Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 532 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 528
Uživatelů: 4
Celkem: 532

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

06.03 2013 11:40


patper:
To byla jen ironie, tady se riskováním pár lidí snad i živí
nahoru

sponzor





06.03 2013 11:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.10. 2008
Příspěvků: 931 | Témat: 25

06.03 2013 11:48


Ja vim....

Ale na druhou stranu me zarazi,ze v navodu ani zminka...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

08.03 2013 20:06


v manualu to neni protože se to odpojovat nemusí.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.10. 2008
Příspěvků: 931 | Témat: 25

08.03 2013 21:23


SupermanXXX:
v manualu to neni protože se to odpojovat nemusí.


A na to jsi prisel jak Jen podle toho,ze se ti nic nestalo?
Kurna,tohle je docela zasadni prohlaseni
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

09.03 2013 12:12


ne protoze si troufám říct že to elektronika auta přežije, to už mi přijde horší že baterka docela dost plynuje, proto doporučuju u udrzbovejch baterek povolit vicka....
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 418 | Témat: 20

15.01 2014 16:41


Tak jsem si jí pořídil taky. Nějaké novější provedení. Chci se zeptat, jestli můžu nechávat nabíječku zavřenou v kufru nebo raději venku?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

15.01 2014 17:18


ja ji radsi nechavam venku, ale pokud ji nechas vevnitr nicemu to nevadi
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

15.01 2014 17:36


radatir:
Ted maj v Lidlu něco podobného :

elektronicky regulovatelné plně automatické nabíjení s LED kontrolkou
pro všechny baterie s 6 V nebo 12 V a kapacitou 1,2 – 120 Ah
funkce trvalého a udržovacího nabíjení s ochranou proti přetížení a přepólování
nabíjecí kabel s izolovanými připojovacími svorkami
s režimem oživení – brání také tvorbě sulfátů
rozměry: cca 20 x 7 x 4 cm
robustní izolované svorky
nabíjecí proudy: 7,3 V/0,8 A, 14,4 V/0,8 A, 14,4 V/3,8 A, 14,7 V/3,8 A
výhody výrobku: kompaktní design a snadné použití.
Za 500 Kč
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Tá nabíjačka z LIDLU je super, ale tipoval by som, že skôr na menšie baterky. Mám ju cca 3 roky, ale používal som ju na max 72Ah akumulátor, tam to ešte bolo v pohode. Nie je problém, nechať ju trvale pripojenú, v "udržiavacom režime". Otestoval som si to na dcérinom aute, ktoré stálo cez zimu 2 mesiace. Zistil som však vec, kvôli ktorej som ju skoro reklamoval s podozrením, že sa pokazila. Nedokáže "nakopnúť" úplne vybitú baterku s malým napätím, proste sa "nechytí" a nenabíja... Musel som baterku na pár minút pripojiť na regulovateľnú nabíjačku, chvíľku ju nechať, aby stúplo napätie na prázdno a potom fungovala aj tá z LIDLA. Nie je to žiadna tragédia, keď Ti baterka v zime už nevládze točť, stále ma na prázdno cez 10V, keď ju dáš dobiť hneď, je to O.K. Keď ju necháš vybitú stáť a napätie klesne tak, že sa sotva rozsvietia kontrolky, nabíjačka z LIDLU sa nechytá. Ale inak je super, nemám iné výhrady.
Naposledy upravil miro8 dne 15.01 2014 17:39, celkově upraveno 1 krát. (1% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





15.01 2014 17:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 418 | Témat: 20

15.01 2014 17:38


No já auto právě nemám v garáži. Mám je v pergole, ale zadělané, takže tam neprší ani nefučí. Jen ze střechy kape někdy vysrážená voda, tak mám strach, aby to nehodilo nějak zkrat.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

15.01 2014 17:49


Trog:
No já auto právě nemám v garáži. Mám je v pergole, ale zadělané, takže tam neprší ani nefučí. Jen ze střechy kape někdy vysrážená voda, tak mám strach, aby to nehodilo nějak zkrat.

Výrobca u tejto nabíjačky deklaruje krytie IP65 (proti tryskajúcej vode), takže v pohode do vonkajšieho prostredia a podľa tejto špecifikácie, kľudne aj do dažďa - pozor, nie na ponorenie do vody. Len treba dávať pozor na prechodky káblov do nabíjačky, aby neboli poškodené a nenatiekla cez ne dovnútra voda. Kvapkajúcej vody by som sa u nabíjačky neobával, skôr u zásuvky, do ktorej ju máš pripojenú. Tam už ale nejde o nabíjačku, ale o Tvoju bezpečnosť.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

15.01 2014 17:53


Trog:
No já auto právě nemám v garáži. Mám je v pergole, ale zadělané, takže tam neprší ani nefučí. Jen ze střechy kape někdy vysrážená voda, tak mám strach, aby to nehodilo nějak zkrat.


mam taky pergolu a nabijecka byla i pod snehem. jen ji nesmis zapomenout vytahnout kdyz odjizdis. ale i to vydrzela:)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

15.01 2014 17:56


belmondo:


mam taky pergolu a nabijecka byla i pod snehem. jen ji nesmis zapomenout vytahnout kdyz odjizdis. ale i to vydrzela:)

Pod snehom je ešte v pohode, nie je to pod vodou... Vyššie krytie už je len proti intenzívne tryskajúcej vode, dočasnému a trvalému ponoreniu. Výrobca značkou IP65 garantuje, že všetko ostatné nabíjačka prežije.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

15.01 2014 18:34


SupermanXXX:
ne protoze si troufám říct že to elektronika auta přežije, to už mi přijde horší že baterka docela dost plynuje, proto doporučuju u udrzbovejch baterek povolit vicka....

Súhlasím, nejaké prepäťové špice, baterka spoľahlivo "odfiltruje" za cenu vyššieho nabíjacieho prúdu (krátkodobé výrazné prebíjanie), kde teoreticky hrozí "plynovanie" a behom krátkej doby celkom výrazná korózia všetkého okolo (v extrémnych, výnimočných prípadoch aj roztrhnutiu uzavretej batérie)... Na druhej strane si myslím, že to výrobca bude mať "odladené" a to impulzné prebíjanie bude len také, aby "rozhýbalo" elektrolyt, ale "nevarilo" ho. Ja osobne by som tiež neriskoval (určite to človek nerobí často), nič nefunguje vždy na 100%. Sem-tam niečo neklapne... Ale keby sme sa mali stále niečoho báť, nevstali by sme ráno z postele.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 418 | Témat: 20

15.01 2014 20:29


belmondo:


mam taky pergolu a nabijecka byla i pod snehem. jen ji nesmis zapomenout vytahnout kdyz odjizdis. ale i to vydrzela:)


ok tak to jí nechám taky venku. Jen raději koupím nějakou vodě odolnou prodlužku.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

04.09 2014 13:18


Zdar,nechci otvírat nové téma.Potřebuju na rychlo koupit autonabíječku,tak bych byl rád,kdyby mi s tím někdo poradil,páč s tím nemám žádné zkušenosti.
V autě mám bezúdržbovou baterii Varta Blue Dynamic 95Ah 800A

Pár jsem si jich vyhlídl:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Kterou z nich by jste mi doporučili respektive neudělám chybu ,když koupim kteroukoliv z nich?Nabíjet budu klasicky doma.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

04.09 2014 13:42


luboš32: Proc nekoupis overeny CTEK?
nahoru

sponzor





04.09 2014 13:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

04.09 2014 13:55


sTeblo: No mě zatím stačí něco z těch levnějších.Baterii mám necelej rok starou,tak jsem to chtěl jen před zimou dobít a hotovo.Použiju jí max 1 ročně.Já když mi začne blbnout baterie,tak raději novou než abych jí furt dobíjel

Šlo mi spíš o to zda jsou ty nabíječky schopné.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

04.09 2014 14:03


luboš32: Mám doma tu LIDLovku a nemůžu si stěžovat ... bude podzim, určitě se v nabídce zase objeví
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

04.09 2014 14:18


Javim:Ještě jsem našel tuto
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Jde mi jen o to,že mám K.O. altík a jsem objednaný do servisu,ale baterii jsem uplně vybil.Jezdil jsem sice bez světel,ale potřeboval jsem párkrát odjet.On ten altík ještě občas dobíjel.

Do servisu pojedu příští týden,tak ať tam s tím můžu ještě dojet
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

04.09 2014 14:53


Ahoj, uvedené nabíjačky sú menej známych značiek, avšak za dobré ceny. Majú síce "budíky", ale to nie je to, čo je dôležité... Prikladám jeden test nabíjačiek nemeckého institutu GTÜ, ktorom práve jeden z typov nemeckého výrobcu EINHELL, dopadol velmi zle:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

A ďalší odkaz na víťaznú švédsku nabíjačku CTEK MXS 5.0:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Má síce nabíjací prúd 5A (špičkový 7A, podľa merania, pri "oživovaní mrtvej baterky"), čo znamená, že úplne vybitú nabíja dlhšie, ale to sa stane málokedy. Zase oživí aj úplne vybité, čo mnohé lacné nedokážu.
Je síce drahšia, ale ja som vsadil na istotu a som spokojný. Baterku v aute mám tak isto Varta Blue Dynamic 95Ah 800A.
Malé rozmery, krytie IP65 (odolnosť voči vode, mimo silne striekajúcej a ponorenia) a záruka 5 rokov možno stoja za úvahu o vyššej cene...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

04.09 2014 15:11


Takže na všechny ty ostatní nabíječky mám zapomenout a koupit rovnou tu CTEK?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

04.09 2014 15:14


Nikto to netvrdí, keby nefungovali, nedali by sa predávať... Ale CTEK funguje určite lepšie... Niekedy sa stane, že aj lacná vec je vyhovujúca, inokedy si človek kúpi lacnú a potom aj tak kúpi tú drahšiu, špičkovú...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

04.09 2014 15:23


Mezi CTEK a Lidl nabíječkami jsem neshledal žádný rozdíl. Večer připojím a ráno nabito oběma stejně. Jestli se to nabilo o půlnoci nebo až v jednu ráno mě moc nedere.

Funkce Recond je sice navíc, ale lze ji použít jen pro baterii mimo vozidlo, takže následně ani nabíječka nemůže současně sloužit jako inzerovaný zdroj pro udržení napětí sítě v autě. To, že tuhle funkci lze navíc použít jednou, max. dvakrát za rok je poměrně limitující. U natvrdo zapouzdřených baterií bez větrání je to celkem i o ústa.
Takže za čtvrtinu ceny Lidl a pohoda. Pokud do tří let zdechne, mám peníze zpátky zcela bez problémů
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

04.09 2014 15:27


Súhlasím, nabíjačka z LIDLu je super, mám aj tú. Rozdiel tam ale je, nedokáže na rozdiel od CTEKu "nakopnúť" úplne vybitú baterku (keď sa sotva rozsvietia, alebo už ani nerozsvietia kontrolky po zapnutí zapalovania), ako som spomínal vyššie.
nahoru

sponzor





04.09 2014 15:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

04.09 2014 15:32


Takže i když mám baterii necelý rok starou a teď jsem jí úplně vyšťavil,že sice nedokáže nakopnout auto,ale kontrolky svítí a centrál taky funguje je možnost,že takzvaná LIDL nabíječka to už nedokáže plně nabít?

Co to je za značka ta nabíječka z LIDLu?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

04.09 2014 15:36


Kolikrát se ti stane, abys vybil baterku pod 10V. A na tohle napětí se chytá bez problému. Pokud bych měl kalkulovat, že budu dávat baterce tak za uši, že se nechytne ani nabíječka, je to spíš na novou baterku. Takhle ji mockrát před smrtí nevybiješ
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

04.09 2014 15:37


V tomto prípade ju nabíjačka z LIDLU spoľahlivo nabije. Nechytí sa v prípade, že je napätie baterky (podľa prípadu, ktorý sa mi stal), okol 6 až 7V naprázdno. A to už by nefungoval ani centrál. Ale priznávam, že nakopnúť akumulátor, ktorý má naprázdno 6-7V, je ukradnúť ho hrobárovi z lopaty, aj keby bol týždeň starý. Stačí párkrát niečo takéto a odporúča sa do večných lovíšť. U oloveného akumulátora by nemalo napätie naprázdno klesnúť pod 9V, aby nehrozilo jeho zničenie...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.4. 2013
Příspěvků: 30 | Témat: 1

04.09 2014 15:47


luboš32:
Takže i když mám baterii necelý rok starou a teď jsem jí úplně vyšťavil,že sice nedokáže nakopnout auto,ale kontrolky svítí a centrál taky funguje je možnost,že takzvaná LIDL nabíječka to už nedokáže plně nabít?

Co to je za značka ta nabíječka z LIDLu?


Nabíjačka LIDL:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

04.09 2014 15:47


luboš32:

V reálu těžko taková situace nastane. Pokud ti to bere centrál, chytá se nabíječka bez problémů.

Buď dej čtyřikrát tolik za CTEK a pak se na takovou situaci budeš i vysloveně těšit, nebo takovou výjimečnou situaci můžeš řešit chvilkovým paralelním připojením jakéhokoli 12V zdroje. Pak elektronika nabíječky sepne a jede to dál jak má.

Výrobce je Tronic, prodává to Lidl pod svou ochrannou známkou. Takže to může dělat kdokoli
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

04.09 2014 16:07


Hanys: Jasné.V reálu už tahle situace nenastane.Byl tak trochu i test co to vydrží bez dobíjení a řeknu,že docela dlouho
Kámoš tu nabíječku Ultimate Speed z LIDLu má,tak až ho seženu,tak si jí půjčím a vyzkouším jí jak funguje.

Já chtěl mít prostě doma něco po ruce a nechci každou chvíli někoho otravovat.Proto jsem přemýšlel nad nabíječkou jakou koupím.U nás v lídlu když něco takovýho je,tak to zmizne během pár vteřin.Jejich letáky neodebírám,tak ani nevím co a kdy mají za akce.
Proto jsem hledal nějakou alternativu,kterou použiju jednou max dvakrát ročně.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email