Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 332 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 325
Uživatelů: 7
Celkem: 332

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

28.11 2008 14:35


Mam ve sve A6 (2005)moznost prehravat pouze CDcka je nejaka sance prehrat mp3? Vim pouze o Fm transmiteru , ale udajne je to nekvalitni reseni.Diky moc za pomoc


edit & moved by root
nahoru

sponzor





28.11 2008 14:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

28.11 2008 15:10


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

28.11 2008 15:42


2005, tudiz predpokladam, ze mas novy model (C6). Primo v audi maji adapter na ipod plus ti flashnou MMI*, takze budes moct ten ipod ovladat primo pomoci MMI* co mas v aute
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

28.11 2008 17:38


vencaa6:
http://audiklub.cz/forum/tema/10405&highlight=adapter

Zkousel jse mu napsat, ale zatim bez reakce....
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

28.11 2008 17:43


miv a macek71 to od něj mají. zkus kontaktovat je, třeba mají tel číslo...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

28.11 2008 18:12


vencaa6:
miv a macek71 to od něj mají. zkus kontaktovat je, třeba mají tel číslo...

pokusim se v kazdem pripade diky moc za rychle reakce
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

29.11 2008 18:39


m.i.v.:
dumardus: - volal jsem mu, žije a něco furt slaví, ale průběžně kouká na AK a co nejdříve ti odpoví

Jeste jednou diky moc
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

29.11 2008 18:43


oprava
Naposledy upravil dumardus dne 29.11 2008 18:46, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





29.11 2008 18:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

29.11 2008 18:45


. Zjistoval jsem co se da vsechno delat s MMI* a to mi prislo na mejla..
"Po dnešní telefonickém rozhovoru vám zasílám bližší informace o video interface.

Pokud máte A6 nový model a ovládání pomoci MMI* je ve Vašem voze. Měl byste mít LCD monitor . Jedná se o základní vybavení těchto vozů.

V příloze je princip Dotykové navigace. Jedná se o Navigační Dotykový KIT, součástí je dotyková folie, dotykový video interface se stejnými funkcemi jako u RGB Video Interface a navigační modul (IGO).

Volitelným doplňkem pro již namontované, originální či dodělávané parksystémy, je multifunkční parkovací systém, který při couvání znázorňuje stopu kol v závislosti na otáčení volantu. Info v příloze.








Asi to bude hodne zajimava vecicka, ale zajimalo by me jestli to bude fungovat pokud nemam barevny displey,teda nejsem si jisty jestli nebo neni barevny ,v kazdem pripade se mi zobrazuje pouze monochromaticky text....?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

01.12 2008 17:02


m.i.v.:
dumardus: - volal jsem mu, žije a něco furt slaví, ale průběžně kouká na AK a co nejdříve ti odpoví

Tak uz jsem se s nim spojil , ale nemuzu tu jeho vecicku do auta dat, protoce tam mam origos CD player.....
Pokusim se zavolat do audi co se s tim da delat jak mi tady poradil uzivatel sTeblo
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

02.12 2008 0:49


dumardus:

Tak uz jsem se s nim spojil , ale nemuzu tu jeho vecicku do auta dat, protoce tam mam origos CD player.....
Pokusim se zavolat do audi co se s tim da delat jak mi tady poradil uzivatel sTeblo
dej to místo toho CD.Pokud teda netrváš,aby jsi měl oboje.Origo CD stejně neumí vetšinou MP3 ani pálené CD,takže u mě volba byla jasná.MP3 koupíš za facku .Ale je to na tobě
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

02.12 2008 10:45


Macek71:
dej to místo toho CD.Pokud teda netrváš,aby jsi měl oboje.Origo CD stejně neumí vetšinou MP3 ani pálené CD,takže u mě volba byla jasná.MP3 koupíš za facku .Ale je to na tobě

Nahore vencaa6 psal , ze to mas jak to facha?A jak je to s demontazi origos Cdcka? Ma nekdo tady nejake zkusenosti?diky
P.S.Uz jsem mu volal ,ze to chci vzit, ale nebere tel.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

02.12 2008 11:25


dumardus:

Nahore vencaa6 psal , ze to mas jak to facha?A jak je to s demontazi origos Cdcka? Ma nekdo tady nejake zkusenosti?diky
P.S.Uz jsem mu volal ,ze to chci vzit, ale nebere tel.
teď nevím jestli si rozumíme.Já mám concert s cd changerem.Od changeru vede kabel do rádia.ten jsem vytáhnul, myslím ten konektor co je zastrčený do rádia a místo něj jsem tam vrazil konektor od toho forychtungu co jsem koupil.Na druhém konci je koncovka pro mp3.Na rádiu zapnu CD a jede mi MP3.Samozřejmě mi to nepíše skladby apod blbosti.Píše to jen CD1(jak na maxidotu,tak na rádiu,ale já si na to nějak nepotrpím.Za ty prachy).Ještě tam byl jeden problém ,mám ovládání na volantu,takže ten konektor byl spojený dohromady.Tzn.,když nemáš ovládání na volantu,tak vytáhneš konektor od Changeru a strčíš tam ten nový,pokud to máš jako já,tak to muswíš upravit.Přepájet,nebo sehnat druhou koncovku.Já jsem ten konektor normálně rozřezal na půl a byl klid.Takže to je vše plně funkční a kdykoliv tam můžu zapojit zpět changer.Doufám,že ti to pomohlo
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 1913 | Témat: 87

02.12 2008 11:59


Macek71:
Origo CD stejně neumí vetšinou MP3 ani pálené CD


Mně teda changer pálené cd umí. Jiné pomalu ani nemám...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

02.12 2008 12:01


Kratz:


Mně teda changer pálené cd umí. Jiné pomalu ani nemám...
šťastný člověk gratuluji a tiše závidím
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

02.12 2008 12:12


Kratz: Jen mě napadlo, jaké cd používaš -R nebo +R.

Tuhle jsem nad tím přemýšlel, jestli použití +R nebo -R nemůže být pro některé cd changery problém. Někdy mi to CD ten changer vezme někdy ne.
nahoru

sponzor





02.12 2008 12:12


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 1913 | Témat: 87

02.12 2008 12:38


Petan:
Kratz: Jen mě napadlo, jaké cd používaš -R nebo +R.

Tuhle jsem nad tím přemýšlel, jestli použití +R nebo -R nemůže být pro některé cd changery problém. Někdy mi to CD ten changer vezme někdy ne.


Plus / mínus jsou snad jen DVD, ne? V životě jsem neviděl CD+R...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

02.12 2008 13:02


Kratz: No vidiš, máš samozřejmě pravdu. Člověk už blbne až za roh.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

02.12 2008 13:09


Mi CD changer bere taky pálené CD...a bere všechny, ne jen některé. Jinak do nové A6 bych to co tu avizujete teda nestrkal. Když mám na novou A6, tak proč bych neměl na flashnutí navigace a dodělání konektroru na iPod origo u audi
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

02.12 2008 13:25


sTeblo:
Mi CD changer bere taky pálené CD...a bere všechny, ne jen některé. Jinak do nové A6 bych to co tu avizujete teda nestrkal. Když mám na novou A6, tak proč bych neměl na flashnutí navigace a dodělání konektroru na iPod origo u audi
a je to tu zase ,já se nebavím o nové A6.Když na to máš kup si raději novou A8 a ipod.Já jsem jen dával informaci,kterou někdo chtěl.Nikdo ti to tady nenutil,aby jsi si to koupil.6e se k tomu vůbec vyjadřuju.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

02.12 2008 16:44


sTeblo:
Mi CD changer bere taky pálené CD...a bere všechny, ne jen některé. Jinak do nové A6 bych to co tu avizujete teda nestrkal. Když mám na novou A6, tak proč bych neměl na flashnutí navigace a dodělání konektroru na iPod origo u audi


asi budu muset ,protoze jsme se bavili s Michalcakem a ten jeho adapter bohuzel nemuzu pouzit. btw; palene cd mi to bere,ale ja chci mp3.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

02.12 2008 20:50


dumardus:


asi budu muset ,protoze jsme se bavili s Michalcakem a ten jeho adapter bohuzel nemuzu pouzit. btw; palene cd mi to bere,ale ja chci mp3.
kup si novou A6
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 342 | Témat: 24

05.10 2009 17:38


Zdravim..
mám dotaz ohledně autorádia.. ve svý audince mám rádio Concert CD / Concert II http://audiklub.cz/audiwiki-Concert%20CD
a jelikož sem mi už CDčka nevejdou do přihrádky, řeším jak si pustit MP3.
Zkoušel jsem už FM transmitter (Emgeton)..ale jednak je to hrozně veliký a druhak to nehraje nijak valně (pořád sem tam slyšel rušivý zvuky).
Samozřejmě další možnost je koupit si nový rádio rovnou s dírou na USB. Ale kamarád mě strašil že ty levný rádia nehrajou nijak extra dobře a dávat tam nějakou bombu nechci, protože parkuju na ulici, takže bych měl tak maximálně rozmlácený okno:(

Nejradši bych to vyřešil tak, že bych si ze zadu z rádia vytáhl šňůru na AUX a napíchnul bych si tam MP3..ale nevím jestli je to u tohoto rádia možné. Nevíte teda někdo jestli je možný vytáhnout kabel se stereojackem na AUX??? A pokud ano, zvládnu to udělat sám? Díky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 342 | Témat: 24

05.10 2009 17:54


Tak jsem ještě trochu zagooglil a nejsem moc rád.
Vypadá to že žádnej AUX vstup tohle rádio nemá
http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=1998218
Musim to pořešit jinak..

Nemá aspoň někdo zkušenost z nějakym ne zrovna Áčkovym rádiem? Hraje to fakt tak napiču, takže je lepší zainvestovat do něčeho pořádnýho???
V jakejch relacích bych měl hledat aby to hrálo minimálně stejně dobře jako ten originální Concert II??
Dík
Naposledy upravil DAW1d dne 05.10 2009 17:56, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





05.10 2009 17:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

05.10 2009 17:55


DAW1d: nez bych kupoval nove radio, ktere nebude absolutne sedet do interieru a bude hrat na pikacu, tak bych radsi poridil xcarlink
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 342 | Témat: 24

05.10 2009 17:59


sTeblo:
DAW1d: nez bych kupoval nove radio, ktere nebude absolutne sedet do interieru a bude hrat na pikacu, tak bych radsi poridil xcarlink


No na to jsem koukal, ale někde jsem četl že to podporuje jen omezený počet skladeb (10 CD) jakoby to byl CD changer. A to se mi zdá o ničem.. jsem hrozně náročnej a nejradši bych vozil v káře celejch 200GB hudby:D
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

05.10 2009 18:01


DAW1d: tusim, ze to musis mit rozdelene na 10 slozek, jakoby 1-10 CD....ale kolik skladeb budes mit v jednotlivych CD se uz neresi. Klidne muzes mit 200GB hudby
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 342 | Témat: 24

05.10 2009 18:18


sTeblo:
DAW1d: tusim, ze to musis mit rozdelene na 10 slozek, jakoby 1-10 CD....ale kolik skladeb budes mit v jednotlivych CD se uz neresi. Klidne muzes mit 200GB hudby

Aha..no tak to vypadá dost dobře A ovládá se to teda normálně na rádiu? Navolim si složku 01 (CD1) a tam mám třeba 100 skladeb.. A teď koukám že to má i vstup na stereo jack! Takže to nemá chybu! Díky za tip..vypadá to že to mám vyřešený

A namontuju si to tam asi sám že jo? Jen pro jistotu..do mojí káry patří tenhle model??
http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduc [zkrácená url]
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

05.10 2009 18:21


DAW1d: Mel bys to zvladnout sam a tenhle model by ti mel pasovat. Jeste bych ti doporucil kontaktovat uzivatele Ghostrider tady na klubu, takovyma vecma se zabyva, mohl by mit bud primo tohle nebo neco podobneho, treba i za lepsi cenu. A urcite ti i poradi, co bude lepsi a jak to zapojit
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email