Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 345 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 340
Uživatelů: 5
Celkem: 345

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

02.03 2009 23:55


Ahoj,
můžete mi prosím někdo poradit, jestli by, když roztočím palivové čerpadlo (tzv. dálkovým ovládáním přes pojistku č.28, měla z trubičky na nádrži vytékat nafta? Podle toho co kde píšou o odvzdušňování, tak by snad to podávací čerpadlo mělo dokázat protlačit naftu z nádrže i přes palivový filtr a vstřikovací čerpadlo až do zpětného palivového vedení od vstřikovacích trysek. Moje čerpadlo i když se točí a vevnitř v nádrži si asi nějak čerpá, tak ven nevytlačí ani ň. Když fouknu do nádrže trubka z nádrže je bez problémů průchozí.

Můj problém začal tak, že Audi ráno z ničeho nic nenastartovalo. V průhledných hadičkách mezi palivovým filtrem a vstřikovacím čerpadlem nebyla nafta. Při zapnutí zapalování relé podávacího čerpadla sice cvakne ale podávací čerpadlo v nádrži se neroztočí. Podle návodu jsem udělal dálkove ovládaní, zkusil zatočit čerpadlem z baterky přes pojistku č.28. Takhle se čerpadlo točí. Z trubky před palivovým filtrem ale nafta neteče. Sundal jsem hadičky z uzávěru nádrže, zatočil znovu čerpadlem a ani z nádrže nic neteče. Vyndal jsem čerpadlo z nádrže, dal ho do kýble s naftou a zatočil. Z vidlice na hadičce co vede z čerpadla a co se k ní připojuje hadička co vede zpátky k sání čerpadla (viz obrazek) stříká nafta jako divá. Tak jsem dal čerpadlo zase do nádrže, a znovu zatočil. Čerpadlo běží, ale z výstupu z nádrže žádná nafta pořád nestříká. Takže už fakt nevím, jak by takové čerpdlo, které sice asi nějak vevnitř čerpá ale nečerpá ven mělo fungovat. Poradíte mi prosím někdo, jak mám postupovat, abych zjistil jestli je chyba už v tom v podávacím čerpadle nebo až ve vstřikovacím čerpadle nebo kde vlastně? Jsem vděčný za jakoukoliv radu. Hraju si s tím přes týden a už jsem z toho magor.
nahoru

sponzor





02.03 2009 23:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

03.03 2009 0:03


Myslim, ze nemas pravdu, ono podavaci cerpadelko pouze podava do mezi nadrzky na obrazku a udrzuje hladiny pulene nadrze u Q. Palivo krze filtr si tahne naftove cerpadlo podtlakem, presneji jeho podavaci cast...Pokud se ti mezinadrzka co mas na obrazku plni, je to v nadrzi vporadku a hledal bych jinde, u cerpadla nebo filtru.

Ze VP44 tahne naftu poznas tak, ze nacepujes do plastove lahve naftu, pozor musi to byt cista nafta uplne, odpojis pruhlednou hadici od filtru a ponoris ji do ni...protocis motor...pokud nasaje, cerpadlo si podava....pokud ne, je ko... jeste zkontroluj diagnostikou, zda neni cerpadlo zablokovane SW, nekdy to dela to cidlo g210 v te nadrzce, ze da signal malo nafty a naftove cerpadlo se blokne...400 ohmu by melo mit bez nafty, 70 s naftou...nebo obracene, uz si to nepamatuji...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

03.03 2009 0:05


Kouknul bych na zpetny ventil palivoveho vedeni, zda neni ko. Pokud ne, zacal bych se modlit, at je naftove cerpadlo ok, je to investice za 20 tisic:(
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.12. 2007
Příspěvků: 16 | Témat: 2

03.03 2009 0:10


Ahoj,
pada ti nafta. Jak pise Lump ty mluvis jen o prepoustecim cerpadle z nadrze do vzduvajiciho telesa odkud si pak bere vstrikovaci cerpadlo. Vzdouvaci teleso je nadrz v nadrzi nic vic (Slouzi kvuli tomu aby vstrikovaci teleso melo porad naftu ikdyz v nadrzi uz ubyva - nakoleno auto atd = neslo k zavzdusneni). Zkus zalit fitr pres ten sorubek. Pokud Ti to chytne , tak se Ti ztraci nafta : casta chyba ventilek na palivaku nebo se Ti zavzdusnuje pres prepady nebo spony na hadici. V opacne pripade se ti louci VP44 bohuzel.

Tomas
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.12. 2007
Příspěvků: 16 | Témat: 2

03.03 2009 0:11


Ahoj, Lumpe ty mi snad ctes myslenky
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

03.03 2009 0:18


Díky za rady, zkusím to s tou flaškou .. poradíte mi, kde najdu ten zpětný ventil?

Lumpiq:
Kouknul bych na zpetny ventil palivoveho vedeni, zda neni ko. Pokud ne, zacal bych se modlit, at je naftove cerpadlo ok, je to investice za 20 tisic:(
Naposledy upravil jakar dne 03.03 2009 0:40, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 29.12. 2007
Příspěvků: 16 | Témat: 2

03.03 2009 0:35


Zpetny ventil , pokud mysli Lump co ja, je na palivovem filtru ten plastovej s tou zavlackou.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

03.03 2009 0:37


Aha, to plastový Téčko, prima kouknu na to, děkuji ...
nahoru

sponzor





03.03 2009 0:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

03.03 2009 0:39


TomasHav:
Ahoj, Lumpe ty mi snad ctes myslenky


vis jak me to zadni cerpadelko vytrapilo? 2x me nechalo stat na dalnici...vyvyklala se pojistka, nesel dostatecny proud do nej a tak se mi neustale blokovalo cerpadlo...myslel jsem, ze me omejou...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

03.03 2009 21:05


Moc děkuji Lumpiqovi a Tomasovi za pomoc,
pochopil jsem ze ten kram v nadrzi s prepoustecim cerpdalem je tam proto aby se nezavzdusnilo vstrikovaci cerpadlo, kdyz v nadrzi dojde nafta, a ze tudiz pokud je potopeny v nafte a privod paliva do vstrikovaciho cerpadla neni zavzdusneny a vstrikovaci cerpadlo je Ok motor by mel bezet (kdyz vstřikovací čerpadlo neblokuje cidlo "hladoveho oka" G210 (aby se tak nedelo musi davat neco kolem 400 ohmu pripadne vic)).

Tak já si s tim jdu zase hrat. Az to naskoci (v coz pevne doufam) tak pak mi bude zbyvat jeste ten problem proc mi pri zapnutí zapalovani sice na 5 sekund sepne rele palivoveho cerpadla, ale na pojistce cislo 28 se 12V neobjevi a tudiz to cerpadylkem v nadrzi ani nezatoci, ..... treba ten drát od relé smerem k pojistce vede jeste pres neco, co se, az se motor roztoci, zase umoudrí. Podle schematu elektriky co mam se zda ze mezi panelem rele a pojistkou 28 je jenom drat nicmene z pojistky 28 odchazi k rele zelenocerveny drat ale na panel co je do neho rele vsazeno zadny takovy drat nikam neprijde ... tak treba to jde nekudy kde se to vyresi ... nemate prosim jeste nekdo nahodou nejake schema, jak je proklemovany ten rele panel vevnitr a kudy z nej na pojistku 28?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

03.03 2009 21:14


mas tam vobec nafty, ja mam quattro* a zomrel mi plavak za soferom, rucicka ukazovala, ze tam je stvrt nadrze nafty a tahas z nadrze cez hadicku od filtra a siel vzduch s naftou, po otvoreni nadrze sme zistili, ze v jednej polovicke nieje nic a druha bola skoro plna, mozno ti to cerpadlo nezopne preto, lebo je zablokovana jednotka, bud tam nemas naftu a plavak ukazuje blbosti alebo tam naftu mas a nejake cidlo alebo plavak ti do toho ser..., mozno zomrelo to relatko, ze cvakne ale neprechadza cez neho prud, chcelo by to premerat
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

03.03 2009 21:33


Nafty je tam "bohuzel" plna nadrz uz se v ni tyden koupu . Tim to nebude.
Relé i nějaká automatika kolem spinani palivoveho cerpadla je zrejme také v poradku, protoze kdyz primo z kontaktu rele zasunuteho do panelu vyvedu drat primo na pojistku č 28 (obejdu tak tu celou tu prerusenou cestu kudy jde napeti z rele na pojistku normalne) tak kdyz zapnu zapalovani, tak rele na 3-5s normalne sepne a čerpadylkem v nádrži mi zatočí. Co mne mate jsou ty draty mezi pojistkou a rele. Z pojistky odchazi cervenozeleny, ale ztrati se nekde v kableazi a na panel co je v nem zasunute rele, zadny takovy kabel nikde neprijde.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

03.03 2009 21:35


diagnostika este nebola?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

03.03 2009 21:45


Diagnostika je, ale nic nehlasi Mozna, ze mam nejakou hodne orezanou verzi VAG-COMu. Pouzivam 409.1 S. Poradite mi nejakou lepsi verzi, která by spolupracovala s KKL-USB kabelem a byla chtřejsi a ukecanejsi?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

03.03 2009 21:47


ja ked som mal problem s plavakmi tak som sa do riadiacej jednotky ani nedostal, az kym nezobral kamarat zo servisu original diagnostiku za vyse stotisic, ta to rozchodila vsetko bez najmensieho problemu, skusal si akcne cleny?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 6.5. 2008
Příspěvků: 2277 | Témat: 16

03.03 2009 23:56


jakar: Aký je to rok výroby? A kód motora? Hodím ti sem schématko. Zatial ti sem dávam 1999 2.5 TDI* 110kw:
nahoru

sponzor





03.03 2009 23:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

04.03 2009 0:05


Díky za pomoc. Rok výroby je to A6 Avant 4B r.v.2000 kód motoru je AKE.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

04.03 2009 0:07


To jakar:
diky za link na schematko 1,9 ale bohuzel mi to pise:
Fatal error: Cannot redeclare c_date() in /home/users/kriznik/audiklub.cz/web/modules/TechWiki/index.php on line 364
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 6.5. 2008
Příspěvků: 2277 | Témat: 16

04.03 2009 0:12


Nech sa páči - A6 2.5 TDI* 2000 AKE:
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 6.5. 2008
Příspěvků: 2277 | Témat: 16

04.03 2009 0:15


jakar:
To jakar:
diky za link na schematko 1,9 ale bohuzel mi to pise:
Fatal error: Cannot redeclare c_date() in /home/users/kriznik/audiklub.cz/web/modules/TechWiki/index.php on line 364


To píše ak cvakneš na TDI* (Admin kde sa hlásia chyby???) . Musíš cvaknúť na Stáhnout
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

04.03 2009 0:15


Superrr ... Moc díky. Hned se do toho zavrtám . Doufám, že na to budu stačit
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

04.03 2009 0:17


flashmajster:


To píše ak cvakneš na TDI* (Admin kde sa hlásia chyby???) . Musíš cvaknúť na Stáhnout


... jo jsem blbej, promiň, už jsem to dokázala
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

05.03 2009 7:51


Takze chlapi (a devcata zda se ze tim vzdouvacím čerpadlem to nebude ... takze jsem znovu zalil přivody, saju naftu pumpou pres vstrikovaci cerpadlo, viditelne bubliky zadne ale chytnout to nechce. Nafty mam plnou nadrz takze G210 by melo byt v poradku (aspon muj VAG-COM* nic nepise a ohmmetr meri 400 ohmu)

... a ja ted nevim jestli je spatne vstrikovaci cerpadlo (cehoz se samozrejme bojim jak cert krize) nebo kde by jeste mohla byt chyba.
Da se nejak jednoznacne urcit ze uz to nemuze byt nic jineho nez VP44 nebo jestli jeste dal zkouset startovat nebo hledat jeste neco dalsiho? Na povolenych vstricich to sice pri pokusu o startovani nejakou naftu dava ale jak poznat jak moc je dost?
Je pro pripadne rucni otaceni cerpadlem eventuelne vymenu cerpadla nutne sundat cely predek nebo se to da nejak mene bolestne vrchem?
Poradite mi, prosím, kde mi připadně čerpadlo otestuji nebo kde a za kolik se dá pořidit nové nebo repasované?

Jeste jednou díky za vsechnu dosavadni oporu i podporu, jinak by me z toho uz asi kleplo ... verim ze to prejde, ale kdyby to aspon skytlo
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

05.03 2009 8:05


To: flashmajster
Jeste jednou moc diky za schematka, blahove jsem si totiz poridil knihu ˇUdrzby a opravy automobilů AUDI A6 A6/AVANT/quattro* od H.R.Petzolda kde na strane 220 popisuji jak zkontrolovat rele palivového čerpadla. Pritom podle schemat to rele o kterem tam dlouhosahle a naprosto samozrejme mluvi jako o rele palivoveho cerpadla je ve skutecnosti rele zhavicich svicek. No to potom muzu hledat muj zelenocerveny drat k pojistce 28 donekonecna...
nahoru

sponzor





05.03 2009 8:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

05.03 2009 9:25


etzold to je prave peklo. parkrat jsem do nej nakoukl a celkem jsem se pobavil....kdyz rozebira moznou zavadu, tak obsirne rozebira veci o kolo, kdyz se uzuz zacne dostavat k jadru problemu,utne to a shup na dalsi kapitolu: jak dofouknout pneumatiky
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.03 2009 11:57


no, jak si to odvzdusnoval? pokud taha naftu naftove cerpadlo krz filtr k podavacimu cerpadlu VP44, tak zkus odvzdusnit vysokotlakovy privod ke vstrikum...povoluj jednotlive vstriky, zatoc rukou kolem cerpadla/nebo starterem na par vterin, dokud nepovali tlak nafty, to same udelej u vsech dalsich 5 valcu/vstriku...pokud to nechytne ani potom, tak bych se bal toho nejhorsiho.....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2009
Příspěvků: 13 | Témat: 1

05.03 2009 14:00


... ted jsem ve stadiu, kdy jsem stahnul hadici z filtru do VP44 pripojil na ni u filtru PET flašku, a tu povesil nahoru na kapotu, naplnil naftou tak aby nafta sama tekla do cerpadla, pak jsem sal na na vystupu cerpadla strikackou az se zda ze privodni pruhledne trubce uz je jenom nafta, pak jsem zkousel startovat. Na jednom valci to snad obcas "něco slíbi" ale rozhodne nic vic. Nafta z PET falšky ubývá a prska mi (zrejme pres zpatecku) z filtru ven. Taky jsme pak povolil matici na prostrednim vstriku prave rady valcu jestli tam bude nejaky tlak a kdyz zatocim starterem tak z toho neco prska. VAG-COM* 704.1 nepise zadnou zavadu a motor nenaskoci.

Takze ted mam trilema, jak moc tento stav svadet na mozne bubliny, ktere tam asi porad nekde budou a zkouset startovat,nebo jesttli to muze byt jeste nejaka elektrika ale to by snad ten VSG ukazal a nebo jestli vytahnout cerpadlo a odvezt ho nekam na testy, cehoz se samozrejme bojim protoze se asi kvuli tomu musi rozebrat cely predek ze? A taky zatim nevim kam .. .

S tim tocenim rukou ak jsi rikal, to asi taky jde, az po te co se predek nejak rozebere ze? Nebo je mozne se k cerpadku nejak dostat zvrchu, sundat remen a s cerpadlem rukou tocit?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

05.03 2009 14:10


ja ked som odvzdusnoval svoj motor, tak som povolil vsetky vstreky, chvilku potocil, kym nesla nafta na vsetky, dotiahol a startoval
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.03 2009 14:12


prska je relativni pojem, tam je tlak jako krava 180 a vice, to musi strikat jak nepricetny....

zkus jak rikam jeden vstrik za druhym, povolit, protocit starterem nebo rukou az z nej leze nafta tlakem, utahnout..a pak dalsi a dalsi az budes mit vsech 6....pokud ani po tom nechytne, mas problem no..hlavne mej baterku porad nabitou, jak mas male otacky starteru, motor nechytne...

cerpadlo nikam nevoz, nema to smysl...jen nacteni na stolici se pohybuje kolem 3 tisic...jeho oprava by staa vice jak nove/repas....muzes zkusit ho nacist u nekoho na KTS, protoze vagem zjistits prd leda...Takove cerpadlo mam ve skrini jedno, diagnostika nehlasi zadnou chybu, ale nejede...a nepojede nikdy...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.03 2009 14:17


jestli rukou se sundanym remenem nebo starterem, je to stejne, jen u toho starteru vybijis baterku hodne, pac to pokazde zazhavi zbytecne, starter sezere hafo proudu, takze po tom odvzdusneni to nech aspon dve tri hodky nabit a pak teprve startuj....u sundane remenice cerpadla by jsi to musel zase postavit na znacky,zaaretovat cerpadlo a nasadit remenici cerpadla, utahnout...takze cert jak ber....

Dovez to vlastovi nebo satasovi, kluci budou presne vedet...vlastne ted jen vlastovi, pac u satase se stavi....
Naposledy upravil Lumpiq dne 06.03 2009 19:48, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email