Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 333 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 327
Uživatelů: 6
Celkem: 333

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

29.01 2013 9:53


makoneo: Konečně jsi mi to dokázal popsat, škoda, že nemáš foto. Konektor jsem už vyčistil, tak teď ho zkusím rozebrat, ale průhlednej plast si tam nemůžu vybavit. abych řekl pravdu. Drž mi palce.
sponzor





29.01 2013 9:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

29.01 2013 10:05


Velmi rad by som ti to pofotil ale nemam moc ako. Vecsinou ked na niecom pracujem ma nikdy nenapadne fotit to.
Proste ten plast co je spodnej strane, ten rovny. Ja som ho mal z polopriehladneho plastu, bol znacne spinav ale ked som ho umyl tak bolo vidno co je zac
Fotky toho plosaku su aj v tych pdf-kach co tu koluju pofore o allroade a pneumatickom pruzeni (myslim ze dako SSP-242).
Je tam presne aj popis, ked ho budes mat vonku a opraveny, tak ho skus napojit na osciloskop a uvidis v akom stave je. V tom pdf je obrazok aky ma byt vystup z toho senzora. Len ked DAS* dole ten plast a budes vyberat ten plosak tak velka bacha!!!! aby si nezlomil!!! lebo bude v cudu. Myslim ze novy stoji u nas 180eur. Skusim este pohladat to pdf-ko.
AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

29.01 2013 10:11


Takze to je SSP-243
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

je to od strany 23myslim. Je tam aj popis takze ak to hodis do prekladaca tak budes mudrejsi
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.7. 2011
Příspěvků: 442 | Témat: 15

29.01 2013 10:12


makoneo:
knedlifek: kostku kupis aj unemcov tam kde vankuse a lacnejsie myslim ale uvidime podla ceny.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


je tam aj nove teplotne cislo ak by niekto potreboval

Co s atyka toho senzora vysky, tak ak sa ti chce tak ho vyber, zo spodu by mal byt taky priehladny plast, pomaly ho s orezovakom poobrezuj (alebo podobnym sposobom) a tam uvidis plosak zo spodu. Niekedy staci ocostit kontakty na plosaku a kontakty co idu do neho od konektora. Oni su tam len tesnejsie nasunute a po ocisteni staci zapajkovat na pevno. U mna to problem vyriesilo.
Ak to potom budes davat naspet tak najskor vsetko namontuj, dotiahny a az ked bude vsetko na mieste az potom pripoj konektor aby si neposkodil senzor. Tak isto ked ho budes davat dole najskor odpoj konektor a az potom to davaj dole

Ak by si mal cas skus hodit ten navod na Kompresor* aj mne, sadu uz mam uz len cakam na teplejsie dni mail mas v SZ


Co se stane, když senzor napojím na konektor dříve než bude namontován na nápravě?
AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

29.01 2013 10:28


Moze sa stat ze zblbnes ten cip co je v nom a bude ukazovat uplne ine hodnoty. Tym ze ho napojis ked ho mas v ruke tak nenastavis to ramienko do takej polohy ako ma byt, v urcitej hranici hodnot a tym ze sa to tiahlo bude volne otacat tak ho moze zblbnut. Nemusi ale myslim ze je drahy spas na risk. Vsak pud sam podla cien
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

29.01 2013 11:00


RudyOndra: Přinejhorším by se ti blokl podvozek. Už se mi to taky stalo.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 1.9. 2012
Příspěvků: 36 | Témat: 5

29.01 2013 16:26


tady sem našel čerstvej odkaz v jiným vláknu.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
cenu dílů u audi sem nezjistil protože ten člověk co tam dneska byl byl arogantní a nepříjemnej. když sem se ptal na opr. sadu kompresoru na tuarega a pak zjistil že mám vlastně audi tak začal něco v tom smyslu že si mám koupit audi ND a ne něco od konkureční značky. na to sem mu vysvětlil že si nebudu kupovat Kompresor* (kterej stojí mimochodem 33203 kč s DPH u Audi v čb) když to jde přes opravnou sadu. pak už se semnou odmítal bavit a ani cenu za sadu mi nechtěl říct ale zahlídnul sem pod rukou cca 2000. o čidlech už se semnou nebavil. zkusím to zítra až pojedu do města jestli tam nebude jiná obsluha.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

30.01 2013 6:38


Mates650: Měl jsi zavolat vedoucího a měl jsi je tam sjezdit, takové lidi musíš sestřelit z výše. !!!
sponzor





30.01 2013 6:38


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

30.01 2013 6:43


makoneo: Máš u mě +1. Za to že jsi mi napsal přesně jak otevřít ten snímač. včéra jsem o opravdu otevřel. uvnitř byl v celku suchý, jen asi 3 kapky čehosi.

Opatrně jsem vše vyčistil magnetickou vrstvu i tišťák a napájel - co mě překvapilo, že v audi neumí pájet - nechápu jak mohou takle zabodnout konektor na desku. Todle kdybych udělal u maturity, tak mě vyhoděj a oni za to chtěj...



Chtěli byste fotky? Tak máte smůlu, proto že jsem na to zapoměl. Hlavně, že jsem to chtěl dokumentovat.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.7. 2011
Příspěvků: 442 | Témat: 15

30.01 2013 7:33


knedlifek: Čím jsi zpátky zalepil ten pruhledný plast (víko), aby se tam nedostala vlhkost?
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

30.01 2013 7:45


RudyOndra: vteřinovkou, i když si myslím, že to není zrovna šťastné řešení, ale nic jiného nebylo. Oblepil jsem to dvakrát, ale chtělo by to na to ještě třeba silikon, nebo neco takového.

Hlavně to víko pokud to budeš řezat, tak opatrně, jsou na něm nožičky, tak stačí odříznout co se přesně dotýká černého plastu, potom to půjde krásně sundat, ale když to odřízneš i s nožičkama, tak se taky nic nestane, ale jen ti to víko nebude tak dobř sedět.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

30.01 2013 14:16


ZdraVim vas. Poradte mi, kde najdu tu potvoru s tou naplni, odkud taha Kompresor* vzduch. Vcera mi Kompresor* nenafoukal ani lvl a dneska v pohode dva. Dnes se jdu podivat po ty sade na Touarega, tak bych rovnou poresil i tu protivlhkostni napln.
AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

30.01 2013 14:31


knedlifek: hlavne ze ti to pomohlo. Tiez som bol riadne nahnevany ze kvoli tomu ze to nenapajkovali tak clovek ma vyhodit 180eur, no ale co uz.

Majkl78: ta napln ktoru spominas je priamo pri kompresore. Ja osobne som to nerozoberal, niekde som cital ze by tam malo byt abrazivo co pohlcuje vlhkost. Niekde davno na fore som sa docital ze jeden chlapik tam dal abrazivo ktore sa dava do kompresorov na stlaceny vzduch, vyrobcu netusim. Ja sa chystam na ten kompresot tiez a chcem vymenit aj abrazivo lebo mi mame v praci Kompresor* na stlaceny vzduch a mame daco v zasobe. Pytal som sa sefa a zevraj je dost draha zalezitost tak neviem. Inac presny popis ako to vyzera a kde pri kompresore to je je na jednom z tych pdf co som tu vyssie aj daval. Treba prezriet 241, 242 alebo 243 ked tak prepis iba cislo v odkaze a skus pohladat.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

31.01 2013 14:07


Majkl78: že ti to jeden den nafouká a druhý den ano, to neznamená, že za to může Kompresor*! Kostka, čidlo.

Nad abrazivem v kompresoru jsem přemýšlel, ale není tak potřeba si myslím, jelikož v autě je zapnutá klimoška a není nikdy moc vlhko v autě jako venku. Kompresor* nasává z prostoru rezervy, je zde filtr.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

31.01 2013 16:52


knedlifek:
On Kompresor* fouka. Chrci v nem a kdyz je zima nebo vlhko, nez staci nafoukat, vyhodi kontrolku do budiku a vypne se..
AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

31.01 2013 19:11


Majkl78:
ZdraVim vas. Poradte mi, kde najdu tu potvoru s tou naplni, odkud taha Kompresor* vzduch. Vcera mi Kompresor* nenafoukal ani lvl a dneska v pohode dva. Dnes se jdu podivat po ty sade na Touarega, tak bych rovnou poresil i tu protivlhkostni napln.


napln staci dat na plechu do trouby
sponzor





31.01 2013 19:11


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

31.01 2013 20:57


Aj to je moznost ale nevies na ako dlho a na aku teplotu, je to take neiste. Ale ked uz nic tak aj to pomoze a lepsie ako kupovat drahe nove abrazivo.

Majkl78: ale ako si uz pisal tak najskor si zozen tu opravnu sadu, to je podstatne a popri tom vysus tu abrazivo.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

01.02 2013 1:26


Pro sadu uz jsem byl. Neni na sklade, ani v centralnim v Mlady Boleslavi. Takze objednaji z D, tak jsem zvedav, za jak dlouho dorazi. Cena 2023,-
Jinak, kazdopadne za rady diky..!!
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

06.02 2013 16:16


Taaaaak... Sada uz je doma..
Fuj, 2K dat za krouzek, gumicku, dva sroubky a ventilek...??
Ale nelenil jsem a zadal maly ukol do nejmenovaneho obchudku..
Na kolik by asi vyslo, ten krouzek a gumicku nechat udelat podle toho z VW..?
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

06.02 2013 16:36


Majkl78: Až to budeš prodávat, za 700,- tak mi jednu vem

Ale bohužel už se to tu mockrát řešilo a nikdo nedokázal dotáhnout dokonce, i když by to tu koupila půlka allroadu.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

06.02 2013 16:40


knedlifek:
Po vikendu to budu mit doma a pak to jde do auta a bude se testovat..
Original tam muze jit kdykoliv potom, kdyby to nevydrzelo Kazdopadne chlapik je pametnik a vzpomnel si, na co by to mohlo slouzit a rikal, ze uz to kdysi nekomu vyrabel.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.02 2013 20:48


knedlifek:
Majkl78: Až to budeš prodávat, za 700,- tak mi jednu vem

Ale bohužel už se to tu mockrát řešilo a nikdo nedokázal dotáhnout dokonce, i když by to tu koupila půlka allroadu.


ale co si pamatuju tak vyřešilo... kdyby někdo dodal vzorek (já zatím neměl potřebu, tak neřešil/nesháněl), existuje malá firma co dělá pryžové věci i z jiných vhodných materiálů u Liberce, hlavně dělají servis pro grunfosy-čerpadla... První nástřel byl, ale jenom podle fotky, že by to mohlo přijít na nějakých 200-250Kč při sérii 50ks...
Přesná cena po dodání vzorku a proměření pevnosti
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

06.02 2013 22:57


Uz se na tom pracuje. Po vikendu bude putovat do myho kompresoru. Vyrobeny to bude z toho samyho materialu, cenu se dozvim. Gumovy tesneni uz mam Pak uz jen, jestli by byl zajem, tak necham vyrobit dalsi..
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.7. 2011
Příspěvků: 442 | Témat: 15

07.02 2013 11:00


Majkl78:
Uz se na tom pracuje. Po vikendu bude putovat do myho kompresoru. Vyrobeny to bude z toho samyho materialu, cenu se dozvim. Gumovy tesneni uz mam Pak uz jen, jestli by byl zajem, tak necham vyrobit dalsi..


Mám zájem
sponzor





07.02 2013 11:00


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

07.02 2013 11:52


Zatim nemuzu slibit. Soupnu si to do auta a pak uvidim, jestli to pracuje, jak ma a jestli to drzi.
Pak poreferuju a jestli bude zajem trvat, urcite se domluvime.
2000,- to se vazne zblaznili. Ja, kdyz jsem tu sadu rozbalil a videl, za co si dokazou rict dvojku..!!
Dokonce chlapik v AutoJarov na to nevericne vejral, kdyz mi to daval a videl cenu..
AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

07.02 2013 11:54


Ak by to fachcilo tak by som sa dal na to aj ja mam tu sadu ale ta by ostala v zalohe a vyskusal by som alternativu
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

07.02 2013 11:55


Majkl78:
Zatim nemuzu slibit. Soupnu si to do auta a pak uvidim, jestli to pracuje, jak ma a jestli to drzi.
Pak poreferuju a jestli bude zajem trvat, urcite se domluvime.
2000,- to se vazne zblaznili. Ja, kdyz jsem tu sadu rozbalil a videl, za co si dokazou rict dvojku..!!
Dokonce chlapik v AutoJarov na to nevericne vejral, kdyz mi to daval a videl cenu..

resp. slibit muzu, ale nerad bych tu nabizel neco, co nebude fungovat..
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

07.02 2013 11:57


makoneo:
Jen ze zvedavosti:
Mel jsi ji za podobny peniz nebo maj na Jarove cenu nastrelenou?
AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

07.02 2013 12:05


Ja som to kupoval tu na fore od jedneho typka, ktory to nepouzil. Bolo to za 2000, nove zabalena origo. U nas je to ovela drahsie, presne uz nepametam ale bolo to dost kedze som to kupoval tu.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.8. 2011
Příspěvků: 109 | Témat: 10

07.02 2013 12:12


makoneo:
Ok. No ja to bral z Auto Jarov, coz je koncernovka. Navic to nemeli skladem v CR, takze mi to prislo z D.
Takze asi holt normaaaaal cena..
No nezbyva, nez aby nahrazka drzela a pak, at si to nechaj..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email