Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 202 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 195
Uživatelů: 7
Celkem: 202

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.2. 2013
Příspěvků: 73 | Témat: 11

20.06 2013 16:50


Přemýšlím o nějakém lehkém chipu, tím myslím, že nechci nějaký velký nárůst výkonu ani neplánuju další úpravy, ale moje A4 2.0tdi 125kW klasicky nechce táhnout od spoda a zvyšuje to docela slušně spotřebu.
Myslím že navýšení výkonu o 15% by motoru nemělo uškodit, pokud to dělá člověk, co s tím má zkušenosti...

Máte někdo chip od této firmy, případně jaké s ní máte zkušenosti ?
Případně co říkáte na PowerTEC ? našel jsem tu nějaký vlákna, ale dva roky staré, a za tu dobu se mohlo podlě mě dost věcí změnit ...

přesun do správné sekce by Romijn
nahoru

sponzor





20.06 2013 16:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 1493 | Témat: 38

20.06 2013 23:39


zajed si do Berouna k tdichip.cz
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.2. 2013
Příspěvků: 73 | Témat: 11

21.06 2013 14:33


Mas s nimi nejake osobni zkusenosti ? Na kolik tak ten chip vyjde ?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5263 | Témat: 68

21.06 2013 14:38


Co sa tyka tuningu je tu uz dost vlakien, v CR su max 3 firmy (aj to som to prehnal) ktore to robia poriadne a cena u kazdej z nich bude cez 10tis. Na tuning v lakavych cenach 3-5 tisic rovno zabudni
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.2. 2013
Příspěvků: 73 | Témat: 11

21.06 2013 14:45


hemic:
Co sa tyka tuningu je tu uz dost vlakien, v CR su max 3 firmy (aj to som to prehnal) ktore to robia poriadne a cena u kazdej z nich bude cez 10tis. Na tuning v lakavych cenach 3-5 tisic rovno zabudni

Hemic, nechci chip, ktery z motoru vytahne max, staci mi neco rozumnejsiho. Bohuzel tdifun je 450km odemne. Dieselpower chce 15000,- coz mi prijde opravdu hodne, kdyz to porovnas s praci, kterou ti tam udelaji...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5263 | Témat: 68

21.06 2013 14:54


ked si pozries ceniky a parametre uprav, zistis ze trebars DP slubuje najnizsie vykony. ano 15tis nie je malo, ale mas v tom dve merania na brzde a odladenie sw na mieru tvojmu autu
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.2. 2013
Příspěvků: 73 | Témat: 11

21.06 2013 16:06


To mám i v tom Berounu, sám u toho můžu být. Nezpochybňuju, že dieselpower je špička, ale cena 15000 řekněme za 3 hodiny práce max, je fakt pro mě přemrštěný.

Myslím, že se musí někdo najít, kdo to dokáže udělat třeba za polovic ne tak parádně, ale pořád velmi dobře.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5263 | Témat: 68

21.06 2013 16:12


Ked najdes, daj vediet
nahoru

sponzor





21.06 2013 16:12


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.2. 2013
Příspěvků: 73 | Témat: 11

21.06 2013 16:21


No tady na foru sem nasel nekolik lidi, ktery si nechali nachipovat auto jinde a rikali, ze zatim vse bez problemu .

Nemuzou existovat jen tri firmy a vsichni ostatni jsou spatni ..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.7. 2011
Příspěvků: 486 | Témat: 27

24.06 2013 15:25


napiš uživateli jjarda a optej se, má velice dobré reference a dobré ceny
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

24.06 2013 17:06


Jjarda..chiptuning ofline...tak to je opravdu best
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

25.07 2013 12:00


Joey:
napiš uživateli jjarda a optej se, má velice dobré reference a dobré ceny


Třeba tady??
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.7. 2011
Příspěvků: 486 | Témat: 27

25.07 2013 20:27


Ano...jenom proto že se snaží vyhrabat nějaký info o archaické jednotce aby uspokojil poptávku na audiclub.cz, jelikož mu tam o tento typ motoru pořád někdo píše tak je to břídil a budižkničema
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

25.07 2013 23:15


Zedník s dobrými referencemi co běžně staví domy, také pochopitelně neví co je malta a co cihly.
Koneckonců i barák snad jde poslat poštou a při tomto přístupu se možná vejde i do obálky.
A pozemek ....koho by zajímal.

Narazil jsem na to náhodou, přečti si i zbytek a pochopíš, že úplně náhodou ví úplný h...i o nových jednotkách, ale asi si ho zasloužíte...

A proč to píši? Protože nedávno mi jeden Brňák..,údajně člen tohodle fóra dost nevybíravě vysvětlil, že jsem amatér, že mu nesnížím spotřebu na dvaapůl litru jako v ABC. Prý, že jsme v Praze samí podvodníci. Ona jedna věc je slíbit a druhá splnit. A na dálku naladit auto je ještě větší podfuk, než od ABC. A to specielně na těchto starších autech, kde ještě nejsou komplexní bloky hodnot a kde to buď nejede, nebo něco padne. No a když se to povede...bingo!!

Jjardu sem dám pro jistotu komplet...je úžasnej.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Doktoři maj tyhle fóra určitě také, naco by chodili do škol na studia.
Zřejmě to probíhá asi takto...pacient mi exnul, nevím si s tím rady, měnil jsem mu mozek,dělal jste to už někdo?? Klidně mi poraďte, nebojte, mám to jenom jako hoby. Hlavně ať to moc nestojí, klidně ho přivezu, dám ho na hagusy, stejně už je ztuhlej. Díky všem za ochotu..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.3. 2012
Příspěvků: 27 | Témat: 4

26.07 2013 6:57


A to je nějaká ostuda, že když něco někdo neví, tak to řeší a zeptá se? Vždy jsem všechno vyřešil a myslel jsem, že od toho takový fora jsou. On totiž uživatel "motorpower" spadl z nebe učenej, všechno ví. všechno zná, od všeho má nejmíň 3 klíče a nikdy se nemusel nikde na nic zeptat. A hlavně má válcovou zkušebnu a z toho automaticky vyplývá, že je jeden z těch třech jediných úpravců, kteří dělají kvalitní práci v ČR. Prostě když mám problém, tak ho řeším, vyřeším a příště už ho nemám. Dělá to tak každý, dokonce i ty hlavy nejpomazanější neví všechno. Myslím, že každému je jasný o co tady jde - konkurence
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 2 | Témat: 0

26.07 2013 9:26


Pánové já teda nevím o co tady komu jde,ale jjarda má zkušenosti o kterých se nikomu ani nezdá. Ono jedna věc je něco nevědět a neříct to a druhá věc je se zeptat a řešit. Myslím si že pokud si motorpower ví rady s něčím co jjarda nezná, tak ať si na tom založí busines ale rozhodně bych nepomlouval lidi o kterých nic nevím a nedělal závěry které nemám potvrzené. Jaký je rozdíl mezi autem,které přijede,někdo z něj vyndá jednotku na stole jí upraví a dá zpět a auto funguje a jednotkou kde nahraje soft odešle poštou a třeba já sem to tak dělal přecvak do patice. Můžu říct že auta mam dvě a je to úplně stejný ať sem to tam dával já nebo on. Myslím že by se měl každej starat o své a nedloubat do lidí o kterých nic neví. Že si leckdo hraje na odborníka to je známá věc a taky to tak vypadá. Ale! Ukažte mi někdo někde nějaký komentáře kdy si nechaly od jjardy nachipovat auto a jsou nespokojený? Já jsem žádný neviděl a to je podstatný. Já a mé okolí máme všichni od jjardy nalazené auto a funguje naprosto všechno na výbornou takže mohu jen doporučit a to nemluvím o tom,že neznám nikoho kdo by dokázal u staré A100 2.5 tdi ustřihnout svazek u jednotky a nainstalovat tam místo ní jednotku z golfa tdi,což konkrétně dělal u mě pač jsem nutně potřeboval tempomat,variabilní turbo z V6 tdi a další věci které tu nebyly.
Tak to jen tak pro informaci. Pokud by někdo spekuloval o tom,že jsme bráchové tak je to tak a to co píšu jsou fakta,která se dají doložit,ale většinou koho potkám tak to nestihne zjistit pač mu ujedu.
nahoru

sponzor





26.07 2013 9:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

26.07 2013 9:43


jjjarda:
A to je nějaká ostuda, že když něco někdo neví, tak to řeší a zeptá se? Vždy jsem všechno vyřešil a myslel jsem, že od toho takový fora jsou. On totiž uživatel "motorpower" spadl z nebe učenej, všechno ví. všechno zná, od všeho má nejmíň 3 klíče a nikdy se nemusel nikde na nic zeptat. A hlavně má válcovou zkušebnu a z toho automaticky vyplývá, že je jeden z těch třech jediných úpravců, kteří dělají kvalitní práci v ČR. Prostě když mám problém, tak ho řeším, vyřeším a příště už ho nemám. Dělá to tak každý, dokonce i ty hlavy nejpomazanější neví všechno. Myslím, že každému je jasný o co tady jde - konkurence


Je to ostuda velká, protože máš především absenci základních znalostí a to i o autech jako takových. Stačí pročíst tvé stránky s převzatými články.
Konkurence rozhodně nejsi, jsi jen obyčejnej prolhánek/ jako většina/.
Na jednom fóru tvrdíš, že to máš jako hoby a na svých stránkách máš dokonce drzost nabízet úpravy pro závodní motory. A např. toto...http://www.autoelektronika-chiptuning.cz/index.php/eeni-neeitelnych-zavad
Máš pravdu pouze v jednom, učený z nebe nespadl. Ale místo somrování po forech je někdy lepší zapojit vlastní mozek, něco si přečíst a na něco přijít sám. Některé věci prostě nepřeskočíš, to by jsi se za chvíli ptal co je 1+1, a co abeceda. Zní to absurdně, ale laicky vysvětleno..takhle funguješ.

A co se týká válcové zkušebny, je určitě dobrá a máš pravdu, že sama o sobě nic neznamená. Jo vlastně znamená...nervy. Protože každý druhý den přijede auto od odborníků a někdy nemá výkon, někdy moc... většinou nenastavené turbo/ na dálku to prostě nejde/, a někdy jde rovnou o podvod...sw je originál. Asi by se všichni divili o jak věhlasné a profi firmy často jde.
Zřejmě příliv obchodníčků jako jsi ty nelze zastavit, nelze ho však nezaznamenat a nenapsat občas článek jako je tento.
Bohužel se vám docela daří...především díky neznalosti zákazníků a jejich touze ušetřit. tfuj to se mi ulevilo..
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

26.07 2013 10:07


jjirka...první upřímnost. Je hezké , že se bratra zastáváš...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.3. 2012
Příspěvků: 27 | Témat: 4

26.07 2013 10:11


Souhlasím s tím, že občas od různých věhlasných firem přijede nějaká šílenost i ke mně, třeba i originál s tím, že zákazníkovi řeknou, že si to musí sednout a podobně. Co kdyby ses taky třeba navážel do těchto firem co dělají "placebo" tuning? Nebudu se tu dál obhajovat, protože to je o ničem a nikoho nenutím ke mě jezdit. Každý přijede dobrovolně a odjíždí spokojen. Kdyby ne, nevezmu peníze a vše vrátím zpět. Tebe neznám a proto nic neříkám, ale většinou to bývá tak, že ten kdo nejvíc křičí je nakonec největší lempl. Všichni moji zákazníci jsou s mou prací spokojeni a nemůže mě ani nasrat člověk, který dokáže o někom napsat, že je podvodník aniž o dotyčným něco věděl. Nemyslíš, že kdybych byl podvodník, tak bych nic nikde neřešil a měl bezstarostný život? Kdyby sis všiml, tak možná jsem někde napsal, že to je jako hobby a tak to taky bylo před nějakým časem, protože každý nějak začíná že, ale postupem času je práce víc a víc, asi protože, že jsem podvodník, to je jasný. Co se týká závodů, což ti taky hrozně vadilo, tak úplnou náhodou rally sám dlouho jezdím, v motorsportu se pohybuju už hodně dlouho a spoustu aut už mi prošlo rukama a úspěšně s nimi jejich majitelé závodí. A jinak proč by to nešlo na dálku, když mám vyzkoušenou úpravu, vím že funguje, tak v jiným autě jako fungovat nebude? Ale prosím tě, sám to tak děláš, akorát to potom zkontroluješ na brzdě. Myslíš, že lidi jsou úplně pitomí a nepoznaji, že to funguje? Myslíš, že kdybych to dělal moc, tak bych už dávno neměl problém, že jsem někomu něco zničil. Neštěstí lidi nejsou hloupí aby jim stačilo vyhrabat trochu "špíny" a udělali si černobílí obrázek jako třeba ty. Kdyby si třeba vyhrabal dejme tomu vlákno o tom, kde si někdo stěžuje, že mu to nejede nebo že mu něco padlo, tak to by byla jiná, ale vyhrabat kompletní historii z odbornýho fóra o tom, jak řeším problémy a "somruju". No to mi přijde úsměvný. Hele je to tam samej somrák co? O tom, že existuje spoustu podvodníků nemůže být sporu, sám jsem se s tím hodněkrát setkal, ale věř, že mezi ně nepatřím.

PS: Omluvte pravopis, páč se mi to nechce po sobě číst
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

26.07 2013 10:32


A jinak proč by to nešlo na dálku, když mám vyzkoušenou úpravu, vím že funguje, tak v jiným autě jako fungovat nebude?

Jo bude..něco navýším...koho taky zajímá, že 66kw má po úpravě třeba 60kw,protože před úpravou mělo 40..díky zanedbané údržbě. No hlavně když tomu rozumíš.

V podstatě jsi to napsal v předchozím ...jsem líný po sobě opravit češtinu/ tu jsi asi také přeskočil/ no a tak nějak to máš se vším.
Osobně proti tobě nic nemám, jen jsem na tebe natrefil..a nejvíc se mi líbí jak hned poukazuješ zda nejsem lempl a , že je spousta podvodníků.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.3. 2012
Příspěvků: 27 | Témat: 4

26.07 2013 10:42


Však já neřekl a ani jsem nepoukazoval na to, že seš lempl, já bych si totiž nikdy, na rozdíl od tebe, nedovolil soudit někoho, koho neznám a nikdy jsem ho neviděl. Já pouze napsal: "Tebe neznám a proto nic neříkám, ale většinou to bývá tak, že ten kdo nejvíc křičí je nakonec největší lempl." no a ejhle, potrefená husa zakejhala Né to byl fór, opravdu tě neznám a věřím, že dokážeš dělat kvalitní práci, protože krom spousty podvodníků je i spousta lidí, kteří opravdu dělají dobře a třeba nemají ani brzdu. Já osobně jich znám aspoň 5 ...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

26.07 2013 12:46


Jardu znám osobně, sám sem na jeho chip najezdil desítky tisíc kilometrů (motor 2.5 TDI) a auto do dneška jezdí bez problémů i dalšímu majiteli, rozhodně nepatří k těm, kteří o autě nic neví. Prošlo mu rukama mraky aut a věnuje se jim již léta. Jarda si vždy s problémem umí poradit. A když využije forum, nepovažuju v dnešní době vůbec za ostudu. Od toho ta fóra přeci jsou. Navíc ať si kdo chce říká co chce, velkou roli hraje cena, nepojedu s autem v hodnotě 30 tisíc do dieselpoweru, kde dám za chip půlku ceny auta. Za mě tedy Jardu doporučuju.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.7. 2011
Příspěvků: 486 | Témat: 27

26.07 2013 15:54


Amen
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

26.07 2013 19:19


vencovi dík za karmu, taky mi jí udělíš a taky mě neznáš...to jen tak.
No a já jsem vašeho idola nepomlouval jen jsem zveřejnil fakta, na která jsem náhodně narazil a vadí mi rychlobyznys všeho druhu.
Docela mě překvapuje množství kladných referencí, to potvrzuje, že kdo dělá sw tak umí, to ale jjarda není. Dále..pokud někomu dělal auto i s diag.. projel a opravil, tak je to jen v pořádku.
Ale opravy aut a řešení problémů je evidentně zásluha jiných. Ono za necelé dva roky těch zkušeností zase tolik nebude. Možná tak obsluha cracklého galeta a Viléma..pletu se?
Pokud nějaké zkušenosti máš, tak mi zde veřejně poradíš s protokolem na /C64/ nejde o archaickou jednotku, docela by mi to bodlo. Neví to zatím nikdo po evropě, ale ty bys to mohl dát. Dále unlock OTP sektoru. Napiš zda aspoň tušíš o co jde.
Za mě taky ámen, ale se zákazníky.
nahoru

sponzor





26.07 2013 19:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.3. 2012
Příspěvků: 27 | Témat: 4

26.07 2013 21:18


Pane bože, tohle snad nikdy neskončí. Proč to nemůžeš nechat plavat a furt něco musíš vytahovat, inu pokořím se. Já se tak nerad hádám nebo machruju, umíš tohle? Dokážeš tamto? Kde to jsme? Ani tu karmu negativní ti nedám, protože je logický, že mi ji obratem dáš taky. Tady stejně nikdo neví, co je cracknutý galletto nebo vilém, ale když už si to vytáhl, tak dobře. Ano na těchto zařízeních jsem začínal, protože jak jsem již psal, v začátku jsem neměl takovéto plány a bral jsem to opravdu jako koníčka a kupovat si na hraní nějaký drahý stroje je blbost, to už je ale dávná historie a navíc zákazníka stejně zajímá jak mu to jede a ne čím to kdo dělal, vysledek je totéž. Softy si dělám většinou sám a máš pravdu, že pán, který mě to učil a stále učí je řekl bych hlava nejpomazanější. Rozhodně nejpomazanější co znám. Pokud si s něčím nevím rady, dělá to on. Co má být? A vlastně si mě pochválil, protože si napsal, že kdo dělá softy umí. Aspoň můžu s klidem říct, že jsem neudělal ani jedno auto špatně. Můžeš říct totéž? Úplně mě fascinuje, jak může "někdo" říct, že opravy aut je zásluha jiných, když vůbec netuší. Kdo mě zná, tak ví o čem mluvím. Víc to obhajovat nebudu, protože s osciloskopem v ruce jsem se prakticky narodil. Co se týká toho protokolu, tak už v tom si protiřečíš. Na jednu stranu říkáš, že jestli mám nějaké zkušenosti, tak to musím zákonitě vědět a na druhou stranu by ti to bodlo? Tak to buď znamená, že ty zkušenosti taky nemáš, když to sám nevíš a nebo si vytáhl špeka, kterýho neví nikdo po Evropě a tudíš ani já, protože já na rozdíl od někoho se netvářím jako všeználek. Kdybych chtěl, určitě bych taky našel nějakýho špeka se kterým by si nepohnul. To ale dělat nebudu nebo se tu zacyklíme do příštího roku nejmíň ...

A teď, už kvůli lidem, kteří založili toto vlákno, určitě ne proto, aby se tady vytahovali takovýhle kraviny. Už se k tomuto řeklo dle mého názoru dost a nebudu se do tohoto vlákna víc vyjadřovat i kdyby čert na koze ... a odhlašuji sledování vlákna, aby mě to náhodou nelákalo. Prosím o totéž i pana žalobce. Když totiž budu dál argumentovat a vytahovat nějaký špeky nebo jakkoliv reagovat, tak totéž udělá i pan žalobce a nikdy to neskončí. Takže sypu si popel na hlavu, o autech vím jen že se tam lije benzín, chiptuning skoro nevím co znamená a jsem naprostý budižkničema. Žalobce má pravdu ve všech bodech, prohrál jsem, uznávám to, klečím na kolenou. Pokud bude mít pan žalobce ještě nějaké dotazy, nechť si vyhledá na mojich "převzatých stránkách" na mě kontakt a třeba mi zavolá, event. email taky dokážu "rychle" přečíst. Stačí takto?


PS: Chtěl jsem napsat ámen, ale po ámen už obyčejně nic nenásleduje a jelikož předpokládám, že pan žalobce bude muset mít ještě poslední slovo, tak prosím ...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.3. 2012
Příspěvků: 27 | Témat: 4

26.07 2013 21:25


A ještě poslední věc mě překvapuje, na začátku pan žalobce a soudce v jedné osobě zarytě tvrdil, že na dálku se chiptuning prostě dělat nedá, později připouští, že něco to přidá a nakonec, když ten kdo dělá soft umí, ale samozřejmě to není jjarda, tak to může být i dobré? To jen tak k zamyšlení ...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 2 | Témat: 0

26.07 2013 22:03


Tak já taky naposledy. Ono myslím si pokud by se měly porovnat věci,které dokázaly určití lidé tak by se mohl leckdo zastydět. Takových kousků co je tady na jihu sem mnoho nepotkal ani v Praze ani v Brně a kdo se dozví co se dá udělat tak nechápe. Proč to nedělají všichni? Asi je lepší jen remcat a kupovat hotové.... samozřejmě nikoho nejmenuji.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

26.07 2013 22:04


No hezky jste se pochvalili tak uz toho nechte. Na tohle neni skoro nikdo zvedavej.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.3. 2007
Příspěvků: 87 | Témat: 5

27.07 2013 0:57


Kriznik:
No hezky jste se pochvalili tak uz toho nechte. Na tohle neni skoro nikdo zvedavej.

Ahoj, zdravím...
Myslíš? Ale měl by být, celá sekce je o chiptuningu, tak ať se návštěvník něco dozví.. Pokud máš pocit jako jj+jj, že jde o pomluvy, tak to celé promaž.
Před tím doporučuji odzadu pročíst odkaz a kouknout na data dotazů a data založení firmy neomylný sro. A že je to, ale fofr. Od prvního kontaktu s jednotkou/ soudím podle "inteligentních" dotazů na onom foru/ až po založení firmy cca 2 měsíce.
Doufám, že ty sám i případní čtenáři pochopí, že je to opravdu velmi krátká praxe na to, aby jsem se vrtal v autech někdy za tři pětky a někdy za několik set.
Jinak končí moje dovolená a tím i psaní...nemám na to normálně čas a jak už jsem psal jjarda mě zaujal koktacím nickem a protože mám i paměť, myslím mozek, dal jsem si souvislosti dohromady. Doufám, že ostatní až se budou rozhodovat nebudou koukat jen na ušetřené peníze.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

27.07 2013 1:24


kriznik: Já na to jsem zvědavej a rád si to přečtu... nedělej zase hned ty tvoje chytrý závěry.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email