Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 346 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 5
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 344
Uživatelů: 2
Celkem: 346

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

08.09 2013 19:02


tak hoši, pokračujeme

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





08.09 2013 19:02


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

08.09 2013 21:30


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému



audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

08.09 2013 23:19


Ezio:
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

09.09 2013 21:47


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

10.09 2013 1:32


Ezio: říjen listopad prosinec nemáš?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

13.09 2013 14:01


Ezio:
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

06.10 2013 19:50


recenze nebo test matraci koukam neprobehl ? nikde jsem na nic podobneho nenarazil
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

06.10 2013 21:44


TAVIC:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





06.10 2013 21:44


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

06.10 2013 22:25


pecka , tak sme rád že jsem se ve svém výběru velmi přiblížil jejich hodnocení, dík.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

11.10 2013 16:43


předběžně

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

23.11 2013 18:45


Romijn:
TAVIC:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


hmmm no díky , tak jsem podle této recenze vybal vítěze testu(v testu je to.č2 kvůli ceně).. no už je to skoro měsíc a pořád jsem si na ni nezvykl, ta lína pěna není asi úplně pro každého, je na mě moc líná(nebo málo?) sice jsme to srovnával s tvrdostí jiných matrací, které jsem os,vyzkoušel, ale prostě to chce to os. vyzkoušení. Nikde na netu jsme nenašel žádné podobné recenze matrací a zkušenosti zákazníků, prostě nějaké hodnocení které by mohlo posloužit jako vodítko, když už to někdo kupuje přes net. A docela se tomu divím, hlavně že je recenze kde jaký kraviny, dvd přehrávače a pod. ale věc ke které by to člověk skutečně potřeboval tak ne. Ne že bych s ní nebyl spokojenej, ale prostě ta lína, paměťová pěna je dost nezvyklá věc..., zvlášť pro někoho, kdo často mění pozice.. a když je tělo zvyklý x let spát na nějakém, poměrně tvrdé podložce, nezvykne si na todleto za den..
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

25.11 2013 13:50


TAVIC: Nechci rejpat (vlastně chci ), ale poslal jsi jim to kilo, nebo kolik ten časák stojí, když jsi si tak pěkně vybral podle jejich recenze?

Protože pokud jsi chtěl radu bezplatně, tak jsi měl hledat recenze na stránkách České obchodní inspekce nebo Úřadu na ochranu spotřebitelů nebo na dalších úřadech financovaných z "veřejných" peněz.

Nic ve zlým, jenom rýpnutí. Mně se tahle služba líbí, fandím jí a tohle akorát směřuje k tomu, že zanedlouho budeme všichni odkázáni zase jenom na ty výše zmíněné úřady. A víme všichni, k čemu je úřad dobrej...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

25.11 2013 14:08


lina pena je marketingova bublina pro blbce co sezerou kazde medialni hovno. pruzina je pruzina. proc treba zadnej hotel nema matrace z line peny?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

25.11 2013 15:34


belmondo: protoze jsou drazsi ? Jinak, fakt si nemyslim, ze bych zrovna ja patril k blbcum co sezerou kazde medialno hovno
A6Petr: a muzes me ukazat nejaky jiny komplexni recenze na netu ?

.. lina pena je fajn vec, ale kdyz je ji moc tak s tim nekdo muze mit problem., jde spis ale o zvyk. A je to na matraci vzdy to nejcenejsi/nejdrazsi , pak jsou snad jen gelove matrace.
V prvni rade si to chce kazdou matraci vyzkouset, ale to v obchodech, ktere jsou jen internetove dost dobre nejde.. Navic ja vychazel s matrace, kterou jsme mel olezenou, cenove lenvejsi, ktera mela jen jednu vrstvu line peny a celkove stejne oznaceni tuhosti, jako ty ktere jsme nakonec koupil od vlastne stejneho Ceskeho vyrobce. Jen jsme se nakonec rozhodl pro jeste "kvalitnejsi". Navic v nektreych obchodech, chteji za 10/20cm navic i 50% z celkove ceny matrace navic.. a to me neprijde jako dobrej obchod.

..hlavni ucel meho prizpevku je v tom, ze na netu nejsou temer vubec k sehnani recenze matraci...coz me prijde dost divny. A nebo jen neuim dobre hledat.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

25.11 2013 16:00


TAVIC:
protoze jsou drazsi ? Jinak, fakt si nemyslim, ze bych zrovna ja patril k blbcum co sezerou kazde medialno hovno


jsou drazsi protoze to je takzvana novinka. cele je to z nakeho derivatu ropy, vyrobni naklady dle me tak 50x nizsi nez u klasicke madrace.
jenze nekdo ty najmy v obchodnich centrech zaplatit musi
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

25.11 2013 16:14


tvl tak to me nenadalo... ze je to z ropy .. kua ja su tatar..sam se snazim malymu davat co nejmene papersky, pac je to z ropy.. a pak si koupim dvouapulmetorovou matraci z ropy ..jeste dnes to hazu z vokna ..
ps.nekupoval sem v dome:)
nahoru

sponzor





25.11 2013 16:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

25.11 2013 16:45


TAVIC:
tvl tak to me nenadalo... ze je to z ropy .. kua ja su tatar.


no vidis, tak sis zase rozsiril obzory

kazdopadne myslenka byla, ze neni nad klasicka pera, ale to sem tu tusim rikal uz pred casem.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

25.11 2013 22:17


jj mas recht, je tady o tom vic a uz jsem to mel i procteny, ale nejak jsem na ty rady pozapomel a nebo spis a to ani nevim uz vlastne presne proc, jsem ty pruzinovy zavrhnul, i kdyz jsem puvodne byl pro ne.

A v tom je prave ten rozdil, jak pises
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
ze zadicka potrebujou oporu, a ta prave u takovyhleho kusu liny peny, pocitove proste neni, a to je prave ten divnej pocit co z ni mam

ps : díky ze jsi me to pomohl takhe rozkličovat, škofa že zpětně
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

26.11 2013 9:29


TAVIC:

A6Petr: a muzes me ukazat nejaky jiny komplexni recenze na netu ?


Nemůžu a o tom to je. Ono to totiž něco stojí, udělat recenzi, aby to bylo o něčem a ne nějaké plácání typu, "já mám tohle a jsem spokojenej" nebo "soused mi povídal, že...". Ono si musíš tu věc na nějakou dobu buď půjčit, nebo dokonce koupit a pak tomu věnovat nemálo času. Oni pak výsledek prodávají za blbou stovku a ani tu jim nikdo nedá, protože to holt někdo nasdílel na webu. A po nějaký době se na vyserou, protože začnou prodělávat a ty tu budeš brečet, protože nikde na netu nenajdeš "komplexní recenzi" a nebude kde brát, protože tu co jsi stáhnul minule, už nikdo nedělá...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

26.11 2013 10:18


A6Petr: ale to uz je trochu na ine tema nie? vecsina beznych recenzentnych webov je platena z reklamy tak preco tento nie? preco by som ja ako zakaznik mal platit este aj zato ze si chcem nieco kupit ale zajima ma kvalita? pokial nieje tento web schopny ziskat dotacie z reklamy pripadne od samotnych recenzovanych vyrobcov (ktory zato renomovanym webom bezne platia) tak preco by si mal ty ako zakaznik platit za jejich neschopnost? som asi z inej planety
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

26.11 2013 10:51


čau holky, můj kamarád z tatarstánu má nové testy

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Naposledy upravil Ezio dne 01.12 2013 8:38, celkově upraveno 1 krát. (3% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

26.11 2013 10:53


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

26.11 2013 11:20


tak musím říci, že dneska jsem se vyspinkal parádně zvyku jak jsem psal,

Docela vtipná je skutečnost, že teto výrobce
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
má velmi široký záběr u nás co se prodeje matrací týče.
Ačkoliv se člověk v obchodech setká vždy s výrobci Slumberland, Tropico, Geltech a Curem, ve skutečnosti je to jedna firma. To mu se říká spránvě pokrytý trh, ať koupíš co chceš, penízky jdou vždy k jednomu.
Ale tak je to dnes v podstatě se vším, když se člověk podívá na struktůru konečných majitelů konkrétních prodejců.

A6Petr: s podivem je, že recenzi na kdejakou spotřební el. za pár šupů recenzi a zkušenosti majitelů najdeš velmi snadno.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

26.11 2013 22:43


kukynas:
A6Petr: ale to uz je trochu na ine tema nie? vecsina beznych recenzentnych webov je platena z reklamy tak preco tento nie? preco by som ja ako zakaznik mal platit este aj zato ze si chcem nieco kupit ale zajima ma kvalita? pokial nieje tento web schopny ziskat dotacie z reklamy pripadne od samotnych recenzovanych vyrobcov (ktory zato renomovanym webom bezne platia) tak preco by si mal ty ako zakaznik platit za jejich neschopnost? som asi z inej planety


Protože se rozhodl, že z reklamy mít zisk nechce. To asi není o neschopnosti, ale o rozhodnutí, o tom, jak bude svoje testování financovat. Ty od něho buď službu koupíš nebo ne. Třeba pro tebe je asi lepší hledat informace na těch serverech, které se živí reklamou. Proč ne, je to tvoje rozhodnutí. Ale tady si musíme, bohužel připomenout, že platí "koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Takže pokud je nějaký recenzní server živ z reklam a dokonce na výrobky, které recenzuje, dovedu si představit tu objektivitu. Tady za objektivitu a nezávislost platíš. Ale nemusíš, můžeš se obrátit jinam. Já jsem jenom poukázal na to, že tenhle časák poskytuje službu, za kterou chce zaplatit. Tady se to vesele obchází a já zase jenom poukázal na to, že takovým postupem ta služba zmizí, protože začne prodělávat.

TAVIC: To je možná proto, že udělat recenzi na mobil nebo nějakou jinou ptákovinu nestojí tolik času a peněz.
nahoru

sponzor





26.11 2013 22:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

27.11 2013 7:49


Souhlasím s A6Petr:em, už jsem to tu jednou psal. Aby byli zcela nezávislí a ani je nikdo nemohl nařknout ze zaujatosti, neberou peníze od výrobců, přijde mi to logický.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

27.11 2013 11:49


A6Petr: suhlas, ja jim jejich rozhodnutie neberiem, je to jejich vec, ja sa nato divam z pohladu uzivatela ktory sa rozhodol im za tuto sluzbu neplatit, to je cele, moralizovanie by som dal stranou inak sa tu mozeme bavit nielen o testoch ale aj o hudbe, filmoch, softu a neviem com vsetkom pac kazda minca ma dve strany, o objektivite a nezavislosti recenzenta by sa dalo diskutovat pac kazdy z nich ma svoj nazor, pozri si produkty ktore testuju a vyhodnocuju a tie stejne produkty testovane na inych weboch vcetne uzivatelskych for a hodnoteni, je to len nazor voci nazoru niekoho ineho, obrazok si vzdycky musis spravit sam, otazka ci chces za takyto nazor platit
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

28.11 2013 22:02


kukynas: Já nemoralizuju, taky stahuju (ne ale tenhle časopis). Tady jsem jenom upozornil na to, že tohle je hrob týhle služby. Je to služba a to je rozdíl mezí tím a třeba filmem nebo hudbou. Ty jsi se rozhodl neplatit, ale musí ti být jasné, že tím je pohřbíváš.
A ke kvalitě: co jsem měl možnost zhodnotit, tak v tomhle časáku právě nejde o názory, ale o objektivní zhodnocení podle předem stanovených kritérií. A to je právě odlišuje od kecálistů typů "já to mám a nic moc, ale můj strejc je s tím spokojenej". Ale jasně, že je to jenom nápověda, ne dokonalá rada. Ale to snad ani nikdo netvrdí. Pokud si vybírám věc za několik tisíc, tak stovka, za to že to někdo otestoval za mě, mi nepřipadá moc.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

28.11 2013 22:14


A6Petr:
Hrozně rád bych znal počet lidí, kdo by si z těch, co to tady čtou předplatil z vlastní iniciativy trvale tenhle časák, tedy podpořil. Kdybych na to měl vsadit píchlou pneumatiku, pohyboval bych se v jednociferných číslech. To je fakt nepoloží. Naopak zmíňka o nějakém výsledku může fungovat ve světě jiných zájmů jako reklama
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

28.11 2013 22:36


A6Petr: mame nato proste iny nazor
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

01.12 2013 8:11


A6Petr:
TAVIC: Nechci rejpat (vlastně chci ), ale poslal jsi jim to kilo, nebo kolik ten časák stojí, když jsi si tak pěkně vybral podle jejich recenze?

No hlavně jde o to, že Tavic si sice vybral dle výsledků testu, ale ne podle qBestu, ale podle recenze, která byla od lázní Velichovky na veřejně přístupné internetovém článku ...
Ale chápu kam míříš.

Hanys:
A6Petr:
Hrozně rád bych znal počet lidí, kdo by si z těch, co to tady čtou předplatil z vlastní iniciativy trvale tenhle časák, tedy podpořil. Kdybych na to měl vsadit píchlou pneumatiku, pohyboval bych se v jednociferných číslech. To je fakt nepoloží. Naopak zmíňka o nějakém výsledku může fungovat ve světě jiných zájmů jako reklama
Asi tak.

To mi připomíná bití se v prsa, když celníci zabaví padělané značkové zboží za stovky milionů, přičemž cena zabaveného zboží se počítá dle tržních cen origo značkových výrobků.
Problém je v tom, že lidi si nekoupí stejný počet značkových výrobků za desetinásobek padělku, ale podle výše zabaveného zboží se stanovuje trest a hlavně se dělají statistky úspěšnosti celníků
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email