Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 350 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 345
Uživatelů: 5
Celkem: 350

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

10.08 2011 21:40


Zdravim panové (aj dámy esli sou),
už nějakej měsíc tady v tichosti brousím po foru (najdřív jako neregistrovanej pak sem se i zaregistroval) a získával sem info o A6/Allroadu. Hrozně se mi tohle auto líbí a i přes všechny ty špatný názory, co sem tu na něj čet, sem se prostě rozhod, že to zlo musim vyzkoušet na vlastní kůži. Ne že bych byl nějakej masochista, ale človek prostě nevěří, dokud si to nezkusí
Takže dneska ráno sem si přivez svýho allroada a moje vůbec prvni audi domů, mám za sebou prvních cca 1000km a zatím si teprva zvykám. Pocity mám tak trochu smíšený, protože se mi auto líbí (ikdyž má pár much, ke kterým se ještě vrátim), ale na druhou stranu mám vítr, že sem si trochu zavaril. Už jenom proto, že sem auto vybíral sám, bez zkušenýho pomocníka tady z klubu (pac to bylo mimo CR) a že sem jako kafka skocil po prvni vráně . Takže to udělám trošku opačně, auto už si neodpářu a tak bych chtěl poprosit místní machry přes audi (co sem vypozoroval tak Satas, Vlasta, root a asi i další), jestli by bylo možný se na to podívat, až budu v ČR. Je to 2.5tdi takže vačky atd. Vačky měli bejt měněný ve 193tis, ale dost zvláštnim způsobem asi páč neměnili zdvyhátka, a ty bych řek že cvakaj. Motor má podle mě zvuk jak multikára (ono těžko říct pro mě každej dýzl je jak multikára) ty hydroštosy cvakaj. Takže bych je rad nechal vymenit.
Další moucha je rez na střeše, což je údajně bolest avantu (i tady na foru sem to někde čet), to se půjdu zeptat do autorizáku na opravu. Prodejce mi říkal, že autorizák uhradí 70% ceny opravy v rámci záruky na lak (nevim proč ne na prorezivění?)
Pak sem dneska přišel na to že mi asi nejde sedačka řidiče nahoru dolu (motor jednou vrknul a pak nic) tak možná špatnej kontakt na spínači nebo je to nějak zaseklý?
No a páč je to 10let starý auto tak to má nějaký škrábance někde. Jinak mi zatim přijde že všechno funguje, měchy měchujou, brzdy brzdí, atd atd.
O víkendu to ještě prolezu.
To je na začátek asi tak všechno. Díky za každej názor a počítám, že tu bude i dost negativních, tak snad je nějak prežiju
Rad bych todel vlakno pouzil i na pár prvních dotazů, který počítám postupem času přijdou a abych nezakládal vlákno kvůli každýmu z nic, snad to neodporuje pravidlům fora.

Kadel

PS: vyplnil sem uz garaz (fotka zatim na rychlo jak sem prijel)
http://audiklub.cz/garaz/moje/2748
nahoru

sponzor





10.08 2011 21:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

10.08 2011 21:51


Kadel: Vitej mezi nami
Pokud o to budes stat, neni problem se na auto podivat. Jinak s tou koupi - stacilo napsat, da se domluvit a udelat si vylet mimo CZ taky neni problem, ale to uz je ted fuk. Hlavni je to, ze z nej mas radost Ty a ostatnim to muze bejt jedno.... a never tomu ze 2.5 TDI* musi nutne znamenat zlo....zalezi jak o auto a motor bylo starano, ale podle toho co jsi popsal, tak v\mena vacek bez ostatnich veci nesvedci o peclivosti servisu/mechanika. Ale vse se da dodatecne dodelat...... (btw-krasny sedaky)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

10.08 2011 22:20


to Vlasta: s tím výletem by to bylo dost složitý, tak sem se smířil s tím, že to může stát nějakou korunu navíc holt pak.
No ten způsob výměny vaček mě taky dost zarazil, jinak je to auto servisovaný v autorizáku podle servisky, ale ta vačka asi ne. Až tam pudu kvůli tý střeše tak se musim ještě zeptat.
Jinak dík za pochvalu, sedačky se mi taky líbí

Kadel
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7140 | Témat: 19

10.08 2011 22:38


Vítej na klubu,za mě taktéž cokliv bys potřeboval z dílů či servisu mam skladem vše na 2.5 TDI*.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

10.08 2011 23:48


Tak se taky přidám a vítej
Těší mě další přírůstek Allroada na AK, mám ho taky, ve stejný barvě, stejný kola... jen ten motor a převodovku mám jinou Jo a ten interiér to je super, to ti musím pochválit (tak ten nemám, tiše závidím... )
Doufám že budeš s Allroadem spokojenej a bude ti dělat jenom radost. K chlapům si určitě udělej cestu, tím jenom získáš, odstranit případný mouchy hned je lepší než pozdějc masařky , maximálně doporučuju... a s autorizákem bych byl jinak opatrnej, všemu bych jim nevěřil a hlavně myslet na to, že úkolem autorizáků (obecně) není oprava ale výměna... ale to až asi sám víš.
Z vlastní zkušenosti bych ti ještě doporučil udělat pořádnou diagnostiku i opakovaně. Hodně šťastných km a bezproblémového provozu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.7. 2011
Příspěvků: 195 | Témat: 4

11.08 2011 0:05


Vitej , taky jsem tu chvili a docela to je fajn .

Koukam ze sis taky nasel manual, podle me dobra volba.

A jinak, Audinka je Audinka
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

11.08 2011 9:49


to Satas: diky budu si muset mezi vama vybrat
to IvanLBC: diky, prevodovku sem chtel prave manualni, coz byl docela problem, pac tady je vsechno s automatem. Uz sem se s tim skoro smiril, ze bude automat, ale pak se objevilo to moje. Na motory sem koukal jak na 2,5tdi tak na 2,7t (4,2 sem tu nikdy na inzerci nevidel). S tim 2,7t sem si rikal ze by byla vyhoda ze se prodaval i na USA trh a tak by se dali sehnat veci na to z ameriky za lepsi ceny (co sem tak zbezne koukal na ebay tak turba vysli asi na polovinu co tu), ale holt se objevil tuten s dieslovym motorem tak holt mam naftu no
to ZEDZED: diky, jojo manual viz odpoved pro Ivana

Vlasta & Satas: ja budu asi objednavat trajekt na zari (presnej termin jeste neznam) takze bych vas zkusil navstivit. Kolik casu to asi zabere ta vymena tech zdvihatek a pokud toho bude nahodou vic? Abych vedel, pac ja se vetsinou v CR zdrzim tak tejden, dva. A nakolik tak vyjde tuten servis s dokladem u vas radove, abych s tim moh taky pocitat priblizne dopredu?

Kadel
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.10. 2010
Příspěvků: 180 | Témat: 10

11.08 2011 11:26


Kadel:taky te zdravim...a jsem taky rad ze je tu dalsi ALLROAD (vic problemu= vic reseni a vedeni )...btw mam uplne stejnou barvu a interier (ty recara jsou vyborny )...ale automat a benzin....tak hlavne at slouzi....
nahoru

sponzor





11.08 2011 11:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

11.08 2011 11:42


to Misawimmer: diky, koukam ze se stribrnyma allroadama se roztrh pytel . Taky koukam, ze jezdis na plyn, taky sem o tom premejslel kdyby se povedla 2,7t. Jinak doufam, ze sproblemama moc neprispeju do fora, ale sam tomu neverim
Uz ted chodim do garaze s divnym pocitem, ze to bude stat nakrivo.

Kadel
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

11.08 2011 12:01


Kadel:
to Misawimmer: diky, koukam ze se stribrnyma allroadama se roztrh pytel . Taky koukam, ze jezdis na plyn, taky sem o tom premejslel kdyby se povedla 2,7t. Jinak doufam, ze sproblemama moc neprispeju do fora, ale sam tomu neverim
Uz ted chodim do garaze s divnym pocitem, ze to bude stat nakrivo.

Kadel


Neboj, to jde o zvyk.... časem se to obrousí
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7140 | Témat: 19

11.08 2011 14:28


Kadel:
Vlasta & Satas: ja budu asi objednavat trajekt na zari (presnej termin jeste neznam) takze bych vas zkusil navstivit. Kolik casu to asi zabere ta vymena tech zdvihatek a pokud toho bude nahodou vic? Abych vedel, pac ja se vetsinou v CR zdrzim tak tejden, dva. A nakolik tak vyjde tuten servis s dokladem u vas radove, abych s tim moh taky pocitat priblizne dopredu?

Kadel
No Vlasta se ti tu nabídl první tzn jed za nim na kontrolu,neni si tak nejak mezi čim vybírat...Já sem zavalen prací momentálne tak do listopadu.Díly motorů a elektriku v aute u mě bez problému to sou rychlovky.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

11.08 2011 14:31


Satas:
Myslím, že si vystojí frontu tam i onde. Novejch členů tady bylo průběžně přes třináct tisíc
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 27.4. 2010
Příspěvků: 1381 | Témat: 68

11.08 2011 14:36


[quote="Kadel"]Zdravim panové (aj dámy esli sou)


Taky tě tu vítám, hlavně mezi hrdými majiteli dvaapůlek
Neboj, je to dobrej motor,když je o něj staráno, je s ním docela i sranda
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

11.08 2011 15:46


to Satas: ok tim by se to teda vyresilo
to Hanys: no super a jak rychle vodsejpa takovahle fronta
to Solcik: dik, snad se s tim skamaradim no

Kadel
nahoru

Anonymní





11.08 2011 18:27


KADLIKU : parada sem rad ze je vas tu ALLROADAKU povíc ) a doufam ze vam vase ALL masinky jezdi dobre a dlouho jezdit budou a tebe tu taktez vitam me nikdo nevital
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

11.08 2011 18:35


Kadel:
Zdravim panové (aj dámy esli sou),
Dámy jsou, hodně a hezký
STEINAR:
parada sem rad ze je vas tu ALLROADAKU povíc
Allroadů je tu zapsáno 41, ale určitě je jich víc
nahoru

sponzor





11.08 2011 18:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

11.08 2011 21:59


to Steinar: dik za uvítání, jestli ti to bude stačit tak já tě tady teda taky vítám ikdyž sem teď nejspíš služebně nejmladší tu. Toho tvýho allroada si pamatuju z garáže, díky tomu malýmu průzkumníkovi co ti razí cestu

to Romijn: no vida

Dneska sem to přerovnal v garáži, albych tam uskladnil zatim obě auta tak sem neodolal a udělal ještě dvě fotečky do garáže.

Kadel
Naposledy upravil Kadel dne 12.08 2011 9:51, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 5.7. 2011
Příspěvků: 442 | Témat: 15

12.08 2011 9:48


To Kadel,
také tě vítám. Patřím také k čerstvým majitelům Allroudu, tak se tu budeme vídat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

12.08 2011 9:55


to RudyOndra: díky, snad se budem potkavat jenom u veselejch temat

Kadel
nahoru

Anonymní





12.08 2011 16:39


Kadel:
to Steinar: dik za uvítání, jestli ti to bude stačit tak já tě tady teda taky vítám ikdyž sem teď nejspíš služebně nejmladší tu. Toho tvýho allroada si pamatuju z garáže, díky tomu malýmu průzkumníkovi co ti razí cestu


Kadel
no jo to je nase mala srnka a diky za uvitani snad bude allroadek slouzit dobre ! preji mnoho kilometru bez nehod a pokazenych dilu )
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

14.08 2011 16:31


tak sem dneska byl podruhý tankovat, a musim říct že sem byl dost (mile) překvapen nad tou hodnotou. 6.8 l/100km a to sem nejel žádnou dálnici, spíš sem se drápal do různejch nadomřskejch vejšek . Ale klima asi nejela vůbec, páč venku bylo míň než v autě.
Jinak bych se chtěl zeptat, jestli někdo máte tutu rezervu, já na to koukal jak puk když sem to viděl. Vidim to poprvé a tak se chci předem zeptat jak se to používá abych to nezjišťoval někde za provozu až to budu potřebovat. Je k tomu Kompresor* a popisek že se to má nafouknout až když se to nasadí na auto. Nic víc?


Dík Kadel
nahoru

Anonymní





14.08 2011 19:26


Kadel:
tak sem dneska byl podruhý tankovat, a musim říct že sem byl dost (mile) překvapen nad tou hodnotou. 6.8 l/100km a to sem nejel žádnou dálnici, spíš sem se drápal do různejch nadomřskejch vejšek . Ale klima asi nejela vůbec, páč venku bylo míň než v autě.
Jinak bych se chtěl zeptat, jestli někdo máte tutu rezervu, já na to koukal jak puk když sem to viděl. Vidim to poprvé a tak se chci předem zeptat jak se to používá abych to nezjišťoval někde za provozu až to budu potřebovat. Je k tomu Kompresor* a popisek že se to má nafouknout až když se to nasadí na auto. Nic víc?


Dík Kadel
ano tuhle rezervu mam taky uplne tu samou musis ji dofouknout kompresorkem ktery by jsi mel mit ve vybave ... nicmene muzu se zeptat jak jsi se dostal k takove spotrebe ?! :-O to by me teda zajimalo.. nebo ze by to delal tolik automat ?!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

14.08 2011 20:01


to STEINAR: jj Kompresor* je u toho, takže to jenom nasadim, postavim auto na zem a fouknu to na předepsanej tlak a jedu do pneuservisu jo?
s tou spotřebou nevim, čet sem tu pár témat ohledně toho a tak sem i čekal spotřebu kolem 8mi. Manuál sem chtěl taky i kvůli nizši spotřebě. Jinak když se dalo nastavil sem Tempomat* a jel sem podle předpisů (celou cestu), nic vic. Uvidíme jak to bude za měsíc co s tim budu jezdit do práce, to tam bude víc startů, popojiždění a tak, tohle bylo až na pár zastávek na močení na jeden zátah kolem 900km.

Kadel
nahoru

Anonymní





14.08 2011 20:29


Kadel: co jsi jel do chorvatska ?! ) .... no jo Tempomat* a manual asi delaji svoje .....jinak k te rezerve spis nez to nasadis tak to foukni az pak to nasad
nahoru

sponzor





14.08 2011 20:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

14.08 2011 21:10


to Steinar: Trondheim - Stavanger. No na tom štítku právě na kole je napsáno, že nainstalovat a pak foukat (install wheel on wehicle before inflating.) Fatk sem to v životě neviděl

Kadel
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

14.08 2011 22:02


Myslíš nový člene Kadle, že v téhle tvé původní zdravici bude dobré probírat všechny tvoje ostatní dotazy? Jsou tu i témata s nadpisy
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

14.08 2011 22:09


to Hanys: neboj, šak já se rozlítnu po foru pomalu. Asi to bude lepší to cpát do témat k tomu určenejch. Nechtěl sem tu do začátku zakládat ke každý ptákovině nový téma. Snažim se ale i dost hledat

Kadel
nahoru

AK batole
AK batole

Žena
Registrace: 23.1. 2011
Příspěvků: 209 | Témat: 0

14.08 2011 22:15


Kadel:
to Hanys: neboj, šak já se rozlítnu po foru pomalu. Asi to bude lepší to cpát do témat k tomu určenejch. Nechtěl sem tu do začátku zakládat ke každý ptákovině nový téma. Snažim se ale i dost hledat

Kadel


Téééda tak to zírám, to jsi jeden z mála nováčků, ostatní to dělají přesně naopak Vítej v klubu a přeji hodně radosti a málo starostí s novou Audi
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

14.08 2011 22:23


to Martík: dík za přivítání. Jinak tady sem sice nováček, ale na jinejch forech sem byl taky už za starýho psa, tak vim jak dokáže rozčílit dlouhodobý členy odpovídat stále dokola na to samý

Kadel

PS: a taky musim nahonit aktivitu aby mi to pustilo do zakázanejch komnat
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvků: 3205 | Témat: 79

14.08 2011 22:25


Kadel:


PS: a taky musim nahonit aktivitu aby mi to pustilo do zakázanejch komnat
coze musis nahonit?Kam ze te to tady pusti?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email