Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 348 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 343
Uživatelů: 5
Celkem: 348

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.7. 2014
Příspěvků: 2 | Témat: 0

16.08 2014 12:16


Dobrý den, prosím o radu. Měnila jsem baterky v klíči, samozřejmě se mi to rozkódovalo, ale teď když jsem zkoušela znovu nakódovat, všimla jsem si, že mi neblikají ta červená světýlka vedle čudlíků na dveřích. Dříve to blikalo, když se to zamklo, teď jak to dělám zatím ručně, se sice zamkne celé auto, ale nic nebliká... Nevíte, čím to může být? Moc děkuji za pomoc.
nahoru

sponzor





16.08 2014 12:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.8. 2014
Příspěvků: 79 | Témat: 15

02.10 2014 18:30


to je divný, vyřešilo se to nějak?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

02.10 2014 19:09


Takže mám počítat s tím,že když budu měnit baterky v DO ,tak se mi to rozkóduje a bude to třeba znovu nakódovat?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.11. 2011
Příspěvků: 717 | Témat: 1

02.10 2014 19:46


Ak to urobis dost rychlo, tak nie, inak hej...preco tu ten navod na kazdy typ audiny nie je vyveseny?!
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

02.10 2014 19:56


MION: Ok takže rychle otevřít DO vytáhnout baterku a hned zavřít jo? to bych mohl zvládnout
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.8. 2014
Příspěvků: 79 | Témat: 15

02.10 2014 20:33


Když sem to kupoval, tak sem ty dálkáče mimo výměny aku komplet čistil a nechal schnout celou noc. Pak stačilo jen normál spárovat. Imobilizer, odemykání - všecko funguje.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.9. 2013
Příspěvků: 176 | Témat: 11

02.10 2014 21:01


to blikanie signalizuje funkcnost alarmu nie? Ja menim baterky preventivne kazdych 6 mesiacov.. Rozborka, vymena, zlozenie. Over all 45 sekund a nikdy s tym problem nebol.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.8. 2014
Příspěvků: 79 | Témat: 15

02.10 2014 23:06


zlatý FABky
nahoru

sponzor





02.10 2014 23:06


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 8.8. 2009
Příspěvků: 24 | Témat: 0

04.11 2014 18:35


podle tohoto návodu mi to u A4, B7 funguje akorát nejdou před dálku otevírat a zavírat okénka, nevíte co s tím?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.11. 2011
Příspěvků: 24 | Témat: 2

24.12 2014 12:43


Kódoval jsem klíč u audi A6 Allroad (r.v. 2001) a postup je přesně následující.
1. nové baterky v klíčku (stáré byly vybité a navíc obrácená polarita)
2. servisní klíč do startování a otočit na 3. polohu (nestartoval jsem auto, jen všechny kontrolky rozsvítit)
3. postavit se ven a zabouchnout dveře (nestahoval jsem okýnka)
4. kódovaný klíč do zámku a zamknou a hned zmáčknout na klíči odemykání a odemknout (je důležité máčknout knoflík dřív, než otočíte klíčkem z polohy zamykání do odemykání)
5. auto 1x blikne blinkrama (nakódováno) -> vyndáte klíč (nic nemačkejte a ani už neodemykejte a nezamykejte)
6. hned vypněte a vyndejte servisní klíč ze zapalování
7. zabouchněte zase dveře a HLE VOILÁ - klíč funguje.
Mnoho zdaru
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

24.12 2014 13:16


Tomsa777:
Musíš naučit okna manuálně stáhnout až dolů a nahoru.A to buď tak že každý stáhneš ovladačem v autě nebo strčíš klíč do zámku a otevřeš a podržíš klíč v odemykací poloze dokud okna nesjedou až dolů a pak zamkneš a podržíš klíč v zamykací poloze dokud se nezavřou úplně.Pak ti to musí makat i na dálce podržením tlačítek.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.7. 2013
Příspěvků: 1 | Témat: 0

10.03 2015 9:57


c4tdi (Út, 01.02, 2011 21:50) orig :
takze dnes sem prelozil presny navod od vyrobce kompresoru a do takove polocestiny a je to celkem jednoduche nahradni klic podotykam ze nemusi byt s imobilizerem staci obycejny plastovy date do zapalovani a otocite do kontrolek,pote vystoupite z auta zavrete dvere a strcite orig klic s imobilizerem do zamku a rucne zamknete auto pak na DO zmacknete jednou tlacitko pro odemknuti a bud vam blika kontrolka alarmu nebo jednou zahouka alarm pak staci 6vterin pockat a znovu zmacknout tlacitko pro odemknuti tim potvrdite naprogramovani.auto je odemcene vyndate klic ze zapalovani a vse chodi jak ma...dnes ozkouseno


Diky "c4tdi" za návod. Jediny co me fungoval. Tim tedy nechci apelovat na to že by ostatni byly spatne ale pri rozvicenych kontrolkach a klicem v zamku dalka reagovala blikanim varovek ale bez uloženi.

A6 C5 1.8T DO dvoutlačitkové
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.12. 2011
Příspěvků: 3 | Témat: 0

24.03 2015 20:16


U mně taky nefungoval žádný návod zde popsaný. Možná je to i tím, že mám zaslepený zámek řidičových dveří a jediný funkční mám od kufru.
Zajel jsem tedy do prodejny kde přidělávají klíče a taky autoklíče a ochotný pán mi to přes diagnostiku spároval během 10 minut. Každopádně si ale raději co nejdřív zprovozním zámek u řidiče.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.1. 2015
Příspěvků: 348 | Témat: 8

24.03 2015 20:35


to bych nedělal ,někdo ti ho vypáčí,radši bez zámku
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.12. 2011
Příspěvků: 3 | Témat: 0

25.03 2015 20:33


To je pravda, ale při tom spárování vyskočilo na diagnostice hodně chyb v řídící jednotce centrálu. Zajel jsem s tím na doporučení přímo k autoelektikáři, aby pozjišťoval, co jsou to z chyby a pokud možno to opravil a on mi říkal, že prvořadé bude zprovoznit ten zámek a spárování klíče přes zámek a pak ten zbytek, že všechno může souviset se vším. Pak si to eventuelně zase zaslepím, ale podle sebe.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

02.10 2015 17:59


Akutní otázka. Je nějakej způsob, jak spárovat klíč po výměně baterií na A8, když mám jen jeden? Dle návodů, musím jeden strčit do spínačky a druhej venku do dveří...
nahoru

sponzor





02.10 2015 17:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

02.10 2015 18:16


A návody na spárování jednoho klíče, co jsem našel, taky nefungujou. Ještě mě napadlo, že jsou mrtvý i ty nový baterky. Půjdu je proměřit.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

02.10 2015 18:31


Diagnostikou v měřených hodnotách sledovat zda je klíč aktivní nebo ne při zmáčknutí nějakýho tlačítka.Teď akorát nevím ve kterým kanále to je.Je tam i počet spárovaných klíčů.
Nech si udělat alespoň obyčejnej klíč aby si mohl to učení provádět pomocí dvou klíčů.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

03.10 2015 9:30


Tak, koupil jsem nový baterky, protože ty včera byly ko, nový jsou ok. Vyzkoušel jsem všechny návody na netu, co jsem našel a nic.
Těch návodů jsem našel několik a u většiny píšou, že jim to potom šlo. Mě nic. Mrtvo. Odemknu jen řidičovo dveře manuálně, ale nevypnu alarm, takže jakmile je otevřu, řev.
Mě jebne. A to jsem potřeboval v devět odjet.

áček: Dík.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.5. 2015
Příspěvků: 1 | Témat: 0

07.12 2015 18:11


Ahoj tak jsem měnil baterii v klíčku a stejný problém dálka přestala fungovat A6 C5 r.v99 110kw ale podle těchto rad mi to dělá něcojiného nahradní klíč do zapalování zamknu venku u řidiče a zmačknu DO tak auto jen blikne a nic víc vidím ža na klíč reaguje ale dál nefunguje
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 6.7. 2010
Příspěvků: 631 | Témat: 34

07.12 2015 21:26


Ja som to nakoniec sparoval fez diagnostiku, bolo to najrychlejsie a najpohodlnejsie. Ak mas k dispozicii tak odporucam ten postum
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.7. 2012
Příspěvků: 115 | Témat: 16

01.08 2016 12:25


Ako si sparoval kluce cez diagnostiku tak aby ti odomykali a zamykali auto?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 11.3. 2017
Příspěvků: 3 | Témat: 1

23.04 2017 13:05


Ahojte, skusal som postup ako tu popisujete, ale nemozem sparovat nove DO. Kupil som cez Ebay a ma rovnaku frekvenciu, ale ma len 1x3V bateriu. OEM ovladac ma dve.
Novy kluc je prisposobeny v pre immo* v pristrojovke a vyfrezovany.
Kanal 21 v prisposobeni v RJ centralu (35) nieje dostupny a RJ 46 (asi komfortka) nieje.
Kanal 003 v meranych hodnotach RJ centralu hlasi 00011, cize dva kluce a za boha tam nemozem nakodovat novy kluc.

Ak zapnem zapalovanie tak central nereaguje ani na stary funkcny kluc. Je to normalne?

Auto: A4 B5, 2000,
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.11. 2013
Příspěvků: 7 | Témat: 0

06.05 2017 23:15


smazat všechny pozice:

1-zapnout zapalování
2-zamknout auto mechanicky
3-stisknout 5x v sekundových intervalech tlačítko pro odemknutí
4-po 6 sekundách stisknout ještě jednou odemknutí(potvrdí mazaní pozic)
všechny paměťové body jsou smazány a centrální zamykání by nemělo jít

synchronizace dálkového ovladače:

Stisknout libovolné tlačítko,
pokud nedojde k žádné odezvě tak do 30sec odemknout a zamknout pomocí zámku na straně řidiče.Pak zkontrolovat funkčnost dálkáče.
nahoru

sponzor





06.05 2017 23:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.11. 2013
Příspěvků: 7 | Témat: 0

06.05 2017 23:31


přidání klíče:

(kontrola 35-centrál,meř.HOD*. skup.3)

1-zamknout auto
2-na novém klíči stisknout ODEMKNOUT do 5 sec tolikrát podlo toho na kterou pozici se má uložit. (druhá pozice 2x,třetí 3x.....)
při stisknutí tlačítka auto potvrzuje signál bliknutím světel,klaksonem apd.
3-počkat 5 sec a stisknout ODEMKNOUT na novém klíči
4-vypnout zapalovaní a vyndat starý klíč ze spínačky
5-zkusit zamknout a odemknout novým dálkáčem.
6-vložit noví klíč do spínačky poloha zepnuto(nestartovat)
7-kontrola 35-centrál,meř.HOD*. skup.3

Vždy se ujistěte ,že jsou nové klíče kódovány na volné pozice. To jsi asi neudělal a proto ti přestal fungovat první klíč. Takže smazat všechny pozice a nakódovat oba klíče. Snad ti to pomůže.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.3. 2010
Příspěvků: 628 | Témat: 77

29.08 2018 21:36


Ahoj,chlapi poradíte v čem je problém? Potřeboval jsem zkontrolovat pojistky a od té doby mi nejde dálkové(A6 C5 r.v.99)Zkoušel jsem to spárovat podle zde uveřejněných postupů,ale nějak se nedaří. Auto blikne,když je klíč ve dveřích tak i při zmáčknutí ovladače na otevření se odemkne,ale nic víc, nejde to. Dik za nějaké rady.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.3. 2010
Příspěvků: 628 | Témat: 77

31.08 2018 21:50


Tak jsem byl na diagnostice a pořád se to nechce uložit do komfortky,takže stále nefunkční.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.12. 2014
Příspěvků: 34 | Témat: 0

10.07 2019 7:52


U Allroada C5 2004 jsem přidával klíče takto:

1) Do spínačky dát plastový servisní klíč a zapnout kontrolky.

2) Vylézt ven, zavřít dveře, mechanicky zamknout.

3) Vytáhnout klíč ze dveří, zmáčknout 1x tlačítko odemknout (bliknou 1x blinkry).

4) Počkat 10 sekund a znovu zmáčknout 1x tlačítko odemknout, auto se odemkne.

5) Vytáhnout plastový klíč a vyzkoušet funkčnost programovaného klíče.

6) Vložit programovaný klíč do spínačky a zapnout a vypnout kontrolky.

Hotovo!

Pokud chci přidat víc klíčů, v bodě 3) zmáčknout 1x pro klíč č.1, 2x pro klíč č.2, 3x pro klíč č.3... Potom pokračovat dál podle návodu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.3. 2010
Příspěvků: 628 | Témat: 77

10.07 2019 19:30


jencek (10.07 2019 7:52) orig :
U Allroada C5 2004 jsem přidával klíče takto:

1) Do spínačky dát plastový servisní klíč a zapnout kontrolky.

2) Vylézt ven, zavřít dveře, mechanicky zamknout.

3) Vytáhnout klíč ze dveří, zmáčknout 1x tlačítko odemknout (bliknou 1x blinkry).

4) Počkat 10 sekund a znovu zmáčknout 1x tlačítko odemknout, auto se odemkne.

5) Vytáhnout plastový klíč a vyzkoušet funkčnost programovaného klíče.

6) Vložit programovaný klíč do spínačky a zapnout a vypnout kontrolky.

Hotovo!

Pokud chci přidat víc klíčů, v bodě 3) zmáčknout 1x pro klíč č.1, 2x pro klíč č.2, 3x pro klíč č.3... Potom pokračovat dál podle návodu.
Ahoj,to jsem vše udělal, blinkry zablikaly,čudlíky reagovaly a když jsem to potom zkoušel klíčem, tak nic,neuloží se to do paměti.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7140 | Témat: 19

11.07 2019 13:02


Udelejte to diagnostikou je to asi za minutu hotové.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email