Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 330 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 326
Uživatelů: 4
Celkem: 330

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.6. 2011
Příspěvků: 39 | Témat: 4

17.01 2012 15:30


čau lidi, nemůžu nikde najít jak je zapojený konektor na subwooferu u B5avant.
Nějakej blazen vytrhal veškrý kabely na zapojení od rádia a já to teď chci uvést do původního stavu, ale našel jsem jak je zapojený konektor co jde z rádia do sw.
Nevíte někdo jak je zapojený tenhle konektor?
Hlavně jestli jde normálně koupit, či nikoli a budu to muset nějak předělat.
Vede do něj deset drátů, což by mi odpovídalo šesti co jdou z toho mimi iso z rádia(žlutý) do sw a čtyřem co půjdou do zadních repro.
Předpokládám že ten zesilovač je zapojen na tento konektor v tý plastový bedně a je to ten malej tišťák s těma kondenzátorama, atd, z něj pak jdou 4kabely do repráku co je v bedně.
Doufam, že mě někdo pochopíte, páč se moc neumim vyjádřit a poradíte.

Díky moc
nahoru

sponzor





17.01 2012 15:30


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

17.01 2012 22:30


z radia vede zluty konektor spolecny s modrym(changer) a zelenym (pomocnym pro datovou komunikaci atd..), nekdy je to jako jeden velkej 20 pin cernej spolecnej se stejnou funkci, zapojenim jako ty tri barevne, jen nejde rozdelit....

je v nem signal zadnich repro a spinaci signal pro aktivaci zesilovace, zem plus stineni...

predni repro jsou hnane z hnedeho 8 pinoveho konektoru radia...

zapojeni na strane subwooferu je podle roku, kazdy rocnik/model ma/muze mit jine barvy, jinak obsazene piny...

pokud mas bose, jsou dozadu tazene i predni repra, kde po zesileni je to zpet vedene do prednich dveri...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.6. 2011
Příspěvků: 39 | Témat: 4

17.01 2012 22:37


bose nemam. jde o to, že já tam žádný kabely dozadu natažený nemám,někdo to pravděpodobně vyškubal ven, takže budu muset od žlutýho konektoru do zasilovače natahnout nové.
žlutej se 6pinama mám koupenej, ten co je na subwoferu budu shánět ve čtvrtek.
jde mi to jaké spojit pozice ve žlutém vepředu v rádiu 1-6 spolu se zadním u subwoferu 1-10 a z jakých pozic zezadu se tahnou repra v zadních dveřích.
rok mám 10/1999
našel bys někde jak je to zapojený nebo jakym způsobem mám odhalit z jaké do jaké pozice pude kabel?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.6. 2011
Příspěvků: 39 | Témat: 4

17.01 2012 22:44


vím, že předek je zapojený takhle to žlutého se šesti piny což je jeden ze tří které jsou spojený.
1 Line out LR
2 Line out RR
3 Line out Masse / Line out ground
4 Line out LF
5 Line out RF
6 +12 V (Verstärker) / +12 V (amplifier)

přední vůbec neřešim, ty jsou zapojený OK, jen musim dodělat ten zadek.
kdyby někde bylo jak zapojit konektor co jde do subwoferu tak by mi to ulehčilo život, bohužel ani v audi mi nepomohli, koukali na měě jako bych spadnul z marzu
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

17.01 2012 22:56


nasel, ale zitra, dneska uz nejsem u pc, kde to mam...ale jak rikam, uides mit mozna problem sehnat ten svazek, konektor do subiku...nedavno jsem delal 2x bose a pokazde to bylo jinak...by bylo nejlepsi koupit z vrakace svazek i se subikem z jednoho auta...ale je mozne, ze u neBose je to jednotne, to jsem nikdy nedodelaval, pac pak uz je lepsi rovnou udelat bose, pokud v aute nic neni nebo je to vytrhane...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.6. 2011
Příspěvků: 39 | Témat: 4

17.01 2012 23:02


no subík jsem už koupil, ale bez svazku. mě o barvy drátů vůbec nejde, tam stejně natahnu nový.
jen mi jde o to, že třeba pozice 1 je Line out LR na žlutym vepředu u rádia a vzadu je to levej horní na těch malejch šesti prostředních ku příkladu.
co se týče pozic tak by to mělo být u každý stejný, jen barvy se můžou lišit, ale pozice asi ne, to je jako kdyby měl ISO konektro pro napájení jinak osázený piny v roce 1995 a v roce 1999 jinak,to je taky pořád stejný. tím by si akorát audi komplikovalo život a muselo by být mraky schémat jak by to bylo udělaný.
když bys mi to poslal byl bych hrozně moc rád. nemusíš všechno jde mi jen o ten zadní konektor co jde do subíku nic víc.

děkuju moc, budu dlužník
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.6. 2011
Příspěvků: 39 | Témat: 4

23.01 2012 16:23


tak už mám zapojeno v rádiu, kompletně svazek natažený, jen ten konektor do subíku nejde nikde sehnat. Takže to udělám tak, že nejdřív to zapojim jen tak na oko, až mu Lumpiq pošle kam co vede a pak koupim jinej konektor a ten tam k tomu napácham a bude hotovka.
jinak rozebrat půlku vnitřku u auta je fakt chuťovka, ale aspoň jsem přitom opravit zadní ostřikovač a zjistil jsem, že nějakej ožrala u audi do vyprojektoval, že to půjde okolo elektriky, to musel být dobrej maník, nadával sem jak pes, protože mi to teklo po stěně až pod koberec...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

28.01 2012 0:51


,,
nahoru

sponzor





28.01 2012 0:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.6. 2011
Příspěvků: 39 | Témat: 4

28.01 2012 1:12


díky moc, snad se v tom vyznam.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

24.10 2012 15:23


Mám sedan a můžu mít subáč z avantu za 1000kč, což se dá. Ale mě zajímá co všechno ta krabice s reprákem obsahuje? Počítám, že určo i zesák! Zapojení už si udělám sám (mám do kufru vyvedeny káble: 2x cinch, spínací drát pro zesilovač a napájení).
Ještě jedna věc. Nějaký jednouduchý fígl jak si ověřit, že onen subwoofer funguje? Jako je třeba: stačí u kontakatů na reprák přiložit 1,5V baterku. To v tomhle případě asi nepůjde
Jo, a jak vám to v avantech hraje..... jde to s ním a bez něho poznat..... pokud se dá přepínat on/off na origo rádiu, já už tam mám od koupě Alpine a na něm to jde.
Už jsem měl pár "hrombeden" v kufru, ale prostě jsou velké a překáží. A tento by byl luxusní!
Tak bych ho chtěl zkutit buď to bočnice v kufru nebo dát k rezervě.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.1. 2009
Příspěvků: 609 | Témat: 44

25.10 2012 11:58


Bojuš: já mám avant, do kufru vyvedený ty stejný káble, jako ty, koupil jsem si origo woofer do kufru a rozchodit se mi ho nepovedlo kdyby se ti to nějak podařilo, byl bych moc rád, kdybys byl tak hodnej a ozval se mi a že bys mi poradil
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

25.10 2012 15:06


-=zipp=-:
To jsi mě nepotěšil Teď ještě víc váhám jestli ho mám vzít. Co když dopadnu stejně..... Na vrakáči chce za něj 1000kč a nemám žádné záruky jestli vůbec fungoval/funguje. Zítra si tam pro něj chci zajet a vymontuju s ním všechno co je na něj napojené
Beru sebou i kámoše co dělá to elektro a kapku hifi, tak pokud funguje musí ho zprovoznit. Jak co, dám echo!
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

26.10 2012 17:59


No... skončil jsem stejně jako ostatní co chtěli napojit na neorigo rádio origo subwoofer. První jsem měl z A4 avant od NOKIA, ten hrál, ale strašně potichu! Přeměřil se reprák a vypadalo to na jednu nefunkční cívku.
Zkusil se druhý subwoofer z A6 značky ASK a stejná písnička, teda spíš žádná písnička
Zas potichu i při max. hlasitosti na subwoofer. Ještě se k tomu zkusily zapojit i zadní repra a potichu! Já už nevím jak na to. Nejspíš to prostě nejde. Mylsím si, že origo rádio asi dává větší signál a tím víc budí zesilovač..... chyba je někde v přívodu signálu od rádia do subu. Jenže při zapojení aktivní tuby mi vše funguje jak má. Ale chci tam mít ten sub z A6. Je dobře malý než z A4. Pokud to do pondělka neoživím, vracím subwoofer zpět
Na fotkách je to vše smotané jen na zkoužku a ty různé věci okolo sloužily jako izolátor
Každý nápad vítán!

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
Zapojení mám takto:

1.trvalých 12V - PLUS OD BATERKY (přes pojistku)
2.LZ repro
3.LZ repro
4.zem - MÍNUS NA KOSTRU AUTA
5.spínaných 12V - NAPOJENÉ NA AUTORÁDIO (při zapnutí rádia se sepne zesilovač v subu)
6.line out LZ - SIGNÁL OD RÁDIA, CINCH LEVÝ PLUS
7.line out PZ - SIGNÁL OD RÁDIA, CINCH PRAVÝ PLUS
8.line out zem - SIGNÁL OD RÁDIA, CINCH OBA MÍNUS
9.PZ repro
10.PZ repro
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

27.10 2012 14:18


!!!CHVALTE NÁS A PĚJTE SLÁVU!!!!
Myslím sebe a mého elektrikáře
Máme to!
Při neorigo rádiu je na něm výstup pro subwoofer ve formě 2x cinch,spínací drát,napájení. To Vám stačí na zapojení každé tuby a subu co se dá koupit.
Ale při zapojení origo subu z Audi, v mém případě A6 na toto neorigo rádio je Vám to k ničemu. Použijete jen napájení a spínací drát,cinche jsou naprd (jen mi pořád moc nejde do hlavy proč to nejde napojit na ně, nejspíš je signál moc slabý pro buzení zesáku v subu)

Signál z rádia do origo subu z Audi se musí stáhnout přes zadní reproduktory. Tak jsem učinil a basuje jak má! Parádní sound! Jenže mám rádio 4x50w což je asi dobrý zápřah pro zesák co je v subu, když origo rádio v Audi má asi míň.... Tak mám strach abych ho neodpálil. Ví kdo z vás jakou watáž má origo rádio v Audi A4 B5 1,9Tdi. 55Kw, rok 2000, facelift? Koupil jsem auto už bez rádia, tak nevím.
Jinak zapojení:

1.trvalých 12V - PLUS OD BATERKY (přes pojistku)
2.LZ repro
3.LZ repro
4.zem - MÍNUS NA KOSTRU AUTA
5.spínaných 12V - NAPOJENÉ NA AUTORÁDIO (při zapnutí rádia se sepne zesilovač v subu)
6.line out LZ - SIGNÁL OD ZADNÍHO LEVÉHO REPRODUKTORU, PLUS
7.line out PZ - SIGNÁL OD ZADNÍHO PRAVÉHO REPRODUKTORU, PLUS
8.line out zem - SIGNÁL OD ZADNÍCH REPRODUKTORŮ, MÍNUS
9.PZ repro
10.PZ repro

Signál jsem stáhnul od zadních repro při stálém napojení těchto repráků. Takhle ,mi to hraje zvukově nejlíp. O origo repro jsem přišel, když jsem spáli zadní. Hned jsem vyměnil všechny, a mám deXon. Teď už se nevyrábí.

Když jsem stáhnul signál ze zadních repro do subu a ze subu zadní repráky napojil na výstupy: 2.,3.,9.,10. tak mi to přišlo zvláštní, nepěkný zvuk....

Snad se kdo pochlubí jak se mu to podařilo a jak Vám to hraje nejlíp.
Jinak foto Ještě to není finální verze, zatím jen takto, až se to osvědčí a nic nespálí.

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 13.12. 2011
Příspěvků: 596 | Témat: 4

27.10 2012 14:58


Gratuluji! At dobře slouží a hraje, koukám všude samá čokoláda
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

27.10 2012 15:01


debian_eb:
Gratuluji! At dobře slouží a hraje, koukám všude samá čokoláda

Poprvé jsem dráty jen motal do sebe... pak přišla čokoláda a jako poslední level budou konektory
nahoru

sponzor





27.10 2012 15:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2012
Příspěvků: 97 | Témat: 1

28.10 2012 10:20


skoda ze si toto neviriesil skorej ja som v januari daval do auta aktovni sencor 75w a teraz mam doma originalny subac medzi ti msa mi podarilo odpalit zosik v nom tak mam uz len reprak a tu skrinku ja som to chcel riesit uz tak ze si sam postavim zosik s preladitelnou vihibkou a hodil bi som to do tej bedne.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

28.10 2012 11:05


ado08:
Já to dřív řešil právě těma aktivníma tubama, až teď jsem se dokopal k tomu udělat to jak jsem vždycky chtěl a použít originál subwoofer z Audi. Ještě ho dobře zakomponovat do kufru a paráda.
Nebylo by lepší ještě sehnat nový subáč a udělat to s ním jak to je origo. Přece jen je od výroby sestaven a naladěn...... a musím říct, že z té A6 hraje nad moje očekávání!
Jak se Ti podařilo odpálit zesák?
Taky ještě uvažuju jestli nevykuchat subáč od el. součástek. Nalít do plastové skříňky vodu a podle toho objemu udělat bednu do rezervy s tím, že bassreflex by se pak dal z té původní plastové skříňky
Však pak napíšu jak jsem to nakonec vyřešil, ale to až bude pěkněji. Momentálně je u nás pod nulou a všude sníh....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.9. 2012
Příspěvků: 17 | Témat: 1

28.10 2012 16:10


ja jsem si koupil nenapadnou bednu s 30cm subwooferem o vykonu 250W RMS coz je asi 800W a ted tam mam bednu z zesilovacem od Blaupunkt 640W a v bedne jsou 2 subwoofery o vykonu 500W RMS, cca 1600W slape dost dobre a kolemjdouci se za vozidlem otaci

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/img1649xa.jpg/]

Náhled, klikni pro zvětšení.
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

28.10 2012 16:13


Citace:
kolemjdouci se za vozidlem otaci

Aha, proto ono se to tam dává
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2012
Příspěvků: 97 | Témat: 1

28.10 2012 20:53


v podstate sa to podarilo ze som dostal do ruk zlu schemu zapojenia kedze auto malo poprestrihavane kable a audio sistem chybal takmer celi vratanie radia a reprakou tak som musel davat nove repraki radio a tak som potom vimenil aj subac kedze nehral.uz som rozmyslal to nejak spravit ale ked som tu original tubu vybral von oblepil cele vnutro akustickou penou a dal tam ten mali aktivny subac a aj do prednich a do zadnich som si dal sencori radio mam sony tak to ties hra vsetko suprovo.a hlavne ked sa nieco pokazi tak je lacna vymena.original tubu mam doma ale to uz len tak ze mi je luto to vyhodit.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

03.11 2012 20:31


Předfinální verze zapojení subu. Ještě bych ho chtěl potáhnout látkou v barvě kufru a nějak uchytit. Jinak místo už má jasné

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

12.11 2012 19:11


Jen se pochlubím finální verzí. Čekal jsem lepší výsledek, ale těžko se ten sub potahuje látkou. Šílený patvar.

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2012
Příspěvků: 97 | Témat: 1

12.11 2012 19:28


pekna pracicka neplanoval si radsej si vipocitat objem a spravit si novu drevenu budnu so zachovanm obsahu a stim zesi prehodil aj zosik aj basreflex?
nahoru

sponzor





12.11 2012 19:28


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

12.11 2012 19:41


ado08:
pekna pracicka neplanoval si radsej si vipocitat objem a spravit si novu drevenu budnu so zachovanm obsahu a stim zesi prehodil aj zosik aj basreflex?


Plánoval, plánoval.... vyhodit střeva z plastové bedny. Nalít do ni vodu. Tak bych zjistil objem Podle něj udělat tu bednu jak píšeš, dát do ní střeva a bassreflex z origo. Jen by to nebylo ono, protože něco z toho objemu si zas vezme ten zesák a kolik on má objem by se spočítat nedalo A navíc by mi bedna s tímto objemem nevlezla do ráfku rezervy. Dávat kvůli toho rezervu pryč....ne-e. Tu potřebuji. Tak jsem to udělal takhle. Nezabare téměř žádné místo a když už, stačí odpojit konektor a je venku
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2012
Příspěvků: 97 | Témat: 1

12.11 2012 20:58


to co bi ti zabral zosik je zanedbatelne mna skorej napadlo ci bi si to nedal na lavu stranu ako mas blatnk tak taam spravt taku rovnu stranu kufru kde bi si mal subac kedz to miesto saasi velmi neviuziva lebo je male tak bi sa to dalo nejak tak riesit.ale to je uz len vec nazoru a prepracovaneho vkusu.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

12.11 2012 21:30


ado08:
Jj, takhle udělané subwoofery jsem už viděl na zahraničních fórech. Tam si s tím někteří pěkně hrají Laminují přímo do té mezery, aby využili celý ten prostor a když je dílo hotovo. Mají to zarovnané s kufrem a vypadá to jak by to tam montovali už od výroby, fakt pěkné! Ale s tím si člověk musí pohrát a taky se v tom musí vyznat, aby měl sub dobře naladěn a vše okolo toho. Já jsem s tím tak trošku vydupal a udělal to takhle. Zatím spokojen
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.7. 2009
Příspěvků: 17 | Témat: 2

03.02 2013 20:08


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému



Mechanicky tam zapasoval ako vo fabrike Signal na vstup som si potiahol zo zadnych repro od neorigo sony radia. napajanie sv 30 poistkova skrinka a aktivacia po zapnuti radia modry vodic vystup radia.Hra to skvelo akurat pri vyssich basoch a neorigo zvukovom formate nastava pri vysej hlasitosti skreslenie a ma to snahu obmedzit spicky. Inac spokojnost [/img]
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

03.02 2013 21:08


Pěkná piplačka, co.
Je to přesně jak píšeš!
Sub má svoje omezené výkony, a taky aby né, když se připojí na neorigo (a silnější) rádio. Já mám hlasitost myslím do 33 na svém Alpine rádiu a do 19 hlasitosti vcelku "kvalitní" poslech, pak už nestíhá jak sub, tak repro co tam mám (deXon). Měnit repro za jiné, lepší nemá smysl, když by pak stejně nestíhal zas samotný sub.
A taky to nepotřebuju mít nějak hlasité. Chyběly mi pořádné bassy a solidní poslech při nizké hlasitosti a bez subu to nebylo ono.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2012
Příspěvků: 1971 | Témat: 4

23.03 2013 12:16


Tak to vypadá, že to moje "geniální" zapojení subu asi odrovnalo rádio. Má to tak někdo podle mě zapojené?!?!? Jestli něco takového pozoruje taky.
Začlo mi časem nepříjemně praskat a střílet ve výškáčích. Když jsem zkusil jiné rádio, tak to nedělalá. Takže se s ním něco stalo na straně výstupů k repro. Z 33 hlasitosti to od 20 hlasitosti začne praskat a střílet.
Takže vše jsem z auta vyházel. I propojovací a napájecí káble pro subwoofer. Nechal jsem jen nové repro Hertz, ty jsou pro mě dostačující. Koupím nové rádio od Alpine. A bude
PS: Kdyby kdo chtěl to moje Alpine rádio domluvíme se. Více SZ
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email