Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 145 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Honzadragon
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 371
Online návštěvníků
Návštěvníků: 139
Uživatelů: 6
Celkem: 145

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

12.04 2014 10:09


Zdravim vas som tu novy takze bol by som rad za kazdu dobru radu aj zlu o tomto aute na čo si dať pozor pri kupe a pod. konkretne sa jedna o toto auto
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

popripade ak by ste niekto poznal to auto bol by som velmi vdacny...dakujem

moderováno Walk3r:
úprava názvu
nahoru

sponzor





12.04 2014 10:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.11. 2008
Příspěvků: 10 | Témat: 0

12.04 2014 14:14


Auto nepoznam takže v tom neporadím, ale je to najlacnejsia S4, treba ju preto riadne prezriet. Odporucam pobehat 2 - 3 auta, motor moze byt uz vylietany a budes citit podstatny rozdiel vo vykone.
Dalsia vec je dovoz auta (ak nemas trvaly pobyt v CR), ktorý aktuálne vyjde pri aute s takym vykonom neludsky vela, pozrel by som aj S4 combi za 244 tisic, to auto bolo do CR dovezene zo SR, cize tam by dovoz stál podstatne menej, nakolko by neslo o prvu registraciu v SR.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

13.04 2014 10:46


no zatial som si dal pozret aspon podla VIN*. nejake zaznamy a nič važne akurat tie kilometre neviem lebo v roku 2009 oktober malo auto 185t cca tak neviem no ..kazdopadne to pojdem pozreť inak asi viac nezistim ..a s tym prihlasenim ratam ..ale aj tak sa to stale viac oplati ako kupit s4 zo slovenska pretože tu su tie ceny uplne niekde inde
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

13.04 2014 11:15


ty km se mi nezdaj. bude to mit asi o sto vic. tyhle auta vetsinou jezdej a pokud to ma nekdo jako druhy vuz a srdcovku, tak by zase vypadala jinak
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

13.04 2014 13:57


peterdld: jestli na to nespechas, tak koncem pristiho tydne ti na ni muzu mrknout, ale driv se tam nedostanu...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

13.04 2014 14:13


no ved prave tie km su tiež všeliako no vraj ich vedia zdokumentovat a je tam nova spojka....
Tak ja určite vidržim tak ak by si bol ochotny tak by som ti bol moc vdačny diky
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

13.04 2014 14:17


Jo, bez problemu. Ale bude to jen takovy zbezny kouknuti, uplne moc toho taky nepoznam, jen jestli to neni uplna vrana aby ses tam netah zbytecne, samo i projedu... zkus mi radsi jeste ve ctvrtek napsat, abych na tebe nezapomnel
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

13.04 2014 14:18


tak rozhodne je plus ze je kupovana v cr. ale tem km moc neverim
nahoru

sponzor





13.04 2014 14:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.11. 2008
Příspěvků: 10 | Témat: 0

13.04 2014 15:00


Prave ako plus ze je z CR to v tomto pripade nevidim, nakolko pri dovoze novy majitel bude musiet zaplatit tusim 2500 az 3000 eur registracny poplatok + ostatne naklady za dovoz a ta druha S4 combi za 240 tisic podla fotiek, ked nebereme do uvahy tie disky hodiace sa skor na tuzingovy Golf vypada o nieco lepsie. Ked si to zratam tak bude este lacnejsia, lebo tych cca. 3000€ (cca. 75 tisic kacek) uz nebude musiet platiť, nakolko auto bolo dovezene do CR zo Slovenska. Neviem sice preco sa tak rychlo predava, ale mozno bola dovezena na kseft. Urcite by som sa vybral ich pokukat viacej, mal som S4, medzi autami byvaju obrovske rozdiely. Ale mas pravdu v SR je to bieda, ta modra limo S4 co je na predaj bola moja, nepaci sa mi ako dopadla.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

13.04 2014 16:03


jo urcite napisem diky fakt moc...aspon aby som zbytocne nesiel 300km ni tie km sa ani mne moc nezdaju tazko povedat aky maju oni doklad o tych KM vraj z cebie..a co sa tyka tej za 240...tak celkom davno si ju pametam este na SK bazare a mala rovnake km ako teraz tak neviem v akom stave to je teraz....a myslis ze ta prihlasovacia dan by sa tym padom nemusela platit ked bolo auto zo slovenska?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.11. 2008
Příspěvků: 10 | Témat: 0

13.04 2014 17:03


Registracny poplatok sa plati iba pri prvom prihlaseni vozidla v SR (nove auto a dovoz), cize nakolko to auto uz v SR prihlasene bolo, nebude sa platiť. Aj na nete som cital ze sa neplati.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

13.04 2014 17:14


markS14:
Prave ako plus ze je z CR to v tomto pripade nevidim, .


bylo mysleno kvuli minulosti vozu....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.11. 2008
Příspěvků: 10 | Témat: 0

13.04 2014 17:21


belmondo:


bylo mysleno kvuli minulosti vozu....


Jo jo chapem, len diky registracnemu poplatku na Slovensku je to s dovozom aut s vyssim vykonom a nie zas tak velkou cenou trosku komplikovane a treba silno rozmyslat ci sa to oplati, alebo nie.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

13.04 2014 18:49


no presne tak na SK to mame trošku zložite teraz
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
...ja som sa prave dnes pytal znameho a vraj by som musel platiť tak či tak že vobec to nič nemeni na situacii ze už to malo evidenciu na SK ..ked to ma teraz CZ tak musim platiť ..ešte to pojdem ale preistotu prezistit ..lebo pride mi to uletene ked uz to malo raz evidenciu na SK ze by som musel zas platit
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

19.04 2014 12:03


Takze se akorat vracim od auta. Vnitrek vypada zachovale, kolecko svetel osoupany, ale primerene, ty km by asi i mohly bejt plusminus pravda. Je lakovana kapota (ze prej byla omlacena od kaminku ) a nova maska (ze prej tam byl nejakej cernej tuzing ), ale vevnitr v motorovym prostoru to nevypada na velkou ranu, ja tam nic divnyho nevidel (teda az na steklou kapku nejakyho silikonu co byl naplaclej na zamku haubny, ale to fakt nevim proc by nekdo delal), nebo je to dobre opraveny. Predni naraznik je pod L svetlem trochu popraskanej, ale asi jen o neco opreny, PP svetlo nasracku zaroseny. Prej menili svicky ze to hulilo (bodejd by taky nehulilo kdyz tesneni pod vikem ventilu je mastny jak prase), brzdy jsou kantare vsechny, gumy 17 zimni tak 2-3mm, navic jedna pichla, takze projizdka nebyla, jsme domluveny na utery, ze to snad da dokupy. Baterka samo mrtva, ale po pripojeni vozejku chytla na brnk, zvuk se mi zdal dobrej, ale tezko rict, je nekde dira ve vejfuku (asi vlnovec), takze na nejaky citovy poslouchani to moc nebylo. Zadna zavada nesviti, diag nemam. Chcije z toho fridex, nekde pod ridicovym A-sloupkem. A ted dobra zprava - ze prej by sel s cenou dolu, ze jim to tam nekdo nechal na protiucet a ze se toho nemuzou zbavit... Jako pokud ti jde o to, sehnat co nejlevnejc a dat ji pomalu dokupy, tak asi proc ne, ale stav teda nic moc... Navic z nej behem reci vypadlo, ze ke konci "nedostavala moc dobrej servis". Jsme domluveny na utery odpo, ze da tu gumu dokupy a nahodi novou cenu, budu informovat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.6. 2010
Příspěvků: 290 | Témat: 7

19.04 2014 13:52


Já jsem chtel taky 4.2. Nicmene po konzultaci se servisem Audi mi bylo zdeleno, ze bych se stal otrokem toho auta. Motor se sype a sype se servo cerpadlo. Ze na jedne to servo menili 3x a pokazde se prepalil olej a opet slo do kytek. Tak nevim. Jestlize bych ty penize mel, tak bych si priplatil a koupil RS4 B5.
nahoru

sponzor





19.04 2014 13:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

19.04 2014 14:41


no tak diky moc chlape ...kazdpodane dej vedet jaky to bude po svezeni a ja uz se rozhodnu ...nevim no co by ste mi poradily kdyby šli jeste s cenou dolu? ...auto chci mit takove vikendove takze moc km sa nanem litat nebude ...škoda ze ty brzdy sou KO to by byla asi takova nejvetsi investice ...poradte
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

19.04 2014 15:42


nevim mne zas rekli ze na ty 4,2 se nema co porouchat že to je nesmrtelnej motor..tak ted nevim no kazdy rika neco jiniho
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

19.04 2014 15:47


peterdld:
... každý říka něco jiného

Konečně jsi prohlédl
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

19.04 2014 19:29


kazdej ma asi jinou skusenost
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

19.04 2014 20:53


Ahoj, jestli chceš tohle auto jako víkendovku, tak to bude stát ještě mnoho peněz a bůh ví..určitě z něj nebudeš nadšenej. Tohle je tak na vyřádění a dolítání. Na základě toho okousanýho čudlíku na ESP* usuzuju, že jí někdo dával pěkně přes prdel a zřejmě celkově se s ní moc nemazlil..Ty najetý kilometry budou sedět, to asi jo, ale jezdil s tim prasák..k tomu motoru 4,2 - osobně mám s6 03, motor 250kw a totální spokojenost!! Ostatní co znám a mají 4,2 tak jsou také velmi spokojeni, at je to 220, 246, 250, 265 kw atd..at si každej říká co chce, tak tohle jsou nejlepší a nejspolehlivější motorizace!! Ten kdo ti řekne, že ne, tak nemá dostatečný zkušenosti..pokud s těmito motory nejezdí uplný kaprálové, který když je -15 to nakopnou a na sytič tomu daj knedlík do 7mi tisíc, tak jezdíš, jezdíš, měníš olej a jezdíš..přeju ti štastnou ruku při výběru toho pravýho, ale obávám se, že tohle to nebude..zkus ještě počkat..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

19.04 2014 21:00


Ještě reakce na tunera2008,, kámo ani se nedivim, že se jim to v audi sype, ten kdo dává servisovat auto do audi, tak mu na něm asi moc nezáleží.

A konzultovat s nima.... to chce odvahu..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

19.04 2014 21:16


dobre diky chlapi za radu a asi stim fakt pockam nez koupit nejakou rozlitanou boudu..ono vzdy se najde neco lepsiho a radej dosetrit a koupit neco lepsiho...kdyby ste o necem vedeli kludne napiste budu vdecnej diky!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.6. 2010
Příspěvků: 290 | Témat: 7

20.04 2014 11:41


Tak odvahu to nechce, mam tam hodne dobrych znamych. Ja si taky auto servisuji sam, ale kdyz mi tam daji nejaky dily zadarmo, tak ja se tomu nebranim ze, kdyz jeste mam vip hodinovou sazbu.Auto tam davam jen kdyz jsou na to zrovna nejaky dily gratis. Mam kolem sebe hodne mechaniku a kazdy mi rekl, na tento motor mrdka a 4.2 FSI* uz je pry uplna sypacka. Ja jsem chtel to iste nakonec jsem skoncil u b5. Navic u 4.2 rozvody ze zadu, servo ze zadu, kdo se s tim ma jebat ? Já osobne se nedivim zadnemu mechanikovy, ze rekne, ze je to na nic.
nahoru

sponzor





20.04 2014 11:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.6. 2010
Příspěvků: 290 | Témat: 7

20.04 2014 11:51


Jinak nesmrtelna je 3.0 benzin, na tom jsem najezdil 330 000km a jedine co jsem vymenil byla spojka, setrvak, gufera na vackach a samozrejme ty bezne veci.Jinak koupit auto v cesku, to chce odvahu. Ja bych takovou samovrazdu vzivote neudelal. Navic auto je nove v CR. Takze to auto mohlo byt klidne stacene od novoty a v servisce jsou po celou dobu zapsane jiz stocene kilometry, takovych vychcanku ja znam. A reknes si, serviska sedi, kilometry sedi, zapisy na internetu sedi a pritom koupis stocku u ktere to vzivote nezjistis.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

20.04 2014 20:01


Tuner, neříkám, že když dám mechanikovi 4,2 at mi udělá rozvody, že bude nadšenej, (po pravdě je mi to úplně jedno, bud je udělá nebo at táhne) 3,0 162 kw jsem měl taky (a6), jezdí jak bych to řekl jedním slovem ..pěkně..a poruchovost či spolehlivost bych přiřadil k 4,2, to ano (klasická poctivá atmosféra) ale 4,2 je uplně jiná liga, kort když jí trochu pošteluješ vejfuk, trochu sání, žádný extra speciality..tak letíš jako šutr . Tady se opět vracim k tomu co budu do smrti říkat, když s autem jezdí kokot, bude se sypat..Nevím jaký jsou servisy audi a kdo tam dělá tam u vás, ale zhruba 70% po čechách jsou lajdáci, zbylých 30% neznám..a ani radši nechci. To že tam jsou dobrý díly je jednou jasná věc, páč to jsou originály. Takže pro díly ano, ale vyměnit bych to dal radši svojí ženě na parkovišti.

Jinak Tuner nic ve zlim kolege..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

20.04 2014 20:16


no a ted mi reknete odkud koupit normalni auto v normalnim stavu
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.7. 2013
Příspěvků: 29 | Témat: 8

20.04 2014 21:16


žádný auto není tak perfektní aby nevyžadovalo nějaký servis pokud není úplně nové, s tím se musí počítat. taky sem si kupoval s4 b6 avanta a za půl roku sem dal do servisu 60 tisíc,ale za to svezení to prostě stojí
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.6. 2010
Příspěvků: 290 | Témat: 7

20.04 2014 21:25


auto kup ve svycarsku, jsou zachovala a nemel jsem nikdy zadny problem s autama.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2014
Příspěvků: 68 | Témat: 7

20.04 2014 23:01


hmm 60 000 za pulroku je celkem dost ..nerikam ze budu setrit na servisu ale nejakou tu spolehlivost u tohohle motoru ocekavam jo to mi uz poradilo vice lidi ze to svycarsko je dobra lokalita na koupu auta
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email