Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 351 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 348
Uživatelů: 3
Celkem: 351

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 25 | Témat: 2

02.03 2009 16:42


Nevíte někdo jak je to s el.stahováním okna u řidiče?Dolů sjede ale nahoru se mu nechce zastaví se na třikrát a nebo jede nahoru a zničehonic sjede o třetinu dolu....Co stím??
nahoru

sponzor





02.03 2009 16:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

02.03 2009 16:46


mas tam v prdeli ten mechanizmus, musis to rozubrat a pozriet nato, mne robilo to iste az kym som to nerozobral a nespravil, bol tam ulomeny drziak co drzi sklo, v mojom pripade som tam narval samorezku cez drziak aby to drzalo do kopy a zatial je rok pokoj
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 25 | Témat: 2

02.03 2009 16:48


To znamená tapec dolů apod.??
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

02.03 2009 16:53


jj, tapec ide lahko dolu, sklo ide von s celym ramom, ten drzi na 4 srubach, vyberies komplet ram so sklom a mechanizmom a pozeras co je kde v prdeli, ked ti nechce vyjst sklo a stale ti schadza dole, pomoz mu rukov aby si neznicil nieco viac
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.5. 2009
Příspěvků: 1 | Témat: 0

03.05 2009 20:04


jo podívej se do gumy ve dveřích měl jsem to samí jsou tam přervaný dráty budš se až divit
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

05.05 2009 9:26


Přervaný dráty si né. Dělal jsem to předminulej víkend. Musí se vyměnit plast, co drží sklo a posunuje s ním. Plast stojí v origo dílech asi 80 korun, mívají ho skladem. Tapec jsou dva šroubky nahoře, přizvednout, pak odpojit táhlo otevírání a konektory a můžeš ho odnést. Před tím ještě u řidičových dveří odpoj panýlek s ovládáním oken a to tak, že zespoda zepředu v madle je dírka, vraž do ní malej šrobovák a tím ho celej vytlačíš a pak odpoj konektor (zevnitř se k němu nedostaneš) - u spolujezdce musíš ten panel opatrně vypáčit. Jo a někdy během toho stáhni okno skoro do dolní polohy. Potom odpoj konektor u zámku a torxem 25 (tuším) odšroubuj črtyři šrouby, na kterých drží celý rám. Pak je ještě na vnější straně přinýtovaná guma - já jsem ji oříznul nožem okolo toho nýtu, jiný způsob jsem nenašel. Potom jde celý rám zvednout a vyndat. Vzhledem k tomu, že jsou tam dráty vedoucí do sloupku dveří, nejde to jednoduše přenést pryč a já jsem proto měl asistenci druhého člověka, který mě držel ten rám opřený o práh a já jsem mohl oddělat sklo. Dole jsou dva plastové držáky přišroubované skrz sklo odděláš šrouby a všechno bude jasný. Na lanku, co unáší okno je nalisovanej váleček, co unáší sklo právě přes ten plast. Ta "komůrka" v tom plastu bývá z horní strany popraskaná případně je jedním směrem průchozí. Až to uvidíš, bude Ti to jasný. První dveře mi trvaly asi tři čtvrtě hodiny, druhý asi čtvrt a to mě nejvíc zdržel konektor u zámku, kterej nešel odpojit, sviňa jedna.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

05.05 2009 10:13


Přesně tak, plastová vodítka občas praskají a je nutné je vyměnit.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 13.3. 2008
Příspěvků: 597 | Témat: 68

05.05 2009 17:07


A6Petr:
Přervaný dráty si né. Dělal jsem to předminulej víkend. Musí se vyměnit plast, co drží sklo a posunuje s ním. Plast stojí v origo dílech asi 80 korun, mívají ho skladem. Tapec jsou dva šroubky nahoře, přizvednout, pak odpojit táhlo otevírání a konektory a můžeš ho odnést. Před tím ještě u řidičových dveří odpoj panýlek s ovládáním oken a to tak, že zespoda zepředu v madle je dírka, vraž do ní malej šrobovák a tím ho celej vytlačíš a pak odpoj konektor (zevnitř se k němu nedostaneš) - u spolujezdce musíš ten panel opatrně vypáčit. Jo a někdy během toho stáhni okno skoro do dolní polohy. Potom odpoj konektor u zámku a torxem 25 (tuším) odšroubuj črtyři šrouby, na kterých drží celý rám. Pak je ještě na vnější straně přinýtovaná guma - já jsem ji oříznul nožem okolo toho nýtu, jiný způsob jsem nenašel. Potom jde celý rám zvednout a vyndat. Vzhledem k tomu, že jsou tam dráty vedoucí do sloupku dveří, nejde to jednoduše přenést pryč a já jsem proto měl asistenci druhého člověka, který mě držel ten rám opřený o práh a já jsem mohl oddělat sklo. Dole jsou dva plastové držáky přišroubované skrz sklo odděláš šrouby a všechno bude jasný. Na lanku, co unáší okno je nalisovanej váleček, co unáší sklo právě přes ten plast. Ta "komůrka" v tom plastu bývá z horní strany popraskaná případně je jedním směrem průchozí. Až to uvidíš, bude Ti to jasný. První dveře mi trvaly asi tři čtvrtě hodiny, druhý asi čtvrt a to mě nejvíc zdržel konektor u zámku, kterej nešel odpojit, sviňa jedna.
dokonaly opis ako keby som to ja pisal kto by chcel foto toho plastu nieco mam galerii
nahoru

sponzor





05.05 2009 17:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.5. 2009
Příspěvků: 206 | Témat: 15

22.06 2009 9:51


Ahoj, mám ten samej problém. Plastový vozíček má ulomený jeden konec a netahá nahoru. Obvolal jsem 3 prodejny dílů včetně Audi autorizovaného servisu a všude mi cpali celou stahovačku, že prý tento vozíček se samostatně neprodávé.
Poradíte někdo kde koupit? Dík Petr
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 631 | Témat: 34

15.04 2011 18:53


nevedeli by ste niekto cislo dielu toho plastu co odchadza na audi A6 rv. 99 2.5TDI predne dvere lave aj prave.
Diky
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 631 | Témat: 34

16.04 2011 19:55


stavim sa ze to niekto vie
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 631 | Témat: 34

18.04 2011 15:22


dneska som bol v audi, ale nedopatral som sa k tomu. nevieto niekto poradit?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.4. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 1

18.04 2011 22:08


OJE:
mělo by to bý toto:
Unašeč skla - 4B0 837 463B
je třeba 2ks na každé okno
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

18.04 2011 22:12


cena?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.4. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 1

18.04 2011 22:22


andreas:
cena?

Mě to začátkem roku stálo 83,- / ks
V Porsche ČB
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

18.04 2011 22:28


etien666: díky.
nahoru

sponzor





18.04 2011 22:28


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 631 | Témat: 34

19.04 2011 8:20


etien666:
OJE:
mělo by to bý toto:
Unašeč skla - 4B0 837 463B
je třeba 2ks na každé okno

diky skusim si to prezistit ci to predavaju
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 631 | Témat: 34

29.04 2011 16:19


super, to je ono, diky. aktualna cena v AUTONOVO BB je 4,20 eur za kus
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvků: 64 | Témat: 5

01.05 2011 21:13


Ahoj.Mám trochu jíný problém u C4.Po nastartování auta mi třeba 10 minut vůbec nefungují žádná el.okna a pak to zničeho nic začne fungovat.Když bylo vedro a nešlo to stáhnot,pěkně jsem se v autě vařil.
Nesetkal jste se někdo s tímto problémem? Nějaké relátko,možná kabely ve dveřích?
Nedělá to pravidelně,někdy to maká hned
Děkuji všem za vaše rady a připomínky..........
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.8. 2010
Příspěvků: 48 | Témat: 11

02.05 2011 20:23


U C5 stejny problem .. nekdy nesly okna ani zavrit .. vyměnil jsem jednotku komfortu .. pod podlahou u řidiče .. a je to OK
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvků: 127 | Témat: 8

03.05 2011 15:15


macek: včera jsem stejnou závadu hledal, taky na C4. Taky to napřed občas, později už pravidelně po nastartování nějakou dobu nešlo. Měl jsem prasklý spoj na tišťáku řídící jednotky el.oken. Je to takové dvojrelé na A sloupku u řidíče. Sundáš z něj to plastové pouzdro a uvidíš 2 tišťáky proti sobě. Na jejich vnějších stranách jsou proletované spoje. No a já jsem měl 1 prasklý. Vlastně stejný typ závady jako bývá na panelu Klimatizace*, když střídavě fungujou a nefungujou tlačítka.
Bohužel jsem neměl mikropájku, tak jsem to provizorně zalepil trafop. a okna fungují jak mají. Tedy zatím. Vzhleden k tomu, že to byla nepravidelná závada, tak sem napíšu za pár dní jestli je to pořád OK.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvků: 64 | Témat: 5

03.05 2011 19:00


Mrknu na to relé,nevíš náhodou,jaké má označení.Pokud je na sloupku řidiče,tak to snad najdu.Od někud musím začít.
Díky za vaše rady.
Mrknu na to a ozvu se.Díky
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvků: 127 | Témat: 8

06.05 2011 17:30


Okna pořád fungují, takže to bylo tím. To relé je pod krytem sloupku u levé nohy řidiče. Jsou tam dvě velké. Na okna je to zadní (podle směru jízdy). Označení nevím. Jenom výrobce - Siemens.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvků: 64 | Témat: 5

12.05 2011 21:33


milous:Dneska jsem to rozdělal a stejná závada,jak jsi tu psal.Studený spoj.
Děkuji ti za tvoji radu,vyřešil jsi mi problém.Macek
nahoru

sponzor





12.05 2011 21:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvků: 127 | Témat: 8

13.05 2011 21:11


Není zač, rádo se stalo
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2011
Příspěvků: 3 | Témat: 1

02.02 2012 23:20


ahoj, mam taky problem se stahovanim oken a to ten, ze predni funguji bez problemu ale zadni bohuzel pres tlacitka nejde ani jedno. Kdyz vsak oteviram dvere klicem a podrzim trochu dele v poloze otevreni, tak jdou dolu predni okna a jedno zadni. Kdyz ho chci zavrit zadni tak tlacitkem vyjede nahoru ale dolu uz zase ne mam audi a6 C5 1998.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.8. 2010
Příspěvků: 48 | Témat: 11

03.02 2012 8:18


a od ridice ty okna ovladat jde? tipuju na tu detskou pojistku u ridice.. demontovat ze dveri a rozebrat.. mel sem podobny problem - byl rozlomeny kus plastu kolem te pojistky
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

03.02 2012 14:25


Pokud opravdu jdou ovládat od řidiče, ale ne přímo tlačítkem na zadních dveřích, tak to bude tím vypínačem. Nevím, co myslí Jerry tou pojistkou, ale já jsem měl problém v tom tlačítku, které blokuje právě ty zadní spínače (pojistka proti tomu, aby si to otvírali ti vzadu). U toho tlačítka přestala fungovat aretace, takže bylo pořád v poloze zablokováno. Zkus to tlačítko držet zmáčknutý a při tom zkusit ty na zadních dveřích. Jestli to bude běhat, tak je to ono. Bohužel se mi to nepovedlo opravit a musel jsem koupit komplet celý panel s tlačítkama.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.8. 2010
Příspěvků: 48 | Témat: 11

04.02 2012 18:11


A6Petr: tou pojistkou myslim to co ty.. detska pojistka se tomu da rict ne? me se to podarilo..zalit dobrym lepidlem a vybrousit si tu drazku novou.. zrucny vsimavy kutil pochopi na jakem principu tam ta aretace funguje
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 29.11. 2009
Příspěvků: 12 | Témat: 3

07.06 2014 8:55


Minulý týden přestalo fungovat u A6 C4 elektrické okno u spolujezdce. Ze dne na den. Ať zkusím tlačítko přímo na dveřích, nebo u řidiče, jenom se ozve tiché cvaknutí nějakého relátka a okno se ani nehne. Druhé okno jezdí normálně. Neznáte někdo příčinu a její řešení? Díky
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email