Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 347 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 341
Uživatelů: 6
Celkem: 347

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.9. 2008
Příspěvků: 14 | Témat: 1

14.10 2008 20:58


Zdravím,tak jsem byl dnes zjisti co obnáší výměna všech tlumičů a pružin na RS6 a zazpívali mi cenu cca 95 tis.materiál plus necelou osmičku za práci.to je slušný ne?? neví někdo jestli se to nedá u mojí krasavice vyřešit o něco méně nákladnou cestou při zachování kvality a pokud možno při vyšší ceně se zárukou jako tom poskytuje oficiální dealer?? díky za případný tip nebo radu.
nahoru

sponzor





14.10 2008 20:58


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Anonymní





14.10 2008 21:26


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

Anonymní





14.10 2008 21:29


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.9. 2008
Příspěvků: 14 | Témat: 1

14.10 2008 22:02


díky za tip a bleskovou odezvu,samotná cena tlumičů asi deset tisíc kus jenže u tohoto modelu jsou tlumiče vzájemně propojeny pro zamezení naklánění a potápění předku při brždění a při výměně tlumičů mi bylo řečeno,že musí být vyměněny i ventily které jsou dva a přes které se tahle vymoženost plní zařízení,které je prý v republice jen jedno a všechny servisy si ho v případě,že řeší tento vůz půjčují....tak nevím,zkusím se zeptat,jeden ten blbej ventil stojí Dvacet táců a to dělá z výměny tlumičů tak hrůznou záležitost.Každopádně díky moc za radu a tip,určitě se bude hodit,když ne v rámci této výměny tak mi pomůže ušetřit nějakou korunu v budoucnu.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvků: 94 | Témat: 10

15.10 2008 3:28


no ked ti odide DRC vzdy to asi nasere,,,ak t chces co najlacnejsie vyriesit praskni tam KW alebo bilstein B16 PSS9 a mas po probleme....

na mojej ichmenili este v garancke a tiez poviem na rovinu ze cakam kazdu chvilu ze odidu..kedze to je problem u RS6...v tom pripade urcite to vyriesim jednou z tych dvoch variant co som ti pisal
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvků: 71 | Témat: 2

13.11 2008 20:39


...koukal jsem do ceníku audi a stojí 10tis.kus tak nevím kde jsi se ptal na ceny ? ti chtěly měnit celej podvozek ,ne
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

11.12 2008 8:01


smim se zeptat jak si poznal ze tlumice jsou KO?
mas poskakany gumy nebo nejakej tece?
kolik mas najety? ja mel 118t km a nepozoroval sem zadnej problem a byly origo...
-jinak si zkontroluj spolecny chladic oleje prevodovky a oleje motoru vcetne trubek k nemu protoze v brne jsou ctyri RSa a trem znich to tece...
hlinik nema rad sul... a kdyz ti to rupne jako me a nic ti nikde nehalsi problem ikdyz ti tece z motoru olej tak se muzes jit pak nekam zhoupnout...
-Tiptronic* taky dost zlobiva tak hlavne mit dostatek oleje.. jedne tady v brne porad meni dokola prevodovku...
-jezdi sem jeden borec a prej premysleli ze mu udelaji motor a prevodovku na suchy zipy kdyz to musi 4krat doroka vyhazovat ven a zas montovat z5...

sou to mrdky, bacha na to!
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.9. 2008
Příspěvků: 14 | Témat: 1

12.12 2008 20:47


vmike:
smim se zeptat jak si poznal ze tlumice jsou KO?
mas poskakany gumy nebo nejakej tece?
kolik mas najety? ja mel 118t km a nepozoroval sem zadnej problem a byly origo...
-jinak si zkontroluj spolecny chladic oleje prevodovky a oleje motoru vcetne trubek k nemu protoze v brne jsou ctyri RSa a trem znich to tece...
hlinik nema rad sul... a kdyz ti to rupne jako me a nic ti nikde nehalsi problem ikdyz ti tece z motoru olej tak se muzes jit pak nekam zhoupnout...
-Tiptronic* taky dost zlobiva tak hlavne mit dostatek oleje.. jedne tady v brne porad meni dokola prevodovku...
-jezdi sem jeden borec a prej premysleli ze mu udelaji motor a prevodovku na suchy zipy kdyz to musi 4krat doroka vyhazovat ven a zas montovat z5...

sou to mrdky, bacha na to!


Zdravím,tak reaguju na některé dotazy a předem říkám,že účet za servis není pro slabší povahy že jsou tlumiče v hajzlu jsem poznal vcelku jednoduše,auto hopsalo na nerovnostech jak jojo na provázku a při větší nerovnosti se mi celej předek rozhoupal jak koráb v bouři což znamenalo zaparkovat,pověSIT* klíče na věšák a začít spořit.Mám ted na točeno 127 000
a jak psal jeden z kolegů,že stojí tlumič deset táců tak se vůbec nepletl,přičtěme k tomu ještě pružiny,tlakové ventily(jeden za dvacet táců),všechna ramena,zadní kotouče a desky plus pár drobností jako je relé čerpadélka dochlazování kapaliny,manžeta a pár dalších prkotin a když jsem si
přišel svou krasavici vyzvednout zatáhl jsem 196 tisíc a nějaký drobný!!!Bolelo to ale jak se říká,láska někdy bolí a já na tu pálku,když jsem jí vzal provětrat na plzeňskou dálnici a zjistil,že zase sedí jak přibitá a jede jak stíhačka rychle zapomněl.Díky moc za podněty,určitě si nechá ještě něco z toho o čem píšete zkontrolovat a těší se na další pokec o těch našich raketách.
nahoru

sponzor





12.12 2008 20:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Žena
Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 1626 | Témat: 19

13.12 2008 14:29


ty pytcho...

to je palka...

ja dal za chladic oleje 33 a GO alternatoru 7 kde me hrozilo dalsich 30 za komplet altec a sla z domu protoze tohle bylo i na me moc a to sem v autech za poslednich 20let nechal jednicku...

fiii, jeste ze sla do sveta..

ale preju at slúží a levnejsi servis!!
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.9. 2008
Příspěvků: 14 | Témat: 1

13.12 2008 17:40


Luciferka:
ty pytcho...

to je palka...

ja dal za chladic oleje 33 a GO alternatoru 7 kde me hrozilo dalsich 30 za komplet altec a sla z domu protoze tohle bylo i na me moc a to sem v autech za poslednich 20let nechal jednicku...

fiii, jeste ze sla do sveta..

ale preju at slúží a levnejsi servis!!



zdar,jak říkáš jednou zkusíš a nemůžeš jinak.ten servis jsou vážně rakety ale sedneš do toho,sklouzneš se a že si včera něco platil si vzpomeneš až se zase něco posere.Prodat ji neplánuju,budu si hrát už toho nenalítám károu jako před dvaceti lety tak si jí chci postupně doladit a co bude reálné tak vylepšit.Pořídil jsem si jí s tím,že si jí nechám na dlouho,už nemám potřebu měnit káry jak ponožky. .......a díky za přání snad to nebude na za půl roku zase za dvěstě!?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

14.12 2008 18:44


vmike: Ale stejně si ji jednou koupim
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

14.12 2008 21:37


Dvě stě za servis je nehorázná zlodějina. Sice se mi to auto dost líbí, ale kdyby mi řekli takovou cifru za podvozek, nechal bych jim auto v servisu a jel domu autobusem.
nahoru

AK senior
AK senior

Žena
Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 1626 | Témat: 19

14.12 2008 21:45


Rob:
vmike: Ale stejně si ji jednou koupim


jak jednou zkusis uz nechces jinak ale az zkusis tak uz dal zkouset nechces zkouset co vydrzis

ale niceho nelituju a jak zpivaji holki - zpominky zustanou

preju at se vam kuci splni ten sen a muzete mit ty klice
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

14.12 2008 22:05


Fast as SHARK:



zdar,jak říkáš jednou zkusíš a nemůžeš jinak.ten servis jsou vážně rakety ale sedneš do toho,sklouzneš se a že si včera něco platil si vzpomeneš až se zase něco posere.Prodat ji neplánuju,budu si hrát už toho nenalítám károu jako před dvaceti lety tak si jí chci postupně doladit a co bude reálné tak vylepšit.Pořídil jsem si jí s tím,že si jí nechám na dlouho,už nemám potřebu měnit káry jak ponožky. .......a díky za přání snad to nebude na za půl roku zase za dvěstě!?


opravdu ti preju at kilometr nevyjde jak me na 30korun bez paliva

co vim o jine tak pul balonu rocne provozni naklady.. ale za ty kone to asi stoji..
ikdyz tesneni pod hlavou v 120t km a turba v 70t km me prijde malinko pernikovy...
nemluve o titroniku

ale abych neplival na karu v ktere jsem zazil co v nicem..
kdyz to posles do farinky v 120ti a davas ty krabice tam kde to oni ani v nejmensim ale uuuplne ANI VNEJMENSIM neocekavaji tak to je PALBA ktera at stoji co stoji hlavne ze to za to stoji
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

14.12 2008 22:53


vmike: tak v 70ti měnit turba není perníkový,ale jahodový...fuj teda
no když tomu někdo dává naprdel když je to studený tak ať se pak nedíví že mění po sedmi pětkách turba a po dvanácti pětkách těsnění....
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

15.12 2008 22:26


neni vyjimkou ze maji v kile meneny turba rs6ky co se prodavaji na .de a nemyslim ze by tomu vsichni davali naprdel studenymu..
fokly tesneni pod hlavou na to studeny teply nema uz vubec vliv... ale to je arcova parketa to stim tesnenim:D

a jinak na co je 450koni? aby zrali oves a tloustli???

nerikam tak ani tak ale na moje slova dojde
nahoru

sponzor





15.12 2008 22:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

15.12 2008 22:37


nevim co na to říct,snad jen to že nakonec stejně dojde na S6ku v manuálu
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 2846 | Témat: 90

16.12 2008 7:17


Rob:
nevim co na to říct,snad jen to že nakonec stejně dojde na S6ku v manuálu


proberem to u kalisku kamo

RS6 je pro me zlomovej model at to vezmes z ktere chces strany
kdyztak SZ at tady nesvinime
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

16.12 2008 8:20


tak to je bragl
naskenuj sem tu fakturu
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.9. 2008
Příspěvků: 14 | Témat: 1

16.12 2008 16:24


...tak koukám,dost ohlasů na ten účet z jarova,co ještě dodat?Bolelo to ale přijít to muselo.Přesto,že jsem auto kupoval od architekta,který nevynechal jediný servis a servisní historie byla příkladná je nad slunce jasné,že na jedněch tlumičích a pérkách se nedá skákat věčně a 127 000,to je myslím s ohledem na bezvadnou kvalitu našich silniček slušný výkon.A když jde někdo pro tuhle nebo podobnou káru,měl by vědět do čeho leze a pokud to auto nemá rád víc než svojí starou,radši se mu vyhnout.Jen ještě perličku:aby mi tu mojí krasavici totálně zhnusili,připravili
mě na to,že mě čeká ještě výměna Lambda* sondy,kde matroš je myslím za desítku ale práce přes tři pětky.To už jsem letos nemohl řešit,to už by trpěla rodina Jinak bych rád ještě něco postupně doladoval ale na to musí bejt kára v top stavu,nebudu dávat volant do alcantry,když mám pod kapotou bordel.takže nějaké radosti navíc se zatím posouvají,myslím tak nejdříve na léto 2009.P.S.Fakturu i fota bych sem klidně vyvěsil,ale bohužel co se compu týče jsem úplnej analfabet,takže vůbec netuším ja se sem fota a podobné věci dostávají.....pokud někdo poradíbudu rád.Vrcholem mého snažení je to,že sem natukám nějaký ten příspěvek.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 4799 | Témat: 77

16.12 2008 16:43


výměna lambdy za 30 práce? to dělá zlatýma rukavicema ne
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.9. 2008
Příspěvků: 14 | Témat: 1

16.12 2008 17:01


....jo takhle mi to řekl přijímací technik,je to prý halda práce než se k ní vůbec dostanou,jsem z těch jejich tarifů na švestku!
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

16.12 2008 23:56


Fast as SHARK: Dole klikneš na odpověď,pak se ti zobrazí okno ve kterém v levo dole uvidíš přílohy na to klikneš a pak dáš procházet a v kompu najdeš příslušnou foto
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

16.12 2008 23:58


Fast as SHARK: Zkoušel jsi se na tu lambdu ptát někde jinde?Si myslim,že to pořídíš o třetinu levněji
nahoru

sponzor





16.12 2008 23:58


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 2729 | Témat: 207

17.12 2008 11:06


30.tis za práci??? To tu Lambdu bude měnit jeden mechanik měsíc,ne??? Kua to jsou zlatokopové.... By mně zajímalo co by to stálo na R8 :-/
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

17.12 2008 19:10


Me to opravujou bejvali zamestnaci ISR a Smichova. Ceny sou uplne jinde a co koukam tak RS delaj casto. Pokud budes chtit kontakt dej SZ.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.9. 2008
Příspěvků: 95 | Témat: 6

18.12 2008 10:21


Doporučuji předělat na KONI FSD-cena do 20.000,- k tomu koupit pera od eibachu a máš klid, u RS6 je největší problém v tlakovým rozvaděči dorovnávání podvozku a řídící jednotce. Je lepší přejít na automaty FSD
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.9. 2008
Příspěvků: 95 | Témat: 6

18.12 2008 10:25


Jinak u tvého auta, samotným tlumičům nic není, chybu hledej, jak jsem již psal, v rozvaděči, v holendrech a trubkách. Řešili jsme to tu na RS6+
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.9. 2008
Příspěvků: 95 | Témat: 6

18.12 2008 10:30


jo a na slovensku mám kamoše, má komplet diagnostiku a umí to nastavit, je to ten od kterého si zařízení české servisy půjčují.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email