Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 129 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Honzadragon
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 371
Online návštěvníků
Návštěvníků: 123
Uživatelů: 6
Celkem: 129

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 2.2. 2009
Příspěvků: 244 | Témat: 23

21.02 2009 9:01


Zdravím,
nevíte jestli je displej, který ukazuje info otevřených dveřích apod. jen zamrzlý? Je možné, že to je díky zimě, nebo to vypadá, že je špatný?
Obrys auta je v pravé části stále mírně vydět, není to tak, že by nebyl vůbec.

Auto stálo cca 14 dní venku na mrazu. Tak to přičítám tomu, no tak 50/50.
Je to A6 1998-2003


http://imgup.eu/img9/P2191306.JPG
nahoru

sponzor





21.02 2009 9:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 1.7. 2008
Příspěvků: 2122 | Témat: 82

21.02 2009 9:05


Já si myslím,že to může mít velký vliv...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 21.11. 2008
Příspěvků: 2677 | Témat: 29

21.02 2009 10:24


Nekdy mi za studena vyvadi pekny veci.. Jdi se projet, zahrej to a uvidis
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.2. 2009
Příspěvků: 244 | Témat: 23

21.02 2009 10:54


V týhle kose vyvádim taky pěkný věci
Uvidíme...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

21.02 2009 11:49


spíš začíná odcházet a zima to jen popohnala

v nabídce měl displeje myslím Satas tak se mu případně ozvi
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

21.02 2009 11:53


mne vystraja displey aj po vymene, najhorsie je to kolo nuly, vtedy mi zacne ukazovat uplne opačne, co mabyt cierne svieti a co ma svietit je cierne, takze mam cierne pismena na svietiacom podklade, potom sa to postupne zacne prelinat az zhruba po 15minnutach je to ok. ked je vacsi mraz alebo teplo, tak je to ok
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.2. 2009
Příspěvků: 244 | Témat: 23

21.02 2009 11:55


Jen musím doplnit, že nemyslím zimu v Praze kde je nejmíň tak -2, ale zimu -10.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

21.02 2009 13:43


Ano je to tym. Displej ty pomaly odchadza
A zima len do pomôze k takemuto vysledku. Keby si ho mal v este väcsej zime tak neuvidis takmer nic. Ja som na tom rovnako, chystam sa niekedy kontaktovat Satas-a len neviem ci vymenu zvladnem aj sam
nahoru

sponzor





21.02 2009 13:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

21.02 2009 23:54


spatny display, je to neprijemna zavada, ktera postihne casem kazde budiky s timto typem displeye...na datovem pasku displaye je napareny radic, u ktere zacnou vznikat studene spoje...proto na to ma vliv okolni tepltota...tyto prechodaky nejdou bohuzel opravit, musi se vymenit cely display...pokud chces, mame je a vymenujeme je. kontaktuj satase...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

22.02 2009 0:03


preco mi potom ten moj blbne aj po vymene predtym mi vynechavali riadky a teraz pri teplote okolo nuly, vidim bud opacne-cierne cisla na svietiacom podklade, alebo skoro vobec az pocase sa umudri
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.2. 2009
Příspěvků: 244 | Témat: 23

22.02 2009 21:04


Tak dnes bylo o něco tepleji (cca -1 stupěň) a úplně bez problémů. Tak uvidím jak se to vyvrbí...

Díky všem!!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7136 | Témat: 19

25.02 2009 13:52


quattro99:
preco mi potom ten moj blbne aj po vymene predtym mi vynechavali riadky a teraz pri teplote okolo nuly, vidim bud opacne-cierne cisla na svietiacom podklade, alebo skoro vobec az pocase sa umudri
Je to proto že ti nefunguje vyhřívání displeje,nebo je K.O. teplotní čidlo na výhřev pod displejem.Ze zkušenosti už dnes vim že 8 budíků z 10 co mi přijdou pod ruku jsou napadeny domácím kutilem a badatelem kteří zkoušejí i trafopájkou proletovat piny displeje a myslí si že tím neco zlepší a naopak to dojebou ještě víc,pak já do takovéto palubky naletuji nový displej a on nejde protože už je to prostě zkurvený a já to pak těžko vysvětluji a možná i pak vypadam jak idiot.To vyhřívání displeje je tam přesně pro tento učel,resp.při teplotě pod 0 stupnů se pri otevrení auta aktivuje pod displejem žhavicí strunka která to pod LCD vyhřeje na požadovanou teplotu a displej normálne běží a odepisuje,já když měnim LCD tak to dělam při pokojové teplotě a budiky jsou většinou po jízdě teplé,tudí nemam šanci zjistit zda je toto vyhřívání ok či není.Takže od jisté doby na tento fakt předem upozornuji.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.12. 2008
Příspěvků: 306 | Témat: 22

25.02 2009 14:18


Ahoj, mám taky problém s dispejem, ale opačný, za studena ukazuje dobře, i když je někde přerušený a po delší jízdě, tak okolo 50 km úplně skoro zmízí. Pomůže výměna za nový ? Díky za odpověď. Willy
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 11.9. 2008
Příspěvků: 2620 | Témat: 77

25.02 2009 18:23


Satas:
Je to proto že ti nefunguje vyhřívání displeje,nebo je K.O. teplotní čidlo na výhřev pod displejem.Ze zkušenosti už dnes vim že 8 budíků z 10 co mi přijdou pod ruku jsou napadeny domácím kutilem a badatelem kteří zkoušejí i trafopájkou proletovat piny displeje a myslí si že tím neco zlepší a naopak to dojebou ještě víc,pak já do takovéto palubky naletuji nový displej a on nejde protože už je to prostě zkurvený a já to pak těžko vysvětluji a možná i pak vypadam jak idiot.To vyhřívání displeje je tam přesně pro tento učel,resp.při teplotě pod 0 stupnů se pri otevrení auta aktivuje pod displejem žhavicí strunka která to pod LCD vyhřeje na požadovanou teplotu a displej normálne běží a odepisuje,já když měnim LCD tak to dělam při pokojové teplotě a budiky jsou většinou po jízdě teplé,tudí nemam šanci zjistit zda je toto vyhřívání ok či není.Takže od jisté doby na tento fakt předem upozornuji.


to je v poriadku, ale preco to potom robi iba pri teplote okolo nuly, ci je vonku -5 alebo -21, tak display naskoci luxusne, ked je teplo tak isto ok, ale jakmile je okolo nuly, tak katastrofa
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 10.5. 2008
Příspěvků: 20 | Témat: 6

26.02 2009 13:27


viete mi niekto poradiť, či sa dá displej vyskúšať či je funkčný aj bez toho, aby som cele budíky dával späť do auta
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.11. 2008
Příspěvků: 6 | Témat: 4

01.03 2009 17:11


Ahoj,mám stejný problém jako Willy.Čím více se auto zahřívá(cca 50 km),tím display slábne až je dost špatně čitelný.V zimě ještě dobrý,chvilku trvá než se zahřeje,ale v létě je slabý téměř hned.Asi jde do háje.Jaká může být cena za výměnu u Satase?
nahoru

sponzor





01.03 2009 17:11


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7136 | Témat: 19

01.03 2009 21:55


Máš ho prostě v čoudu už,výmena u me možná a stojí to 2000,-
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.11. 2008
Příspěvků: 6 | Témat: 4

02.03 2009 17:44


Jo bylo mi jasné,že jde do háje.Někdy na jaře se chystám s tím něco udělat takže se určitě ozvu.Zatím díky
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvků: 8 | Témat: 0

08.03 2009 19:23


Ta cena je stejná na všechny auta?


Satas:
Máš ho prostě v čoudu už,výmena u me možná a stojí to 2000,-
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

11.03 2009 14:10


A proc myslis, ze by mela byt na jinem aute jina? Prace je na tom stejna:)) Ikdyz skodovkarum bych to daval za dvojnasobek za to, jaky to jsou drzgresle.....
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.12. 2008
Příspěvků: 306 | Témat: 22

28.03 2009 14:38


Ahoj všichni, tak jsem byl dnes u Satase na výměně maxidotu. Než jsem tam přijel ( 100 km ) tak úplně skoro zhasl. Výměna trvala asi 25 min. Zatím jsem si dal naproti v hospodě gábl a než jsem to zdlabal bylo to hotový. Maxidot* nyní svítí jako psí koule. Satasi mockrát díky. Willy
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7136 | Témat: 19

28.03 2009 16:23


Willy:
Ahoj všichni, tak jsem byl dnes u Satase na výměně maxidotu. Než jsem tam přijel ( 100 km ) tak úplně skoro zhasl. Výměna trvala asi 25 min. Zatím jsem si dal naproti v hospodě gábl a než jsem to zdlabal bylo to hotový. Maxidot* nyní svítí jako psí koule. Satasi mockrát díky. Willy
Nemáš zač,at slouží.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.9. 2010
Příspěvků: 1 | Témat: 0

25.09 2010 20:44


Zdravim Vas chlapi, som tu novy a chcem sa opytat, ci nahodou niekto nevie vymenit Maxidot* na SK a konkretne vychodne slovensko, dakujem
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

25.09 2010 20:46


JarisA6: aspon ja osobne neviem o nikom, skus mrknut na nejake inzeraty na autobazar.eu tusim ze som tam nikoho videl ponukat tieto sluzby
nahoru

sponzor





25.09 2010 20:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.2. 2010
Příspěvků: 1 | Témat: 0

07.11 2010 11:22


displeje mám a můžu i vyměnit,kdyby někdo chtěl.Jsem od Nového Jičína
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.10. 2010
Příspěvků: 447 | Témat: 11

07.11 2010 12:07


když je tu řeč o maxidotu nebudu zakládat další téma,mě zase jede,ale zobrazuje jen když se dostanu na rezervu ,nebo když zapnu takovej ten jakoby test tim levim cudlikem co se jinak nastavuje čas,jinak při jízdě je uplně mrtvej pomůže jen vyměnit displey nebo spíš celé budíky?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 13.3. 2008
Příspěvků: 597 | Témat: 68

07.11 2010 23:15


JarisA6:
Zdravim Vas chlapi, som tu novy a chcem sa opytat, ci nahodou niekto nevie vymenit Maxidot* na SK a konkretne vychodne slovensko, dakujem
ak si ten dysplay zozenies ja to vymenim spisska nova ves
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.11. 2010
Příspěvků: 763 | Témat: 33

14.01 2012 17:50


ahoj chlapi..sice je to trošku z jiného soudku, ale taky se to týká budíků. Začalo mrznout a asi mi zamrzla ručička palivoměru. V nádrži mám cca 30l, i vag to měří dobře, ale ručička po nastartování ukazuje max. Po delší jízdě je vidět, jak pomalu klesá dolů. Dojezd ukazuje taky vyšší.
Je možné, že po těch deštích co teď byly někde voda zamrzla nebo se dostala do elektriky a teď to takhle zlobí? Projevilo se to až při těch mrazech. A taky jsem vypozoroval, že mi občas budíky zablikaj, ale to jen když není nastartováno.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email