Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 341 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 336
Uživatelů: 5
Celkem: 341

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

13.02 2013 11:18


Ha, konečně jsem našel to správný téma kde se dá nasypat pár fotek a u toho diskutovat

Takže je to auto mojí přítelknyě , akorát já jsem jeho správce a financovatel

je to A3 8P , jedna z těch prvních , motor 1.9TDI 77kW , takhle vypadala když jsme jí přivezli domů - úplná série , pouze čip od ABC


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


v první řadě jsem nechal předělat soft v jednotce , protože ABC čip po 500km u předchozího majitele popravil turbo , dal repasovaný , jezdich chvíli dál , ale nevydrželo dlouho , ale už udělalo pápá nám .

Náhled, klikni pro zvětšení.


radost to všechno vyčistit , bylo to plný zbytků vrtulky

Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


no a když už lehlo a muselo se investovat , tak se koupilo turbo z verze 1.9TDi 110kW , vyndal se katík kterým už podruhý proběhlo skoro 5 ltr oleje a znovu se chal udělat soft , to je prozatím vše na motoru

pak už jen radosti

byli KO předná brzdy 288 , tak jsem sehnal od kamaráda komplet přední a zadní brzdy z G 6 GTi 312mm / 272 mm který měli najeti 3 tkm

a kola OZ Ultraleggera 19"


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


najednou bylo auto nějaký moc nehezky vysoký , tak jsem koupil nový HR pružiny -50mm


Náhled, klikni pro zvětšení.


. . . a tady už si zvídavý pozorovatel všimnul upgrade předních brzd , takže přišli na řadu 6 pístky z tuarega nebo starýho cayenna s kotoučema mercedes 350 mm


Náhled, klikni pro zvětšení.


zadní chvíli trvalo než jsem sehnal , ale dočkali jsme se , takže 310mm chlazeno


Náhled, klikni pro zvětšení.


interiér byl v sérii černá látka a naskytli se sedáky v červený kůži i s výplněma , tak jsou tam , ještě sháním nějakej hezdí červeně prošívanej volant

Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


no a nedávno přišli na řadu originální xeny , výbojky a roznětky dodával zdejší člen Satas


Náhled, klikni pro zvětšení.


a to nám zase plyneule přechází k jiným kolům , jsou to zimáčky 18" z S4 B5


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


no , to je zatím asi tak vše , kdyžtak dodám ještě nějaký fotky , máme jí přes rok , najeli jsme 42 tkm a projeli kousek evropy,tak fotek je dost

Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.




no a co dál ? 19" OZ jsou prodaný , doma už jsou nový 19" a do jara bych chtěl stihnou stavitelnej podvozek , ale finance jsou zatím proti , ale chceme vyjet níž
Naposledy upravil LukaRS dne 22.12 2018 14:00, celkově upraveno 3 krát. (16% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





13.02 2013 11:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.2. 2011
Příspěvků: 480 | Témat: 22

13.02 2013 11:21


Hezká úprava hlavně funkční kolik to má aktuálně výkon ?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.12. 2010
Příspěvků: 691 | Témat: 25

13.02 2013 23:59


to máš seriové tlumiče a naních HR pružiny -50mm?

seriové tlumiče to dlouho nesnesou a odejdou měl si zvolit -35mm.


mě čeká něco podobného na mojí A3 bude se předělávat předek a buď pružiny,ale nejspíš stavitelný podvozek. + náké drobnosti

jinak pěkně to děláš




ps. nakolik vyšly ty přední brzdy(kdyžtak sz dík)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10992 | Témat: 89

14.02 2013 0:05


Prdni brzdy jsou krasny jak to vyplni kolo...

Kdo to udelal a na kolik to prislo..?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.12. 2010
Příspěvků: 691 | Témat: 25

14.02 2013 0:14


až budeš dávat kompletní podvozek víc jak -80 to nestáhneš,pak už musíš zkrátit dorazi
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvků: 3205 | Témat: 79

14.02 2013 0:28


az na tu zelenou na masce pekne
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 26.5. 2009
Příspěvků: 432 | Témat: 4

14.02 2013 1:04


ty brzdy jsou brutalni jedna z nej 8P co jsem videl, jako plus beru i predface predek, i u A8 se mi libi vic jak singleframe

k tomu volantu, nekdo na foru tu nabizel individualni obsivani vencu, zkus pohledat;)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10992 | Témat: 89

14.02 2013 1:08


Volant
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
(myslim ze zde i prodava, tak to snad neni reklama).
nahoru

sponzor





14.02 2013 1:08


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 974 | Témat: 42

14.02 2013 7:18


ten kluk je mam pocit z Kamenickeho Senova, pripadne z Noveho Boru...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.12. 2008
Příspěvků: 296 | Témat: 7

14.02 2013 7:40


adelka84:
ten kluk je mam pocit z Kamenickeho Senova, pripadne z Noveho Boru...


To si pleteš, tenhle je Trutnova
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

14.02 2013 19:21


tak to vezmem popořadě

martin.web : výkon zěřený nemám , i když můj dvorní ladič disponuje válcovou zkušebnou . . na čísla to nejezdí

martin51xxxx : už to bude mít najeto na těch brkách přes 30 tkm a jedou vesele jak za mlada

podovzek sice stavitelnej chci dát , ale rozhodně z toho nebudu dělat nepoužitelnou placku , už těd zachytávám plastem pod autem když zajíždíme do garáže

Leopard : byl to takovej chvilkovej úlet , teď je tam stříbrnej sériovej , ale chtěl bych dáp ty matný plasty do řerný lesklý a chromový věco do matný černý , ale auto deně jezdí , tak to nemůžu odstroji a hodit na několik dní do lakovny

no a k brzdám , vyjde to okolo 20 tis , podle toho kdo si za kolik sežene materiál

brzdiče okolo 10 tkč za pár dle stavu , já je koupil za 7 ale úplně KO desky a ohořelý prachovky , sada prachovek na jeden brzdič 1200,- v originále , pak desky ATE cca 5500 a kotouče oba 6000 taky ATE

pak nějaký drobný úpravičky , když je člověk trošku zročnej a má někde soustružníka , tak to není žádnej problém

jo a volant ? chtěl bych nějakej novější , tady je takový to pravěký tříramínko , takže přešití nehorzí , leda pak u nějakýho novýho

a jinak všem díky za chválu , to potěší a zahřeje že lidi ocení vynaložený úsilí
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.12. 2010
Příspěvků: 691 | Témat: 25

14.02 2013 19:47


tady malá inspirace na lakování předku

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 20.11. 2008
Příspěvků: 6147 | Témat: 64

18.02 2013 8:07


Co taky jinýho čekat od ABC než zničený turbo. Mnohokrát na internetu provařený podvodníci, třeba mě tvrdili, že mi přes diagnostickou zásuvku čipnou Uno Turbo, což prostě nejde a ví to každej. Oni jenom v lepším přípdě strčej kabel pod kapotu a dělaj, že něco dělaj, v tom horším fakt něco "laděj" a takhle to dopadá. Zničený turba, auta v nouzáku atd...
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 10.11. 2011
Příspěvků: 504 | Témat: 7

18.02 2013 14:23


jj kdyz jsem prvne cetla chip od ABC tak me polilo....

Jinak velmi tleskam,pekna prace, pekne auto, tak snad si to i zena tvoje uvedomuje, ale ja bych ji ho teda "nenechala" )) btw: s cim jezdis ty ? nebo to mate spolecny ?
a doufam ze podvozek potom vyberes aspon neco lepsiho nez "džoma"
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

18.02 2013 18:19


Katy : Martinku znáš asi z GT , měla Ibizu 6K2 šedou a pak 6L stříbrnou

jinak ABC v tom byl od předchozího majitele , když mi to můj ladič předělával ,tak se bavil , byl zvýšenej pouze plnící tlak nad únosnou hranici toho turba co tam bylo a na dávku nafty nebylo šáhnuto

Já mám teď starou A4 quattro , to je zimní vůz ,trochu to střídám , sám ale auto skoro nepotřebuju , práci mám 10 kroků od baráku

jinak podvozek jom určitě ne , teď máme brka HR který stáli víc než stojí stavitelnej JOM na tohle auto

, sháněl jsem něco postaršího , KW,HR,Bilstein apod , koukám na ebay , ale nic vhodnýho

Dost lidí mě teď láme že mám koupit AP , zase na druhou stranu koupím novej a budu mít dva roky záruku no . . .ale nevím , nemám v to zatím moc důvěru
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

18.02 2013 18:33


tady co měla za autíčka který by jsi mohla znát , měl ještě Favo a Feldu , myslím že už si auta umí vážit

tohle pro zajímavost byl základ TDi 90PS a upravena na 177PS a 415Nm

Náhled, klikni pro zvětšení.


a tady druhá beeza základ TDi PD 130 PS a upravena na 200PS a 420Nm


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

sponzor





18.02 2013 18:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

18.02 2013 20:26


Moc pěkný styling ... Jediné co mi víc sedělo, byly ty červené třemeny, ale to je otázka osobního vkusu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.2. 2011
Příspěvků: 480 | Témat: 22

18.02 2013 20:28


LukaRS: Jen jsem se zeptal měl jsem taky TDI a bavil mě ten zátah pak jsem chtěl leona v TDI a nakonec mam 3.0 V6 benzín a není to taková sranda jako s překopanou rotačkou v A3. Do práce to mam taky 5 minut chůze a hledám důvod abych si mohl koupit znovu TDIčko
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.12. 2008
Příspěvků: 296 | Témat: 7

18.02 2013 20:33


Co bylo na té stříbrné ibize za podvozek ?
Nádherně to leží
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

18.02 2013 20:40


byl tam Weitec , vepředu 4 pístky AP racing , bylo to nenápadný a dost svožný vozítko


a opět díky za chválu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.1. 2011
Příspěvků: 422 | Témat: 14

19.02 2013 12:22


LukaRS: jakej AP podvozek chces? APsportfahrwerke?ten mam ja a za ty prachy moc dobry(je to dcerina spolecnost KW)mam ho neceli rok a fakt zatim spokojenost.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

19.02 2013 12:41


Jo AP Sportfahrwerke , taky jsem slyšel že je to levnější varianta KW - když KW v krizi nemělo odbyt ,tak udělali tuhle levnější variantu aby neslevňovali ze svých a nekazili exkluzivitu značky - ale jsou to takový internetový povídačky a internet snese všechno , žejo

koneckonců ale fotka to ještě potvrzuje

Náhled, klikni pro zvětšení.



kolik na tom máš najeto ?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 2.6. 2012
Příspěvků: 967 | Témat: 17

19.02 2013 12:49


vzdyt rozdil je viditelny z fotky,KW ma kratsi patrony
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

19.02 2013 12:55


a to jsi poznal podle volně uloženýho dorazu s plastovou krytkou jo ?
nahoru

sponzor





19.02 2013 12:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.1. 2011
Příspěvků: 422 | Témat: 14

19.02 2013 15:46


neni to povidacka je to opravdu tak mam to potvrzene od cloveka kterej s KW obchoduje a odcas veme AP materialove je to totozne jen je nizsi cena !
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 10.11. 2011
Příspěvků: 504 | Témat: 7

19.02 2013 16:07


APčka bych se taky nebala, uz na nem nekteri jezdi a oproti Jomu bez problemu i co se jizdnich vl.tyče....
jinak na Martinku si trošku vzpominam, i Ibu jste delali spolu, tak to potem JA
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 2.6. 2012
Příspěvků: 967 | Témat: 17

19.02 2013 18:39


LukaRS:
a to jsi poznal podle volně uloženýho dorazu s plastovou krytkou jo ?

nejdriv si zjisti co vlastne chces a potom se nediv
(ale ani se nedivim,mas radost s ceny)

AP: 30-50/30-50
KW: 35-65/35-65

srovnavat AP s KW me celkem bavite, takovy reci typu znamej kterej prodava KW rikal ze je to stejny jediny rozdil je v cene a to tretinova cena oproti KW to snad nemyslite vazne
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2012
Příspěvků: 307 | Témat: 4

19.02 2013 18:46


já ti nevim , zřejmě mám jinej katalog

a kdyby mě tolik zajímala cena , tak nebudu dávat 6500,- za nízký pružiny

Citace:
Kompletní výškově stavitelný podvozek KW Varianta 1 INOX pro vůz Audi A3 (8P) vč. Sportback bez elektronicky ovládaných tlumičů, s náhonem předních kol, průměr uchycení předního tlumiče v těhlici 55 mm.

Typ vozu: Audi A3 (8P) vč. Sportback bez elektronicky ovládaných tlumičů, s náhonem předních kol, průměr uchycení předního tlumiče v těhlici 55 mm
Rok výroby: 03/03-
Výkon motoru: 75-110 kW
Maximální povolené zatížení náprav (údaj uvedený ve velkém TP) přední / zadní: 1036-1105 / -1005 kg
Homologovaný rozsah snížení přední / zadní náprava: 35-65 / 35-65 mm


Citace:
Kompletní výškově stavitelný podvozek od německého výrobce ap Fahrwerke pro Audi A3 (8P) včetně Sportback průměr tlumiče 55mm, rok výroby 05/03-. Maximální zatížení náprav vozu (údaj uvedený ve velkém technickém průkazu) přední / zadní: 1060 kg / 1005 kg. Homologovaný rozsah snížení přední / zadní osa:35-65 / 35-65mm.


zdroj: Escape6
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.1. 2011
Příspěvků: 422 | Témat: 14

19.02 2013 19:16


SkejT: sem rad ze te bavim
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 1757 | Témat: 45

19.02 2013 21:16


LukaRS: Ten interiér je pecka!
Hehe chip od ABC - žeby i placebo dokázalo rozbít turbo...?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email