Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 20 dubna 2024
Celkem je zde 401 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 401
Uživatelů: 0
Celkem: 401

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

05.08 2019 16:55


Ok dekuji koupím novou nadobku na servo ale psal jsem že tam mám noví servo furt nechapu jak může být ten ventilek za jeden když janovi servo moc díky ale samozřejmě soudím to dekuji moc
nahoru

sponzor





05.08 2019 16:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

05.08 2019 17:22


Ladin koupil jsem olej do serva g004000m2 originál pro asi škoda seat nemecka výroba přesně jak jsi psal g002000 už se nevyrábí dekuji moc v sobotu to vyměním a uvidím ještě seženu tu na tu nadobku a vyměním to dekuji
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

05.08 2019 20:33


Ventilek je jeden protože je to regulační ventil který když stoupne tlak tak ho přepustí do přepadu aby nedošlo k poškození systému příliš velkým tlakem.
Taky jsem bojoval s novým čerpadlem ve kterým se ten ventilek zasekával a dokonce po výměně-reklamaci za jiné čerpadlo od jiného výrobce to takhle blblo. Prostě byl moc velkej tlak kterej ten ventilek doslova zaseknul a olej protejkal přepadem a tlak do řízení byl minimální.
Stávalo se to hlavně při otočení kol do krajních poloh.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

06.08 2019 18:55


Nakadah dnes jsem jen tak snudy se podíval na olej nádobce v tom servu a připadal mi prostě klasická hydraulika žádná zelená barva nevim asi jak to vidí v ty nádobce jestly to dělá ono ještě jsem povolil u serva tu hadici na klíč jak vede do řízení a sitko jsem nahmatal ale nešlo vytáhnout nevim proc zdalo se ze to noví čerpadlo je čistý v sobotu budu dávat novou násobku na servo mám koupenej origos olej do serva předtím a uvidím jestly to rizeni půjde ale myslím si že ne dekuji moc
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

06.08 2019 20:04


Hele i na obycejny HM46 nebo lepsi HM48 v rizeni funguje. Vyzkouseno a otestovano nekolik let v A4 B6 bez sebemensiho poskozeni.

Hlavni problem je nadobka s pricpanym sitkem a zasekavajici se pretlakovy ventilek. Pokud bude ventilek chodit tak jak ma servo bude posilovat pokud prestane posilovat,zasekl se ventilek v cerpadle. To zaseknuti se ti projevi kdyz zatocis do plnyho rejdu a podrzis to v krajni poloze.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.8. 2015
Příspěvků: 475 | Témat: 9

06.08 2019 21:43


Cony také mě to pěkně potrápilo, pročítej:

https://audiklub.cz/forum/tema/313539-audi-a4-b7-servo/od-0
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

11.08 2019 19:15


Zdravím acku tak jsem to dělal ve středu koupil originál nadobku a olej jaký tam má být rozdelat jsem na novém čerpadle ten šroub a hned podtim ten ventilek je do kuzele ciste sitko jsem nemohl vytáhnout nevim proc no nic vše jsem udělal a vytáhnu jsem snadobky špatnou hadici jak jde do nadobky dal jsem na ni petlahev a na nadrzku zamontoval hadicku aby me nevytikal novej olej zvedl jsem auto a tocil do leva do prava bez na startovani asi 5 krat na kazdou stranu vzdycky jsem hlidal hladinu oleje a dolejval do kut se me neobevil zelenej olej haficku zadeelal na startoval zas do leva do prava dal jsem auto dolů jel jsem to projet žádnej rozdíl ráno jsem šel k autu a šlo to bez problémů nevim čím to je jestly to čerpadlo noví je vriti a dneska hradec spet a zas to nejde asi 3 dny bez problémů skousim to znova rozdelat a ovzdusnit dekuji moc
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

11.08 2019 21:07


Hele seka se ten ventilek to je celej problem proc to prestane posilovat.
Sitko nevyndas je tam dany pri vyrobe odlejvani plastu. Kdyz ho vytahnes otvorem pro nalejvani tak ho zdeformujes a nevratne poskodis.
nahoru

sponzor





11.08 2019 21:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 5:37


Acku tet ráno zas jdu ka autu a jde to a co mám tedy dělat stim ventilem kdyz ho vytáhnu a tak vydim dole v tom kuželky krásné příchozí a s boku je malička šířka tu profouknu a nic na to nevidím díky už docela mě to sere má nové čerpadlo a blbne svině jedny jenom drbaj s lidi peníze a nic neudelaj pořádně dekuji
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 12:14


Hladin díky ale většinou tamnpisete o servotronik já ho tam nemám mám starší auto b6 klasika servo a posilovač nic víc dík,
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

12.08 2019 12:14


Reklamovat cerpadlo me to delali dve od ruznych vyrobcu. Nebo zjistit proc se to sekne,zrejme tam bude spatne opracovany prumer a tlak oleje ten ventilek zasekne.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 13:30


Já si myslím že to bude čerpadlem od začátku co mě to dal má maličko knouravy zvuk lehce knoura a to netocim nic a na neutral maličko ho slisim dám recht do leva do prava na plnej a nic neknoura vpoho ale prostě ho nechce soudím sehnal jsem originál se stejného motoru starší 14dni záruka na výškouseni byl ještě na autě a skousely ho fungoval tak budu světa v ať se sou vysrat koupíte novej nebo repas a nejde to je vriti fakt že jo posrala věřím jako servo a trápil se jak debil díky moc zítra ho vrátím do servisu ať mi tam dám ten originál a věřím tomu že to pofrci ještě jednou moc dekuji
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 13:30


Acku můžu poprosit o telefon moc díky
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

12.08 2019 17:31


Mas ho pod profilovym obrazkem.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 19:32


Acku pod obrázkem
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 19:36


Nevidím nic klikam nic jenom mě to ukazuje když kouknu to autíčko
nahoru

sponzor





12.08 2019 19:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

12.08 2019 19:50


Když se podíváš do systému vzájemné pomoci tak tam taky je.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 20:07


Ty vole já jsem debil fakt našel jsem diskusi všelijaká jména ale tvoje číslo ne
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
dík
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

12.08 2019 20:17


Hele ještě jsem se dneska podíval na ten ventilek z boku má maličkou dirku ta musí někam být na směřována dík zítra jedu k mechanikovi aby mi tam dál jiný starší originál funkční petry byl ještě na autě a šlo to tak budu jistý že to pak servem nebude dík
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

12.08 2019 22:20


Servu nic neni tim simuzes byt jisty. Pokud nemizel olej a nedolejval se. Staci se kouknout pod manzety u axialnich tahel a budes mit jasno,bud tece a je ko nebo je tam sucho a rizeni nic neni.
Kdyz se nebude sekat ten pretlakovej ventilek v servocerpadle tak je problem vyresenej. Vareni- peneni se odstranilo vymenou nadobky.
Tak se zamer pouze na cerpadlo a ten priblblej ventilek.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

13.08 2019 4:52


Jo mechanik říkal že hřeben je na prosto v pořádku nic tam neteče gumicky vše ok vždyť ti píšu že servo cerpadlo vytáhnu jsem ten ventilek jak jde s čerpadla do řízení ten ventilek má turecku s boku ta musí být někde na směřována nebo to je jedno díky
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

15.08 2019 22:42


Tak acku vyměnil jsem to servo cerpadlo a zatím klid jde to vše ok díky moc
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

16.08 2019 9:29


Vim o cem mluvim trapil jsem se s tim taky.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2018
Příspěvků: 25 | Témat: 0

16.08 2019 9:34


Ty kokoti nechapu to dám nový nejde neskutečný a díky
nahoru

sponzor





16.08 2019 9:34


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email