Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 25 dubna 2024
Celkem je zde 283 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: JPokorny1
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 424
Online návštěvníků
Návštěvníků: 277
Uživatelů: 6
Celkem: 283

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.5. 2012
Příspěvků: 75 | Témat: 22

10.02 2014 13:15


ahoj,měl bych dotaz chtěl bych dát nove repro něco jsem tady četl a tak do předu se vejdou bez uprav 130mm a do zádu 165mm?je to tak?mám dát do předu i do zádu komponentní?nebo nedoporučily by jste mi něco?chtěl bych jen vyměnit kus za kus ještě mám všude origo nokia ale přední už chrastěj tak bych to chtěl vyměnit komplet.
nahoru

sponzor





10.02 2014 13:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

10.02 2014 18:15


Tohle téma Ti co nevidět smažou/zamknou, protože je toho o tomhe tady napsáno hodně. Četl jsi málo
Pár odkazů:
http://audiklub.cz/forum/tema/269108-reproduktory-jake
http://audiklub.cz/forum/tema/260168-repro
http://audiklub.cz/forum/tema/247390-repro-ve-dverich
http://audiklub.cz/forum/tema/241935-basovy-reprak-vepredu-jaky



Jak sundat tapece předních dveří pro demontáž repro:
http://audiklub.cz/audiwiki/demontaz-dverni-vyplne

Jak sundat zadní plato pro demontáž repro:
Zespoda ve přední části plata (za strany od auta, hned za sedadly) jsou tři cvočky, které stačí kleštěmi postupně stlačit a zároveň na plato zespoda zatlačit, tím se nadzvedne a vycvakne. Pak ho jen lehce přizvedávat a potáhnout směrem do auta. Na konci plata (u zadního skla) jsou tři zobáčky, které jistí plato ke kastli. (odpojit třetí brzdové (pokud je v autě)).

Vepředu jsou origo 100mm, ale je specifické svým zahnutým uchycením na tři vruty a proto tam nenapasuješ žádné jiné 100mm repro co se dá koupit, kromě origo. Proto se koupí plastová redukce na 130mm repro a do ní se pak našroubuje 130mm repro.
Příklad adaptéru: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-audi-a4.html

Totéž vzadu. Jsou tam origo 160/165mm repro? (nejsem si teď jistý) na dva vruty. Koupí se plastová redukce a do ní se našroubuje 165mm repro.
Příklad adaptéru: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-audi-a3-a4-tt.html

Určitě bych si připlatil a koupil něco lepšího. Dozadu koaxiální repro, dopředu komponentní, dvoupásmové, kde výškový reprák se vymění kus za kus.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

10.02 2014 19:28


Hezky jsi mu to naservíroval, jen co je pravda. Jenom doplním u předních dveří pozor na celkovou hloubku repro v redukci, abys třeba nekoupil něco lepčejšího s pořádným magnetem a pak při zabudování zjistil, že ho tlačíš do okna když je dole, nebo zase s oknem mlaskneš do repro když jede dolů. Myslím, že s Bojušem máme repro HERTZ řADA* EV, tak dle rozměrů se můžeš nějak odpíchnout, co tam vejde. To samé s výškáčem, ne moc velký ať ho tam zapasuješ a použiješ původní sponu, ale zase ne moc malý aby neprošel durch ke krycí mřížce. Mnoho zdaru při výběru a montáži.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

10.02 2014 19:42


Jj, s Hertz jsem byl maximálně spokojen. Teď bych jej uvítal i v cabriu, Ale zatím mají přednost jiné věci. A když už se chytnu dát do něj nové repro, tak bych volil hned i lepší radio. To má taky velký kus práce na výsledné kvalitě
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

10.02 2014 22:15


Tak tys nechal čtyři hrnky ale přišel o hlemýždě, nějak jdeš proti času? Ale 80 kabráček se furt voňavka. Dal jsi ji pryč, nebo pořídil druhou "olympiádu"?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.5. 2012
Příspěvků: 75 | Témat: 22

10.02 2014 23:15


moc díky chlapi nemohly byste mi ještě nahodit ty vaše repro co jste měly nebo máte?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

11.02 2014 10:41


Já tehdy použil aktuální dostupnou řadu HERTZ Energy, konkrétně středobas EV130.4, dneska už je ve verzi EV130.5. Vyškáč mám ET20.4, dneska je už ET26.5, ale ten asi bude o něco větší. Vyloupni tapec a změř původní vyškáč ať víš, do jakých rozměrů můžeš jít. Výhybku jsem nebral a dělal si sám, ale mají tohle všecko včetně vexle jako sadu ESK 130.5. Ale vybírej sám podle tvé chuti a požností peněženky.

Ber tohle spíše jako minimum, klidně přitlač a dej třeba FOCALy nebo něco lepšího, ale je to zase jen do auta.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

11.02 2014 15:50


Já bych doporučil ty Hertz. Kvalitní poslech v autě, a taky hlasitostí vydržely víc než série. Ale není to žádné velké venkovní hraní! Mě maximálně vyhovovaly a v autě nadělají dostatek muziky.

VOX:
Takhle to začalo:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

A4 jsem prodal, ale vídávám ji a občas se v ní i svezu. Nemám na to, abych si dovolil zrovna tyhle dvě Audi. Ale rád bych ještě jednu, quattro* 80 b2 nebo coupe quattro* b4.
Mám rád starší ročníky Ale neříkám, že se mi nelíbí i nové modely, jen zrovna ty si nemůžu dovolit.
nahoru

sponzor





11.02 2014 15:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.5. 2012
Příspěvků: 75 | Témat: 22

13.02 2014 12:50


byla by dobra volba toto?
dopředu
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

do zádu
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


a ještě jsem se chtěl zeptat jak zapojit ty zadní repro?jelikož u toho levého repra v zádu je nějaky zesilovač a vede do něj modré mini iso.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

13.02 2014 13:54


ŘADA* DSK nebo DSX je to nejlevnější od HERTZu. Máš AUDI, trochu pošetři a dej aspoň ESK řadu, když už HERTZ. No a s těma zadkama to bude sranda. Máš SYMPHONY rádio? Nebo jsi trochu zručný v elektrice? Ten bazmek na tom levém repro je zesilovač pro oba zadní kanály. V té modré MiniISO kostce je napájení pro ten koncák, spínací napětí a linkový signál. Máš dvě možnosti. Použít ten původní zes a jenom přepojit dráty ze starého levého repro do nového a kabeláž na pravý zůstane původní,pak ale budeš řešit jak ten původní zesík uchytíš k tomu novému repráku. Nebo použiješ nový externí zesilovač jenom pro ty zadky a uděláš komplet novou kabeláž od té Modré MiniISO kostky.

Každopádně to bude sranda.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.5. 2012
Příspěvků: 75 | Témat: 22

13.02 2014 18:16


ok ale zas nepotřebuji nějakou drahou aparaturu jen jsem chtěl něco aby to hrálo aspoň jak origo jinak rádio bylo původní concert na kazety
a teď tam mám sony.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

13.02 2014 18:19


mickey50:
ok ale zas nepotřebuji nějakou drahou aparaturu jen jsem chtěl něco aby to hrálo aspoň jak origo....

Jó, takhle jsem to taky měl a koupil repro co by snad mohlo stačit, ale po roce jsem i tyhle znova měnil, a za lepší. Je lepší si připlatit
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.1. 2014
Příspěvků: 9 | Témat: 1

17.02 2014 17:01


Asi budu mít na prodej origo nehraje to špatně, ale chci něco lepšího
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

02.06 2014 19:49


s jakým výkonem rms (max) můžu použít středobasy do a4 f.v. 1998 místo těh co tam jsou? slyšel jsem max 50 RMS, ale myslím si ze je to hovadina
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 2:25


a ještě jedna otázka, v čem jsou uchycený středobasy, v tapecách a nebo ve dveřích? kam se instaluje ten redukční kroužek s roztečí 130 mm? musím použít toto
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a nebo mi postačí i tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nebo mi přijde že ta dřevotříská by mohla být lepší než plast, ale právě přímo mdf kroužek pro a4 b5 není, jsou jen plastové
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

03.06 2014 10:53


audiis:
Všechno v tapecu
nahoru

sponzor





03.06 2014 10:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 12:46


Kdyz si koupim tu redukci, tak bych rad tu mdf a ne tu plastovou jenze ve tvaru co ja potřebuji se neprodavaji, tak slo b to udelat tak ze bych si vyrezal kruh o nejakem průměru a tloustce v tom diru na reprak a pripevnil to na dvere pomoci sroubu a kdyz ne na dvere tak do tapecu?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

03.06 2014 15:11


audiis:
S jak velkým výkonem použít repro je jen na Tobě. Já jsem volil kvalitu než kvantitu. A koupil Hertz.
Použití MDF redukce je v autech, kde je uchycen reprák ve dveřích. Tady v tomto případě ji bastlit na tapec nemá smysl, stejně to pak bude rezonovat celé i s tapecem.
Ale uchytit repro přes MDF redukce přímo do dveří by smysl už mělo pokud jsi velký audio fanda a víš jak na to. Já sám si už nepamatuju kolik tam je na to ve dveřích místa a zda to půjde....
Ono na kvalitní poslech v autě a trošku se i pochlubit po okolí bohatě stačí dát plastové redukce a osadit je kvalitními repro a totéž dozadu do plata a spokojenost
Samozřejmě to není na žádné soutěže a výhry v Best Audio
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 16:18


jasné o to mi nejde, koupil jsem si tyto
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nebot jsou i s váškačema, když tak bych prosil názor na ně dival jsem se na hertz za 1400 ale bez výškáčů, a byli o 10 W (RMS) větší,audio budu dělat poprvé jsem v tom amatér zkusím zdělat tapec nějak si to promerit hodím tam tu podlozku mdf, nějak zadelám pruduchy, hodim tam asi molitan, stáhnu to pořádanu k subě a uvidím jaký bude vvýsledek.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

03.06 2014 16:34


Alpine vypadají dobře. Určitě budeš mile překvapen oproti sérii. Víc Ti k tomu neřeknu, protože se v reprácích nevyznám
Já tehda bral Hertz na doporučení klubáka a dobře jsem udělal.
Molitan nedávej! Do dveří zatéká přes okno a molitan vodu nasaje. Vytlumit se to dá samolepícími pláty, dá se o tom hodně dočíst na různých fórech. Ale myslím si že v tomto případě zbytečné......

Kdyby jsi náhodou nevěděl jak sundat tapec:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 16:38


jojo na to jsem se už díval, to je dobrý poznatek s tím molitanem , se podívu na nějakévyplně, nebo něco takového, pořádně naštuduju a snad to dobře dopadne, a ještě otázka sednou mi ty výškáče do tapeců nebo to budu muset mít natáhnuté mimo ?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

03.06 2014 16:44


Výškáče určitě sednou do tapece. Původní výšky jsou uchycené v takovém vybrání/žlábku uvnitř tapece a zajištěné pružným drátkem, ten se lehce vycvakne a výškáč se vyndá. Žlábek je dost velký, tak snad Ti tam nový výškáč nebude lítat.... to, že by Alpine výškáč byl větší a nevlezl snad asi nehrozí.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 17:05


ok ok
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

03.06 2014 19:14


Jako předělávat takové repro z tapecu do dveří přes nějakou mdf položku mi příjde jako prasárna. Jo kdyby jsi měl nějaké pořádné repro, pak uzpůsobil tapec a celé to pak potáhnul, tak možná. Místo toho raději pořiď obyč plastovou redukci ze 130mm 4 šrouby na 100mm 3 šrouby, potom to pěkně stáhni přes tenkou pěnovku ať není plast na plast přímo, ale přes mekké kvůli rezonancím a pak se podívej jestli ti náhodou nebude ta vlnka od středobasu při max výchylce pleskat o tu redukci, náhodou. Já měl na tu redukci celkem smolíka a musel požít pájku a nožík abych to spasoval dohromady. bjušovi to ale sedlo, tak uvidíš. Potom ve výsledku stejně zjistíš, že ti při určitých frekvencích chtě, nechtě rezonuje tapec a to zrovna v oblasti madla, takže raději řeš vytlumení, ale tak aby jsi to zace celé jenom tupě nepolepil přes původní dráty a otvory pro ovládání oken a pak při poruše se mlátil do hlavy, že se k tomu nedá dostat.

Jenom takové praktické poznatky, co tě bude čekat, užij si to. Jde to udělat pěkně, ale je to piplačka.
nahoru

sponzor





03.06 2014 19:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 19:20


počkaat ted jestli tomu rozumím tak je tam 130 mm? nebo ja jsem si koupil středobas 130 mm, a redukci jsem chtě pořešit jen díky tomu že jsem se tady na foru dočetl že tam je 100 mm středobas
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

03.06 2014 19:38


VOX to trošku obrátil
Je třeba plastovou redukci ze 100mm a 3 vruty na 130mm a 4 vruty. Záleží z kterého konce se to vezme
Série je středobass 100mm uchycený na třech vrutech a ty tou redukcí docílíš toho, že tam pak dáš reprák 130mm na čtyři vruty (ale to Ty už víš), kterých je nespočet, protože žádný jiný reprák se 100mm v průměru a na tři vruty než origo nejspíš neexistuje. A proč tam dávat sérii, když si může člověk pořídit už něco lepšího
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 19:41


ok a tou pěnovkou mezi plasty myslel přesně co? jako něco provizorního jako například uřezaná pěnová houba
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

03.06 2014 19:43


Bojuš:
Záleží z kterého konce se to vezme

Správně
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.12. 2013
Příspěvků: 274 | Témat: 29

03.06 2014 19:52


jen tak pro zajímavost kolik bych tohohle musel koupit na dvoje dveře?
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a tohle by se také dalo použít kolem repro
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.3. 2009
Příspěvků: 308 | Témat: 15

03.06 2014 21:25


Pěnovkou mezi plasty jsem myslel něco takovéjo:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


a na ten molitan zapomeň, kde by jsi ho mezi rám dveří a tapec nacpal? Něco jako to první by šlo.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email