Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 18 dubna 2024
Celkem je zde 220 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 220
Uživatelů: 0
Celkem: 220

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

27.03 2013 22:19


Meggy:
z toho co jsem přečetl také nejsem moc moudrej
papírově se nedá o žádné reklamaci ani přemýšlet a ani právník s tím nic neudělá a to paní asi dobře ví
takže jde jen o nakydání špíny na Luba a ať už je pravda kdekoli tak bez důkazů se to nedělá...njn mocný internet
Také nemá cenu dávat paní k soudu, protože tím si stejně nepomůžeš a o dobré jméno bych se zase tolik nebál...přeci jen si zde už nějaký ten pátek
jako opravovat opět zdarma? to opravdu ne
No konečně z tebe vypadlo neco kloudnýho Plzenskej!SOUHLAS!
nahoru

sponzor





27.03 2013 22:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

27.03 2013 22:23


Meggy: Satas:

no aspoň něco kámoši jako hrom Meggy a Tom
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 1.5. 2011
Příspěvků: 1260 | Témat: 24

27.03 2013 22:38


žadna oprava zdarma ,nasrat a odchod na párek.Těhle lidi přibyva čim dal vic a mysli si že je všechno nesmrtelny a mysli si že jak na to šahne odbornik tak je to snad posvěceny na věky
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 219 | Témat: 6

27.03 2013 22:43


Neprofesionální přístup, ze strany paní pochopitelnej, je nasraná, plive kde se dá Ze strany firmy nepochopitelnej, ještě jsem nezažil,aby se podobnej spor řešil otevřeně na diskusních fórech na internetu, a vyřešil se k všeobecné spokojenosti.

Podle mě by se měl LuboMT přestat vyjadřovat na DF, může tím svýmu podnikání jenom uškodit.

toť vše
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvků: 3205 | Témat: 79

27.03 2013 23:01


z_z: podle me by mela cela tahle diskuze letet do kose...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 219 | Témat: 6

27.03 2013 23:10


Leopard:
z_z: podle me by mela cela tahle diskuze letet do kose...


Na to už je pozdě, spousta lidí si to tu přečetla, stejně jako na jiných fórech. Tohle už změnit nejde, proto pokud se to jednou nechalo jet, mělo by to tak zůstat, aby hlavní aktéři aférky měli možnost se dle svého dalšího uvážení dál vyjadřovat či nevyjadřovat.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

27.03 2013 23:14


gudy:
žadna oprava zdarma ,nasrat a odchod na párek.Těhle lidi přibyva čim dal vic a mysli si že je všechno nesmrtelny a mysli si že jak na to šahne odbornik tak je to snad posvěceny na věky
Kámo ty mě bavíš tebe chci poznat osobně!!

Apropo dnes sem byl u kolegy co dělá BMW a přijel tam typ co mu před 2 mes prodal 535D a chtel po nem dvojku za výbojku která mu odešla po 2 mes od koupě.Stačí ti to?Kámo ten letel fešák z tech vrat že ho malem ta zadní náprava toho Bawce předjela.Ty lidi sou uplně v prdeli tohle neni normální co se deje.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

27.03 2013 23:23


Satas:

to jako není prdel Tomě.. mě chyběli min rok na podběhu dva šroubky vole, tudíž mám u tebe 2 Kč a to jedu velkoo ceny..
nahoru

sponzor





27.03 2013 23:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

27.03 2013 23:25


ricimond:
Satas:

to jako není prdel Tomě.. mě chyběli min rok na podběhu dva šroubky vole, tudíž mám u tebe 2 Kč a to jedu velkoo ceny..
A byly tam vubec?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 1.5. 2011
Příspěvků: 1260 | Témat: 24

27.03 2013 23:26


Satas: Nejhorši je to že těch lidi přibyva čim dal vic.To abys měl denně trojku pod kuži aby si to s nervama ustal.Tenhle internet to všechno posral.Visej na tom samy radiovky a pak ti to vlitne do dilny a sypou ze sebe moudra že až čumiš ale přitom si nedokažou představit 12-ku matku.


dame pivaka na srazu a možna se i zasmějem
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

27.03 2013 23:27


Kriznik:
annagallo: kdyz uz ucelova registrace tak ne do ciziho tematu!
Vyjasnete si to, pri prvnim naznaku emoci to poleti do zoo



já už jsem omečně úplně v řiti a v koši to není.. už ani moje OT není co bývalo za Vaška tady..
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

27.03 2013 23:29


Leopard:
podle me by mela cela tahle diskuze letet do kose

nezakazujeme registrace na forum jen proto, ze nekdo chce sdelit co a jak... takhle to nefunguje.
Pokud se to drzi v rozumnych intencich nevidim na tom nic spatnyho.

Nazor na to si vicemene kazdej muze udelat, karma Luba svedci o dobrych zkusenostech a legitimni vyjadreni k tomu udelat muze/nemusi.
Rozhodne mi to prijde lepsi reseni, nez aby pani zasirala diskuse k JINYM tematum.

Do kose to mozna poleti mozna ne, uvidime. Probehlo na foru mnoho negativnich veci, ktere jsou k dohledani, ktere se vyjasnily a ktere naopak ne. Pro kazdeho to muze/nemusi byt dobry zdroj informaci o tom ci onom.

Nic nikdy neni cernobily.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

27.03 2013 23:30


gudy:
Satas: Nejhorši je to že těch lidi přibyva čim dal vic.To abys měl denně trojku pod kuži aby si to s nervama ustal.Tenhle internet to všechno posral.Visej na tom samy radiovky a pak ti to vlitne do dilny a sypou ze sebe moudra že až čumiš ale přitom si nedokažou představit 12-ku matku.

dame pivaka na srazu a možna se i zasmějem



smekám pane.. tohle si tady dlouho nikdo nedovolil říct, ale naprosto s tebou souhlasím..

vidno pár lidí rozumných se tu i najde..
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

27.03 2013 23:31


gudy:
Satas: Nejhorši je to že těch lidi přibyva čim dal vic.To abys měl denně trojku pod kuži aby si to s nervama ustal.Tenhle internet to všechno posral.Visej na tom samy radiovky a pak ti to vlitne do dilny a sypou ze sebe moudra že až čumiš ale přitom si nedokažou představit 12-ku matku.


dame pivaka na srazu a možna se i zasmějem
Jo uplně přesně,přiveze ti káru a už huláká že ví co tomu je že ví jak to opravit že to našel na internetu.Každej patek se musim tak nalejt abych vyprchal a ustál další týden.A otom že to tu internet dojebal uplně vše musí mít jasno každý který umí jenom číst aspon.
Naposledy upravil Satas dne 27.03 2013 23:34, celkově upraveno 1 krát. (15% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

27.03 2013 23:34


Satas:

" Opravy a oživování V6,V8 TDI zejména po domácích kutilech"

to si zabil pane.. teď jsem se všimnul..

zítra vyndavám mladýho modeláře a jdu do garáže poladit pašíka..

dobrou noc.. tak jak mě tohle téma nasralo, tak teď mi zvedlo náladu, díky tomu, že vidím zde i normální lidi s nadhledem..
Naposledy upravil ricimond dne 27.03 2013 23:35, celkově upraveno 1 krát. (32% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.7. 2011
Příspěvků: 106 | Témat: 4

27.03 2013 23:35


mě tahle motivace a touha kydat na někoho špínu vůbec nepřekvapuje,taky se s tím setkávám a jediný co s tím jde dělat,je dotyčného/dotyčnou politovat,že už je tak zoufalý/á a nemá jinou možnost jak situaci řešit...nepíše to pro to,aby varovala potencionální zákazníky,ale proto,aby ulevila svýmu vzteku,protože má v prdeli převodovku...to je jako když ke mě přijede frajer půl roku po laku,že má kapotu a nárazník osekanou od kamínků a že to chce na záruku předělat,protože jsem to udělal na hovno ...co se na to dá říct
nahoru

sponzor





27.03 2013 23:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

27.03 2013 23:35


ricimond:
Satas:

" Opravy a oživování V6,V8 TDI zejména po domácích kutilech"

to si zabil pane.. teď jsem se všimnul..

zítra vyndavám mladýho modeláře a jdu do garáže poladit pašíka..
Dyt to tak je vole nebudu lhát ne....
Mužu ti radit po telefonu stim ladenim.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

27.03 2013 23:39


No holt mentalita českých lidí je taková, pořád si myslí, že je chce někdo v něčem podvést, odrbat, okrást atd. Prodával jsem před půl rokem 406 v naftě, krom kůže v top výbavě asi za 45 tisíc a stavu a první co se mě nynější majitel zeptal, co tomu chybí nebo tam není a chodil kolem předního nárazníku, že jsou tam občas Ďubky od kámínků z dálnice, trochu jsem nevěděl co mu asi na to mám říct
Naposledy upravil violr dne 27.03 2013 23:41, celkově upraveno 1 krát. (12% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 1.5. 2011
Příspěvků: 1260 | Témat: 24

27.03 2013 23:40


ricimond: Mužeš zavolat i mě...prej i blbec poradi
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

27.03 2013 23:41


Satas: Není to až tak dávno, co jste měřili rovnost plochy pravítkem a šuplerou... ubrat by neškodilo, vy experti.
Bez internetu by bylo maličko všechno jinak, včetně vás kluci...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.5. 2012
Příspěvků: 44 | Témat: 4

27.03 2013 23:42


Satas:
Jo uplně přesně,přiveze ti káru a už huláká že ví co tomu je že ví jak to opravit že to našel na internetu.Každej patek se musim tak nalejt abych vyprchal a ustál další týden.A otom že to tu internet dojebal uplně vše musí mít jasno každý který umí jenom číst aspon.


Jo tak to máš recht, ať žije internet a všechny ty "Heureka ověřeno zákazníky", kde Tě anonymě může zasvinit kdokoliv jak se kdo zrovna vyspal!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

27.03 2013 23:48


Kriznik:
Satas: Není to až tak dávno, co jste měřili rovnost plochy pravítkem a šuplerou... ubrat by neškodilo, vy experti.
Bez internetu by bylo maličko všechno jinak, včetně vás kluci...
Proč ubírat když sem ani nepřidal nikdo učený z nebe nespadl vč expertů a mnoha dalších vč mě konče.A rad to řeknu taky sem skoro nic neumel... a ted toho umim víc a víc a pořád se učim,neni to hezký....
Naposledy upravil Satas dne 28.03 2013 0:03, celkově upraveno 1 krát. (20% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11015 | Témat: 89

27.03 2013 23:52


Kriznik:
Satas: Není to až tak dávno, co jste měřili rovnost plochy pravítkem a šuplerou... ubrat by neškodilo, vy experti.
Bez internetu by bylo maličko všechno jinak, včetně vás kluci...


nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

27.03 2013 23:59


Kriznik:
Není to až tak dávno, co jste měřili rovnost plochy pravítkem a šuplerou...

Mam dojem ze tu kdysi Krysak prodaval bublinky do vodovahy, treba mu este nejaky zbyly

Ale abych nebyl ouplne OT - pristup pani se da z psychologickyho hlediska celkem pochopit, ono vyklopit padesat tycek za neco, co za jahr zkape znova za pade, nejni u auta ceny C5 zrovna poukazka na pevny nervy (tim ani omylem nenaznacuju, ze se zvolenym zpusobem boje proti "tridnimu nepriteli" souhlasim). Spis me prekvapuje, ze je mozny, ze to po roce od repasu (neresim ted zaruky blablabla...) uhyne znova? Mam multitronic taky, na tachaku jednababapovidala 270-80, za tech pet let co ji mam sem jednou menil olej a nejezdim zrovna jak andilek a drzi. To je to vazne takovej smejd, ze jak se do toho hrabne, tak uz se to sere dokolecka dokola?
nahoru

sponzor





27.03 2013 23:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

28.03 2013 0:01


Kriznik: navrhoval bych nechat jen vyjadreni tech dvou, potazmo nejaky citace co tu nekdo napsal o zarucnich lhutach na dily .... a zbytek poslal do zoo ...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

28.03 2013 0:28


Kriznik:

Bez internetu by bylo maličko všechno jinak, včetně vás kluci...


malicko? myslim ze by to vyrazne jinde smerem dolu:)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

28.03 2013 0:44


ricimond:
Lumpiq:

Lumpíčku nezlob se na mě, ale ty máš velký prd zkušenosti z podnikání, takže buď tak laskav a tyto rady neudílej..

pokud si je Lubo vědom chyby určitě ji napraví, pokud ne není co řešit a jeho názor na paní poslat právníky sdílím..

jako lidi jsou blázni vím z vlastní zkušenosti a ty určitě také.

A kdyby se mělo každému ustupovat, tak to člověk nemusí vůbec dělat, protože to dělá za děkuju...

Ty to děláš sám tak jak to děláš, snažíš se být s každým kamarád, ale v reálném podnikání to prostě takto nejde Lumpíčku bohužel.. pochopitelně na světlé výjimky..


Uz jednou sem te prosil, abys me vynechal tvych psychoanalyz na tema co bych mel nebo nemel delat atd..vazne o to zdendo nestojim..az budu chtit poradit, treba s nakupem it nebo tak cemu rozumis, rad se na tebe obratim

Ale tydle tatkovsky zivotni moudra fakt ne

Dekuji za pochopeni )
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

28.03 2013 1:05


Jak uz zaznelo od par lidi, je tezke si na vec udelat jednoznacny nazor, zaver. Co jsem to cetl nekolikrat cele, necitim ani z jedne strany snahu vedome nekoho podvest, vytezit ze situace. Lubo ma pocit a je si jisty, ze odvedl dobrou praci, neporusil smluvni podminky, pani ma vztek, ze investovala x desitek tisic do prevodovky, a problem setrvava..pravdu maji dost mozna oba, situace k nasrani

Proto soudy typu ze nekdo chtel s nekym **** nejsou na miste..

Soudy nic nevyresi, pravnici se nakrmi penezma a nad lubem se ponese zbytecne cerny mrak..jen diky hrdosti dvou lidi

Proto si myslim, ze domluva v tomto pripade je nejrozumnejsi reseni

Nejak ale postradam uctu k nazoru druheho tady..takze uz mlcim
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

28.03 2013 2:19


nepoznam pana lubomt osobne ale podla jeho rad a prispevkov si ho neviem predstavit ako arogantneho cloveka, v mnohych pripadoch sa mu az cudujem s trpezlivostou nad riesenim problemov a tvrdohlavostou ludi, podla mna ma velky prinos pre forum kde neopisuje stylom dovez to a urobime, ale snazi sa vysvetlit a pomoct aspon po teoretickej stranke tak ako sa len da, pricom iny by nato z vysoka kaslali, alebo poradim ale zaplat.... taktiez nemam s kazdym dobre skusenosti alebo sa vyskytli komplikacie pri niecom no nekricim to hned do sveta ale snazim sa to riesit s dotycnym a nemam ani potrebu niekoho ocernovat, dalsia vec ludia su cim dalej divnejsi.... minule prisiel ku kamosovi do predajne s autodielami chlap co chcel reklamovat po dvoch mesiacoch hadicku k pumpe-45kc, ze mu to nedrzi na ventilku, prebiehla skuska kde to krasne drzalo na prvy, druhy aj treti pokus, no pan si to nebol schopny nasadit spravne a dozadoval sa vymeny, alebo reklamacia ziarovy ktora to vzdala po tyzdni atd..... a bude horsie...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 4.11. 2010
Příspěvků: 1585 | Témat: 28

28.03 2013 8:16


annagallo:
jednim slovem : UBOHÉ
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email