Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 452 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 450
Uživatelů: 2
Celkem: 452

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Koupit auto v Německu nebo v ČR?
německo
84% 
[ 38 ]
84%
čr
15% 
[ 7 ]
15%
Uživatelé hlasovali : 0
Celkem hlasů : 45
Hlasování skončilo.

AK nováček
AK nováček


Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 70 | Témat: 5

03.11 2008 19:53


Největší problém aut v našich bazarech je, že většina byla přivezena na kšeft a tedy bouraná (a některé kusy opravdu hodně) a oprava se dělá tak aby to moc nestálo. Co má pak s takovýmto výtvorem nový majitel za starosti asi netřeba rozepisovat (ostatně někteří si to tu již vyzkoušeli na vlastní kůži).

Auto v čechách bych koupil snad jedině od známýho a to ještě za předpokladu, že znám historii vozu. Jinak je to opravdu velký finanční risk. V německu se samozdřejmě taky najdou vylítaný hujdy, který se snaživý turek snaží prodat za co největší peníz. Samozdřejmě po drobné korekci některých údajů vozu (KM, sevisní knížka). Proto radím koupit auto přímo od majitele nejlépe němce (poláky, turky a spol. obloukem vynechat).
nahoru

sponzor





03.11 2008 19:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.10. 2008
Příspěvků: 646 | Témat: 10

04.11 2008 10:59


Přesně tak. Dřív jsem auta dělal, tak vím přesně o čem to je. Každej "dovozce" , kterej to má na kšeft chce ušetřit na opravě a vydělat co nejvíc. I to je další důvod, proč je lepší si to auto přivézt sám. Určitě bych kupoval nebourané, nebo případně pouze málo poškozené.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.7. 2007
Příspěvků: 410 | Témat: 11

04.11 2008 11:17


Dlazebni_koska:
Důležité je taky odkud z Německa. Nejlepší je Bavorsko, kde mají nejkvalitnější silnice z celého Německa. Hlavně ne východní Německo - to jsou stejní šupáci a podvodníci jako Češi. Samozřejmě je lepší vybrat si prodejce, například Turkové mi seriózní moc nepřijdou.
Musím ti trošku oponovať, je pravda že v bavorsku majú super cesty, ale treba brať do úvahy že sú min. 4 mesiace zasypané snehom. A s vlastných skúseností viem ako brutálne tam solia... takže myslím že to podvozku moc nepomáha.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 22.7. 2008
Příspěvků: 265 | Témat: 14

04.11 2008 11:46


jojo turky nebrat...ideál je když pro to jedete do salónů kde jsou auta co byla dána na protiúčet(moje 2.7) servisní knížka a vše ostatní oukej....jinak všechna tři auta máme z okolí norimberka. Berlín a tak vůbec nebrat....jsou to stejné auta jako u nás v bazarech
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvků: 93 | Témat: 4

09.11 2008 9:46


Taky přidám zkušenost. Audíko jsem sháněla v ČR skoro půl roku a můžu říct, že jsem vyléčená z českých autobazarů. Pak mě kámoška přesvědčila, že bude lepší nechat si dovést auto z Německa, dostala jsem pár tipů na ještě větší zloděje, než jsem potkala v bazáčích... Nakonec jsem se rozhodla si to vyřídit sama a bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem udělala. Hledala jsem na mobile. de, mazlíka mám přímo z Audi z Pasova, po 1. majitelce, která si brala novou A3, serviska, servisovaná jen v Audi Pasov, prostě voňavka. A pro zasmání, jeden z těch zlodějů mi chtěl přesně tu samou dovést za 175.000 a ještě mi tvrdil, že nemá servisní knížku a je bez elektronů. Když jsem mu řekla, že podle fotek se mi zdá, že to je auto, které stojí na mobide.de o 50.000 méně, tak na mě vyjel, že já jsem vlastně podvodník, který mu nevěří. To jsou paradoxy...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvků: 93 | Témat: 4

09.11 2008 9:51


Jen doplním, že jsem samozřejmě nechtěla dovoz zadarmo, ale 50.000 se mi zdálo fakt dost. Audinka měla najeto 147.000 na tachometru i dle servisní knížky, přičemž "pan dovozce" tvdil, že má 113.000 a je bez servisky.
P.S A tu samolepku z interiéru, díky které jsem poznala, že se jedná o totožné auto, tu tam mám stále pro štěstí.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 109 | Témat: 13

09.11 2008 19:08


jo a mi se stalo neco podobneho s nemcourem. sledoval sem autoscout24 a mobile delsi dobu takze sem mel prehled o kazde nove sestce, ktera se tam objevila. objevil se inzerat za 3500. za dva dny zmizel a obden tam byl znova za 4100. kdyz sem to pak chlapikovi na miste rikal, tak tvrdil ze to urcite nemohl byt on. pritom sedelo uplne vse krome mista, kde se to auto nachazelo. no, nastesti sem od nej nakonec nekoupil.
jeste dodam ze neni turek jako turek. tak jako se najde hovad mezi nemcoury tak je mozne narazit na slusneho turka. ale kdo moc neovlada rec a autum tez moc nerozumi tak at se jim radsi vyhne. vetsi riziko to urcite je.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvků: 3 | Témat: 1

27.11 2008 11:26


Ahoj,
tak už mám autíčko v garáži.
Podělím se s Vámi o zkušenost, jak jsem sliboval..

Ze začátku jsem se rozhodoval, jesli si nechat dovést autíčko nebo ho koupit zde.
Na základě diskuze a vašich příspěvků jsem se rozhodl nechat si dovést autíčko z Německa.
Jak v diskuzi několikrát zaznělo..tak pak se objevila zase další možnost, dovést si auto sám nebo si ho nechat dovést.
Sám se technicky v autech moc nevyznám a bál jsem se, že bych investoval do nějakého podvrhu...tak jsem se to rozhodl svěřit lidem co tomu rozumí..

Na internetu jsem hledal vhodného dovozce, několik jsem jich kontaktoval.
Někteří se mi ani neozvali, druzí zase byli hrozně předražení...
nakonec jsem vybral na doporučení v diskuzi dovozce sportovních aut (každou naší milovanou audinku beru jako sportovní auto ) s názvem Burnout
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Probíhalo to tak, že jsem jim poslal informace o autu, které by mi vyhovovalo,
poté poslali nabídku 3 aut, z kterého jsem si jednu vybral...
No a pak to už probíhalo rychle, do týdne a půl jsem měl v auto v garáži

(co jsem tak pochytil, tak pokud je možnost tak investujte do aut se serviskou,
vidíte přesně co se na autě kdy dělalo a máte zde garantované najeté kilometry,
a pozor na turecké prodejce, většinou auta po nich jsou v dosti špatném stavu)
Tyto dovozce můžu jen doporučit.

A pokud se chystáte koupit auto z Německa, tak přeju hodne štěstí při výběru,
ať dopadne aspoň jako já

S pozdravem Jarda.TDI
nahoru

sponzor





27.11 2008 11:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

27.11 2008 11:29


[quote="adrenaline1"]Přesně tak. Dřív jsem auta dělal, tak vím přesně o čem to je. Každej "dovozce" , kterej to má na kšeft chce ušetřit na opravě a vydělat co nejvíc. I to je další důvod, proč je lepší si to auto přivézt sám. Určitě bych kupoval nebourané, nebo případně pouze málo poškozené.[/quote viz včera krásnej b5 passat TDi měl jsem skutečně nutkání si vzít na lízačku....Interiér kárnsje najeto 130 bylo napsáno že je v tom STAVU řikám podívám se na něj prohlídnu ..prolezu kouknu na kotouče a přední kotouč utrženej !!! tak sem se votočil a šel jsem do prdele
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

27.11 2008 11:33


Jarda.TDI: Tak hlavně že jsi spokojený..co sem hodit pár fotek nebo si je dej k sobě do galerie,jo a vyplň si údaje zde v garáži,ať víme jakýho sis koupil mazla
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.11. 2008
Příspěvků: 389 | Témat: 87

27.11 2008 13:14


Tak po tom co sem procet celej topic tak si pro A6 asi zajedu taky k Frickum. Bazar v cechach rozhodne neberu, takze bud mi nekdo tady na klubu nabidne neco co se mi bude libit
anebo nemecko. Jen sehnat nekoho kdo tomu rozumi (jak autu tak nemecky) kterej by tam se mnou treba zajel
Jaky jsou jeste dobry weby? krome Mobile de, skauta ...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvků: 16 | Témat: 3

27.11 2008 13:40


Zdravím,
mám teď nedávno dovezenou A6/C5 z Francie a zatím naprostá spokojenost. Můžete to někdo porovnat - dovoz z Francie vs z Německa?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 497 | Témat: 6

27.11 2008 17:10


rek bych ze cokoliv ze zapadu je lepsi nez tady
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.7. 2009
Příspěvků: 23 | Témat: 2

15.09 2009 17:57


Zdravim,
predem se omlouvam, ze svuj dotaz pisi do tohot vlakna, ale nechtel jsem zakladat nove.
Chci si koupit A3ku, objel jsem par bazaru v CR a je to hruza, na fotkach auta vypadaji relativne pekne, ale skutecnost je pak zcela jina. Proto vazne premyslim o aute z Nemecka. Bohuzel nejsem schopny pro auto do Nemecka sam zajet(mobilita, cas, formality spojene s nakupem vozu, posouzeni stavu, ...), a proto bych se Vas chtel zeptat, jestli byste mi nedoporucili nejakou firmu, ktera se dovozem zabyva a mate s ni kladnou zkusenost. Vybirat auto na mobile.de je jedna vec, na fotkach vse vypada pekne, ale nejde podle toho auto koupit. Ma predstava o firme, ktera se tim zabyva je takova, ze maji nejakeho cloveka v Nemecku (at uz sveho nebo nejakeho zprostredkovatele), kteremu daji tip, on se na auto zajede podivat, zhodnoti ho z pohledu km, stavu,jestli neni kradeny, jestli bylo bourane ci nikoliv a jestli za ty penize stoji, predaji mi informaci co ten clovek ziskal a na zaklade toho po mem souhlasu pro auto jedou nebo se hleda dal. Bohuzel nevim, jestli to takhle funguje:) Budu rad, kdybyste o nekom takovym vedeli, jestli byste mi mohli dat par tipu a treba i orientacni cenu za tyto sluzby. Predem diky
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

20.09 2009 17:44


nevim jestli něco takoveho najdeš, spíše se ti bude snažit prodat něco na čem vydělá, ja kupoval vloni poprve v německu auto a řeknu ti že jsem se bal bez odborníka ale naplanoval jsem si na jeden den par aut vybral cestu a kupoval jsem 6 let stare auto, zarazil mě prodejce turek v bazaru a vytahl servisni knížku a vni všechny navštěvy v service, i vyměny letních kol na zimní vše o tom autě co šlo, servisni kontroly pasovaly s kilometry jezdil asi 28tis ročně a vše klapalo, zajel jsem pro převozky a mam najeto 35 tis a musim ji jen pochválit, u nas? neni turek ale doveze auto a nema servisni knížku? v ždyt v D ji ma 90% prodavanych aut, proč asi? no doufej že se ti někdo seriozni ozve
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 25.9. 2009
Příspěvků: 83 | Témat: 17

28.09 2009 22:17


Já jsem si před týdnem koupil taky audinku z Německa. 170 km daleko jelikoš bydlím u hranic. z mobile.de
večer sem tam koukal a viděl jí tak, druhý den zavolal a domluvil to na další den. jako nějaký malý mouchy to auto má (radio v safe, výměna předního ramena ...) ale s tím se tak nějak počítá. cena tam byla 2 600 euro.
říkal že sleví 100 euro a výsledná cena tedy 2 200. takže ohledně ceny jsem max spokojený. jedná se o A4 quatro 1.9 tdi z 96 tého.

další co kupoval kámoš byla fábie. cena na netu něco kolem 2 900 euro. přivezl a má tam vše co píše "alf.66" a k tomu ještě kdy a kolik natankoval a po kolika kilometrech. němci jsou v tomhle opravdu pečliví.

a ohledně trhu s auty. jak kdy ale někdy jsou jen ty auta velice dobře nafocené a pak po příjezdu nevěříte svým očím.
ohledně starších aut.

v německu se dají koupit kvalitní auta v lepším stavu za lepší cenu nežli v čr.
nahoru

sponzor





28.09 2009 22:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 25.9. 2009
Příspěvků: 83 | Témat: 17

30.09 2009 21:08


Dlazebni_koska:
Důležité je taky odkud z Německa. Nejlepší je Bavorsko, kde mají nejkvalitnější silnice z celého Německa. Hlavně ne východní Německo - to jsou stejní šupáci a podvodníci jako Češi. Samozřejmě je lepší vybrat si prodejce, například Turkové mi seriózní moc nepřijdou.


nejhorší na tom je ta dálka a když se zjistí že to je v horším stavu než v jakým to auto inzerovali tak to nas... ale tak to je a stane se. když je možnost tam zajet a zkouknout to auto a pak se rozmyslet tak je to určo lepší než přijet s tím že to auto určitě koupím. vlek taky něco stojí ...

ale myslím že audi je kvalita, mě nevyšla koupě bmw. to bylo šrot auto a jeli jsme tam s vlekem. takže zpátky naprázdno. zaplatit vlek ...

ale co sem jel pro audinu tak byla v lepším stavu než sem čekal. samozřejmě to rameno že se musí vymněnit ale jinak celkem ok. skoro bez rzi. - dva fleky na kufru. prkotina.

co máte jinak v plánu se svojí audi? světla, páka, volant ??
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.5. 2009
Příspěvků: 95 | Témat: 1

02.10 2009 14:11


Také jsem si nechal přivézt své vozítko z říše (z Düsseldorfu) od kamaráda, který to dělá už dlouho a jsem spokojen, dal mi i záruku na 6 měsíců. Samozřejmostí byla servisní knížka a přes jiného človíčka jsem si ji nechal ověřit u Audi a také to bylo v pořádku. Říkal mi, že nekupují moc po bazarech, jen po těch, které znají již delší dobu a mají s nima dobré zkušenosti a uchylují se na koupy z privatu (turci a poláci jsou dnes už skoro všude).
Jinak mi na rovinu řekl, že to nebude levnější než to koupit tady, ale značně si zvýším šanci, že bude v dobrém stavu.
Místní guru Vlasta tu mojí potvůrku viděl.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvků: 11459 | Témat: 306

02.10 2009 14:36


Jarda.TDI: kolik tě stál ten dovoz od nich?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

02.10 2009 14:53


zepon:
takto vizerá interiér auta 13 rokov staré a 312 000km

Třeba vyhořela a pak dostala novej vnitřek
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 21.11. 2008
Příspěvků: 2677 | Témat: 29

02.10 2009 15:47


Me auto co jsem si privezl z DE za 13 ukradli.. Policajt rikal, ze zdaleka nejsem sam, ze hodne velike procento tahacek mizi.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 25.9. 2009
Příspěvků: 83 | Témat: 17

03.10 2009 18:50


mosaic:
Také jsem si nechal přivézt své vozítko z říše (z Düsseldorfu) od kamaráda, který to dělá už dlouho a jsem spokojen, dal mi i záruku na 6 měsíců. Samozřejmostí byla servisní knížka a přes jiného človíčka jsem si ji nechal ověřit u Audi a také to bylo v pořádku. Říkal mi, že nekupují moc po bazarech, jen po těch, které znají již delší dobu a mají s nima dobré zkušenosti a uchylují se na koupy z privatu (turci a poláci jsou dnes už skoro všude).
Jinak mi na rovinu řekl, že to nebude levnější než to koupit tady, ale značně si zvýším šanci, že bude v dobrém stavu.
Místní guru Vlasta tu mojí potvůrku viděl.


Mě ho dotáhl kámoš, jel sem tam s ním. kouknul na to a koupil. myslím že audi od roku 96 a výš je velice dobré auto, kvalitní a nevím jak vaše, ale moje skoro bez rzi. jsem s audi spokojený. cena byla velice dobrá. u nás pochybuju že bych to tu za takový peníz a v takovém stavu koupil. a určitě dostane dálkový centrál a alarm. zloději sou svi... příští týden jde na technickou, pak přihlásit a pak už se můžu jen těšit na zimu.

Audi A4 avant Quattro 1.9 TDI
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

04.10 2009 21:19


to stejne muzu rict o me audi z 1992 krome toho ze dalku a central mela uz v serii .. )
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 25.9. 2009
Příspěvků: 83 | Témat: 17

05.10 2009 3:16


Kovi:
to stejne muzu rict o me audi z 1992 krome toho ze dalku a central mela uz v serii .. )


tak to už jsou drobnosti

rád si je udělám sám.
nahoru

sponzor





05.10 2009 3:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.5. 2009
Příspěvků: 95 | Témat: 1

08.10 2009 23:01


Bougee:

nevím jak vaše, ale moje skoro bez rzi
Audi A4 avant Quattro 1.9 TDI

Jejda, ona je na něm nějaká rez?? Předpokládám, že se bavíme o karoserii.
Jinak central samozřejmě má, to jsem tak nějak předpokládal jako úplnou samozřejmost a vůbec nevím o tom, že by tyhle auta byla bez.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 26.2. 2015
Příspěvků: 1 | Témat: 0

26.02 2015 12:36


To o Turcích raději v Německu neříkej, ať nejsi za rasistu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2014
Příspěvků: 475 | Témat: 13

07.08 2017 17:48


Nechce se semnou někdo složit na AUDI 200 2.2 turbo 134KW označení motoru KG? Potřebuji pár drobností z auta. Auto lze uskladnit v Praze a zbytek je možný rozprodat na díly pokud bude někdo chtít. Když tak SZ děkuji
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email