Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 257 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 256
Uživatelů: 1
Celkem: 257

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

03.11 2008 9:10


Přátelé, kamarádi...

Moraváci se pořád někde srážejí a zabývají se společenským audiživotem a tady u nás se nic neděje. Co takhle srazit se někde?

Na kafe s vozy nebo na pivo bez vozů?

Očekávám návrhy, připomínky, nápady nebo jen prosté (nezaměňovat za sprosté) vyjádření podpory či nepodpory.
nahoru

sponzor





03.11 2008 9:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvků: 27 | Témat: 1

03.11 2008 11:02


ja spis s vozy at je co prohlizet, prijel bych pokud bude neco zajiamveho k okouknuti
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 10.12. 2007
Příspěvků: 337 | Témat: 15

03.11 2008 14:44


výborný nápad! jsem pro to pifko a prostě pokecat
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1428 | Témat: 29

04.11 2008 1:06


Proč ne?
Už tu v Praze něco podobnýho funguje u "konkurence", takže je možnost je prostřídat, nebo doplnit...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 10.12. 2007
Příspěvků: 337 | Témat: 15

05.11 2008 0:35


Apsv:
Proč ne?
Už tu v Praze něco podobnýho funguje u "konkurence", takže je možnost je prostřídat, nebo doplnit...


proto je na AK v Praze ticho po pěšině a všichni sou už v mexiku?
pověz víc, kdy kde jak?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 10.12. 2007
Příspěvků: 337 | Témat: 15

06.11 2008 23:15


ze by mexiko bylo v pizerce Helios?

škoda, že to dneska nevyšlo
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.6. 2008
Příspěvků: 18 | Témat: 0

07.11 2008 2:47


Rozhodne bych byl pro. Urcite ale s autama. Jen to chce trochu koordinace, aby se to netlouklo s AC prazskou akci co byva pravidelne
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 4:43


A co takhle založit Pražský regionální srazy....Domluvilo by se kterej den v týdnu a kterej čas na kterem místě by se konal sraz pravidelně v praze??
Já jsem pro....
nahoru

sponzor





07.11 2008 4:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.6. 2008
Příspěvků: 18 | Témat: 0

07.11 2008 5:19


Nejsem proti. U konkurence to probiha snad jednou za 14 dni mam pocit a nevim zda by se sesel kazdy tyden rozumny pocet lidi. Nejlepsi by byl nejaky podnik s vlastnim parkovistem at tam na auta vidime (: Slusna kuchyne by se hodila take at tam nepijeme jenom colu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

07.11 2008 9:51


Hromada příspěvků o tom, že konkurence už něco má, a aby se to netlouklo...

Co třeba napsat, kdy to ta konkurence má?

Myslím, že jednou za čtrnáct dní je maximum, kdy se dokážou sejít víc než dva lidi.

Takže nějaký návrhy na místo?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 11:33


zeli:
Hromada příspěvků o tom, že konkurence už něco má, a aby se to netlouklo...

Co třeba napsat, kdy to ta konkurence má?

Myslím, že jednou za čtrnáct dní je maximum, kdy se dokážou sejít víc než dva lidi.

Takže nějaký návrhy na místo?


No a co se třeba sejít se někde na pokec a od tamtud by se jelo někam do restaurace? Když jsem měla bmw tak sme se scházeli na Strahově, byli jsme tam cca hoďku a pak jsme odtamtuď jeli do restaurace na jidlo/kafe na ktere se dohodli na tom srazu členove...Hmm?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

07.11 2008 11:58


Tak jestli se mohu přidat, rád bych konečně dorazil na nějaký "sraz". Bydlim sice v Kladně, ale v Praze jsem každej den v práci. Střešovice je můj rajon, takže Strahov by se i hodil. Jsem pro dát si někde sraz. Tam třeba chvilku zablbnout, nebo jen počkat na opozdilce a pak vyrazit někam na kafe/colu/nějakej ten dlabanec + pokec a poznávačka.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 12:30


Cadaverous:
Tak jestli se mohu přidat, rád bych konečně dorazil na nějaký "sraz". Bydlim sice v Kladně, ale v Praze jsem každej den v práci. Střešovice je můj rajon, takže Strahov by se i hodil. Jsem pro dát si někde sraz. Tam třeba chvilku zablbnout, nebo jen počkat na opozdilce a pak vyrazit někam na kafe/colu/nějakej ten dlabanec + pokec a poznávačka.



JJ souhlasíííím! Bylo by to super! Ale na tom strahově se bmwklubáci scházejí každou neděli, takže by jsme se museli domluvit na jiný den A pak se tam občas scházeji lidi z AHCčka, ale to nevím kdy!! A restauraci kolem je spousty.... Třeba na džbáně?? A vařej tam výýýborně
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

07.11 2008 13:16


No nebudu zastírat, že je to pro mě "špatnej" konec Prahy, ale no problem
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 13:32


zeli:
No nebudu zastírat, že je to pro mě "špatnej" konec Prahy, ale no problem



Pokud člověk chce tak přijede kamkoliv....Já jsem ze stodůlek a opravdu pro mě nebude problém přiject třeba na čerňák! Strašně moc se na vás těším a chci vás poznat!!! Měli by jste si to dohoudnout tak aby to vyhovovalo všem
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

07.11 2008 13:42


AuDee: Ještě tu je sobota. Jinak ve všední dny nic moc. Ale po 16:00 taky neni zas takovej problém... Ale nemusíme tam být celej den. Můžem třeba pokecat i s BMW klubákama. Jinak restaurace tam moc neznám. To si musím nechat poradit.
nahoru

sponzor





07.11 2008 13:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

07.11 2008 14:08


AuDee:



Pokud člověk chce tak přijede kamkoliv....Já jsem ze stodůlek a opravdu pro mě nebude problém přiject třeba na čerňák! Strašně moc se na vás těším a chci vás poznat!!! Měli by jste si to dohoudnout tak aby to vyhovovalo všem


Ty bys přijela za mnou, jo?

Strahov je v pohodě.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 14:53


zeli:


Ty bys přijela za mnou, jo?

Strahov je v pohodě.



Já nevim že bydlíš na čerňáku Jsem to jen tak plácla
Ale jako s bmwklubákama se rozhodně už bavit nechci Jsou to namachrovaný jelita Sice jsem byla taky majitelkou bmw, ale mám to v hlavě v pořádku ež oni Takže teda soboty?? Já si pro auto jedu do D až příští týden takžeeee.... Ale hlavně kde?? V ty soboty od těch 16cti hodin je ideálních
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

07.11 2008 14:59


Tuhle sobotu stejně nemůžu. Kde jste se sráželi na tom strahově? Na parkovišti mezi kolejema?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.6. 2008
Příspěvků: 18 | Témat: 0

07.11 2008 15:00


Tak abych doplnil. Konkurence to miva myslim jednou za 14 dni a naposledy to bylo 6.11. Ty soboty na strahove nezni spatne. Jsou tam ty pekny parkoviste kde je spousta mista. Podniky tam neznam, ale urcite se neco najde
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

07.11 2008 15:14


Takže například 15.11. řekněme v 16:00 tady?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 15:22


Nooo jak se tam jezdili ty drifty... Tak na tom velkym place kdekoliv Já jsem pro Tak co chlapy...nebuďte másla a přijeďte 15.11. si píšu že si udělám na vás celej den Přivezu s sebou přítele, on by mě nepustil samotnou mezi samý chlapy
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

07.11 2008 15:27


Místo vyhovuje, ale to datum... To budu mimo ČR. První volnej víkend bych měl až 22.11, nebo teď v neděli. Netušil jsem že to bude tak rychle. Ale když to bude pravidelně, nebude problém přijet příště...
PS: Těch 16:00 mělo být v pracovní dny. V sobotu a neděli když můžu, tak můžu většinou na celej den.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 15:33


Cadaverous:
Místo vyhovuje, ale to datum... To budu mimo ČR. První volnej víkend bych měl až 22.11, nebo teď v neděli. Netušil jsem že to bude tak rychle. Ale když to bude pravidelně, nebude problém přijet příště...
PS: Těch 16:00 mělo být v pracovní dny. V sobotu a neděli když můžu, tak můžu většinou na celej den.



Tak tím lépe....
Já bych byla ráda kdyby to bylo pravidelně A hlavně já budu mít audi úplně poprvé v životě tak potřebuju někoho otravovat o rady Takže by se mi ty srazy docela hodili Musíme si napevno říct že to tak bude a i kdyby tam mělo dorazit jen 5apůl člověka tak to bude úspěch takže soboty na strahově od 16:00h ?? Jako tuhle sobotu já taky nemůžu (páč nemám čím přiject)!! Ale od příštího týdne by to šlo amezi tím by jsme přesvědčili i zbytek pražáků
nahoru

sponzor





07.11 2008 15:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

07.11 2008 15:36


Byl to jen první návrh. V pracovní dny bych se tam dostal tak v osm, takže kulový. O víkendu mi na začátku až tak moc nezáleží.

Já ještě uvidím, jestli si někoho přivezu. U těhulky člověk nikdy neví...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.6. 2008
Příspěvků: 18 | Témat: 0

07.11 2008 15:38


Tak se sobotou 15.11 pocitam a zkusim sebou jeste nekoho dotahnout.
Proti 16 hodine taky nic nemam, akorat uz byva tma, takze na nic neuvidime.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.11. 2008
Příspěvků: 97 | Témat: 2

07.11 2008 15:38


Možná by nebylo od věci založit na pokecu o čemkoliv, téma s nadpisem "Regionální Srazy Praha - Hlaste se!!"
A tam napsat na čem se tu domlouváme a že by bylo supr kdyby byla větší účast a potvrzení návštěvy!!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

07.11 2008 15:39


Tak to já teď dovezu leda tak tátu s kterym andulku dáváme do kupy. Ale jsem taky pro, aby to bylo pravidelný. Já sice každej víkend nemůžu, ale uvidíme jak to půjde. Rád poznám nové tváře. A čím, víc tím líp (ikdyž jsme zatim asi 4 kdo by přijel ).
PS: Jakou OOOO kupuješ?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 378 | Témat: 8

07.11 2008 15:43


Tak to posuneme. Třeba na druhou. To už budete po obědě, ne?

A každý týden bych to asi taky nehrotil
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.6. 2008
Příspěvků: 18 | Témat: 0

07.11 2008 15:43


Navrhuji, ze az se ted toho 15.11 uvidime, tak bychom se teprve dohodli jak casto by to bylo. Asi ne kazdy bude mit cas kazdy vikend a je fajn kdyz se nas sejde vic
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email