Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 443 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 437
Uživatelů: 6
Celkem: 443

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK junior
AK junior


Registrace: 15.8. 2009
Příspěvků: 740 | Témat: 9

05.04 2010 12:42


FrantaCech: Mockrát děkuji. Napadlo mě zkusit tam dát jinou trysku, třeba by tam mohla pasovat z něčeho jinýho, otázka ale zní z čeho? Mno nic mám ted dovču tak snad budu mít čas něják to pořešit.
nahoru

sponzor





05.04 2010 12:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

05.04 2010 13:06


Mohla by tam pasovat z Passata B5 nebo G4,ale fakt nezaručuju...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 15.8. 2009
Příspěvků: 740 | Témat: 9

05.04 2010 13:35


Mr. Death: Dík za tipy.

Jinak ta tryska by měla jít sehnat asi samotná, protože dle obrázku z autokelly tam není. Já to mám přesně jak na obr.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Zítra se stavím poptat v Audi.
nahoru

Anonymní





05.04 2010 14:19


Mr. Death:
Mohla by tam pasovat z Passata B5 nebo G4,ale fakt nezaručuju...


jo, je to stejne, mam uz v aute motorek z passatu.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

05.04 2010 15:13


Týpek1:
FrantaCech: Mockrát děkuji. Napadlo mě zkusit tam dát jinou trysku, třeba by tam mohla pasovat z něčeho jinýho, otázka ale zní z čeho? Mno nic mám ted dovču tak snad budu mít čas něják to pořešit.


řešil jsem to samé. ta tyčinka co vede k trysce, se v půlce ukroutila... vzhledem k tomu, že jsem nedávno kupovat ojetý strojek díky nefunčnosti, už jsem neměl chuť kupovat další jetý a za nový se mně 3 litry dávat nechtěli, takže jsem to vyřešil tak, že jsem tu kovovou tyčinku nahradil umělou. problém byl v nasazení trysky, protože když jsem si nechal kousek té tyčinkou čouhat, abych tu trysku mohl upevnit, bylo to zase moc dlouhé a nešel na to nasadit ten umělý kryt. vyřešil jsem to tak, že jsem se na trysku vysral, umělou tyčinku zaslepil, udělal do ní jehlou by oko díru a je to. není to dokonalé, ale stříká to...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 15.8. 2009
Příspěvků: 740 | Témat: 9

07.04 2010 19:55


vencaa6: Já právě potřebuju snad jen tu trysku, mám to ulomený hned u tý trysky. Tak to zkusím taky něják vykoumat.
Dnes jsem byl v Audi tak ta samotná tryska stojí 300,- když to známej veme na sebe tak 200,- což je fakt mazec za 3X3mm plastu s kuličkou.

A jinak nejlacinější motorek jsem našel zde
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

07.04 2010 20:08


Týpek1: ty máš posranou jen tu trysku? ten černý plastík a vevnitř je ta směrovací kulička...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 15.8. 2009
Příspěvků: 740 | Témat: 9

07.04 2010 20:25


vencaa6: No snad jo, páč to mám ulomený přesně pod tím plastem-tryskou.
nahoru

sponzor





07.04 2010 20:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

07.04 2010 20:28


Týpek1:
vencaa6: No snad jo, páč to mám ulomený přesně pod tím plastem-tryskou.


hele, očekuj to, jestli budeš mít vadnou jen tu trysku, tak ti ji pošlu...

ale pochybuju... spíš si myslím, že máš prasknutou takovou tu "kovovou" co vede skrz
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 15.8. 2009
Příspěvků: 740 | Témat: 9

07.04 2010 20:35


vencaa6: JJ mrknu na to snad o víkendu, to by bylo super kdyby si měl jednu navíc. Určitě bych se ti něják, třeba na srazu revanžoval jo a díky moc!!
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

07.04 2010 20:37


Týpek1: kukni a pak dej vědět...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.8. 2008
Příspěvků: 37 | Témat: 6

07.06 2010 13:28


Nemůže mi někdo poradit, jak se sundavá ten zadní tapecírunk, abych se dostal k tomu motůrku stěrače. Zadní stěrač mi nestírá, moc jsem ho nepoužíval, takže je přidřenej a navíc nejde ani ostřikovač. Už jsem to chtěl jednou sundat, ale neúspěšně, nejak mi to nešlo dolu a nechtěl jsem na to jít silou, takže jsem se na to vyprdl, ale teď bych to rád dal do kupy. Myslím, že je tam jeden šroubek u madla kufru, a po stranách asi nějaký zycvakávací mechanismy, ale nevím přesně. Díky za radu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

14.06 2010 12:45


Ja mám taky problém ze zadním ostřikovačem taky mi střika jen někdy a jak střika tak jen malo.
Děkuji za rady
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2532 | Témat: 43

15.06 2010 11:59


Nemáš někde prasklou hadičku? Taky se to tak chovalo a v motoru byla prasklá. Naštěstí neteklo nikam dovnitř...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

15.06 2010 12:28


Tak to nevím jestli není někde praskla hadička to bych musel kontrolovat kompletní od nádržky až do dveří na kufru ?
nebo nemůže byt aj nějaký spoj ty hadičky jak jo kde asi abych věděl kde to hledat
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

28.07 2010 14:26


Tak jsem právě řešil totéž - ostřikovač se točil jak na kolotoči. Skoro mi to i vyhovovalo, ale radši rozborka, vyčištění a sborka. Když jsem to složil, vše v pohodě ... až zpětně mi došlo, že mě tedy nesedí, proč se tryska točila se stěračem
nahoru

sponzor





28.07 2010 14:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

28.07 2010 14:32


kuris:
Nemůže mi někdo poradit, jak se sundavá ten zadní tapecírunk, abych se dostal k tomu motůrku stěrače.


Jeden šroubek v madle a druhý schovaný pod suchým zipem držícím trojuhelník (je to paradox, ale ten byl tak zažraný, že jsem ho musel odvrtat
Potom je tam osm pérek (4 nahoře a 4 dole), přičemž ty rohové jsou asi 7cm od dolního resp. horního okraje ... zapáčit a povolí to.
Jen pozor ... ten tapec je sestavený ze dvou dílů k sobě svařených (spodní díl kolem okna a spodní koberečkový díl ... ať to nerozlomíš).
Pokud mě to napadne, tak to ještě vyfotím (zatím to mám dole - dvě ty packy jsou ulomené )
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.8. 2008
Příspěvků: 37 | Témat: 6

09.09 2010 15:19


díky za radu, tak uz jsem to konecne rozebral. chtělo to trochu síly a slo to. Chci se zeptat, tady píšete o tom otáčení ostřikovače. ten ostrikovac se nemá točit se steračem? má stříkat jen an jedno místo na skle nebo jak?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

09.09 2010 16:40


No jo ... nemá se točit ... jestli se ti točí, tak je to špatně
Rozeber a pochopíš kde je jádro pudla
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.8. 2008
Příspěvků: 37 | Témat: 6

10.09 2010 18:50


popravde se mi to zase nechce cely rozebirat, tapecirunk, motůrek a zase to skládat. je to nas kodu, když se točí? myslim, jestli se v tom moturku něco ničí nebo namáhá (hadicka, těsnění nebo nevim co ještě). Jde mi o to, jestli to nějak zkracuje životnost součástky.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

10.09 2010 21:14


zkracuje ... vydře se těsnění a poteče ti voda dovnitř ... a zarezne ti mechanismus a pak i viko kufru
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.9. 2009
Příspěvků: 147 | Témat: 8

22.09 2010 14:53


Nic se nevydře,nemá ani co,vnější hřídelka se otačí tak jako tak,jen se s ní točí i tryska s trubičkou,která je už přirezlá,těsnění to má až dole na konci té trubičky a ta už se točit nemá a ani se netočí,spiíš bych měl strach že na to vždy zapomenu a bude stříkat voda do víka,to spíš může udělat paseku.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.6. 2009
Příspěvků: 535 | Témat: 20

18.11 2010 9:02


Kluci, jak rozhýbat tu debilní mosaznou trubičku. Sundal jsem tapec, krycí plech z toho stěrače, vytáhl tu vnitřní zahnutou trubku. Zvenku jsem vytáhnul trysku. Zůstal mi uvnitř jen ten mosazný bazmek, přes který jsem viděl ven. Ale nevím, jak za něj vzít, aby se to rozhýbalo a ve finále se mi neotáčela ta tryska, ale stříkala jen jedním směrem.
Díky.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

18.11 2010 11:34


Petr_C: asi nijak... já s tím maturoval jak prase. ta mosazná trubička se ukroutila. jestli to dokážeš nějak opravit... mě se to nepodařilo, místo mosazné trubičky jsem tam navlekl umělou ale zase tam nejde nasadit tryska, takže jsem ucpal tu umělou trubičku, udělal do ní jehlou dírku. stříká to sice všude možně, ale i na sklo. bohužel asi něco steče po té trubičce do motorku, ale už na seru, kupoval jsem 2x jetý pokaždé cca litr a stejně to vydrželo jen chvíli. doma v oblíbených mám odkaz na motorek za 1800,- takže až se to zase vysere, tak koupím nový.
nahoru

sponzor





18.11 2010 11:34


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

18.11 2010 12:32


Já to rozebral zcela a dočista, pohyblivé části promazal vazelínou a zase složil ... a zatím je to v klidu.
Asi to chce jednat rychle, než se vydře lůžko té mosazné trubičky v plastovém držáku uvnitř toho mechanismu.
Možná ještě trubičku fixnout nějakým lepidlem (ale to jsem neudělal a už půl roku to drží
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.6. 2009
Příspěvků: 535 | Témat: 20

18.11 2010 12:36


No jo, ale jak dostat ven tu trubičku nebo jí aspoň rozhýbat. Tedy pokud se má uvnitř otáčet. Zevnitř je utopená tak 2-3 cenťáky a z venku je zároveň s tím závitem co drží stěrač. Nemám jí jak chytit a bojím se zatlačit, ať to neudělá křup.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

18.11 2010 12:49


Máš to tedy momentálně ve stavu, kdy máš v sobě jakoby dvě trubičky? Pokud si dobře vzpomínám, tak já jsem z venu zatlačil a ona povolila a vyjela ven i s tunou rzi, bordela a tím plastovým držákem (ten jsem se snažil neoddělit).
Jinak otáčet se nemá ... má se otáčet ta vnější kolem ní ... nicméně je to jen o volbě vztažné soustavy, takže se dá říct, že se má volně otáčet
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

20.04 2012 22:21


Tak už se zase roztočila ... a tentokrát jsem nezareagoval dost rychle a je po ní ... ale už se pracuje na řešení ... až budou výsledky, podělím se
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.6. 2009
Příspěvků: 535 | Témat: 20

23.04 2012 13:18


Já jsem to opravil asi 50mm dlouhou měděnou trubičkou. V té duté hřídelce jsem to normálně odvrtal, trysku jsem přilepil k té trubce a stejně tak i jsem přilepil to koleno do té trubky. Uvnitř té trubky jsem dal silikonovou pastu a funguje to.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

26.04 2012 9:54


Tak už je opraveno ... koupil jsem mosaznou trubku (K&S 9835), vsadil do plastového kolínka, zajistil epoxidem a zkrátil na patřičnou délku. Složeno zapojeno a funguje to
Ještě musím někde opatřit tu silikonovou vazelínu - co jsem si o ní početl, tak by mohla výtečně zafungovat jako prevence zatékání vody a sajrajtu
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email