Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 227 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 223
Uživatelů: 4
Celkem: 227

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

10.10 2012 21:35


Nejprve se chci moc omluvit jestli se to tady už řešilo, ale potřebuju narychlo poradit a nějak v tom mám guláš... Co se elektriky týče, moc tomu nerozumím (akorát vím že to kope)

Jde o Audi A3 r.v. 2003 a repro jsou jenom vepředu

V autě je momentálně autorádio Chorus a do něj vedou tyto konektory:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Chtěl bych dodatečně dodělat i repro dozadu a subwoofer do kufru... Počet konektorů, potažmo drátků mi dává tušit, že tam kabeláž pro zadní repro ani woofer není...

Mám objednané toto rádio:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

a tam je ISO konektor...

Pročetl jsem si návod zde na fóru (http://audiklub.cz/audiwiki/vymena-radia), který je teda supr, ale obávám se že neřeší můj problém. Takže jako lama se chci zeptat na pár otázek:

1) jakou redukci či propojku či jak se tomu nadává si mám pořídit aby to fungovalo
2) do budoucna opravdu chci ty zadní repro a woofer, takže potřebuju aby to bylo "nachystáno" i na toto.

Dodělávané repro budou nějaké normální, woofer origo Audi, takže žádná überhifi zástavba...

Chtěl bych to udělat v neděli, takže mám prakticky jenom zítřek na to abych případně něco doobjednal a mohl to poskládat, proto bych ocenil radu typu link do eshopu

Díky moc


Tag doplněn by Petan
nahoru

sponzor





10.10 2012 21:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

11.10 2012 8:17


Hans: Nevím jestli ti to pomůže, ale tady:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

je vše co potřebuješ, abys napojil neorigo rádio do tvého auta.

V každém případě bude nutné koupit redukci na uchycení rádia a boční záslepky, protože to rádio Sony asi bude "užší"
Zde:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

jsou ty vestavné rámečky.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

11.10 2012 8:31


Petan: Díky ale právě v té změti redukcí se nevyznám a nevím kterou vybrat Jsem na toto lama, čili bych ocenil radu typu "potřebuješ toto"

Dneska v práci jeden kolega říkal, že žádnou redukci nepotřebuju, že to co mi leze z auta už je ISO konektor, ale to se mi moc nezdá...

Rámeček do palubky je mi jasný, jde mi jenom o zapojení elektriky...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

11.10 2012 8:47


Hans: Tak jsem se díval na instalační manuál, a zdá se, že žádnou redukci potřebovat nebudeš. Konektory z tvé fotografie jsou totožné s těmi, co jsou na rádiu. Tak jen snad dofejmě, že je obrázek u výrobce Sony správný.

Takže poslední, co je nutné prověřit, je rozměr rádia. Změř rozměr v autě a porovnej s rozměry rádia. Pokud bude měnší, budeš muset koupit redukce a boční záslepky.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

11.10 2012 8:58


Super, takže jenom to tam píchnu a hotovo Pecka, to jsem chtěl slyšet, to jsi mě potěšil

Jinak co je ten cvaknutý černý drátek na černém konektoru? Dá se z těch konektorů a množství drátků nějak poznat, jestli mám kabeláž i pro zadní repro a subwoofer, nebo alespoň něco z toho? Případně dá se to pak dodělat?

Další věc je co mě teď napadá, že se mi současné rádio nevypíná(nezapíná) s vypnutím(zapnutím klíčku)... je to věc rádia, nebo zapojení? (ustřižený černý drátek??)

Co se rozměrů rádia týče, tak vevnitř je šachta 1DIN, takže rádio vleze, jenom budu muset koupit ten plastový rámeček kolem aby to nevypadalo hnusně, to je mi jasné...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

11.10 2012 9:54


Hans:
K tvé otázce ustřižený drátek doporučuji najít na AK schéma zapojení konektorů, ať to máš s čím srovnat. Myslím, že i google ti najde schéma. Ze schématu tak poznáš, jak má být konektor osazen.
Je totiž možné, že se v konektoru někdo vrtal a špatně zapojil. Bude to chtít volmetr, abys to správně "napojil". Ještě může být problém v tom, že napájecí drát je někde podo palubkou špatně připojen.

Co se týče dodělání kabeláže, tak vše je možné. Ale někdy to může být náročné, protože protahovat dráty znamená sundat tapec.

PS: Tys tam neměl zadní repro?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

11.10 2012 10:17


ustřižený drátek je podle schématu rádia tady na AK "rozpojené +" což netuším jakou může mít funkci... ale to mě tak extra nebolí.

Co se zadních repro týče, tak tam na 99,9% nejsou, protože zadek prostě nehraje. Rozebírat to budu v neděli, takže mrknu i dozadu, jak to tam je. Nikdy jsem to nehrotil, ale řekněme že jsem se teď dostal ke zdroji náhradních dílů, takže si chci dovybavit co půjde...

každopádně když to vezmu selským rozumem, tak v tom hnědém konektoru jsou 4 výstupy, čili by to teoreticky mohlo znamenat buďto přední repro + výškáče nebo přední repro + zadní repro, kdy dozadu vede jenom kabeláž...

Zkrátka uvidím v neděli, jde mi teď hlavně o to, že chci aby mi hrálo to nové rádio, zbytek budu řešit pak...

zatím díky moc, kdyby ale měl ještě někdo nějakou připomínku, nápad či poznatek, který by mi mohl pomoci, budu vděčný
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.2. 2011
Příspěvků: 480 | Témat: 22

11.10 2012 10:53


Jen sem se tě chtěl zeptat jestli víš, že v audině nejsou klasický reproduktory na 4 šroubky, ale na 3 takže tam buď pasuje pouze originál. Nebo se musí dokoupit redukce, kdyby si scháněl tu redukci tak mám doma celou sadu na předek i zadek omylem jsem kdysi objednal dvě sady. Redukce ti také umožní dát větší repro. Jinak ty originální se nedají vůbec porovnávat s novými.Zadní repro jsem také neměl takže jsem tahal kabely od rádia do zádu. Je to trochu pakárna, ale dá se to hlavně nerozlámat tapece. Subwoofer mam teda v kufru velkej aktivní(tahal jsem extra napájení) takže s originálním zapojením nevím. Kdyby jsi potřeboval poradit tak mi napiš SZ.
nahoru

sponzor





11.10 2012 10:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

11.10 2012 11:57


martin.web: To jsem netušil. Leží mi doma jakési 2 fungl nové 13cm repro Pioneer, tak jsem myslel, že je užiju, ať už dopředu či dozadu... Vepředu mi ale levý reprák už krapet chrastí, takže by to chtělo, ovšem záleží jestli to teda půjde a jak to bude hrát...

martin.web:
Jinak ty originální se nedají vůbec porovnávat s novými
to jsi myslel jakože origo lepší/horší? Myslím ve srovnání stejné cenové kategorie... Mám možnost mít právě fungl nové origo repro za symbolickou cenu...

Já to budu dávat do A3 r.v. 2003 a vím že tam je pár změn oproti pre-faceliftu (třeba stahovačky), takže se v něděli ujistím, jaké tam jsou repro a podle toho bych se ozval a zbavil bych tě těch redukcí

s tím taháním drátů bych ti pak určitě napsal co kde kudyma nejlépe a tak
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.2. 2011
Příspěvků: 480 | Témat: 22

11.10 2012 15:23


Já jsem kupoval tohle:

Souhrn objednávky
Položka Kusů DPH Cena s DPH Recyklace
Anténní adaptér ISO-DIN 1 ks 19.00% 30 Kč 0 Kč
HELIX DARK BLUE 52.1 1 ks 19.00% 2 240 Kč 0 Kč
HELIX DARK BLUE 6.1 1 ks 19.00% 1 250 Kč 0 Kč
Redukce pod repro Audi A3 (96-03) 130 mm 2 ks 19.00% 300 Kč 0 Kč
Redukce pod repro Audi A3, A4, A6, TT, 165 mm 2 ks 19.00% 300 Kč 0 Kč

Cena celkem: 4 120 Kč


a hrajou super o hodně lépe než ty origo, ale je pravda, že ty moje měli už něco zasebou. Měl jsem tam papíráky zn. NOKIA
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

11.10 2012 20:13


martin.web: Díky za tipy, ale nechci teď investovat zbytečně do hudby v autě, bohatě mi vždycky stačilo originální ozvučení, kor když se k němu můžu dostat za hubičku... jde mi teď jenom o to to nějak zprovoznit...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.2. 2011
Příspěvků: 480 | Témat: 22

11.10 2012 20:28


Hans: tak pokuď to máš za "hubičku" tak bych to asi taky neřešil, ale jak říkám origo BOSE je řešený úplně jinak myslím, že zadní repro není napájeno z rádia ze předu, ale ze zesilovače z kufru když tady někoho požádáš tak ti pošle schéma.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

12.10 2012 19:37


Podle fotek to vypada, ze ty redukci nepotrebujes, protoze repro je hnane kompletne z radia.

Ovsem prijde mi to divny, protoze spravne bys to mel mit tak jako je to v tom navodu. Asi mas nejakou zvlastni vybavu co se hudby tyce, ale bud rad, takhle pak dodas jen zadni repro a meli by hrat taky.
Se Subwooferem to bude pak uz asi slozitejsi.

Ono totiz to zapojeni co tu deklaruje kolega nademnou neni domenou pouze BOSE audio.

BOSE audio je kompletne aktivni a tudiz vsechny repro (predni, zadni, SW) je napajeno zesilovacem.
Standardni audio je reseno takto: Predni repro z radia, zadni repro + Subwoofer je ze zesilovace, ktery je vzadu - tzv. poloaktiv.

Kazdopadne pokud mas v planu opravdu i zadni repro a SW, tak bych se byt tebou zamyslel i nad variantou pouziti zesilovace a jinych repro s tim, ze vsechny repraky by byli hnany pres zesilovac, ktery muzes umistit treba v kufru. Mohl bys pak zjistit ze ani ten subwoofer nakonec nepotrebujes a ze to hraje dobre i tak. Ovsem tam by stalo pak za zvazeni i to, zda auto nevytlumit, aby to melo poradny efekt.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.2. 2011
Příspěvků: 480 | Témat: 22

12.10 2012 19:46


Myslím si, že napájet origo repráky pomocí zesilovače je zbytečné a Hans nechce tolik investovat. Jestli tam chce narvat origo BOSE tak to sehnat origo se svazkem a celé přehodit asi i s origo rádiem.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

12.10 2012 23:49


Ja taky nemluvil o origo reprakach pro to jsem pouzil spojeni "jinych repro".

Origo BOSE navic vyjde na podobnou cenu co nejake slusnejsi repro se zesikem nebo pripadne na radio. Navic nic o predelavani na BOSE tu nepadlo. Hans chce pouze pripadne doplnit casem zadni repro.

Moje rada Hans:: Radio ti pujde, mas pripravu pro vsechny repro se zda, takze radio vymen a pokud by to nestacilo tak vymen repro vepredu za lepsi. Predek je zaklad, zadek uz to jen dokresluje.

Dalsi vec ohledne toho ze se ti radio nezapina s klickem je pro to, ze podle vseho si tam nekdo hral s kabelama. To znamena, ze az tam budes davat novy radio, tak si zmer kde na konektoru mas stalych +12 a kde se spousti az po otoceni klickem. Podle toho to pak doupravis podle manualu k radiu.

Spinane + (jak ty nazyvas rozpinane) je pro napajeni radia a stale + je pro pamet radia. Tim zajistis, ze pokud nebude klicek v zapalovani tak radio nebude hrat.
Pokud chces aby hralo i bez klicku tak pripoj oboji na stale +.


A rada na zaver: Pokud by radio zapominalo nastaveni, tak mas otoceny staly a spinany +.
Naposledy upravil Hawkeye dne 13.10 2012 14:57, celkově upraveno 1 krát. (4% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

13.10 2012 14:37


Hawkeye: tak to už je na mě moc elektrikářské To už raději hodím někomu znalému

Rádio jsem zapojil, konektory opravdu seděly a hraje to jak má, teda předky + výškáče...

Co se dodělávky SW a zadních repro týče, tak pochybuju že to budou BOSE. To si myslím, že byla příplatková výbava. O tom, že by byl standardně vzadu zesák nevím, ale třeba se pletu...

Myslel jsem že se pak jenom od rádia natáhnou dráty k zadním repro s wooferu... nebo se pletu? Musíte na mě pomalu, jsem hifilama
nahoru

sponzor





13.10 2012 14:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

13.10 2012 14:55


Tak gratuluji alespon k zakladu...

Kazdopadne podle toho jak mas zapojene konektory bych rek, ze na zadni repro uz budes mit kabely natazene. Ovsem v pripade subwooferu to bude slozitejsi.

Jak jsem uz rikal, origo subwoofer je vcetne zesilovace, pres ktery jede prave woofer a zadni repro.

Ve tvem pripade si dovolim typovat, ze subwoofer tam nebyl a tudiz jsou kabely jen k zadnim repro a nebo to nekdo predelal a natah si zadni repro sam, mozna i do plata, ktere pak pred prodejem vymenil zase zpet za puvodni. Neni tedy jina moznost, nez to zkouknout co tam kdo s tim delal a hledat kabely jak v kufru tak v bocnicich u zadnich sedadel.

Mam totiz uplne presne stejny typ A3ky jako ty a subwoofer tam mam jiz v zakladu. (Je to takova ta cerna bedna vlevo v bocnici v kufru. Ovsem zapojeni mam presne to co jsem popisoval i v tom navodu, tudiz bud se to delalo s nejakym pasivnim; poloaktivnim a BOSE soundsystemem, nebo to u tebe nekdo predelal podle sveho - coz bych rek podle konektoru u tebe na fotce bude nejpravdepodobnejsi.

Jinak s tim plusem to mas jednoduchy, vemes si voltmetr, nastavis na stejnosmerne napeti, cerny kabel DAS* na kostru (kastle, minus u radia na konektoru nebo tak) a pak cervenym zkusis, kde je +12V porad a kde naopak jen po otoceni klickem.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

15.10 2012 10:23


Hawkeye: no musím ty zadní dveře rozhodit a podívat se, bez toho to nepůjde. Měl jsem to v plánu včera, ale nestihl jsem to... Jsem rád, že jsem tam píchnul alespoň to rádio...

woofer už mám doufám na cestě, zadní origo repro objednané, takže až to všechno dojde, tak budu řešit kabeláž

ad měření plusu - začneme u toho že nemám voltmetr a tím taky končíme Kdysí dávno jsem to dokonce i měl v ruce (pro rýpaly - furt se bavím o voltmetru) a něco jsem s tím i měřil, ale to asi nechám na chlapech v práci, oni to budou mít za 3 minuty i s cigárem, já bych u toho zabil celé odpoledne
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.12. 2012
Příspěvků: 83 | Témat: 18

11.12 2012 19:02


Hans:
Hawkeye: no musím ty zadní dveře rozhodit a podívat se, bez toho to nepůjde. Měl jsem to v plánu včera, ale nestihl jsem to... Jsem rád, že jsem tam píchnul alespoň to rádio...

woofer už mám doufám na cestě, zadní origo repro objednané, takže až to všechno dojde, tak budu řešit kabeláž

ad měření plusu - začneme u toho že nemám voltmetr a tím taky končíme Kdysí dávno jsem to dokonce i měl v ruce (pro rýpaly - furt se bavím o voltmetru) a něco jsem s tím i měřil, ale to asi nechám na chlapech v práci, oni to budou mít za 3 minuty i s cigárem, já bych u toho zabil celé odpoledne


Až to rádio budeš pak drátkovat, nechceš to nafotit a hodit k tomu popis, takovej menší návod, taky se na to chystám, ale když vidim na rádiu, co tam chci dávat jeden vstup na svazek a pak kouknu na origo, kde je svazků (konktorů) asi pět (bez repro a anteny myšleno) tak mam docela bobky
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

11.12 2012 20:05


HanzTT: Kdybys nebyl lenoch a pohledal, tak zjistis, ze uz jsem takovy kompletni navod davno sepsal jak do audiwiki tak je tu i tema (se stejnym obsahem), kde jsou dokonce fotky.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.12. 2012
Příspěvků: 83 | Témat: 18

12.12 2012 17:55


ok, díky zkusim najít
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.12. 2012
Příspěvků: 3 | Témat: 0

21.12 2012 14:38


Mám dotaz nejde mi zapojit radio,,vyndal sem origoš co tam bylo ale sve už sem tam nezapojil,,koukal sem mi i na to znamej a ten si taky nevedel rady ..problem je že na autoradiu nemam přidelany Euro koncovky na elektrinu na repro už mam zapojeny ale ted nevím jakej kam ten dratek patří,zkoušel sem hodne variant ale radio se mi nepovedlo zprovoznit....zkoušel sem jestli jde elektrika do toho radi a ata šla a radio je skoro nove všude jinde v aute sem si ho zapojil ale tady sem si nevedel rady tak kdyžtak diky za pomoc
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

21.12 2012 14:56


Maty23: V audiwiki je seznam radii, tak si tam najdi to ktere jsi tam puvodne mel a u nej mas i jak jsou zapojene konektory.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.12. 2012
Příspěvků: 3 | Témat: 0

22.12 2012 9:18


Díky mrknu se
nahoru

sponzor





22.12 2012 9:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.12. 2012
Příspěvků: 3 | Témat: 0

26.12 2012 16:47


radio se mi stale nedaří zapojit...(
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

26.12 2012 19:55


Tak to asi budes muset navstivit nejakeho autelektrikare ve tvem okoli, aby ti tam alespon udelal zase ty konektory a abys tam nemel hole draty. A nebo budes muset vyndat vsechny repraky, zkouknout jaka barva dratu ke kteremu jde a podle toho to pozapojovat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

22.11 2015 15:15


Caute nadsenci chcem to sem linknut lebo sa ta tema toho týka :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


tento rus to vyhral tiez mu to ide ako mne zadne slabe skorej ziadne
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Sice nemam multifunkcní volant, ale toto radio sa snazím zapojit ked je v zaruke!

Diki za kazdu radu vsak robime to aj pre ostatných...
jednoduchy navod by sa tu mohol konecne ukazat
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

22.11 2015 15:32


Jednoduchy navod na vymenu tu uz davno je, jenze ty se snazis ted secist jablka s trojuhelnikama.

Primarne si nejdrive nastuduj co je u audi poloaktivni a plne aktivni ozvuceni. Jde o to, ze u audi to neni jak u fabie, kde to pripojis a hrajes. Audi ma na zadek a sw svuj vlastni zesilovac atd. Ale to bych se opakoval. Proste si to musis procist.

To same se zobrazovanim na Maxidot*, respektive ovladanim z volantu. Musis mit nejakou redukci ci emulator, kterej to zvladne autu rict.

I kdyz ja jsem teda z toho jak pises asi pochytil uplny minimum, protoze na me je to moc zmatene popisovany. Takze ani poradne nevim ceho se snazis docilit.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

22.11 2015 17:27


no chapu ze to tu tabu aby to nemali vsetci, ale je to v tom bordel niekde som to aj videl ale moj problem to neriesilo ak to nieje s foto dokumentaciu.
Najradsej by som to cele pozapajal podla farby a typu kablu na spravne miesto od znova ale taky navod nenajdem kedze moje radio to ma riesene po cinsky len tie moje origo pripojky su asi funkne, ale aj tak si niesom istý ci to tam je dobre ,alebo mam ten zesik uz nejaky dofachaný ked hra tichsie ako predok hra viac.
kurna a tie mini iso ja nemam...
len neviem na co je ten 26pin uzky ked su tam aj tak iba 3 kable a tie su ratam na Maxidot* komunikaciu je to taka bledo zelena pripojka. a na tom 20pin nemam tolko obsadených pinov ako tu na niektorých typoch v scheme tu. Scheme na RNS*-D chapem ja len sa v tom nevyznam ani v tom 10koliku nikde nevidim zrozumitelne vysvetlenie roznych skratiek a oznacení.
V tom linku k teme navi plus je to nove radio, ale to zapojenie je tam mizerne vysvetlene poslem foto.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

22.11 2015 18:44


Tak poporade.

1) Tajemstvi to neni, jen to proste nikdo nepredelaval zatim a nebo si to nechal udelat od nekoho, komu dojde, ze na kulkatym 10ti koliku je neco s video/audio vstupem uz podle popisu PAL/NTSC, VID-ON a podobne.
Pripadne nekom kdo ma schema zapojeni k dispozici.

2) To ze ti hraje zadni repro tissi je jasny, protoze misto aby ses podival do navodu v audi wiki, kde jsem udelal uz davno clanek na to, jak pripojit zadni repro poloaktivniho systemu k neorigo radiu, tak tu akorat nadavas ze se tim vsichni tajej. Nemas proste predzesileny vystupy na zadek a proto ti to hraje na prd.

3) 26ti pin musis dohledat sam, dle schema a dle toho co tam mas kam ty zapojeny. Je jasny, ze jedno je zem a dalsi dve asi bude nejaka komunikace. Nicmene pokud pocitas, ze to zapojis do radia co sis poridil jen proste systemem click on, tak preju hodne stesti.

To ze rusakovi fungovalo ovladani z volantu je proto, ze koupil redukci, ale uz tam neni nikde videt, ze by mu fungoval Maxidot*.

Nicmene nic ti nebrani to na sve naklady vyzkoumat a pak to podrobne popsat, tak jako jsem to ja udelal s vymenou origo radia za neorigo.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email