.01 2015 19:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

09.01 2015 20:13


2: Vzpery, na kapotu koupit novy, pruipadne z vraku, pozor jen z B4, B3 ma kratší, nebývají v prdeli, ostatní ztepasovat v Ostravě.

3: Mikrospinac je tam od toho, aby zapinal kontrolku ptevrene střechy, viku se samo neotevre, otevírá se rucne packama po nadzvednuti zadní střechy.

4: Anténa, zalezi na tobe, elektrická tam ma byt a je to klasika, ale při koupi kupovat rozhodne kvalitní, zadne polské smejdy do tisícovky z vlastní zkušenosti vim, ze mi akorát vyjela a pak už nezajela! Nakonec jsem koupil za dva litry Hirschmanna, který se dával i do MB a je po starostech

5: Iso konektor koupis v jakýchkoliv náhradních dílech, ustrihnes na vraku z každého druhého auta, stojí asi padesatikacku.

6: Volant zavisi jaký? Nardi Sport? Hledat a u nas velmi obtizne a draze, S!line s vakem? Jo těch je plny net do dvou tisíc, je ale třeba jiny plast pod volant, a redukce na tyč rizeni na vetší tisicihran.

7: Nejdřív se podiv na pojistku č. 4 je to pojistka radia, podsviceni atd. Urcite bude v háji. Kdyz to nejede

8: Zarovky v tlacitkach normálně koupis a vymenis, akorát u naklonu světel to nelze, nebo lze, ale lepsikoupit funkcni.

Pokud nedrží stopu, tak jednoduše je v háji stabik, cep, muze byt ohnute rameno, nebo kople kolo, i spatne tlumice udělají svoje.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

09.01 2015 20:46


VIOLR

2. OK takže u gorčáka.

3. Tak to moc nechápu... Musím vždy ty krytky zvednout a pak tam najdu 6hran IMBUS kterej pootočím a uvolním jednu stranu pak to samé zopakuji na druhé. Ohledně toho spínače. Je umístěn ve dveřích. Jeden je na to aby se třeba rozsvítilo světlo v autě a druhej tam není a koukaj tam dva drátky. Myslel jsem že to je na to víko...

4. OK takže dám na tebe a časem koupím za tu dvojku.

5. Nemám origo rádio. A zadní repro má svůj vlastní konektor. Na netu jsem to našel asi za 300kč (černej-napájení, hnědej-přední repro, červenej-zadní repro)

6. Nechtěl bych to nějak prasit. Prostě koupit a nasadit. Ale né nic přehnaného.

7. Pojistky taky zčíhnu (zítra)

8. Náklon mi myslím svítí ale jinak dík

kola mám v cajku nejsou ani odřené. rameno je taky v cajku. tekže buď stabilizátor nebo čepy. A tlumiče taky nic moc . Většinou to bouchne až na doraz.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

09.01 2015 21:46


Nemůžu nenapsat, když už mám to cabro
Přidám info v Violr-ovu.

1. Všechno kolem okna se dozvíš tady. Není tam toho moc na čtení, takže tady nevypisuju jaké jsou možnosti a kde co :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


2. Já měl K.O. vzpěry na víku střechy a víku kufru (4ks). Nechal jsem si je repasovat u:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Nebo jak píše Violr sehnat starší nebo nové. Já zvolil repas. Od novoty šly dost ztuha, teď už jdou krásně plynuje, se zajely

3. Spínač, který Ti chybí a trčí jen dva drátky je na straně řidiče? To je pak chybějící spínač pro otevření víka střechy. Já ho mám a po sepnutí zamkne kufr a odemkne víko pro střechu. Ale v čase kdy mi to něchtělo fungovat jsem musel víko otevírat ručně a já mám u každého zámku víka střechy páčku, za kterou jsem musel zatáhnout. Žádný imbus. Asi záleží podle roku výroby.

4. K anténě je téma zde, taky tam nemáš toho moc k čtení a vše snad vysvětleno:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Já mám tuhle:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
(možná bude někde i levněji, já dal hned odkaz co mě napadnul)
Od doby co jsem ji zapojil není žádný problém.

5. Jelikož ještě nemáš cabro s airbagy, tak proč tam dávat volant s bagem, když ho stejně nezapojíš. Tobě bych doporučil volant jak píše Violr, ten Nardi Sport je luxusní. Více:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Tenhle je taky moc krásný:

Náhled, klikni pro zvětšení.

Nemít bagy, tak jdu do něj!

6. K rádiu je info zde:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


7. .......

8. Chtělo by se nejdřív podívat na pojistky, ale neznám jejich uspořádání takže jednu po druhé..... ale není o nic složitější se podívat rovnou na žárovky. Stáhneš všechny tři otočné knoflíky za pomocí ruky a použití přiměřené síly. A za nimi jsou dva šroubky, odtočit a sundáš čelní panel a za ním vidíš tři žárovky.

9. Čudlíkem vytápění okna se bavíme o tom onom čudlíku na ofouk zadního slídového okna, je tak? Tam nevím, žárovka jak píše Violr. Protože podsvětlení na otočném čudlíku pro vyhřívání sedadel i pro ovládaní náklonu světel nesvítí dokud jsou v poloze nula. Až když se otočí do polohy "1" a dál, tak se rozvítí podsvětlení. U mě to tak funguje.

10. Dát dokupy čepy (popřípadě horní uložení tlumičů vepředu) a seřídit sbíhavost.

11. Když jedeš na volnoběh tak hučí a když jedeš na rychlost tak je klid? Pokud hučí pořád, tak ložisko na kole. Pak záleží do které zatáčky jedeš a hučí a do které zatáčky je klid.
Když stojíš autem a hučí jen na volnoběh, po přídání přestane, tak ložisko kde někde na motoru, altík?

Jak jsem začínal:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

09.01 2015 22:10


Jo ty packy jspu pojistka, asi ti tam chybí, na mem taky chybí, evidentně je někdo zlomil, protože jsem nasel dva spadene imbusove klice v prostoru pro střechu. Tlacitkam B se to melo odemknout, kdyz otevres střechu, a to zadní viko je tam takový malý mikrospinac jako treba v zámku na kufru pro osvětlení kufroveho prostoru
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

10.01 2015 0:11


Bojuš čekal jsem kdy se ozveš.

1. Děkuji to se hodí.

2. To je mi jasné to jsem vyhledal sám. Pak jsem hledal tady na foru a zjistil jsem že to je borec ten gorčák.

3. To jsem si přesně myslel. Jenže když jsem ty dva drátky spojil tak se nic nestalo. Rád bych to nějak zprovoznil. Ještě nevím jak protože vubec netuším jak to je napajený atd...

4. Super další návod.

5. Volant se bude blbě schánět. jediný co jsem našel.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


6. Tohle jsem si četl dávno je toho tady více o rádiu.

8. Měl jsem dole celou přístrojovku jednou u kábra a 2x u nafťáčka vím jak to tam je ale právě že jsem na nic nepřišel. žárovky prasklé nejsou.

9. to jsem dával jen jako příklad svítí mi jen 3 čudlíky - výstražné pak spolujezdce sedačka a ještě jeden. Upozorňuji že to není zmáčknuté. Svítí to jen když máte rozvícené světla nebo parkovačky. abych na to viděl ve tmě.

10. Na to se mi jukne šimi a jeho zlaté ručičky.

11. Psal jsem na volnoběh protože si teď užívám zvuk pětiválce takže nejezdím za 8-9 na sto ale tak za 15 je to boží hrozně mi to chybělo (ten kdo ma 4 válce to nepochopí)



Jinak to jak si začínal jsem si taky už dávno přečetl Ohledně cabrii jsem si přečetl snad vše co tu kdo píše.

Ale co mě těší že jsem ji koupil za hubičku a nacpal do ni zatím pár litru. Pořád jsem ušetřil nějakých 50 klacků. Ale časem to stejně v tom utopím aby byla voňavá.


Bojuš proč nemůžeš bydlet v Praze??? Kurňa musíš bejt na druhé straně ČR
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

10.01 2015 1:23


3. Já sám jsem u svého autorádia a celkově zbastleného audio systému v mém cabru maturoval , tam Ti moc neporadím. Jen vyčíst co je zde psáno a pak už se jen vyptávat.

5. Ten volant se mě osobně nelíbí. Pěkných volantů moc k mání teď není. Těch s airbagami je dost.

8. Když jsi to měl rozebrané, tak předpokládám, že drátky a vše okolo je dobré a zapojené. Tak fakt pak špatné pojistky, ale zase aby jen pro ty tři žárovky tam byla zvlášť vyvedená pojistka se mi nezdá. Většinou je k jedné pojistce připojeno více věcí. Tak možná, že právě proto ani nesvítí čudlíky a jsou společně se žárovkami podsvitu ovládání topení na jedné pojistce...

9. Nejsem si teď jistý. Myslím, že mi svítí u všech čudlíku jen vyobrazené logo funkce čudlíku, až když pootočím s kolečkem na sklopení světel nebo výhřevem sedačky, tak se rozvítí číslice. Pokud Ti nesvítí logo funkce na čudlíku, tak je v háji dioda v čudlíku a tu zřejmě nepůjde vyměnit aniž by jsi čudlík nezničil...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

10.01 2015 9:44


7. radio - mě to fungovalo ale jak jsem to složil zpět tak nic...

5. stejně ho teď hned nekoupím ale až časem.

8. Drátky jsou všechny zapojené. Uvidím co mi řekne šimi až zaním dnes pojedu.

jako když to zmáčknu tak svítí.
nahoru

sponzor





10.01 2015 9:44


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

10.01 2015 19:31


7. Radio nefunguje i když do něj jde 12.8V bohužel nemohu zkusit jine. Nevím jestli ho ještě něco startuje.

8. Žárovky* v topení jsou v prdeli. kousek ode mě je prodavají 1ks/5kč což je dobrý. Proud do žárovek jde.

12. Dnes jsem rozebral budíky ale bojím se že mi tam něco rupne někde když se budu chtít dostat na tišťák. Jinak čidlo reaguje. Měl jsem nastavenej odpor a ukazovalo to 420 a stoupalo to když motor chladnul.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

10.01 2015 20:09


3. Jestli pomůže. Spínač na střechu nemá funkci zap/vyp. Soudím podle toho jak funguje mě. Stačí ho jen stisknout, prostě do něj ťuknout. Něco jako zvonek na domovních dveřích. Ať zkusíš oba drátky o sebe jen otřít nebo spojit a čekat co se stane je na Tobě.

7. Napětí jsi naměřil na konektoru co jde z auta, ale taky může být prdnutá pojistka v rádiu, ale tu jsi nejspíš kontroloval. Nejde přehlídnout, aftermarket rádia ji mívají převážně zezadu. Jedině odzkoušet jiné, mi neříkej že nikdo ve Tvém okolí nemá jedno obyčejné rádio byť jen na kazety nebo i bez mechaniky a pouze s rádiem na vyzkoušení.

12. Rozebrání budíků se neboj. Já jsem svoje měl taky už rozebrané, sice né na atomy páč nebyl důvod, ale vytahoval jsem z nich chrom koružky kolem budíků a taky mě čekalo dost šroubků a dílků.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

10.01 2015 20:32


3. už jsem to zkoušel bez reakce.

7. Ano má to malou pojistku 10. No to bych za někým musel doject a ten někdo by musel být ochotný Jsem spíš rád že jde z auta proud. Radio mám od kámoše takže mě to nebolí.

12. Já to rozebral. Ale abych se dostal na tišťak tak bych musel rozebrat ty dva bíle plasty co to kryjou. A toho jsem se bal. Abych něco nezlomil atd...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

10.01 2015 20:41


3. Bůh ví kam dráty vedou, ale taky to můžeš zjistit a pak lépe pochopit kde je chyba. Jen jak je to se zapojením a tím jak celý mechanismus funguje neporadím. Tohle už je na mě vyšší level a jde mimo mě. Vím (a kolikrát zapomenu) jen to co tady pochytím nebo se sám z toho nepoučím. Ale zkus se zaměřit i na tohle:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


12. O rozebrání je tady psáno. Hledat
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

10.01 2015 21:11


GT86: Rádio ti klidně půjčim. Budíky bych měl mít jedny v autě rozebraný když tak na pokusy... Jinak jsem rád, že jsi zprovoznil motor.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

10.01 2015 22:25


GT86: plosak drzi v budikoch na par skrutkach. vyberes ho jednoducho. treba najprv vybrat modul mini-checku, ktory drzi na troch skrutkach a inac je len na napichovacich kontaktoch, potom treba po obvode plosaku vyskrutkovat niekolko (vela, asi 10) skrutiek, jedna je schovana pod potenciometrom jasu podsvietenia, na tu pozor, da sa prehliadnut. po 2 skrutky spajaju plosak s teplomerom a palivomerom. potom musi plosak odpadnut.

potom treba prepajkovat kontakty na ktore sa skrutkuju skrutky drziace palivomer a ist po tych linkach na plosaku a prepajkovat kazde miesto, kde ta linka vyleze do konektora (su to cca 3 miesta).

potom by to malo zacat bavit.

btw 420 ohm je na zahriaty motor podla mna vela. malo by tam byt 200-300.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

10.01 2015 22:31


Ventyle motor už chladnul. Nestačil jsem to zahřát za těch 8 km ale čím studenější tím víc tam naskočí ne? furt to stoupalo jak to chladlo.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

10.01 2015 22:31


GT86: Schemata ke strese najdes nejaky tady:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Tady mas este schema svazku strechy:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému



Taky jsem to puvodne musel uvolnovat imbusem, ale po te co mi jednou propad nekam do podbehu jsem to uz vzdal a pustil se do toho s vervou lva a rozchodil to tlacitko ve dverich



Bojuš: Jen pro info v navaznosti na tebou zminovany post, jak jsme resili naposled. Odesla mi tesne po vanocich definitivne i baterka i v A3, takze za me to byli loni 3 baterky kaput
nahoru

sponzor





10.01 2015 22:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

10.01 2015 22:49


Hawkeye: Já to věděl. Silné erupce na slunci!
Mám vartu blue dynamic a super. Týden i dva auto stojí a start je na dotek
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

10.01 2015 22:57


Bojuš: Ja mel vartu black a slouzila peknych 7let, ale po 4ech dnes stani se pak proste rozhodla vypovedet sluzbu. Ted tam mam Exide Premium a je to taky znatelny zlepseni.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 6908 | Témat: 182

11.01 2015 3:02


GT86: mam origo el.antenu, muzu ti poslat kod pro overeni, mela by pasovat i do cabria.

volant, pokud chces takovy to triraminko bez airbagu origo, nechal jsem ho ve svym byvalym aute, muzu ti dat kontakt na noveho majitele, protoze mu musi lezet, bo do byvalky dal sline s bagem...treba by ho pustil

zarovky ve znaku cudliku se daji vymenit, cca 8kc jedna, pokud jsou tam zarovky, ale to zjistis jednoduse po vycvaknuti krytu tlacitka se symbolem

12. casto 4pin cidlo pro budik, rado odchazi, docela darda nebo treba kontakty...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

11.01 2015 7:10


Pokuď ta antena nebude stát víc jak ta neorigo tak šup sem stím.

Kontakt mi prosim pošli do SZ

žárovky tam jsou koukal jsem na to.

pro budík tam je 2pin čidlo. Je nahoře na přírubě a dole pod nim je 4pin a to je pro jednotku.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

11.01 2015 10:10


GT86 (11.01 2015 6:10) orig :
pro budík tam je 2pin čidlo. Je nahoře na přírubě a dole pod nim je 4pin a to je pro jednotku.


Pro palubku je ten 4pin. 2pin je pro jednotku.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

11.01 2015 17:59


Cadaverous (11.01 2015 10:10) orig :


Pro palubku je ten 4pin. 2pin je pro jednotku.


nejsem debil nebo tomu vubec nerozumím
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

11.01 2015 18:14


Pro jednotku je dvojpin cidlo, ve uz ho pouziva od konce 70tych let a pro budik je ctyrpin. Obě snimaji teploty, akorát je kazde cidlo posila jinam
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

11.01 2015 22:19


Ok takže 4 pin bude v prdeli. Protože vypadá jako by tam byl už od 91
nahoru

sponzor





11.01 2015 22:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

12.01 2015 9:31


moj vyzera tak isto a funguje... konektor sa dokonca uz rozpadol a drzi pokope iba silou bryndze.

prepajkuj tie budiky.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

12.01 2015 17:13


OK přepájkuji.

Další věc je že to rádio co nefunguje tak funguje. Jenom v mém autě to neběží. Ještě jednou pro jistotu změřím ten proud.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

12.01 2015 17:55


Je možné, že napětí k rádiu jde jen po otočení klíčku ve spínačce do určité polohy. Je to zichr proti odběru šťávy z baterky, když zapomeneš vypnout rádio, zamkneš auto a odejdeš od něj.
Mám to tak, že musím otočit klíček do první polohy, kdy nesvítí ještě kontrolky, je odemčený volant a pustí se napětí do rádia, které pak můžu zapnout. A při vytažení klíčku ze spínačky se mi automaticky i vypne rádio.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

12.01 2015 21:56


BOJUŠ bohužel to mě taky napadlo. Měl jsem to i nastartované... Zítra se na to snad vrhnu. Jinak dnes jsem sehnal žárovky do osvětlení palubky PH 12v 1,2w jedna za 5kč... Takže udělám žárovky a pokusím se přijít na to co je stím rádiem.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

12.01 2015 22:51


ja som musel tahat k radiu separe novy kabel, pretoze moja elektroinstalacia radia bola podivne zbastlena a na jednom z napajacich kablov som pod zatazou mal len 7-8V, co niektoremu radiu stacilo, ale inemu nie. tak som natiahol 12V zo spinacky z nejakeho polu, ktory bol indikovany, ze je pod napatim iba pri zapnutej spinacke a bol pokoj.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

13.01 2015 7:11


Dík Ventyle nějak si stím pohraju.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email