Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 20 dubna 2024
Celkem je zde 450 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 449
Uživatelů: 1
Celkem: 450

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2012
Příspěvků: 68 | Témat: 2

14.03 2012 22:38


dnes jsem přivezl Audi na stavbu ,jak to pujde hned to vše odstrojím na skelet a vypukne to.[/code]
nahoru

sponzor





14.03 2012 22:38


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2012
Příspěvků: 68 | Témat: 2

14.03 2012 22:41


tak to by to mělo vypadat jen v bílé barvě
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 11.12. 2007
Příspěvků: 1092 | Témat: 20

14.03 2012 23:14


Hoooodně práce. Jsem zvědav na výsledek
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

14.03 2012 23:16


Sotymacher:zdravím po dnešku už si můžeš opravit v profilu místo golfa Audi Quattro.já měl taky nejdřív GT a od listopadu mam Quattro.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2012
Příspěvků: 68 | Témat: 2

14.03 2012 23:26


dočkiss:
Sotymacher:zdravím po dnešku už si můžeš opravit v profilu místo golfa Audi Quattro.já měl taky nejdřív GT a od listopadu mam Quattro.
ším to opravil,ale nějak mě to najde a ani fotku na avatar namohu nahrát
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

14.03 2012 23:36


Sotymacher: já to neumím dodnes a když jsem začal dávat fotky tak mě tady dobří lidé museli trochu navigovat abych to zvládl on ti někdo kdo to umí poradí
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 6908 | Témat: 182

15.03 2012 10:03


avatar musí mít rozměry tuším 120*120 max. a velikost do 45kB ? Je to jednoduché

btw. neni to quattro nekde od zlina/vsetina s motorem 2.2T 10v zapsanym v DE technicaku?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

15.03 2012 10:25


Sotymacher: Nastavuje se to vsechno tady. Jinak preju at ti jde prace od ruky a at brzo jezdis...
nahoru

sponzor





15.03 2012 10:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

15.03 2012 19:59


Sotymacher: aby nebylo pochyb že to bereš vážně tak posílám pár foteček toho pro co si asi ještě s radostí dojedeš

Náhled, klikni pro zvětšení.

Náhled, klikni pro zvětšení.

Náhled, klikni pro zvětšení.

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2012
Příspěvků: 68 | Témat: 2

15.03 2012 22:41


veliká krása to je ono
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

16.03 2012 9:11


ach jo ... Coupe Quattro .. vyrobeno jeste min nez Urek ... V zapadni Evrope zacinaj bejt vzacnejsi nez urko ... Ve vychodni evrope to zbastli kdejakej debil aby to vypadalo jako neco co to neni ...

na konci to dopadne tak, ze az se vyselektuje trh, tak nekomu v garazi zustane zachovaly CQ ... a nekomu hromada laminatovyho srotu bez ceny (at uz historicky, tak peneznI)...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 20.11. 2008
Příspěvků: 6147 | Témat: 64

16.03 2012 15:51


njn, mě se to auto taky moc líbí tak jak je.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

17.03 2012 0:02


2Pix: já si myslím že těm kdo takzvaně bastlí lamináty je u prdele budoucí historická cena jejich auta.stejně jako mnoha Němcům co utrácejí velký prachy u firem jako KER inovatec nebo HELL@Reichel kde řežou auta a laminát tam bastlí ve velkém.jen pro pocit vlastnit něco historického k čemu mají citovou vazbu nechávají řezat svá milovaná auta plácat na ně laminát a to jen proto aby je takto znehodnocená oproti originálu milovali ještě víc.když to dělá germán je to dobře když někdo jiný tak je to špatný.až se to takzvaně vyselektuje bude v Německu hodně bezcenného laminátu.to u nás bude proti nim zanedbatelné množství.držím palce všem co se rozhodli nečekat na zhodnocení svého vozu zestárnutím v origo stavu.ale rozhodli se znehodnotit své auto a vdechnout mu novou vysněnou podobu. a tu si užívat bez ohledu na finanční propad.PS život je o zážitcích tak si je užívejte v autě podle vlastních představ.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

17.03 2012 8:55


dočkiss: Tak nechci ti do toho kecat, ale zrovna CQ bude mít časem mnohem větší cenu v originálu, než nějakej laminát. Nechci nikomu brát laminátový sny (určitě je to taky hezký a mě se to taky líbí), ale originál se bude u "odborníků" cenit vždycky víc. A cena roste už teď.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

17.03 2012 15:52


Cadaverous: SQ je kromě dveří sloupků a prahů celé z laminátu.když vezmu v ůvahu že firmy jako Gemballa, Hartge,Strosek, Mansory ,Alpina vůbec nic neřeší a předělávají bez uzardění dražší auta jako Aston,Bentley,Porsche BMW a ostatní.tak proč neříznout do Audi COupe. jestli chceš mít ceněný auto tak se nikde nesvezeš.protože to auto musí mít co nejméně km.ti co ukládají prachy do ceněných aut je mají v klimatizovaných garážích ale nejezdí s nimi .kvůli nájezdu km a možnému poškození při jízdě.a ruku na srdce takoví kteří by prachy hodnotili přes CQ tak jak to má být správně. tady asi nejsou a jestli tak myslím tak 3-4 kteří si to můžou dovolit.Ty a 2Pix jste proti mně mladí a tak můžete na zhodnocení čekat ale ti starší toho času nemají tolik,a chybí jim ta posvátná ucta.to proto že si ty auta pamatují když jezdila,na rozdíl od vás kteří to znáte jen z netu.a když chceš ten pocit z jízdy zažít tak to neřešíš- jak se říká Když ji miluješ.abych to uzavřel Ti starší prostě budou kutit a jezdit ve svých vysněných autech svého mládí.a Ti mladší budou u internetových diskuzích čekat až budou jejich originály tak drahé a ceněné že budou mít strach se s nimi pobavit..to je generační rozdíl v názorech a s tím nejde nic udělat.jde to jen vzít na vědomí že máme na věc jiný názor.tak jej respektujme a užívejme si to každý po svém
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 25.11. 2009
Příspěvků: 989 | Témat: 21

17.03 2012 17:55


.. a takove pekne to coupe je, vysneny auto to je takovy jaky je ted, skoda z toho delat neco co to neni
nahoru

sponzor





17.03 2012 17:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

18.03 2012 1:22


AMDDawe:škoda je toho co vzala voda. hold každý má jiné sny a věř že ve 20 letech jsou jiný než ve 40. mně osobně sériové coupe dnes prostě připadá jako chudinka.ale dobře si vzpomínám jaká to byla bomba před 5 lety když jsem s ním začal jezdit a kochal se jeho tvary.období zamilovanosti pominulo a vztah vykrystalizoval do další fáze a to že to předělávám já i jiní neznamená že své auto nemilujeme.naopak.díky tomu že se předělávají dostanou nadstandartní a kompletní ozdravnou péči ke které se jinak neodhodláš.a dál pak mohou dávat radost v super kondici.já se k tomu stavím po americkém způsobu.proč nemít z dobrého auta suprové auto,když mám tu možnost.a vzhledem k tomu že se toto oddělení jmenuje projekty a upravy je velká pravděpodobnost že se tady setkáme s různými stupni uprav. no někdo prohodí světla někdo motor někdo sedačky,další části karoserie.a je jasné že se najdou tací kteří to všechno udělají na jednom autě.a to je pak velký projekt který se dá dlouho sledovat a po jeho dokončení i zhodnotit co se povedlo a co né.tak se koukejme jak to kdo dělá a nebulme že zrovna vy byste to svému autu nedělali .není to vlákno Pouze origo veteráni.v projektech má být něco velkého,mně totiž záměna žárovek zrovna moc nenadchne a asi bych se k tomu moc nevracel a nesledoval jestli se budou měnit i v blinkrech.a těm které to psychicky drásá mohu pouze doporučit nechte si u admina tuto část zablokovat a budete mít pocit že se žádným autům nic zlého neděje
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2012
Příspěvků: 68 | Témat: 2

18.03 2012 7:46


já to auto stavím pro sebe a udělám si ho podle představ jak se mi líbí a prdím na nějaký originál,to bych si ho nakoupil tokle uzké a hranaté a jestli se to někomu nelíbí tak at jsem ani nekouká a stará se o své ,taky je to stejné nako na Vw clubu to jsem si pomohl změnou auta
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

18.03 2012 9:05


Sotymacher: pár lidí to tady naštěstí má v hlavě srovnaný a někteří hold tolik ne.ale když koukneš na věk pisatelů.tak ti mladí co ty auta nepamatujou v realu to chtějí mít origo.a těm co je přes 40nedělá problém do čehokoliv šáhnout a upravit.je to dáno asi technickými a manuálními schopnostmi která se v průběhu života mění
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 25.11. 2009
Příspěvků: 989 | Témat: 21

18.03 2012 10:38


nojo věk, jestli to teda chapu s věkem přichází stařecké dokazování mládí, ja Vám to tu nebudu kazit, ale štve mě, že lidi jako vy, zvyšujou cenu normalního coupe tim že je likvidujou do něčeho jinýho a já abych kua šetřil fůru peněz, díky Vám.. DĚKUJU :-/ sry za OT, projektujte si pánové
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

18.03 2012 10:45


mě se líbí jak mají potřebu poučovat vždy ti, kteří nic sami nepostavili...

AMDDawe: cenu nezvedají tihle lidi, ale samotný věk a historie auta. Rozbij prasátko, skoč za rodičema a nějaké si na renovaci za 4tis eur pořiď teď, pak teprve šetři na renovaci... ale začneš to myslet opravdu vážně až tak za 10-15 let, věř mi... teď jen takové plky do větru

a stop OT


Sotymacher: co budeš dávat za motor? bude vykuchaná s rámem nebo civil?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

18.03 2012 11:23


právě historie nemá z laminátem nic společného
slavný sq mají třebas jiný sklon čelního skla.
Hořčíkový blok a karoserii z kevlaru
mám pochopení pro A1 a A2 ......
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.4. 2010
Příspěvků: 122 | Témat: 11

18.03 2012 12:47


Myslim si ze to co tady rozjizdite je uplne zbytecny. Proste chce aby to vypadalo jinak a podle jeho predstav. Když se to bude blizit necemu co normálne jezdilo a nebude to nejakej oplastovanej čuningcar tak proč ne. A s tim že pak za to da nekdo hromadu penez, no nemyslim si, protože ten kdo to bude treba v budoucnu kupovat pozna že to neni origo. Podle me uplne zbytecná diskuze.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

18.03 2012 14:29


Krysar: laminát je obecný výraz.navíc se nepoužíval čistý kevlar ale kombinace karbonu a kevlaru.což není normálně vidět protože se to lakovalo do barev né jako se to dnes dělá čirým lakem a historie má hodně laminátu.pouze UR Quattro má blatníky origo plechové.A2 má laminátové a SQ také a S1 jakbysmet.pochybuji že by kdokoliv měl hořčíkoví motor tak by ho jezdil. proberte se je nenahraditelný a každý soudný kdo by ho měl by ho prohodil za obyčejný aby ho nepoškodil.a věř že i s obyč blokem se dá užít hodně ale hodně zábavy.né takové jako jsem se koukal na zimní ježdění v sosnové.to co se dá užít s kopií SQ si neumíte představit dokud to nezažijete. pár lidí to tady prožilo a byli nadšený. nedá se to srovnat s driftem 2 tunovýho auta sdlouhatananánskou převodovkou které většina z Vás vlastní.až když to poznáš na vlastní kůži tak pochopíš co je bavit se v upraveným autě
nahoru

sponzor





18.03 2012 14:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2012
Příspěvků: 68 | Témat: 2

19.03 2012 23:26


odstojování

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us[/img]
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2012
Příspěvků: 68 | Témat: 2

19.03 2012 23:30


jde to docela rychle

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

19.03 2012 23:38


Sotymacher: správně jen do toho už sem si myslel že se necháš otrávit těmi co by to chtěli ale nemaj a nebo neuměj
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

19.03 2012 23:51


dočkiss: Nektere tvoje prispevky jsou veru uplne zbytecne
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvků: 816 | Témat: 3

20.03 2012 0:12


Kriznik: věcně argumentuji a svá slova dokládám na rozdíl od jiných.ale věřím že se někteří poučí a budou o CQ a SQ vědět víc. a je jisté že někteří se nechtěj poučit a bude třeba znovu jim ukazovat kde je světlo pakliže budou tápat v temnotách nevědomosti.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

20.03 2012 0:21


dočkis hele už ses naučil základní rozdíli mezi audi 200 a opel omegou ? Odborníku
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email