Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 341 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 337
Uživatelů: 4
Celkem: 341

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

16.02 2011 14:10


Chlapi, máte nějaké zkušenosti s výkupem aut od AAA? Teď mě někdo kontaktoval jako soukromá osoba, že má ihned zájem o auto, vyplatí hotovost a že mám volat číslo XXX. Po zavolání se mi ozvalo AAA, což mě trochu zvedlo mandle. Jednak bych rad prodal své auta někomu, kdo se o ně bude starat (zejména to novější) a za druhé nemám žaludek na tu jejich komedii, kterou budou chtít sehrát při výkupu auta, aby ze mě udělali debila a stáhli cenu na nejníže.

Máte někdo konkretní zkušenost s tím, když vás kontaktují osobně, přijedou za vámi? Cena je pevná, to jsem jim řekl a tváří se, že jim to nevadí i tak mají zájem. Tak nevím.

Prosím ne diskusi na téma co je AAA zač, to vím moc dobře a nepotřebuji to slyšet dokola. Zajímá mě konkrétní zkušenost s výkupem u zákazníka.
nahoru

sponzor





16.02 2011 14:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 2767 | Témat: 22

16.02 2011 14:13


Zkušenost nemám, ale jestli víš jak to chodí, tak do toho jdi a tu zkušenost udělej. Nebo se bojíš, že bys podlehl?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvků: 1702 | Témat: 88

16.02 2011 14:14


Lumpiq:
Chlapi, máte nějaké zkušenosti s výkupem aut od AAA? Teď mě někdo kontaktoval jako soukromá osoba, že má ihned zájem o auto, vyplatí hotovost a že mám volat číslo XXX. Po zavolání se mi ozvalo AAA, což mě trochu zvedlo mandle. Jednak bych rad prodal své auta někomu, kdo se o ně bude starat (zejména to novější) a za druhé nemám žaludek na tu jejich komedii, kterou budou chtít sehrát při výkupu auta, aby ze mě udělali debila a stáhli cenu na nejníže.

Máte někdo konkretní zkušenost s tím, když vás kontaktují osobně, přijedou za vámi? Cena je pevná, to jsem jim řekl a tváří se, že jim to nevadí i tak mají zájem. Tak nevím.

Prosím ne diskusi na téma co je AAA zač, to vím moc dobře a nepotřebuji to slyšet dokola. Zajímá mě konkrétní zkušenost s výkupem u zákazníka.

Kamos tam delal pres rok mobilniho vykupaka = dojede za tebou, behem 15 minut auto obejde, projede a bud se dohodnete, nebo ne.
Maji svoje instrukce tlacit cenu dolu (danou tabulkami), ale plati to co vsude - je to o lidech.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

16.02 2011 14:16


Nebojím, ale mám předsudky v tomto ohledu...u třílitru nepospíchám (toho jim nedám), kdybych ho měl prodat za pul roku, nic se neděje. Ale tu druhou A4 bych rád prodal brzo, abych mohl do německa pro A8 a tři auta fakt nechci mít...)
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

16.02 2011 14:26


lumpigu pokud je auto v cajku na ačka prd stáhnou tě o cenu o to jakože silně jediná výhoda je že platěj hotově hned což tě asi netrápí nepotřebuješ peníze rychle nebo jo ? kdyžtak FCB
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.3. 2009
Příspěvků: 259 | Témat: 14

16.02 2011 14:30


Mám přesně tu zkušenost co píšeš - když jsem prodával Toyotu Corrolu 1.6VVTi. Zavolali mi z Aček že ta cena ok, pak přijel mobilní výkupčí, hledaj samozřejmě mouchy a snažili se cenu stlačit dolu o 30 tisíc.. A to jsem říkal že cena je daná a pevná. Jsou to šmejdi, po telefonu naslibujou milion věcí, a pak ti nabídnou o 30 až 40 tisíc míň.. Toť má osobní zkušenost. Za tu cenu co to je na netu to snad nikdy nevykoupí. Ale můžeš to zkusit, já je poslal do háje a za 10 dní auto prodal za plnou cenou soukromý osobě..
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

16.02 2011 14:36


o to mi de, abych nemusel ztrácet čas s vědomím toho, že budou hrát divadlo s cílem odjet s autem za co nejméně. Protože s moji cholerickou povahou by to nemuselo dopadnou taky dobře
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

16.02 2011 14:40


Mne zase nutili ,že pokud chci tuhle cenu ,tak jedině když si vemu od nich jiný.Ale na druhou stranu jsem byl na Kladně u Šafránka a to je ještě větší šmejd,v ESAch byli o něco lepší nž v AAA.
nahoru

sponzor





16.02 2011 14:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

16.02 2011 14:49


belmondo mi dal dobry kontakt tam, daji me info, zdali by tam jeli s tim, ze cena musi byt nizssi, nebo zdali za tu cenu je to pro ne zajimave...to mi staci...

diky vsem...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

16.02 2011 14:52


PASA: z CR nekoupim ani autolekarnicku uz...zvlaste A8, kterou chci jedine ze zapadu (nejlepe belgie, rakousko, nemecko) se serviskou..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.4. 2009
Příspěvků: 201 | Témat: 10

16.02 2011 15:00


Lumpiq: Byl jsem tam se znamym tak cca pred pul rokem na vykup auta a to co sem tam vyslech byla hruza... Prijeli sme tam a rekli nam at se posadime ze sme v poradi tak sme si sedli a cekali, v te mistnosti bylo vice lidi a tak po 10min pribeh nejaky jeji vykupci k panovi co sedel vedle nas a spustil ze mu muze dat za to auto (tusim Focus prvni generace) jen 60 vic ze to nejde... tak se rozbehla jeste pomerne klidna diskuse v tom smyslu ze tam ten dotycny pan byl pred 14dni a nedohodli se ale ze mu dneska nejaky pan XXXXX z AAA volal a ze kdyz prijede jeste dneska tak ze mu da 80k. Cili potom co dorazil do AAA byla cena o 20k niz... tak diskuse pokracovala jeste dalsich cca 40 min behem kterych sme tam celou dobu sedeli a nikdo si nas nevsim, behem tech 40 min diskuse vygradovala v hadku v to ze dotycny pan chce od nich proplatit ztraceny cas a palivo na cestu do AAA (rikal ze to mel kolem 50km) v to uz sme to nevrdzeli a zvedli sme a sli pryc (bo ty vymluvy ktery mel pan vykupci ze ta cena ale opravdu nemuze bejt tech 80k ktery mu po telefonu rekli ze mu daj byli tak irelevatni a ignorantske ze kdyby tohle zkouseli na me tak jim tam snad vsechno rozbiju a toho vykupciho roztrnu vejpul....(A to si myslim ze sem jeste dost klidna povaha))

Ale je to jen ma zkusenost nekdo muze mit jinou a lepsi
Naposledy upravil Dominator dne 16.02 2011 15:09, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 18.8. 2010
Příspěvků: 1520 | Témat: 34

16.02 2011 15:06


Dneska mi taky psali, že "vyplatí CELOU částku hotově" Tak jsem jim odepsal, že pokud mají zájem, ať se staví během dneška u mě v kanceláři s 198tkč cash. Bez odpovědi
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

16.02 2011 15:08


no bohuzel takove info mam ode vsech, takze na to kaslu...prave te hadky se bojim, pac me by nedelalo problem jim na miste dar par facek za delani vola ze me...to ho radsi dam mlade...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.4. 2009
Příspěvků: 201 | Témat: 10

16.02 2011 15:11


Lumpiq: dost podobne info mi daval jeden znamy ze to tak probiha i v AUTO ESA ale to je JPP (jedna pani povidala)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

16.02 2011 15:21


Sou placeny z toho kolik z tebe jeste stahnou, ber to jako hru. Poslat do hajzlu je muzes dycky. Hlavne tam nejezdi, pro mleko si taky chodis osobne:)
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

16.02 2011 16:20


přesně jak píše Belmondo.. Nabídka a poptávka nic víc nic míň.. znám však z AAA případy kdy prodávající byl spokojen s tím co mu dali..
nahoru

sponzor





16.02 2011 16:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

16.02 2011 17:16


Zalezi jake tam mas kontakty, dokazu tam dostat auto jeste draz nez puvodne chteli.

Druha vec je momentalni poptavka. Velke procento jsou vietnamci a jina svoloc ktera nema potvrzeni prijmu. V t chvili se jim vyplati vzit auto za tvou cenu, neb vi ze udelaj sve na uveru.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

16.02 2011 17:43


Kdybys bez ptaní dojel rovnou do ESA a počkal v čekárně na nabídku, bylo by to konkrétní číslo a mohl bys ho porovnat se svou představou. Pochybuju, že by se vyplatilo jezdit někam jinam. Komise je jisté riziko kdekoli a výkupy se naopak neliší
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.4. 2008
Příspěvků: 62 | Témat: 2

17.02 2011 6:36


Je pravda, že je to již dříve, ale já jsem měl velmi neblahé zkušenosti s AAA. Když jsem tam volal tak mě asi tak 3x někam přepojily a když jsem se dostal k tomu správnému a řekl jsem mu oč se jedná rok atd. tak mě řekl že cena od - do. Mě se to líbilo tak ať prej dojedu. Tak jsem dojel po cca 30 min. jsem zjistil, že su největší pitomec jelikož přišel takovej řízek a začal mě vykládat že je to stary a co všechno a cena byla tak nízká, že jsem mu řekl že to nechám raději sešrotovat. No a pak jsem to prodal nějakému ukrajinci.
Takže AAA tam mají jen blbé kecy a skutek utek.....ale pokud tam má někdo známého tak si myslím, že to jde udat za dobrou cenu.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 20.11. 2008
Příspěvků: 6147 | Témat: 64

17.02 2011 7:11


Ať si dojedou pro auto oni. Pak je můžeš poslat kdykoli do prdele a klidně jim můžeš dát i pár facek, protože nejsi u nich na kameře Jinak otec byl s výkupem AAA spokojen, dával jim tam Vento a bylo bez jediný mouchy, takže na ceně trval a taky ji dostal (pobočka Pardubice), ale otec má známý všude.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.10. 2010
Příspěvků: 447 | Témat: 11

24.02 2011 15:26


teď mi to přišlo z bůhvíjakýho důvodu na mail,ale dobrá reklama teď si hromada blbých lidí řekne když autem z AAA může jezdit i pan prezident proč ne já ,konečně může Dagmar vozit malé romy ráno do školy aby měli dobrý prospěch a dostávali mšsíčne tisícovku

http://www.aaaauto.cz/cz/text.html?id=680#utm_sour [zkrácená url]
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 14.7. 2009
Příspěvků: 1358 | Témat: 19

24.02 2011 15:31


tenhle je lepší:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému



předání klíčů od vozu AUDI A6, který bude Nadace VIZE 97 využívat pro své charitativní aktivity.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 10.3. 2009
Příspěvků: 524 | Témat: 23

24.02 2011 16:21


Já mám s nima podobné zkušenosti. Po telefonu slíbý, že min. cena bude nějaká a ať to přivezu. Když se to tam pak přiveze tak to obejde, projede a najednou je cena tak o 30 až 50 tis. nišší. U AAA už nikdy. V normálním autobazaru se to pak dá prodat za normální cenu. Řekl bych, že áčka mají nejnišší ceny odkupů.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 7144 | Témat: 199

25.02 2011 21:41


Lumpiq: zkušenost mam takovou, ze jsem tak kdysi vezl toledo tdi, srazili cenu asi o 25k, to sem se vysmal, tak to pak zkorigovali na -15 K a to se mi nelibilo, ale pak jsem ho stejne za tu cenu prodal takze kdybych to tenkrat vzal, mel jsem klid. Zkus to, treba to vyjde.
nahoru

sponzor





25.02 2011 21:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

25.02 2011 21:49


Lumpiku, mohu ti nabidnout prodej prez nas. Bude tp na tipcarsu a voni lidi kdyz vidi ze to prodava firma/bazar tak vic volaj. Pak uz si to s nima resis ty. I na me SL vola daleko vice lidi. Nic za to samozrejme nechci
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.3. 2008
Příspěvků: 3707 | Témat: 54

26.02 2011 0:10


belmondo: Tak tohle se mi líbí.Ať už root hledal účetní (a kde někteří lidé měli jen blbé kecy),někdo vyříznutí samolepek,případně tady Lumpiq prodej své Audiny,TY pomáháš.
Máš moji úctu, a bod.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

26.02 2011 20:38


Zdeny: ja sem proste audikabrnak:) hele tohle sou minimalni veci, kde muzu pomuzu, kde muzu uskodim:)
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

26.02 2011 21:13


nununun:
teď mi to přišlo z bůhvíjakýho důvodu na mail,ale dobrá reklama teď si hromada blbých lidí řekne když autem z AAA může jezdit i pan prezident proč ne já ,konečně může Dagmar vozit malé romy ráno do školy aby měli dobrý prospěch a dostávali mšsíčne tisícovku

http://www.aaaauto.cz/cz/text.html?id=680#utm_sour [zkrácená url]

a) není to prezident, ale ex ...
b) když je to zadarmo, tak by si Havel vzal cokoliv od kohokoliv
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

27.02 2011 1:05


toho skreta tam nebude za volantem videt ani:)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

27.02 2011 1:41


Kdysi, před deseti lety, jsem tam nechal Felicii. Tehdy to bylo slušné auto, kterému nebylo naprosto nic. Cena se pohybovala tak kolem 160 a mně dali 140, tedy sice míň než bych dostal, kdybych se snažil z toho vydolovat maximum, ale peníze hned a bez dalších starostí. Navíc k tomu přidali rádio, což se mi hodilo, protože bratrovi ho tenkrát z auta zrovna ukradli. Sice naprostej šmejd, ale tehdy tam už žádné lepší kvůli zlodějům stejně dávat nechtěl. Takže zkušenost celkem pozitivní, ale je to už strašně dávno, od té doby je už všechno jinak. A také stále samozřejmě platí, že auto od nich ani kdyby na kolenou prosili.

To co píšeš chápu, ztráta času a riziko nervů. To tam ale bude vždycky, i když to nebudou zrovna loupežníci z AAA. Většina lidí to stejně bude zkoušet tlačit dolů tak nějak už z principu. Ne nadarmo se říká, že na východ od Aše už je "Balkán" a na Balkáně jak známo, když kupující o ceně nesmlouvá, tak prodávajícího vysloveně urazí.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email