Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 331 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 325
Uživatelů: 6
Celkem: 331

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

20.06 2013 15:54


root:
hemic:
Každá jednotlivá je opravdu provedená profi. Víš co děláš.


Diky diky, snazim sa zachovat vsetky diely povodne, kable tahat kade maju ist, sice A4 v takejto konfiguracii asi nikdy neexistovala, ale teorticky mohla existovat . Bohuzial par kablov budem musiet teraz napojit v neoriginalnych miestach, lebo to by vyzadovalo vytahat uplne cely zvazok z poza palubky. Kazdopadne kazda dorabana cast znamena poistku v povodnom umiestneni na spravnom mieste v poistkovej skrinke, kazdy pin a farba vodica je taka ako ma byt.

root:
hemic:
Ale nejvíc se mi líbí, že jsi to s výměnou budíku nestočil


Toto auto sa v priebehu mojich uprav stava cim dalej viac nepredajnym (lebo minimalne v CR by asi nikto nezaplatil ani cenu uprav), myslienka je si ho teraz uzivat a potom mat ako druhe auto v rodine, ked pride cas a potreba pre nieco novsie. A mozno raz z neho bude pekny zaujimavy "youngtimer".




Teraz bude nejaku dobu s vylepseniami utlm.

Budu sa robit technicke veci - hlavne predna naprava, oprava prednej kapoty (kamienky).

Co by som chcel este tento rok stihnut je kozeny trojramenny volant, hlavica radicky a madlo rucnej brzdy




Na tomto mieste by som chcel podakovat niekolkym ludom.

DefinitionHigh - byvalemu majitelovi, za to ze opravy ktore na aute robil a dal robit boli spravene tak ako mali byt, vyriesil problem s elektrinou a zatekanim

Lumpiq - budiky, povodne z A6, nasledne zohnal aj A4kove a pomohol mi A6kove predat

Hanys - hodiny konzultaci po telefone a pomoc so zhananim dielov

Sulda - bose audio + kabelaz + changer + pochvala za to ako ma zorganizovane nahradne diely

bboytrebron - Recaro interier, hromada kabelaze, ovladanie klimy s vyhrevom, el. okna, +diky za ochotu presuvat sa cez vikend len kvoli mne

Marwin - vertikalna siet do kufru, laktovka dopredu

ERMISH - trippling

Originalniautodily.cz - p. Safar, ktory bol ochotny niekolkokrat menit objednavku a zohnat aj diely ktore v eshope neponukaju

polly - mojej drahej polovicke, ktora sa tuto moju uchylku snazi chapat (a niekedy radsej nekomentovat ) a ked ma cas mi pomahala a podporovala ma pri kazdej z uprav.

Mojim dvom dvornym mechanikom na Slovensku, ktory mi bezplatne poskytovali zazemie a priestory na experimenty, diely zhanaju za nakup a pracuju s tym, ze im to niekedy vratim ked budu potrebovat pomoct

A kedze tento prispevok uz by bol hodny aj vitazky Miss Oklahoma, radsej to ukoncim
nahoru

sponzor





20.06 2013 15:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

26.06 2013 13:43


Zohnal som este origo uchyty na SW, takze som vsetko umiestnil a uchytil tak ako to ma byt

Pre tych koho zaujima ako je SW narvany v kufri

Naposledy upravil hemic dne 09.02 2017 23:56, celkově upraveno 1 krát. (53% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.2. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 12

20.07 2013 20:33


odkial prosimta si ... chcem to vydiet nazivo
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

04.09 2013 23:37


Dnes som si opat urobil malu radost

Gumeny 4-ramenny volant nahradil S-linovy kozeny 3-ramenny



Za volant, stierac a par dalsich drobnosti dakujem uzivatelovi Kenza

V medzicase sa mi podarilo s pomocou Lumpiqa na telefone rozchodit aj zobrazovanie nazvu stanice na Maxidote
Naposledy upravil hemic dne 09.02 2017 23:57, celkově upraveno 1 krát. (44% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

09.02 2014 12:04


Po dlhej dobe update, pre zmenu bez fotiek.

Na Vianoce som si urobil radost MP3/BT interfacom k origo radiu, CD changer zostal zachovany.

Po Vianociach prislo k prvemu vacsiemu zasahu do technickej stranky. Kedze som od vymeny do vymeny oleja postupne dolieval asi 1.5L a zacala slizit nafta cez el-mag.ventil palivoveho cerpadla, urobilo sa male omladenie motora

vsetky remene+kladky
gufera ventilov (tie sa po rozobrani ukazali ako pravdepodobna pricina uniku oleja)+ vsetky gumove casti na viku ventilov.
vymena vadneho ventilu na cerpadle + natlakovanie na stolici
gufera na kluke a vacke
bola prasknuta trubka odvetravania klukovej hriadele, aj tadial par kvapiek oleja uniklo.
Vymenene prepady a gumove hadice v okoli cerpadla
A bezna vymena vsetkych filtrov a naplni

Citelne zlepsenie je hlavne pri startovani a zhasinani motoru
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

08.09 2014 10:27


Nech sa clovek stara o auto akokolvek, su veci, ktore mu proste neprospievaju a uz dlhsiu dobu ma stvala od kamienkov obita kapota, blatniky, nabehova hrana strechy, spodky dveri pod listami a hrany dveri od nastupovania.

Audi stravila u lakyrnika skoro 2 tyzdne (28.7.-8.8.), ale vysledok stoji za to. Len narazniky som nechal obite, aby ma nemrzelo, ked mi ich zasa niekto skrabne pri parkovani





Beznou chorobou bohuzial je, ze pri demontazi gumovych list dveri clovek vytrha povodne aretacne matky a zlomi par plastovych uchytiek. Listy som opravil pomocou malych samoistiacich matic M4, na kluc 7mm, aby matka vosla do povodnej diery. zalepil som ich lepidlom na plasty a kde bolo poskodenie vacsie tavnou pistolou. Pouzil som srob s kovovou a plastovou podlozkou, aby sa neodtlacal do laku dveri.


Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:02, celkově upraveno 1 krát. (53% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

08.09 2014 10:46


Aby som sa neradoval moc dlho, zacala sa mi 28.8. stracat kvapalina do serva (zacalo hucat cerpadlo). Kupil som na benzinke, dolial a skumal kade to tece, ukazalo sa, ze olej vyteka cez manzetu riadenia, co znamena riadenia v p..., vsak vite kde. Nove riadenie od TRW (repasovane ZF, povodne bolo Koyo, ale je to jedno)

Tak som zmenil program tejto soboty a zasa raz sa vrtal v aute. A ked uz sa to ma cele rozhadzovat, tak rovno vymenit aj kosti, silentbloky stabilizatora (oboje Lemforder), zohnat origo zelenu kvapalinu do serva (skoro problem G000400 - aj ked je na nadobke pisane ze sa ma pouzit mineralna, podla dokumentacie v ETKA je odporucana nahrada plna syntetika) a na zaver poriadne nastavit geometriu.





Ak sa nic nezmeni, dalsi post bude opat o vylepsovani a skomfortnovani (a zbytocnych investiciach )
Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:06, celkově upraveno 1 krát. (49% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

08.09 2014 10:51


Paráda
Tak ode dneška chodíš nakupovat pěšky, jo?
nahoru

sponzor





08.09 2014 10:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

08.09 2014 13:05


Hanys: Nakupovat chodim zasadne na kole
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

08.09 2014 17:56


Nikdy jsem neměl nic proti šlapkám
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.1. 2013
Příspěvků: 8 | Témat: 1

28.10 2014 12:31


čest chlape psal si mi na dotaz s nezobrazující teplotou na podotu nevím proč nejde mi tam odepsat je to zamčene potřebuju to nějak zprovoznit v klimatroniku teplota je naměřena ale v 17 v panelu přístroju není prázdná ikonka neíš zapojení prosímtě nebo čím to může být? napiš mi to prosím do zpráv než bych to zase našel
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

23.11 2014 22:46


Prisla zima a tento rok sa mi konecne podarilo zbavit plechovych zimakov. Kupil som vizualne skarede (olupany lak, zoxidovane) orignalne audi alu a dal ich na komaxit.



Z roznych zdrojov sa mi podarilo zohnat aj origo krytky, bohuzial v niektorych z nich chybali kovove vystuhy. Nic co by klieste, zvaracsky drot d=2mm a elektrikarska cokolada nevyriesili



Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:08, celkově upraveno 1 krát. (58% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

23.11 2014 22:55


Oprasil som aj pajku a cin, rozhodol som sa zbavit neorigo DO centralu a nahradit ho pomocou origo DO. Moja komfortka 8D0 862 257 C DO nepodporuje, tak som zohnal 8L0 862 257 G, s podozrenim na mrtvy kompresor, ktore sa po odskusani potvrdilo (rozpadnuta vrtulka). Jednotku s DO a bez DO clovek najlahsie rozozna podla nalepky na spodnej strane. Plosak som pouzil z kupenej jednotky a kompresor z povodnej. Celkovo bolo treba rozpojit a nasledne priletovat 6 pinov. Dalej bolo potrebne dopojit na piny 1 a 7 12pinove konektoru antenu pre prijem DO.



DPS je rovnaka, verzia s DO lisi sa v osadeni jedneho rele a pridavneho vertikalne plosaku.

Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:09, celkově upraveno 1 krát. (42% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.11. 2014
Příspěvků: 24 | Témat: 3

05.12 2014 10:59


Ahoj. Mohl bys mi prosím tě přes VAG zjistit originál číslo té přístrojovky s maxidotem? Byl bych vděčný. Dík
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

05.12 2014 11:13


Fonzik: 8D0 920 931 TX
Chystas sa na upgrade?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.11. 2014
Příspěvků: 24 | Témat: 3

06.12 2014 13:01


Mám A4 cca měsíc. od koupě mě tam blbne palivoměr a teploměr. Byly posunuté o kus do plusu. Vyřešil jsem to tak, že jsem sundal ručičky a vagem v akčních členech nechal vyjet přístroje do půlky a ručičky nasadil jak mají být. Zatím to drží, ale teploměr si občas dělá co chce. A navíc mi tam chybí tempomat a palubní PC. Tak ano, chystám se na upgrade Jen musím sehnat přístrojovku a páčky s ovládáním a PC a tempomatu. Kdyby někdo měl tuhle sadu (funkční) tak za rozumnou cenu koupím.
nahoru

sponzor





06.12 2014 13:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

29.12 2014 16:39


Prisla na baterku zima a stratila napatie... Tak bola nahradena 90Ah miesto 75 Ah



Konecne som vymenil diel, ktory ma hneval od kupy auta - prasknute zadne svetlo, aj ked do neho netieklo


A vymenil repasovane riadenie (ktore sa ukazalo ako vadne) za uplne nove + vymenil zadne spojovacie tycky a ulozenie stabilizatoru
Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:11, celkově upraveno 3 krát. (117% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

29.12 2014 16:42


Dej pak vědět, jak maká oko. Mně to nechodilo nikdy nikde. A měl jsem jich dost
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

29.12 2014 16:52


Hanys: Oko maka, je to cierne s jemnym zelenym nadychom, ked baterka umre, je to total tma, mam zatial druhu a funguje (v predoslom aute som mal tiez exide)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

29.12 2014 17:05


hemic:

Ano, ze začátku to bývá i jasně zelené, jde o to, jak valíš svoje oko na to její. Ale za čas jsem byl vždycky rád, že to bylo alespoň černotmavězelený. A nabíjendo v pořádku
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

29.12 2014 17:07


Aj moje Audi ma tento rok Vianoce:

Dostalo novy zvuk


porovnanie so starym - objednat sa uz daju len 8L0035411 z Audi A3 (vlavo), povodny ma nasrobovanu redukciu. Cisla dielov pre Audi A4 8D0035411C a 8D0035412B a uz nie su objednatelne, redukciu treba pouzit povodnu


nove svetlo


nove origo koberceky do interieru a novu polsku vanu do kufru


Tak stastne a vesele
Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:14, celkově upraveno 1 krát. (57% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

15.04 2015 18:12


Staci jeden predlzeny vikend a uz mi to zasa neda aby som sa v aute trochu nepohrabal

Vytrhal som nezmyselne dorabane DO centralu s hromadou zbytocnou kabelaze a vratil vsetko do povodneho stavu



Vymenil som sede plasty (schranku a plast nad nohami vodica) za cierne, aby ladili s dvernymi vyplnami.


Hnusnu plastovu rucnu brzdu konecne vymenil za kozenu.



Poskladal z dvoch interierovych svetiel jedno ktore ma indikaciu vypnuteho airbagu, ale nema ovladanie stresneho okna.



Natiahol som kabelaz pre onboard kameru, buducu instalaciu stmievatelneho zrkadla a mikrofon z handsfree A-stlpikom a nasledne pod stropnicu, kadial vedie aj origo kabelaz, a mikrofon umiestnil dovnutra plastoveho krytu svetla.



Dorobil som drziak na parkovacie listky (Skoda Octavia II, 1Z0867159A), kedze nie som priaznivcom vrtania dier, pouzil som kvalitnu obojstrannu pasku, ktora splni ucel viac nez dostatocne.



Teraz cakam na dalsi volny vikend, este mam par vylepseni v plane (a potrebne veci v pivnici)
Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:23, celkově upraveno 1 krát. (58% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

27.07 2015 13:54


Chvilu som sa neprihlasil, na aute sa robil skor bezny servis, ale clovek si obcas musi urobit radost.

Namiesto ciernych hagusov a lakovanych spatnych zrkadiel...


...mame celohlinikove RS4 zrkadla (obe velke) a eloxovane hagusy
Naposledy upravil hemic dne 10.02 2017 0:24, celkově upraveno 1 krát. (54% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.7. 2015
Příspěvků: 45 | Témat: 0

31.07 2015 11:20


Dá se do audi A4 2,5 tdi quattro rv.1999 dát multifunkční volant? musí to být podle čísla? jde mě o to abych měl ovládání rádia na volantě to mě z / R. Laguny DCI chybí/ chcu dát usb flesch dík za odpověď Vlasto
nahoru

sponzor





31.07 2015 11:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.7. 2015
Příspěvků: 45 | Témat: 0

01.08 2015 8:14


mám autoradio CHORUS proto chcu dát USB NA FLESCH díky za radu Vlasto
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.12. 2012
Příspěvků: 117 | Témat: 19

01.08 2015 11:08


Paráda, kde se ti podařilo sehnat RSkový zrcátka? Natož ještě obě v dospělé veliosti, mě se to zdálo jako heroickej úkol i na ebay
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

01.08 2015 14:18


RSkove su vzdy velke, zohnal som ich nahodou cez inzerat co tu niekto na AK rozpredaval A4 na diely, mal to tam len nafotene. A inak ano, na ebay predavaju hagusy + rs4 zrkadla kludne za 700EUR
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.7. 2015
Příspěvků: 45 | Témat: 0

02.08 2015 11:05


mám autoradio CHORUS proto chcu dát USB NA FLESCH díky za radu Vlasto je v tom rozdíl pro ten čtyřramenej volant pro ovládání tohoto radia díky za odpověď Vlasto
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

26.10 2015 11:46


Cloveka s autom nezabavaju len vylepsenia a prerabky, obcas treba poladit aj techniku. Kedze spojka uz preklzovala, vlnovec vyfuku prepustal a lanka rucnej brzdy v zime primrzali, urobil som jeden velky tresk.

Spojka vydrzala 230 tis. kat samotny bol podla vsetkeho este dobry, ale auto taha o nieco lepsie po vymene


Q prevodovka je pekna potvora, vymenene gufera aj v prevodovke aj na kluke


Lanka na Q sa daju kupit len original, ale ked ju milujes...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

10.02 2017 1:40


Kto to uhadne?


Náhled, klikni pro zvětšení.


Po vymene trysiek a odladeni SW krasnych 159 kobyl a 371Nm

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email