Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 440 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 435
Uživatelů: 5
Celkem: 440

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

26.03 2013 8:15


Tak B7 co jsem měl je prodaná a vrátil jsem se o par generaci zpátky na B5 1.9 TDI Q starou dobrou rotačku. Zatím se sní spokojený, ale výfuk úplná katastrofa od turba holá trubka až po konec zvuk to má jak traktor pak spatně udělaný chip spatně nastavené čerpadlo a něco je na zadní napravě auto je nestabilní na sněhu se nedá vůbec jezdit...

Tak jsem se do toho pustil.

Udělal se nově chip nastavilo se čerpadlo a už to jede jak má, ale hned odešla spojka tak už mám objednanou novou spojkovou sadu a jednohmotu.

Musí se vyměnit zadní třmen už moc teče.

Koupil jsem origo face xenony.

Nový kryt pod motor.

Nové široké kola RH 8,5 a 10x18 auto půjde sešroubovat dolů je na ní stavitelný podvozek.

Musel jsem koupit RC-KEY otvírání klíčkem mě teda nebavilo .

No je toho dost co budu dělat, ale zatím nemám čas jsem pořád v práci.. Tak nějaké fotky jak vypadala co ji měl předchozí majitel.. Poslední fotka je aktuální..


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

sponzor





26.03 2013 8:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

26.03 2013 8:46


všechno v hajzlu hlavně, že mel chromy.. masakr. Ať dobře poslouží
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 27.7. 2012
Příspěvků: 1281 | Témat: 19

26.03 2013 18:48


Na tu jsem koukal na sportovnichvozech.cz ... rikal jsem si ze bych ji vzal Za kolik jsi ji koupil ? jestli to neni tajné ?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 2.6. 2012
Příspěvků: 967 | Témat: 17

26.03 2013 19:41


doba je takova ze hodne lidi resi jen jak auto vypada vizualne (hlavne na fotce),ale technicky stav se uplne opomiji hlavne ze to jezdi,ti kteri to resi uplne opacne jsou nazvyvani okolim jako blbci,kteri cpou zbytecne penize do starych aut,ktere nejsou videt,misto toho aby si koupili novejsi.

jeste ze jsem ten blbec
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 10.11. 2011
Příspěvků: 504 | Témat: 7

27.03 2013 13:26


no, mel jsi koupit to corrado ...tak at slouzi a az ji das do kupy nezapomen zase prodat btw: jsi nejak zatizen na zelenou barvu ?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvků: 1045 | Témat: 12

29.03 2013 9:09


gratuluju ke koupi, taky jsem po ní pokukoval ... tak doufám, že jí pěkně vymazlíš... btw. by mě taky źajímalo, na kolik jsi ho stáhl ... čistě ze zvědavosti
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

29.03 2013 10:13


Jsem zvědav co s ní provedeš. Taky jsem ji viděl v inzerci. A líbí se mi. Neobvyklá a pěkná barva a vypadá, že je hodně udržovaná, nebo je auto po celolaku?
Mě se líbí už tak jak byla k prodeji, i s těmi leštěnými kanáldekly. Ikdyž to jsou vcelku už okoukaná kola mají pořád něco do sebe. Jen je udržovat pořád v lesku by mě nebavilo
Jen mě nemile překvapilo a zamrzelo v jak špatném stavu byla pod tím vším! Ale jak čtu je to z části už vyřešeno.
Pisni na kolik jsi to chipnul. Fotku kol. Nevím jak narveš dozadu 18" při šířce 10J.
Píšeš, že: "auto půjde sešroubovat dolů je na ní stavitelný podvozek" Co tam je za podvozek.
K výfuku jsme si už psali. Hoď tam rezonátor a bude po traktoru Navíc s chipem to zas bude o něčem jiném.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

29.03 2013 11:05


Koupil jsem ji za 68 nejak jsem to neresil ani jsem slevu nechtel, ale kdybych rekl 65 nebo 63 urcite by sla majitel se ji chtel zbavit..

Katy na corrado nemam bohuzel garaz.. a nechavat ho nekde venku to nejde..

Bojus ona je pekna jen na venek co jsem zjistil doma .. nakopal bych ho doprdele ten vyfuk ten musim pak jeste vyfotit a pak uvidite jak to mohl nekdo udelat.. pak zapojeni svetel tvl chtel je vymenit zarovku za ten HID co tam je ale to proste nejde kupa dratu pohromade jen aby to nejak svitilo hruza.. jeste co jsem se dival zadni repro vytrhane, ponicene, konektory nikde.. Ale nevadi porad jsem sni spokojenej jo a ten chip je udelany na 105 kw a podvozek FK

Náhled, klikni pro zvětšení.


O vikendu budu delat repro a prehodim konecne ty svetla na origo face xenony.. a vyzkousim konecne ty 10x18 cekal jsem na podlozky pak uvidim jestli to ma cenu protoze asi to docela poleze

A dalsi tyden se bude menit spojka a pokud dojde vyfuk z nemecka tak se bude delat komplet vyfuk od turba..

Edit: Bojus nejedes na sraz euroscene do olomouce?? Je to 24.4 ten nevim presne..
nahoru

sponzor





29.03 2013 11:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.12. 2010
Příspěvků: 72 | Témat: 0

29.03 2013 11:13


Ty kanaldekly pujdou z domu?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

29.03 2013 11:16


siluro15:
Ty kanaldekly pujdou z domu?


Kola jsou prodane..
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

29.03 2013 11:39


Kanály prodané?!?!? Škoda, já bych si je pro sichr k autu nechal Mám trošku strach za Tebe, že tam ty nové kola nenarveš. Ještě pod ně dáváš podložky? Proč pak, kvůli změny rozteče...nebo ET kola?
Taky mám FK a je to neskutečně tvrdé!
Loňský rok jsem na tom odjezdil. A zvykl si na to. Přes Zimu auto stálo a vozil jsem si prdel v jiných autech. A teď po Zimě, když sednu do svého, tak cítím ten rozdíl, kostitřas. Asi jsem přes Zimu změknul A rozhodl se na podvozku vyměnit pružiny za Eibach. Tvrdostí jsou mezi tím FK a origo. Ale ještě je nemám na autě, protože to dělám venku a začlo ZASE sněžit Slibu si od toho větší komfort, ale stále o něco tvrdší jak série a pořád při zemi!
Výfuk až z německa, jo. Tak tenhle projekt mě začíná víc a víc zajímat. Koukám, že Audina se dostala do správných rukou
Jestli už budeš dělat s repro, hodil bych tam nějaké lepší kousky (vlastní zkušenost). Já dával Hertz a dobře jsem udělal. Nebo když už si potrpíš na origo, tak origo.
Na sraz euroscene byl si rád zajel. Myslím, že bych i pár lidí tady od nás i s auty posbíral. EUROCOLLABO 2013 je 20.4.
Chip Ti dělali kde.
Jo, a co byl na autě za podvozek, že dáváš nový?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

29.03 2013 21:43


Kola bych tam mel normalne narvat bez problemu jen nevim jestli zvolena podlozka nebude velka.. protoze ET kola je 60 a koupil jsem podlozku 40mm takze ET20 no uvidim.. kdyztak ji upravim v praci..

Me moc nevadi ze je to tvrde takze zadne pruziny menit nebudu.. A ten vyfuk z nemecka je proto ze jse u nas v CR nikde nenasel jen za 8-10 tisic .. a v nemecku jsem ho sehnal za 4 tisice origo audi..

A repro chci tam narvat taky znacku Hertz menil jsi je vsude pokud ano jaky rozmery jsi koupil?? Prave ja budu delat zatim subwoofer ale chci vymenit ty origo ty jsou KO..

Chip me delal kamos a verim mu ze to udelal dobre protoze ted je to pila jak hovado..

A podvoze menit nebudu on tak je dobrej jen jsem nahodil fotku jakej tam je..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.10. 2012
Příspěvků: 30 | Témat: 1

29.03 2013 23:17


vypada pekne
zelena vypada jako moje zelena a tyhle kola 18" z A8 jsem puvodne chtel taky

jen u sady kol 2+2 pozor aby to neblblo ABS, 4kolky jsou dost nachylny kdyz nemaj obe napravy stejny rozmery

jinak et20 je dost ven
ja mam 8,5x19" et30 a uz je to na kraj az az, uvidime az se koupi podvozek a slozi se to niz
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.12. 2010
Příspěvků: 72 | Témat: 0

29.03 2013 23:21


Popripade az to to vsichni date dole ja bych mel zajem o origo v good stavu nego chcu dat auto nahoru. Popripade vymeny mam jamesi snizene pruziny a nemozu s tim jezdit na ryby
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

30.03 2013 8:40


shaggy:
Repro jsem dával dopředu 130mm přes redukce a dozadu 160mm přes redukce. Je tady o tom napsáno hodně. Se subwoofery jsem taky dost experimentoval, o tom se taky tady dočteš Ale i po koupi Hertz jsem všechno co mělo se subem společné vytahal ven z auta. Hertz hrají luxusně! S tím 2+2 jak píše král007 je pravda, musí se dodržet stejný obvod předních a zadních kol. Kurňa ET 60?!?! Takové kola jsem neviděl. Píchni sem fotku
Vím o jednom co kvůli kolům musel ubírat materiálu na kotoučích i kole, aby ho dostal vzadu do podběhu.....

kral007:
Jak se to složí kola zalezou víc dovnitř.
Co tak hodit foto auta do sekce Foto našich mazlíků. (nebo si to necháváš až s podvozkem )
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.10. 2012
Příspěvků: 30 | Témat: 1

30.03 2013 18:27


Bojus: mam to od rijna, takze jeste tady moc nepisu
topic zalozim
nahoru

sponzor





30.03 2013 18:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

02.04 2013 20:03


Tak nejake novinky zadni trmen co tekl uz mam hotovy, ale zjistil jsem ze hudba do auta a pneu musi pockat az na dalsi mesic protoze jsem oddelal trubku od turba a zjistil jsem ze mam KO turbo sice to jede jeste dobre, ale musi se to vymenit..

Co doporucujete neslo by tam dat rovnou uz nejake vetsi turbo?? nemate nekdo stim zkusenosti??

Jinak nejake fotky .. ta 10" docela leze ven musi se jeste upravit podlozka a bude to v poradku:cool2:


Náhled, klikni pro zvětšení.

Náhled, klikni pro zvětšení.

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

02.04 2013 20:38


Podložka je krutá! To je se změnou rozteče nebo jsou díry jen pootočené.
Kola jsou móóóc pěkné! Aspoň to jedno, nevím jak je na tom zbytek
Zadek teda leze solidně, to nezachrání ani pořádná šprcka. Jak píšeš poupravit podložku ať to drobátko zaleze.
S tím turbem nevím..... 81kW co máš ty má asi stejné turbo jako 96kW. To Ti poradí asi moudřejší. Hlavně se to pak musí vše doladit na softu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 22.6. 2012
Příspěvků: 344 | Témat: 6

02.04 2013 22:34


dej z 96kw. Jiné sériové turbo tam asi nenacpeš. Pokud ho tam dáš, sice to pojede ale nebude to ono. Bude to chtít doladit. Když už ho tam dáš, tak při softu Tě budou limitovat vstřiky. Pokud vstřiky dělat nebudeš, nemá asi smysl dávat turbo z 96ky. Vstřiky udělej,provedeš dobrou údržbu a zároveň to pak dobře pojede. S tim turbem a vstřikama by mohlo bejt dobrejch 110kw aby to udržela spojka a nemusel jsi dělat chladič. Pokud bys chtěl víc, asi by to chtělo spojku i FMIC.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

10.04 2013 9:41


Tak turbo jeste menit nebudu furt tlaci jak ma olej nezere tak ho tam jeste necham.. A pak ho vymenim za origo co tam ma byt nebudu nic vymyslet radsi..


A jeste k autu uz mam novy vyfuk udelany a prikladam fotku proc se musel udelat novy.

edit:
Bojuš : nevim jak to budu stihat na ten sraz protoze pneu budu mit 19.4 .. tak nevim nevim


Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

11.04 2013 21:31


Já to tušil, že nebudeš stíhat S tím kolik toho ještě máš před sebou. Já zatím jedu, pokud se něco nevy.ere.
Původní výfuk je dobrý bastl, to je nějaká tenkostěnná trubka ohnutá ve svěráku, ne.
Celý výfuk je origo z toho německa? Jsem čekal nějakou šílenost Čistá trubka s tlumičem na konci
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 10.11. 2011
Příspěvků: 504 | Témat: 7

12.04 2013 12:55


kral007:
Bojus: mam to od rijna, takze jeste tady moc nepisu
topic zalozim

kraliku ty jsi tady vsude koukam nazdarek
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.11. 2010
Příspěvků: 2276 | Témat: 26

12.04 2013 13:10


s tymi mensimi kolesami z prveho postu to vyzera viac ako auto. tie chromy posobia, ako keby to bol len model, ktory nevie jazdit. akurat farba no
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.10. 2012
Příspěvků: 30 | Témat: 1

12.04 2013 14:31


Katy: mno jo, ale nez jsme si koupil Audi tak jsme tu registarci nemel
nahoru

sponzor





12.04 2013 14:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

15.04 2013 19:08



Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.


vsechno doma az na zadni pneu snad dojdou v patek..
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

15.04 2013 19:28


To je sakra úzký profil! Jsem zvědav jak poreferuješ až na tom vyjedeš
Počítám, že se v sobotu v Olmiku potkáme!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 22.6. 2012
Příspěvků: 344 | Témat: 6

16.04 2013 21:31


tvl shaggy ty jsi blázen. Z toho auta vypadneš, jak to bude tvrdý
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

20.04 2013 20:55


je to uplne na p... vsechno se to musi doladit ten predek jak jsem to dneska rano slozil necekal jsem to ze to tak zaleze ..

ramena mlati do kastle Bohus videl nazivo musim to zvednout a nebo budu rezat do kastle ...


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

21.04 2013 19:09


Co Ti na to říct..... Ty boule od ramen jsou neskutečné! Co mám já je slabý odvar Co máš Ty jsem ještě neviděl!
Zasloužilo by si to i přeleštit a celkově dát lak dokupy.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

21.04 2013 19:29


Bojuš:
Co Ti na to říct..... Ty boule od ramen jsou neskutečné! Co mám já je slabý odvar Co máš Ty jsem ještě neviděl!
Zasloužilo by si to i přeleštit a celkově dát lak dokupy.


lak jsem jen prefrcel vabkou a nic jsem nelestil.. nebyl vubec cas jsem teprve rano snizival auto a nahazoval kola.. casem to doladim ale necekej zadnou lestenku je to pracovni auto to nikdy lestenka nebude.. je to muj delnik

a jinak co se provadelo na aute

uz mam vymenenou spojku a auto je uz v pohode myslim motorove spotreba 5,5 litru prumerna,startuje jak ma motor nezere olej takze uz jen doladit kastlu je docela znicena..


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email