Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 425 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 421
Uživatelů: 4
Celkem: 425

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

29.02 2012 17:45


Bohužel nemám dobrou zprávu,Kardan* se nedá opravit a nejde ani rozdělit na dvě poloviny aby se vyměnilo středové ložisko.Pokud by to šlo to by se opravit dalo ale prej to drží závlačka v kloubu a ten kloub je taky v háji a ten se nedá vyměnit.Jinej opravenej Kardan* nemají tak mi ještě zkusili navrhnout že se poptají přímo v německu podle vinka zda se tam dá sehnat za lepší peníz než tady. Audi ČR 25200kč. Bozetecha ho umí za 22000kč. Tak teď už jen čekám jak to dopadne v DE.
Naposledy upravil áček dne 29.02 2012 18:45, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





29.02 2012 17:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

29.02 2012 18:16


Upřímnou soustrast púane liberecký...
Kontrolní otázka: byl jsi se na auto podívat nebo máš info jen po telefonu?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

29.02 2012 18:38


IvanLBC: No na auto se můžu jít podívat do garáže ale Kardan* je v jabloným. Info je po telefonu a zejtra tam jedu osobně ho vyzvednout a případně objednávám přes Bozetechu novej.
Naposledy upravil áček dne 29.02 2012 18:45, celkově upraveno 1 krát. (15% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

29.02 2012 18:43


áček:
IvanLBC: No na auto se můžu jít podívat do garáže ale Kardan* je v jabloným. Info je po telefonu a zejtra tam jedu osobně ho vyzvednout a případně objednávám přes Bozetechu. novej.


A tak to jo, nevim proč jsem měl dojem že jsi tam nechaval auto... pak je to jina. Chápu.

Když už budeš v Jablonným, vem to přes Hrádek do Žitavy, u Praktikra je oooo servis a maj prej docela dobrou zásobu repas dílů - nic za to nedáš, jen so trošku zajedeš, ale třeba pořešíš dobře, rychle, levně... Oni ti borci z jablonnýho i z hrádku jezdí právě tam...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

29.02 2012 18:50


IvanLBC:


Vím... no až pojedeš domů a nebudeš moc nasratý tak dej vědět a zastav se... často se zdržuju cca 5 minut jízdy autem od Jablonnýho...

A jinak, co ti brání pořídit si třetí oooo na dvůr?
Tak mi pošli telefon abych ti měl jak dát vědět. Poštovní holuby mi došly.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

29.02 2012 18:55


IvanLBC:


A tak to jo, nevim proč jsem měl dojem že jsi tam nechaval auto... pak je to jina. Chápu.

Když už budeš v Jablonným, vem to přes Hrádek do Žitavy, u Praktikra je oooo servis a maj prej docela dobrou zásobu repas dílů - nic za to nedáš, jen so trošku zajedeš, ale třeba pořešíš dobře, rychle, levně... Oni ti borci z jablonnýho i z hrádku jezdí právě tam...
Tam to neznám to bys musel semnou já bych zabloudil a neumím šprechtit a jsem rád že se domluvím tady u nás
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

29.02 2012 19:13


áček:
Tam to neznám to bys musel semnou já bych zabloudil a neumím šprechtit a jsem rád že se domluvím tady u nás
Što ti gavariš svahilsky bo jak?
...
Tak to jsme na tom podobně, ale co vím tak tam dělaj na dílně dva češi - jeden z hrádku a druhej z chrastavy... hodně čechů tam prej jezdí, dokonce i běžný servis si tam nechávaj dělat, vyjde to o něco levněji než u našeho autorizáku.

Když jsem něco potřeboval sám, tak mi to vždycky známej dovezl, bo aj moje němčina je ubohá Ale klidně tě tam zanaviguju, no nejni to takový problém - je to na jediným průtahu žitavy, 150 metrů od Praktikeru... juknu do mapy, dám odkaz; jinak v Žitavě se nemusíš bát, nezabloudíš - je tam víc čechů jak němců...
Tel ti písnu do sz, od zítřka budu mít asi nový služební číslo, tak ti tam hodím rovnou nový jen co ho vyfasuju ...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

29.02 2012 20:42


taková technická - myslíte že ten Kardan* bude stejnej pro všechny motorizace v B7 ? já jen jestli se mám začít strachovat nebo přestat dělat kraviny na letištích a sosnových...
nahoru

sponzor





29.02 2012 20:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

29.02 2012 20:51


lordmystic:Mrni se dolů na kardanu je nalepenej štítek s číslem dílu,je hned za za středovým uložením na tý silnější části kardanu.
A pokud ti nepraskne gumová manžeta tak jako u mě a nebude běhat kloub na sucho tak se není čeho bát.I v audi mi říkali že Kardan* řešili naposled před pěti lety že je to jen ojedinělí případ a kardany jsou kvalitní a držej.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

01.03 2012 19:56


Tak jsem zjistil že páni servismani v jablonným jsou amatéři a pěkný prasata.Kardan* se pokoušeli rozebrat tím stylem že sice povolili plechovou zátku na který je ta roztržená manžetka ale jak se snažili násilím a kladivem kloub srazit tak akorát domlátili ložisko na středovým uložení,Domlátili závit na tom těle kloubu kde byla ta plechová zátka našroubovaná a tu zátku ještě zvohejbali
No Kardan* jsem naložil a odvezl do práce kde jsem ho rozebral během půl hodinky.Je tam jen blbá závlačka která se zmáčkne a kloub se stáhne z drážkování bez nutnosti drastickýho násilí.Jen stačilo vzít hadr a trochu to otřít a prohlídnout jak to vypadá.
Další problém je že se novej Kardan* nedá sehnat ani v DE.Zejtra budu vědět víc jestli vůbec někde nějakej je.Zatím ani nebyla potvrzená objednávka a chudák Bozetecha je z toho celá špatná a neví zda to maj a zda to vůbec přijde.

V záloze mám připravený soustružníky kteří mi upraví homokinetiký kloub s hřídelí ale ten musím sehnat u kámoše v autoservisu něco tam má tak si zajedu něco vybrat a naimplantuju to tam. Koupím středový uložení a upravím ho podle starýho aby sedělo na kastli a pak to nechám vyvážit to už ty páni machři snad zvládnou.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

01.03 2012 20:06


áček:

Když se daří tak se.... Tož vydrž
Ale zpátky bych jim to tam nedával...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

01.03 2012 20:11


Tak snad vyvážit to uměj ne.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

01.03 2012 20:13


áček:
V záloze mám připravený soustružníky kteří mi upraví homokinetiký kloub s hřídelí ale ten musím sehnat u kámoše v autoservisu něco tam má tak si zajedu něco vybrat a naimplantuju to tam. Koupím středový uložení a upravím ho podle starýho aby sedělo na kastli a pak to nechám vyvážit to už ty páni machři snad zvládnou.

do toho bys šel? aby nakonec nebyl problém když to nebude přesný...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

01.03 2012 20:13


áček:
Tak snad vyvážit to uměj ne.


No, nechtěl jsem tě zrazovat když jsi byl tak nadčený, ale... dej to někomu jinýmu, uděláš jenom dobře sobě i svý oooo
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

01.03 2012 20:30


Tak přesný na desetiny na dýlku to bejt nemusí tam je dostatečnej prostor pro pohyb mezi převodovkou a diferákem a pak se to to podá v tom středovým uložení je gumový.Proto to chci dát soustružníkům který to udělaj tak aby to bylo v ose a neházelo to.Pak to jen nechat vyvážit.Takovej problém bych v tom neviděl.
IvanLBC: Kam to mám dát vyvážit? Servis kardanů je v praze a brně a je to jedna a ta samá firma se stejným názvem.Vyvážený kardany z jablonýho nikdy neházely.Nějaký jsme používali na náklaďákách a problém nebyl.Je to jen pokus o záchranu dílu když je to drahý a nedostatkový zboží.Jediný co zaplatím je soustružník a středový uložení s vyvážením.Což nebude stát svět a nepoloží mě to.Zarazit to můžu kdykoliv při pokusu ten kloub napasovat do kardanu.Pokud by se to jevilo nereálně nepouštěl bych se do toho.Zatím je to ve fázi plánování a schánění vhodnýho kusu poloosy.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

01.03 2012 22:09


Tady je ještě jedna možnost kde zkusit štěstí s opravou.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





01.03 2012 22:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

01.03 2012 22:18


áček:
Tady je ještě jedna možnost kde zkusit štěstí s opravou.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


To budou ti co jsem se ptal dřív - mají dílny se Zahrádkou,s.r.o. ...
Asi jo, koukal jsem do mapy a mělo by to sedět...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

01.03 2012 22:20


IvanLBC: Tohle je v Mimoni ty mimoni a zahrádko.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

01.03 2012 22:24


áček:
IvanLBC: Tohle je v Mimoni ty mimoni a zahrádko.

Kua neser .... hada bosou nohou.... Zahrádka je asi kde? Ve Cvikově......
Rurňa už mám dost, pletu si už jednu díru s druhou dírou.... no doufám že se nakonec trefim do tý správný až bude třeba.... sorry znaven jsem asi

Když ta mapa... Huž jsem jel prstem po hlavní a nějak jsem se trefil.... jen o pár km vedle no, ty taky naděláš
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

01.03 2012 22:30


IvanLBC: Tak s tebou raděj nikam nepojedu ty jsi dobře zamotanej vítr v bedně
To bych místo do Žitavy dojel do Wroclawy
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

01.03 2012 22:33


áček:
IvanLBC: Tak s tebou raděj nikam nepojedu ty jsi dobře zamotanej vítr v bedně


Abych nebyl... RNS300 bomba navigace - 90%to žblechtí že nejsi na digitalizovaném území a když už se to vzpamatuje, tak ti to řekne že do bruselu máš odbočit vlevo

Eh, jenom znaven, jdu chrnět bo myslet bolí a namáhá...

Vole, na Žitavu koukám z oken... bych i pěšky šel.... teda jen obrazně..
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

02.03 2012 21:02


Podařilo se mi sehnat Homokinetický kloub* se stejným drážkováním na hřídel jako je na kardanu.Tělo kloubu je o malinko masivnější ale stejně hluboké a po sundání kroužku ABS* je stejný průměr do trubky v kardanu.Za tu plochu o málo delší byl nasunut a zavařen původní kloub.Tak jsem odměřil délku od hrany kloubu na trubku a to jsem si označil.Starý kloub odříznul a vyklepnul z trubky ven.Na zkoušku naklepnul ten Homokinetický kloub* a je jak prdel na hrnec. Tudíž jen nechám ten kloub trošku upravit a zkrátit a udělat vodící futro aby byl kloub opravdu rovně v trubce a nechám to překontrolovat abych si byl jistej že to je rovně aby to neházelo.Pak to zavařím.Našel jsem doma dokonce krátkou gumovou manžetu a jen podle ní nechám na kloubu udělat drážku aby po stažení na kloubu pěkně držela.
Pak si objednám středoví uložení podobný tomu původnímu.Jde hlavně o průměr ložiska na hřídel kardanu tam je 30mm pokud bude větší tak se vyrobí futro a vnější průměr toho uložení je 100mm tam je to celkem jedno jakej bude průměr + - to se dobře upraví tak aby to bylo podle původního držáku. No a už zbývá jen vyvážit a dát na auto.
Pokud se dokopu tak udělám nějaký fotky.Ale zatím jsem byl ve fázi se silně zamaštěnýma rukama tak je to ještě bez obrázků. To by bylo abych si nedokázal poradit.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

02.03 2012 22:35


áček:
To by bylo abych si nedokázal poradit.


JJ, pochválit se taky člověk musí umět
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

02.03 2012 22:41


IvanLBC:


JJ, pochválit se taky člověk musí umět
Člověk se tu rozepíše a pochvala nikde tož musím sám no
nahoru

sponzor





02.03 2012 22:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

02.03 2012 22:43


áček:
Člověk se tu rozepíše a pochvala nikde tož musím sám no


Ale to je v pořádku... sám sis zavařil, sám si sníš...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

02.03 2012 22:44


IvanLBC:


Ale to je v pořádku... sám sis zavařil, sám si sníš...
Vařit budu taky ale Kardan*
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.2. 2010
Příspěvků: 306 | Témat: 10

02.03 2012 22:57


áček: Mas moj obdiv.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

02.03 2012 23:09


matto82: On je problém sehnat i novej nikde není.A co nesnáším tak je slovo "nejde" jde všechno,jen je potřeba trošku zapojit fantazii a ruce.Je fakt že jsem zvědavej jak to dopadne ale kloub už mám tak teď už chybí jen to středoví uložení a to by problém bejt neměl.Každopádně by to mohlo do budoucna pomoct někomu dalšímu.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

04.03 2012 17:53


Zde je několik fotek před a po zásahu odborníků ML Tuning Jablonné v podještědí a příprava na znovu oživení kardanu.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

05.03 2012 19:19


áček:
Zde je několik fotek před a po zásahu odborníků ML Tuning Jablonné v podještědí a příprava na znovu oživení kardanu.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Krásná práce... Se pozná odborník... heh
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email