Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je středa, 24 dubna 2024
Celkem je zde 131 lidí (8 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: vrkocino
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 7
Uživatelů celkem: 48 422
Online návštěvníků
Návštěvníků: 123
Uživatelů: 8
Celkem: 131

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

12.10 2012 8:15


Zdravim, tak jsem koupil toto auto, kod motoru Aqd myslim, 1999. Mel bych nekolik dotazu:

1. Udaje se lisi. Predepsane palivo? N98 a nouzove N95? Nebo oboje lze bezne provozovat bez poskozovani motoru?
2. Na Bsloupku u ridice, vedle operadla je tlacitko. K cemu slouzi?
3. Pasuji 100% ocelove disky 6Jx15 treba z passata nebo oktavky? Udaje o Et se k memu autu lisi, kazdy zdroj uvadi neco jineho.
4. Pokud se nekomu disky vali doma a nepotrebuje je, poptavam. Co jsem koukal, tak cena za sadu pouzitych byva okolo 2000 kc. Tak cenu nabidnete.

Dekuji za odpovedi.
nahoru

sponzor





12.10 2012 8:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

12.10 2012 9:13


audiss:
1. Udaje se lisi. Predepsane palivo? N98 a nouzove N95? Nebo oboje lze bezne provozovat bez poskozovani motoru?

Ano, ma to dostavat 98. Ja jezdim tak pul na pul, nekdy ten, nekdy ten,zadnej problem

audiss:
2. Na Bsloupku u ridice, vedle operadla je tlacitko. K cemu slouzi?

Je na tom nakresleny auticko se zn.signalu? Jestli jo, tak je to vypinani vnitrnich senzoru alarmu (kdyz nechas v aute psa, dite, polomrtvou slapku)

audiss:
3. Pasuji 100% ocelove disky 6Jx15 treba z passata nebo oktavky? Udaje o Et se k memu autu lisi, kazdy zdroj uvadi neco jineho.

100% nereknu, ET je potvora, je nejlepsi to u nekoho kdo ma, vyzkouset...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 13.7. 2009
Příspěvků: 1063 | Témat: 49

12.10 2012 9:51


mike8:
100% nereknu, ET je potvora, je nejlepsi to u nekoho kdo ma, vyzkouset...


Pátnáctky jsou na to auto tak malé, že malý rozdíl ET by snad neměl znamenat problém
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

12.10 2012 11:19


Dekuji za odpovedi.

Ad1 palivo: ma motor tu regulaci klepani, kdy si s ruznymi oktany upravi predstih?

5. Spojka mi zabira az nahore a na kratke draze. Je serizovatelna?
6. Mam avant. Pri vyklapeni zade po prekonani pocatecniho odporu viko rychle vystreli vzhuru a pri zavirani zase vyzaduje ze zacatku velkou silu. Bezna vec? To jsou tlumice nove nebo tesne pred smrti?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 2075 | Témat: 19

12.10 2012 13:31


audiss:

5) zřejmě se blíží konci životnosti, měla by být samoseřizovací

6) přesně takhle se mi choval avant po výměně tlumičů za nové originální - tedy né že by vystřelilo víko rychle, tlumené to bylo, ale šlo nahoru samo a zavírání bylo spíš náročnější
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

12.10 2012 14:50


audiss:
5. Spojka mi zabira az nahore a na kratke draze. Je serizovatelna?
]
u B5 a ne jen zde to tak proste je, spousta chlapcu si mzsli ye s tim neco maji, treba ze se blizi ke konci sve zivotnosti a tak ..
je samopzerizovaci
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 2075 | Témat: 19

12.10 2012 14:59


je fakt že pokud zabírá normálně tak je to OK. Ale zrovna u 2.8 mi zabírá řekl bych dost lineárně, u 2.5TDi zabírala taky takhle až nahoře - kdo se v tom má vyznat
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

12.10 2012 15:05


no jeden borec me vysvetloval ze s tim asi neco ma ze mu to pri rozjedech tak divne skube
nahoru

sponzor





12.10 2012 15:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

12.10 2012 15:36


Auto ma ESP* a ABS*, jestli to neco znamena.
7. Pri brzdeni a konecnem zastaveni z cca 3 kmh na nulu, si brzdovy pedal vrzne. Je to slabe slyset i citit v noze. To je vada nebo vlastnost?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

12.10 2012 16:06


to je cidlo ABS* vyndat vycistit zandat
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

14.10 2012 12:46


8. mužu koupit ocelový disk 6Jx15 ET47? Bude to 100 % bez problémů? A co průměr středové díry? Mám na něj brát nějak ohled?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

26.10 2012 8:32


jak se zapíná vyhřívání vnějších zrcátek? Tlačítkem společně s vyhříváním zadního skla?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

26.10 2012 8:36


audiss:
jak se zapíná vyhřívání vnějších zrcátek? Tlačítkem společně s vyhříváním zadního skla?

Sam sis odpovedel
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

28.10 2012 11:06


děkuji za informace. další, to bude na dlouho.

Auto má kolečka na vyhřívání sedadek a automatickou klimatizaci panel vypadá takto
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
. Je to jen obrázek z netu, není moje auto.

V kodu výbav v servisce o vyhřívání sedadel není ani písmenko, vypadá následovně:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Nefunguje mi vyhřívání sedadel a vyhřívání zrcátek. Vyhřívání zadního okna funguje.

Když srovnám popis pojistkové skříně dle Návodu k obsluze vs. realita,
- do příslušných slotů č. 9 (vyhř. zrc.) a 44 (vyhř. sed.) vubec není privedena kabeláž. Jsou neobsazené.
- Slot 5 (kombinovaný) je obsazený.
- Slot 26 (vyhř. zadního okna a zrcátek ) je obsazeny a pojistka vypadá v pořádku.
- Slot 27 (vyhř. volantu) je obsazen, pojistka sem se nedíval. Jestli má volant vyhřívat s sedačkami, tak asi nevyhřívá nebo jsem si nevšiml že by hřál.


Co ted?
1. ty zrcátka mě dost mrzí. Má to vůbec, jak to zkontroluju? Oprava? Známá závada?
2. Do sedadel vede mj. svazek drátů, 2 červené silnější, 4 žluté slabší. Nevím zda je tam ještě něco. Mají vyhřívání?
3. mj. mezi budíky chybí voltmetr a teplota oleje. Já myslel že pro 6válce se to dávalo standartně. A nemá to Maxidot* nebo jak se to jmenuje. někdo kdysi měnil budíky?
----
konec editace příspěvku. Děkuji za rady.
Naposledy upravil audiss dne 28.10 2012 12:00, celkově upraveno 1 krát. (1% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

28.10 2012 11:40


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


takhle to mam v dekodovany vybave ja. Jestli to tam nemas, tak je vyhrejvany mit nemusis. Sedacky topeny mam taky, ale o tech ve vybave nic (resp. jen ze sportovni a ze sou v elektrice a s pameti). Jestli tam mas kolecka, musel by nekdo menit sedacky. Zkus za ty draty jemne potahat, jestli nejsou jen naslepo zastrceny nekam dosedacky a nevedou do prazdna. Nebo je proste KO vyhrejvaci decka, nekdo to tady dost nedavno resil, jak to dat do kupy. Pohledej. S budlikama neporadim...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 214 | Témat: 3

28.10 2012 11:50


audiss: zrcatka vyhrivana mas urcite, to mely vsechny b5. otazka je, jak to zapnout - nekde hrejou porad, nekde se zapnutym vyhrevem zadniho skla. budes to muset vyzkouset. je taky moznost, ze mas uz nefunkcni ty vyhrivaci spiralky, pak je to jen o vymene sklicka. za obe DAS* cca. 500kc dohromady.

v dekodovane vybave mas radio chorus, na obrazku neni chorus. takze tam nekdo menil celou tu stredovou konzoli. odhaduju, ze vyhrev sedacek tam mit nebudes.

a budiky - nesouvisi to nijak s 6valcem. Maxidot* se daval jen do faceliftu, pokud se nepletu. ja si to taky nechaval dodelavat...
nahoru

sponzor





28.10 2012 11:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 13.12. 2011
Příspěvků: 596 | Témat: 4

28.10 2012 11:57


ad. zrcátka, stává se že se vypálí ta spirálka co je na sklíčku, jak poznáš že jsou vyhřívaný? Vyloupni sklíčko, ale bacha na poškození měli by tam být káble připojený přes fastony, jinak mě taky nešli, vyměnil jsem skíčko a jde to
ad. vyhřívaný volant to ani nevím že se dávalo do b5 ale jestli jo tak bych ho bral
ad. sedačky podívejse kolik máš pod sedačkou konektoru, jeden je na Airbag* a druhý na výhřev, pokud máš, když v pojistkovce nemáš pojistku
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

28.10 2012 11:59


ten obrázek palubky jsem vygoogloval, na kterém jsem chtěl jen popsat panel Klimatizace*. (1 malý display s kolečky vyhřívání na kraji). To není moje auto!!

Ve výbavě by mělo být z výroby 8 repro. Nacházím zástavbové prostory:
- přední dveře u kliček nahoře
- přední dole
- zadní dveře dole
- kde je ten poslední pár? ??
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 214 | Témat: 3

28.10 2012 12:00


audiss: subwoofer v kufru (v bocnici). zadny dalsi repro se tam nedavalo...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 13.12. 2011
Příspěvků: 596 | Témat: 4

28.10 2012 12:04


sealhunter:

a budiky - nesouvisi to nijak s 6valcem. Maxidot* se daval jen do faceliftu, pokud se nepletu. ja si to taky nechaval dodelavat...
Pokud vím tak face budíky mají digitální hodiny a nemají teplotu oleje a voltmetr, to já mám předface a mám i Maxidot*
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 214 | Témat: 3

28.10 2012 12:07


debian_eb: no ja mam budiky z face a maji teplotu oleje, voltmetr, Maxidot* a nemam digitalni hodiny. takze asi existuje vic variant. co jsem chtel rict je, ze to nesouvisi s tim, jaky mas motor.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 13.12. 2011
Příspěvků: 596 | Témat: 4

28.10 2012 12:11


Aha tak to jo já mám navíc Vdo-čkový budíky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

28.10 2012 12:18


já mám r. v. 05/1999. To je po face? a budíky mám (opět jen fotka z netu) takovéto

Náhled, klikni pro zvětšení.
I to se ve výrobě montovalo, nebo někdo je měnil?
Naposledy upravil audiss dne 28.10 2012 12:26, celkově upraveno 4 krát. (24% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 214 | Témat: 3

28.10 2012 12:23


audiss: facelift poznas spolehlive napr. podle kliky dveri:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


a pred-face:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





28.10 2012 12:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 2075 | Témat: 19

29.10 2012 0:54


audiss: mám facelift a budíky jsem měl přesně ty samé co ty, budou origo. Štvaly mě, tak jsem u Satase koupil budíky s maxidotem...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

29.10 2012 9:51


kupuju ocelové disky použité 6Jx15.
1. můžu z Octavie II , kde ET by mělo být 47? bude to 100 % v pohodě?
2. nemůžu donajít u své audiny průměr středové díry. Je 57 nebo 57,1 mm? V inzerátech na disky se střídají tyto dvě hodnoty. Není to náhodou to samé? Takže nasadím oboje na svoji audinu?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 22.6. 2012
Příspěvků: 344 | Témat: 6

29.10 2012 11:48


správné označení je myslím 57,1mm. Rozteč máš 5x112 tudíž stejné jako OII například. ET47 ti tam půjde určitě, jelikož já jsem měl nazuté alu 7.5J široké, gumy 225/45R17 a ET50 a nic nikde nedřelo ani když jsem měl auto úplně naložené. Mam to sice na TDI* ale to bude asi stejný.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

04.11 2012 23:54


díky za odpovědi.

1. auto je (ačkoliv jsme to nevyžadoval) vybaveno nějakými sportovními tlumiči a pružinami či co. nemám o tom všeobecný přehled. Viz fotky
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Vyšší světlou výšku z toho už nedostanu , jestli tomu mechanismu rozumím dobře že? Tuhost odpružení nelze nastavovat že?

2. Odfotil jsem konektory vyhřívané sedačky, ale fotky jsou nekvalitní. Také zkusím multimetrem proměřit, zda jde do kabelů napětí při zapnutí vyhřívání. Udělám snad do týdne. (nemám garáž ani dvorek, jsem limitován vrátit se z práce za světla a aby bylo uspokojivé počasí). Konektory tam jsou asi dva
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
. Tahat za ně jsem neměl čas, manželska a kojenec mně volali v poledne domů po 20 minutách slídění v autě. není čas kurňa fix Ostřikovače jsem seřídil až po 3 týdnech od koupi.

3. analogicky proměřím multometrem ta vyhřívaná zrcátka a ozvu se. Koupě vyhřívaných sklíček v Autoelit není chyba co do kvality dílu?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

09.11 2012 15:47


ad nevyhřívání zrcátek: sundal jsem sklíčka, multimetrem obě měly odpor 4,9 Ohm. To je v pořádku? Nastartoval jsem a zapnul vyhřívání zadního skla, na drátkách v krytech zrcátek napětí shodně 0 V. Co ted? nějaká rada?

Ad nevyhřívané sedačky: pod spolujezdcovou to vypadá takto:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

(foceno mobilem, mohu udělat lepší foto fotákem)
Víc kabelů tam není. Má to přivedenou kabeláž pro vyhřívání? Mají být vyhřívané? napětí na svorkách kabelů sem neměřil, protože se mi ty 2 svorky nepodařilo sundat. Tahal jsem za druhý konec těch kabelů pod spolujezdcovou, držely pevně.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.3. 2008
Příspěvků: 285 | Témat: 31

09.11 2012 16:16


v knize Jaknato jsem se dočetl o druhé pojiskovce, cit. Prídavné pojistky najdeme na držáku relé za levým krytem prostoru pro nohy.
Kde to je? žádný dekl tam nevidím
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


jinak jsem zkontroloval pojistky v pojiskovce vlevo na boku, vše OK.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email