Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 358 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 351
Uživatelů: 7
Celkem: 358

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 17.5. 2010
Příspěvků: 841 | Témat: 31

22.08 2011 22:37


Chtěl bych upozornit na příhodu mého kamaráda, který vlastní VW Corrado. Namontoval na něj kotoučové brzdy MD Components typ Straining. cituji jeho slova:

Citace:
Dnes jsem se podruhé narodil!!!!!! To co se mi stalo nezapomenu hodně dlouho a asi i moc dlouho nesednu do Corrada!!!! V rychlosti cca 140km/h když jsem potřeboval trošku silněji přibrzdit se mi rozletěly oba dva přední kotouče současně!!!!! Na fotce je to dobře patrné,naštěstí se mi povedlo zastavit na ruční brzdu ale ten zážitek bych nikomu nepřál když potřebujete brzdit,stojíte na brzdě a ono to jede dál.... Samozřejmě už je vše v řešení.Nechápu jak se něco takového vůbec může stát!


Byl to prý komplet celý set, třmeny i kotouče od jednoho výrobce, takže nemohlo dojít ze strany kamaráda ke špatné kombinaci ..


Náhled, klikni pro zvětšení.


http://www.mdcomponents.cz/CZ/
nahoru

sponzor





22.08 2011 22:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 17.6. 2007
Příspěvků: 889 | Témat: 23

23.08 2011 6:41


to byly plovoucí kotouče?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.1. 2008
Příspěvků: 2195 | Témat: 28

23.08 2011 7:10


Myslím že má od nich brzdy i Alf.66 a ten zatím brzdí , píská ale brzdí !
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

23.08 2011 7:20


ja mam trošku jine ty kotouče ale povoluji se je třeba to zkontrolovat, bohužel se s tim nic neda dělat ta firma tvrdi že je vše v pořadku schvalene pro provoz na pozamnich komunikacích a s atestem, pak si veme prachy a neda co jste si objednali, neda atest komplet neni kompletni a brzdy nebrzdí, volal jsem na čoi znam lidi co psli do televize a nikoho to nezajima, p. Kabrt je podvodnik na ktereho neni metr nevime jak na něj, každa rada jak na něj by moc pomohla, nevime, a je nas spousta.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

23.08 2011 8:07


alf.66: Spojit se a žalovat. Tady jde o životy.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 4.11. 2010
Příspěvků: 1585 | Témat: 28

23.08 2011 9:36


prijemne, stat sa to mne tak uz nesednu za volant..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.10. 2010
Příspěvků: 447 | Témat: 11

23.08 2011 15:19


a já chtěl přes zimu našetřit na tydle brzdy tak radši ne říkáte?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 17.6. 2007
Příspěvků: 889 | Témat: 23

23.08 2011 16:22


nununun: Třmeny jsou v pořádku,to ty kotouče nevydržely,mám ty samé,ale kotouče od Zimmermanu
nahoru

sponzor





23.08 2011 16:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 17.5. 2010
Příspěvků: 841 | Témat: 31

23.08 2011 18:42


Ne, plovoucí nejsou, pokud vím ...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

23.08 2011 19:00


To logo Porsche si tam dolepil sám?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 7.9. 2009
Příspěvků: 5 | Témat: 0

23.08 2011 19:16


Tenhle příspěvek je o mně,bohužel..... Kotouče plovoucí nebyly a po komunikaci s Kábrtem jsem se dozvěděl že mi místo nich výměnou dá údajně kotouče plovoucí... Bohužel po pročtení několika internetových fór se obávám že už nikdy neuvidim nic,každá reklamace je prý neřešitelný problém takže nevim.A to ještě múžu být rád že se mi povedlo zastavit a nic při tom nezbořit,dúvěra v brzdy je vtahu
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

24.08 2011 6:33


ja mam plovouci, nevim jestli třmeny jsou v pořadku podle mě v žadnem připadě a zdžaky třmenu dokonce byly z dvou kusu, malem jsem je tam dal nebyt na jiny model auta a ja si nemusel shanět někde jinde kvalitní, a lepší, bohužel ty brzdy nejsou opravdu k ničemu, nekvalitni kopie něčeho co je ve světě několik let ale za vyšši cenu D2 atd. kotouče jsou z tak měkeho materialu že se budou muset měnit jako desky atd. z firmy. ten člověk vystupuje v te firmě jako nějaky obchodak a ikdyž je majitel nejde na něj nijak pravně zautočit, na policii mi řekli že to nema cenu že nas je desitky a mame se spojit a pak snad ale je to roztahano po cele evropě, jsem četl o klukovi někde ze španělska co mu doslal prachy na cely špičkovy set na cele auto a od te doby nedostal ani pozdrav. Prostě hamba českych podnikatelu.
kdysi s nim pracoval nějaky p. Pavliček ktery když viděl co je to za zloděje odešel a založil si svou firmu JP vyfuky tušim a ten je naopak velmi seriozni a se všim pomuže, ja jakmile budu mit čas a chci to dořešit domluvim se s nim a udělam to znova cele.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 2.6. 2008
Příspěvků: 1054 | Témat: 13

25.08 2011 11:29


asi bych si ho našel detektivem a pak mu prestrih hadičky na brzdách aby vedel cotoje když auto nebrzdí.debil jeden.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

25.08 2011 11:53


tak jednoduše obrat se na firmu porsche co to dodavá za šmejd ..řekně že jsi od jednoho jejich obchodního koupil porsche brzdy .vsadím se že firma porsche si nebude chtít kazit jméno na dotyčného podá žalobu ....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.5. 2009
Příspěvků: 54 | Témat: 15

25.08 2011 12:00


Nechaval jsem si od Kabrta delat drzaky trmenu (mel jsem 6ti pisty z jineho auta, bylo potreba jen vyrobit drzak). Po predchozi domluve, ze se sejdeme, az bude v Praze, abych za nim nemusel do toho vidlakova jsem mel privezt ukazat brzdic a auto, ze to musi omerit.

Sesli jsme se, kouknul na auto, brzdic si pujcil a ze si zbytek dohleda a vyrobi, nepospichal jsem na to, jednani celkem OK.

Za 14 dni volam, zjistuji co a jak-nemel cas.

Za dalsich 14 dni volam-nemel cas.

Za dalsich 14 dni volam-zapomnel, zacne na tom hned pracovat.

Za dalsich 14 dni volam-zapomnel, uz pry opravdu zacne delat.

Za dalsich 14 dni volam-uz je ma pry hotove, jen je potreba udelat zaverecnou upravu(???)

Za dalsich 14 dni jsme se sesli, drzaky predal, cena cca 2500,-

Za tyden jsem je daval na auto-nesedelo, jedna dira vedle, volam mu, ze dohleda kde se stala chyba a zavola. Nikdy sam nezavolal, takze mu po par dnech volam-pry uz vi, kde byla chyba, program najel na jinou kvotu. Mezitim me to prestalo bavit, resili jsme tedy vraceni penez-o tom nechtel vubec slyset, ze mi pry vyrobi urgentne nove.

Za mesic a pul podobne konverzace jako pri prvnim pripade, navic s nezvedanim telefonu a zapiranim se mi tedy vyrobil nove adaptery a svete div se, opet nepasovaly.

Pote jsme se tedy dohodli, ze to nema cenu a vrati mi penize. Od te doby nezvedal telefon, musel jsem mu volat z cizich cisel, vzdy prekvapene tvrdil, ze na to zapomina, ze ma moc prace atd.

Po mesici nahaneni mi dosla trpelivost, volam mu opet z ciziho cisla, aby jsem mel vubec sanci, ze to zvedne, zeptal se, jestli mu prijde normalni takovehle chovani k zakaznikum, pry ze ano. Kdyz jsem mu rekl, ze si asi budu muset udelat vylet do tech prdelakovic uz z principu, nadsene to privital, at prijedu, ze me rad uvidi (pri osobnim jednani byl vzdy pokorny, ma asi o 30kg mene ), no proste silacky kecy po telefonu, nastesti mi druhy den na ucte pristaly penize a uz ho nechci v zivote videt

Za me je to tedy debil na entou
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

25.08 2011 16:20


killerz: koukám tobě řešení problémů vážně jde

valmet:
Spojit se a žalovat. Tady jde o životy

přesně tak
+ napsat negativní recenzi
+ přidat do garáže prodejce a napsat tam co za kolik a jak a varovat ostatní
+ tahle konkrétní diskuse může být jako oznámení a varování dalším

největší ztráta kohokoli je konec přísunu zákazníků
nahoru

sponzor





25.08 2011 16:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

30.08 2011 16:59


v ponděli koukal drak na jeho brzdy, jen kroutil hlavou, co k tomu řict víc byt v čechach vylakam ho přes jine jmeno jako at mi něco přiveze a tam ho dobiju jako psa, sice mi psali i takovi že si mam dat bacha že ma zbran atd, opravdu jsem tak na něj nasranej že bych mu to vysvětlil ručně.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.2. 2011
Příspěvků: 355 | Témat: 11

30.08 2011 17:27


N akopat mu do prdele ze předu
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 14.8. 2011
Příspěvků: 3034 | Témat: 4

12.09 2011 0:19


To je hrůza!
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

12.09 2011 9:47


Hoši co čekáte ...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

22.09 2011 18:10


jo není to kyjov co čekáte
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 17.5. 2010
Příspěvků: 841 | Témat: 31

22.09 2011 19:40


Tak, počkračování kamaráda:

Citace:
Takže po průseru s firmou MD Components kdy mi praskly v poměrně velké rychlosti oba dva jejich přední kotouče a jen náhodou se nikomu nic nestalo mi konečně dnes přišly nové kotouče-Naprosto obyčejné jednodílné kotouče pravděpodobně dokonce někde koupené navíc i bez děrování na které jsem si samozřejmě u těch reklamovaných kotoučů připlácel.Po tom co jsem panu majiteli firmy napsal jestli si jako dělá srandu a že nejsou ani děrované a že jsem si to zaplatil mi přišel mail se zněním : Chtěl jste bezpečné kotouče tak na co si stěžujete pane ZÁKAZNÍKU???
Tak tomuhle ku.va říkám podnikání po česku,každého jen o.ebat a v momentě kdy od zákazníka vyberu peníze (ne zrovna malé) tak už se na něj vys.at!!!! Až se někdo z vašich známých bude rozmýšlet nad brzdami firmy MD Components,dejte mu kontakt na mě,já už mu to vysvětlím... A tomu debilovi Kábrtovi bych přál stejný zážitek jako se stal mi ať si rozmyslí jestli si chce pozabíjet zákazníky!!! Nakopat prdel takovým podnikatelům!!!
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

22.09 2011 21:08


aby jste viděli na kaýdou svini se vaři voda
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

22.09 2011 21:25


No ted si mu to teda nandal
nahoru

sponzor





22.09 2011 21:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

23.09 2011 8:30


Já ne jen jsem na to narazil. Je nás spousta co ho prokliname. Dokonce jsem někde četl že psali do televize ať to natočí a lidem poradí co dělat. Já vím nic nekupovat.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 17.5. 2010
Příspěvků: 841 | Témat: 31

05.10 2011 17:00


Musím přihodit další negativní zkušenost, na kterou jsem narazil ..

http://www.czechsubaruclub.cz/forums.php?m=posts&q=1384
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

25.10 2011 12:10


tie brzdy som nasiel aj tu
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 10.11. 2011
Příspěvků: 504 | Témat: 7

10.11 2011 12:13


ja zatim vim o jedne negativni prihode (corrado) a pak bratranek ma na Nissanu 350Z taky vepředu brzdy od Kábrta, jezdi denne i okruh a zatim v pohode, i kdyz pri debate o tech brzdach jeho kamarad zhodnotil - radeji nebrat.

Ja je ma ted moznost taky koupit,... pry se delaji nejaky dve řady - jedna je šunt a druha v pohodě, podle toho i cena.
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

10.11 2011 15:23


ja volil tu drahší variantu a neni den kdy bych ho neproklinal, a myslím že i mí sousedi když v noci přijiždim k baraku, to pískaní je hruza a nemluvě o tom jak se ty kotouče pořad povolují. musím to dát na jaře nějake firmě at to dá dokupy ja už na to nemám ani nervy.
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 10.11. 2011
Příspěvků: 504 | Témat: 7

10.11 2011 15:51


a desticky mas taky MD ? případně dají se tam dat jiné?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email