Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 521 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 515
Uživatelů: 6
Celkem: 521

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

08.12 2011 20:21


Zdravim vsechny Audinaky, v nekolika prispevcich jsem cetl ze nekolik z vas ma, nebo melo problemy se zatekanim do auta. Ja mam Audi quattro* A6 2,5 TDI* avant 132 kW a mam obdobny problem, jen s tim rozdilem ze vetsine z vas zateka do auta na strane prave, teda u spolujezdce, ale me tece do auta u ridice a proteka to az k zadnimu sedadlu. Po desti totalne promocena podlaha. Prosim o vase rady a zkusenosti cim by to mohlo byt. Uvitam kazdy vas nazor i sebemensi radu co vse bych mel zkontrolovat a hlavne kde zacit. Dik.
nahoru

sponzor





08.12 2011 20:21


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

08.12 2011 20:30


Prvně zkontroluj odtoky pod posilovačem brzd.Zatejká ti tam od E-boxu kde je řídící jednotka motoru.Tam když se zvedne hladina proteče to do auta. problém bejvá taky po výměně skla kdy je poškozené péro na deflektoru (to je ten plast pod oknem) to péro pokud je utržený a deflektor nedrží tam kde má bejt tak tam teče voda přímo na ten E-box a může zatejkat přímo z něj do auta.A na vodu bacha elektrika vede přímo po podlaze a je tam jednotka komfortu tak bacha ať si neodpálíš půl auta k vůli vodě.Nehledě na to časem ti začnou ty kabely oxidovat a bude docházet k poruchám v elektroinstalaci.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

08.12 2011 20:58


Predpokladam ze ten E-box o kterem pises je ta velka cerna plastova krabice pod tim odnimatelnym plastem pod oknem. Je pravda ze jsem po desti zjistil ze mi u toho E-boxu zustava malinko stat voda, ale vypada to tak ze se tam voda nedostava pres ten plast ale z boku kde je drzak a pant haubny, vede tudy taky bovden s lankem k tahlu na otvirani haubny Jeste by mi helflo trosku popsat kde pod tim posilovacem hledat ty odtoky.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

08.12 2011 21:05


Kde přesně jsou ve tvým autě to nevím.Pod baterkou prostě v tomhle prostoru.Ale budou v tom nejnižším místě aby voda vytekla budou ucpaný listím a prachem.Každopádně hledej a řeš to co nejrychleji něž to nadělá neplechu.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

08.12 2011 21:23


Prozatim ti dekuju za rady. Musim to resit protoze je to tak nabity elektronikou ze bych s tim mel nerad nejaky problemy.Zacnu tedy nejdriv u tech odtoku. To vysusovani bude taky porod, ale musim to nejak zvladnout. V kazdem pripade uvitam jakekoli komentare a rady k teto problematice i od ostatnich uzivatelu fora.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

08.12 2011 21:28


Budeš muset oddělat plasty pod volantem začít plastama od pojistek k prahům postupně dozadu. Potom sundat přední sedadlo pod ním je elektrika tu odpojit a odklopit koberec a začít sušit.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

08.12 2011 21:38


Jeste jednou dik a zitra s na to vrhnu a myslim ze mam co delat celej vikend a mozna jeste dyl. Pak se ozvu jak jsem byl uspesnej. Doufam ze budu, drz mi palce.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

08.12 2011 22:01


mel jsem stejnej problem na S6..
jdi napred vycistit pred spolujezdcem venku pod prednim sklem pravej predni roh ve smeru jizdy co tece okolo pylovyho filtru..
vetsinou byva tesneni zpuchrely a kdyz voda neodtyka vali to pak dovnitr..
davam tomu 95%
nahoru

sponzor





08.12 2011 22:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

08.12 2011 22:13


Pro jistotu zkontroluju celej prostor pod prednim sklem, odpojim baterku, vndam ji, vyndam i pylovej filtr a celej prostor vycistim. Pak se uvidi jakej to bude mit efekt. Doufam ze to k necemu bude.Jen mi jeste upresni jaky tesneni myslis ze muze byt zpuchrely
Naposledy upravil martin_cm dne 08.12 2011 22:15, celkově upraveno 1 krát. (14% původního příspěvku)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

08.12 2011 22:14


Pokud tam stojí voda tak to efekt mít bude.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

08.12 2011 22:19


martin_cm:
Pro jistotu zkontroluju celej prostor pod prednim sklem, odpojim baterku, vndam ji, vyndam i pylovej filtr a celej prostor vycistim. Pak se uvidi jakej to bude mit efekt. Doufam ze to k necemu bude.Jen mi jeste upresni jaky tesneni myslis ze muze byt zpuchrely


tesneni plasotvyho pouzdra pylovyho filtru...
ale oddelat to neni jednoduchy.. me pomohlo vycisteni ztm, tesneni jsem nemenil ale novy sakra neni
pravej rozek pod prednim oknem hllubko smerem do vnitr auta vycistit od usazenin a listi...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

09.12 2011 6:39


Nez jsem na to prisel, tak uz mi tady borci kupovali plastenku. Mel jsem nekolik problemu najednou: 1. Samozrejme voda pod sedackou ridice 2. Rezerva v kufru plavala, kdybych koupil rybicky, tak mam akvarko. Nejprve jsem sel po stresnim oknu. Zatekalo tama! Je slozene ze 2 plastu a prilepene, lepidlo v horku povolilo a uz to teklo pres A sloupek k noham. Pak jsem mel totalne ucpane odvodni kanalky pod baterkou, vyndej ji ven. Odsroubuj i ten plech pod ni a pod tim nanosem bahna vystourej ty kanalky, cele to tam vycisti. Pak mi tam teklo kolem te cerna krabicky (filtru) ktera je pod celnim sklem na strane spolujezdce, vyndal jsem ji a prilepil tmelem. Rezerva plavala kvuli tomu, ze mi praskla jeste hadicka zadniho ostrikovace ve strese, trosku to strikalo, ale vetsina zustala v aute nezapachala, protoze ji asi horko vyparilo, tak jsem ji ochutnal. Pak jeste doraz ty listy kolem okna. To by melo byt vse..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

10.12 2011 18:46


Vsechno jsem udelal tak jak jste mi radily. Prekontroloval jsem odtokove kanalky, pylovy filtr vcetne jeho ulozeni, lišty kolem celniho skla i oba plasty pod nim, jak ten coje pod steracema, tak i ten zasouvaci pod nej. Vsechno vypada ze je v poradku, plasty nejsou nikde praskle, odtoky jsou uplne ciste i cely prostor kolem nich.Auto nebylo bourane a celni okno je original, nikdy nebylo menene, takze to bych asi taky vyloucil. Dal uz nevim co jeste zkontrolovat. Kdyby mel jeste nekdo z vas nejaky dalsi napad tak ho sem napiste. Jsem odhodlanej vyzkouset cokoli, ale s inspiraci od vas to bude pro mne jednodussi. Dik.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

10.12 2011 18:53


To že je čelní sklo originál neznamená že se nemůže odlepit a že zatejká právě tím oknem.Tenhle problém jsem měl na peugeotu vše vysušený a vždycky mi stála voda u řidiče.Několikrát jsem vše rozebral až jsem po několikátém sušení koberců přišel na to že půl skla před řidičem je odlepená.Tady pomůže jen vše co jde rozebrat, vyhodit koberec a vzít hadici s vodou a sledovat kudy se to tam dostává.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

10.12 2011 19:21


Nejspis mi nezbyde nic jineho, jen by to bylo vse trochu jednodussi kdyby se tahle jobovka prihodila v lete, v tomhle hnusnem pocasi to akorat pekne nastve. Kdybych byl aspon komunista, to bych umel porucit vetru i desti. V kazdym pripade budu patrat dal.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

10.12 2011 21:25


pak jedine vlezt do auta a lit vodu z hadice na sklo a hledat kde nechal tesar diru...
nahoru

sponzor





10.12 2011 21:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

10.12 2011 21:36


Zaměř se i na dveře jestli to tam neteče přes tapece to jsem řešil na OII to je bolest a pak to pěkně přetejkalo přes dvěřní těsnění na koberec.Musíš sledovat vše pokud máš střešní okno tak i tam by mohl bejt zakopanej pejsek a pak to stejká pod tapecírunkama pod koberec.Je to na delší dobu a počasí neovlivníš možná ti pomůže že má celej tejden pršet tak bys mohl ušetřit za vodu z hadice Takovýhle jobovky zažívám taky vždy nastanou v tu nejmíň vhodnou dobu.Tak držím pěsti ať najdeš příčinu kudy se ti tam ta voda dostává.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

11.12 2011 9:12


A ještě takový blbý nápad. Těsní Ti dveře?
Já jsem se vytrestal.. Dal jsem si na střechu takovou tenkou peřinu, když byla bouřka a Adéla nestála pod střechou, tu peřinu jsem zavřel do dveří a veškerá voda mi tak natekla do auta.. došlo mi to až ráno, když jsem se podíval na auto.. peřina to krááásně natáhla
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

11.12 2011 9:43


To bylo prvni co jsem kontroloval, jestli tesni gumy ve vsech dverich. Vsechny dvere jsou v poradku, nikde zadna netesnost, nikde ani kapka vody. V minulosti uz jsem se taky takhle nachytal a od te doby uz do dveri nic nepriviram. Ale dik za nazor.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.12. 2007
Příspěvků: 274 | Témat: 35

11.12 2011 9:46


Ahoj na moji stare c5 mi to delalo taky a byl to ten kanálek na straně řidiče. Dlouho jsem na to nemohl přijít. Vždy jsem to vysusil a potom zase při dešti se koberec u řidiče mohl ždímat. Jak si psal ty kanálek vypadal ok, ale při dešti se hned ucpal a teklo tam. Vzal jsem vapku a ten kanálek jsem proste procistil a z auta vyteklo jakoby bahno nebo jemný pisek. Auto jsem znovu vysusil a byl konec problému. Držím palce ať to vyresis, protože jak pisou kluci voda v aute je svinstvo.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

11.12 2011 9:58


Jen mi prosimte trosku popis kterej kanalek na strane ridice myslis. ja jsem nasel odtoky pod baterkou a bliz k ridici je pod posilovacem brzd. Na jiny otvor jsem nenarazil, mozna ze je tam jeste neco ale potreboval bych trosku lip navest.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.12. 2007
Příspěvků: 274 | Témat: 35

11.12 2011 10:03


No ten pod baterkou proste to prostrikej. Ja se bal ale pomohlo to. Ja jsem to prostřikal z obou stran jak řidiče tak spolujezdce.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

11.12 2011 10:08


Vapku doma mam, tak to teda poradne protahnu a uvidim, zatim dik.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

11.12 2011 10:21


Neboj se oni ty odtokový hadice jsou dole na druhým konci jak to říct takový jako sploštělý a během času se tam dostane nějaký listí a takovej ten všelijakej bordel ze stromů plus spláchnutej prach a ta hadička se pořádně přicpe a dělá špunt. Tou vapkou to protlačíš.Předtím zkus pustit vodu z hadice do toho prostoru odtoku a uvidíš jak rychle bude odtejkat před výplachem vapkou a pak schválně po výplachu rozdíl bude výraznej.
nahoru

sponzor





11.12 2011 10:21


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

11.12 2011 10:37


tak teda ta voda odteka od baterky a posilovaca alebo nie ?

skontroluj gumove priechodky okolo kablov a lanka na otvorenie kapoty...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

11.12 2011 18:10


Cau lidi, jeste bych vas chtel poprosit o jednu radu a to takovou jakym zpusobem bych mel auto vysouset abych u toho nestravil mladi a aby to opravdu bylo suche. Ona ta pena pod tim kobercem je nacucana jak houba.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10996 | Témat: 89

11.12 2011 18:16


Garaz, horkovzdusne topitko povesit nebo postavit tak, aby nic nezapalilo, auto zavrit poodtahnout okynka 10cm dolu
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

11.12 2011 18:23


No pokud to máš nacucaný tak ten koberec vyndej ven to bys sušil do nekonečna venku uschne líp a hlavně ho můžeš i částečně vyždímat.Teplou garáž použít ty odstraňovače vlhkosti a hlavně to potřebuje větrat topením toho moc neusušíš teplo letí nahoru a podlaha bude furt studená to bys musel zahřívat podlahu pod autem aby se to začlo vysoušet.Když už to bude vyndaný dá se podlaha auta sušit horkovzduškou ale ten koberec v autě neusušíš a vlhka se jinak nezbavíš.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10996 | Témat: 89

11.12 2011 18:27


áček: Ty vole, ty jsi furt pesimista

Kdyz topitko povesi ze bude foukat na zem, za 2 dny ma suchy cely auto...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.12. 2011
Příspěvků: 12 | Témat: 1

11.12 2011 18:35


Vzhledem k tomu ze garaz nemam tak to bude vsechno trochu komplikovanejsi, co vsechno se musi rozebrat aby se dal vyndat cely koberec?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email