Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je středa, 17 dubna 2024
Celkem je zde 182 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 178
Uživatelů: 4
Celkem: 182

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

15.04 2012 21:02


áček: Vďaka, pak dám tohle vlákno přečíst mechanikovi. Teď zamnou jede známej co by měl mít to čislo co potřebuje PEDROA80..
Jsem Vašim velkým dlužníkem. Vyrovnání sraz -, když se něco nepo.ere, znáte to.
nahoru

sponzor





15.04 2012 21:02


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

16.04 2012 9:16


NARYCHLO JSEM UDĚLAL PÁR FOTEK Z PROVOZU, TEN ÁČKŮV DRŽÁK TU VYFOCENÝ NENÍ:
Z HLAVY SI NEPAMATUJU DO ČEHO VŠECHNY DÍLY PATŘÍ

DRŽÁK LOŽISKA 1

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 2

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 3

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 4

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 5 - ČÍSLO DÍLU NA GUMĚ !!!

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 6

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 7

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 8 - ČÍSLO DÍLU NA GUMĚ !!!

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


DRŽÁK LOŽISKA 9

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


TLUMIČ VIBRACÍ HŘÍDELE/OSY 1

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


TLUMIČ VIBRACÍ / SETRVAČNÍK - PRO BMW (3 RŮZNÉ TYPY)

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


TLUMIČ VIBRACÍ / SETRVAČNÍK

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


ŘEMENICE PRO MOTOR 2.8i 142 kW

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us


ŘEMENICE PRO AUDI - MYSLÍM ŽE PRO Q7 4.2

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

16.04 2012 9:17


Uf
Naposledy upravil PEDROA80 dne 16.04 2012 9:26, celkově upraveno 1 krát. (100% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

16.04 2012 9:23


Díky za fotky. Tuším že by to mohl být obrázek č. 4 nebo 7. Ale jist si nejsem, on včera nedorazil, tak to číslo nemám..
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

16.04 2012 9:40


Pokud nebude číslo, potřebuji tyhle rozměry:


Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

16.04 2012 9:48


RESPEKT ! Za tohle by jste pánové zasloužili karmu a já nevím bůh ví co. Karmu Vám bohužel dát nemohu, páč žádnou nemám. Zažil jsem už pár klubů, ale kam se všechny hrabaly na tenhle ! Ještě jednou moc díky
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

16.04 2012 18:26


PEDROA80: Dobrá práce
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

17.04 2012 8:52


A už se ví číslo dílu nebo rozměry?
nahoru

sponzor





17.04 2012 8:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

17.04 2012 20:17


bohužel neví, páč maj mí mechanici čas. Jeden to měl opsané ale papírek ztratil. Hned jak se na moji babičku vrhnou tak to zjistím. Snad nebude pozdě. Když ano mohou za to oni, sice mi to bude prd platné, ale stalo se..

Dnes holou náhodou jsem rozdělával Kardan* na fordu tranzit. Aspoň jsem si to zkusil na nečisto. Jak říkal Áček a Pedroa80, nic těžkého na tom není. To souhlasím. Jen u mě se to budu pokoušet co nejméně zničit. Tady na fordu to bylo jedno, rozdělával se do kontejneru.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

17.04 2012 20:34


Faltes: Ford není auto na tom opravdu není co zkazit
Jinak jsem zapoměl pro lepší přístup ke kloubu u převodovky asi bude muset dolů výfukový potrubí.U mě překážel DPF* včetně roury okolo kardanu.Dál bude muset dolů kryt na převodovce který je přes kloub pro lepší demontáž a přístup na šrouby.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

17.04 2012 21:15


áček: To máš recht, ale dělal sem to poprvé. Kort můj obor není opravování nebo rozdělávání aut. U svého sundavání bych asi asistoval a podával vercajk, páč sem malinko brzdička. Když nevím na jakém principu to pořádně funguje aj věci..
Vejfuk půjde dolů určitě, to říkal sám můj servisman, přitom se vykuchaj oba katíky páč jsou děsně zasraný. Ohledně toho krytu, to už neviem tak daleko jsem se svýma vědomostma nedostal. Je fakt že i u toho forda bylo to uložení kardanu na hadr, bývalý majitel to vyřešil kusem drátu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

26.04 2012 8:55


Hele trochu sem pátral a v jedný diskuzi se psalo toto:

mike 19.03 2009
mira napsal:
Tak vnitřek ti nezměřím, už ho mám na autě Jaké máš číslo toho kardanu v ETKA není to 857 521 101 D ? Ložisko nemám evidované jako náhradní díl. Je součástí kardanu. Ten domeček ložiska vypadá trochu jinak, zdá se, že C4 má hlubší tunel než Urko, je více utopený v tunelu.
Vnitřní průměr bude 30mm, viz.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Tohle ložisko jsem kupoval.


ja mam cislo 441 521 113 a taky 443 321 113 A ...
obe sou na te manzete napsany...
neva zkusim to tam po vikendu napasovat.. melo by to byt stejny doufam
jiank jeste zbyva prelisovat moje lozisko do manzety co mam ted z S6ky



Nemuže to být to číslo uložení? Sice má S6 ale uložení muže být stejné ne? V etce sem nenašel rozdíl v číslu kardanu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

26.04 2012 9:05


Držím palce, u mé babičky se na tom pracuje, teď jen vyndat Kardan* a uvidí se. Jak mě to bude s.át, tak jde ke Štohanzlovi (vrakáč) Už mě to vše akorát štve, to je pořád něco. Vím že už má svá léta za sebou, ale to se to nemůže sr.t postupně, ne ono musí vše najednou Asi bych toho chtěl moc..
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

26.04 2012 9:16


Faltes:
Držím palce, u mé babičky se na tom pracuje, teď jen vyndat Kardan* a uvidí se. Jak mě to bude s.át, tak jde ke Štohanzlovi (vrakáč) Už mě to vše akorát štve, to je pořád něco. Vím že už má svá léta za sebou, ale to se to nemůže sr.t postupně, ne ono musí vše najednou Asi bych toho chtěl moc..


ser na vrakáč, seženu ti (snad) funglovku držák
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

26.04 2012 9:43


Faltes:

až to vyndáte, tak starý držák nevyhazuj!! Áčka ještě napadlo, že pokud by ten držák ode mne neměl stejné "nohy", tak by šel ten kovový kruh s gumou navařit na tvé staré "nohy držáku" z kterého by jsi odříznul ten tvůj kruh s gumou
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

26.04 2012 9:47


PEDROA80: Já myslel že to tam nechám, jen si vemu rádio a hudbu a udělám pápá. Páč mě to všechno s.re. Ten <> co mi dělal silentbloky má těžce na salámu dát do kupy auto co ze.ral, po čtrnácti dnech mi vypadl šroub ze spoda ramene. Šroub sem sehnal od kámoše co má na díly benzínovou A6. Teď ček musí čekat na dobrou duši až to na parkovišti dá dohromady, páč nemáme kde. Ani pořádně nevíme, jestli ten šroub vypadl, nebo se ulomil. Plus to uložení kardanu Měl jsem si koupit pořádný kolo jak říkal otec, vyměnit na zimu plášť a měl bych klid
nahoru

sponzor





26.04 2012 9:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

26.04 2012 9:52


Faltes:
Az to DAS* do kupy, budes rad ze ji mas. Audi je diagnoza .
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

26.04 2012 9:54


PEDROA80:
To máš pravdu, ale je to prostě vrak. Pak to nafotím a dám do garáže. Loni jsme brousili, kytovali. Po zimě většina opět vylezla. Němec co to měl předtím to dost nabořil hnul se lak a kvete to snad všude. Plus do toho mechanický věci. Abych kradl..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

26.04 2012 15:22


Faltes: Kámo hlavně koukni na ten držák než to rozeberou na šrot já taky cpu ale jak říká PEDROA80: audi je prostě moje nemoc takže držák na Kardan* se musí sehnat
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

09.05 2012 11:43


Tak pánové dělal sem na na výfuku tak sem odendal ten kryjící plech a koukl na Kardan*, číslo sem nikde nenašel, trochu sem to naměři ale na p... přístup tak je to jen od oka.


Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.



Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

09.05 2012 19:37


Co si myslí Áček a Pedroa80 ? Podle mého nezkušeného oka, vypadá ještě zachovale.. )

Jinak super fotky, děkuji..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

10.05 2012 8:25


No mě to přestalo dělat bordel co sem teď přezul ty sjetý zadní za nový gumy a je klid, asi už to mělo velkej rozdíl v průměru.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

10.05 2012 17:28


Pokud se nepletu tak na quattro* by se měli dávat všechny gumy stejný ne ? Jinak se ničí Kardan* a jiné věci.. Nevím jestli to je pravda. Někde sem to slyšel.. )
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

10.05 2012 18:05


Faltes:
Co si myslí Áček a Pedroa80 ? Podle mého nezkušeného oka, vypadá ještě zachovale.. )

Jinak super fotky, děkuji..


tak je to přesně ten co se dělá tak málo, zjistím a dám vědět. Ještě by bylo dobré mít roměr výšky toho pouzdra na ložisko, děláme dva rozměry tak aby to ložisko po nalisování moc nekoukalo, případně nebylo moc utopené
nahoru

sponzor





10.05 2012 18:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

11.05 2012 10:02


Faltes:
Pokud se nepletu tak na quattro* by se měli dávat všechny gumy stejný ne ? Jinak se ničí Kardan* a jiné věci.. Nevím jestli to je pravda. Někde sem to slyšel.. )


Jo to jo rozměr mám stejnej ale dával sem dopředu nový a vzádu nechal sjetý nadoraz, tak to byl problém což mi nedošlo že i takovej malej rozdíl už je chyba. Teď jsou tam skoro stejně jetý a je klid.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

11.05 2012 10:04


PEDROA80:


tak je to přesně ten co se dělá tak málo, zjistím a dám vědět. Ještě by bylo dobré mít roměr výšky toho pouzdra na ložisko, děláme dva rozměry tak aby to ložisko po nalisování moc nekoukalo, případně nebylo moc utopené


Fajn stejně sem blblě nasadil někde trochu ufukuje výfuk vlezu na to znova o víkendu a změřim
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

20.02 2013 18:20


Takže jsme se posunuli dál.

Díky Sqerkovi budu mít vzorek toho uložení (už ho má česká pošta), ještě čekám na telefonát od sqerka abychom domluvili detaily.

Jelikož na tento díl je problematické sehnat kovy pro výrobu nového, domluvil jsem se v práci s parťáky na směnách a s majitelem firmy a možná bychom se mohli pokusit vyrobit nové uložení do starého držáku.

Tzn., pokud by to vyšlo:

pošlete vaše staré špatné uložení kardanu, já ho nechám vykuchat a do vašeho starého držáku nechám navulkanizovat zcela nový gumový tlumič s novou objímkou na ložisko.


Je to jen předběžný nápad, protože nám přišli nějaké vulkanizační formy z Německa a podle mě je mezi nimi i tahle.

Nevím zatím ani cenu ani dobu, jak dlouho to bude trvat. Bylo by to šéfovi do kapsy a muselo by se to dělat jen tehdy, když na daném lisu nebude jiná práce.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

20.02 2013 19:53


sqwerk: PEDROA80:

Fiha kluci sikovny!! Ja ho mam vymeneny diky t_kali. Stary ulozeni sem daval sqerkovi, teda jestli si ho u t_kaliho vyzvedl. Mam kamose co ma tu samou babicku C4, zacina mu to take mlatit. Urcite by jsme se ozvaly.. Az budete vedet blizsi info a cca cenu. Smekam panove!!
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.2. 2008
Příspěvků: 2320 | Témat: 38

20.02 2013 19:58


Faltes: mas tam od t_kaliho novy nebo starsi drzak? Sqwerk zatim nevolal, tak uvidime.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2010
Příspěvků: 223 | Témat: 23

20.02 2013 20:17


PEDROA80:

Je to z nejake benzinove C4, ktera mela hodna malo najeto. Presne si to nepamatuji. Vim ze se musel rozklepnout jeho novy komplet Kardan* a i muj stavajici a dat z toho dohromady jeden funkcni. Pac ten z benzinove byl o par cm delsi. Tak za nekym zajel ktery to rozbouchl, prehodil na novejsi dil a prijel uz s hotovkou. Delalo se to loni tusim ze v srpnu a pohodicka. To ulozeni bylo nove! Zadna vule aj. Hlavne sem mel i vuly v tom tisicihranu, bo jak se jmenuje ten take vymenil.. Jezdim a vse v poradku. Slibil sem mu jeste neco a zatim nedodrzel slovo
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email