Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 364 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: P2M
Uživatelů dnes: 4
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 392
Online návštěvníků
Návštěvníků: 357
Uživatelů: 7
Celkem: 364

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 7.6. 2010
Příspěvků: 71 | Témat: 10

19.01 2011 22:22


Ahoj audisti a jiní fajnšmekři
delší dobu mi na volnoběh kolísají otáčky, motor cuká, občas bíle nebo modře kouří (na volnoběh nebo při jízdě v zácpě). Příčina jasná - vstřiky.

V servisu naměřili -64ms až -75ms na všech 6 válcích, což je přý jasná známka toho, že jsou všechny kaput. "Nesmíte už ujet ani kilometr, okamžitě rozebrat, 15000,-Kč za jeden vstřik, bla bla bla". Tak jsem jel domů - nic nejím tak horké, jak se to uvaří

Co teď: Opravdu se musí vyměnit, tzn. jsou všechny vadné? (najeto 260tkm)? Nebo je stačí vymontovat a pořádně vyčistit?

Našel jsem tuhle vodičku: http://injektorreiniger.de/info.htm, která prý pomůže. Na německých fórech se píše, že vstřiky odejdou málokdy, že je většinou stačí vyčistit.

Máte někdo argumenty? DÍKY!
nahoru

sponzor





19.01 2011 22:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 633 | Témat: 26

20.01 2011 8:00


můžeš je zkusit vyčistit, ale na vodičku zapoměň. To se čistí ultrazvukem. Dělají to myslím tady:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

20.01 2011 9:11


kath:
Na německých fórech se píše, že vstřiky odejdou málokdy, že je většinou stačí vyčistit.

Bez urazky k odbornikum z NDR...ale vstriky odchazeji pomerne casto - mechanicky se vydrou. Vymena vstrikovaci trysky vyjde do 2 tisic korun/vstrik...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 7.6. 2010
Příspěvků: 71 | Témat: 10

20.01 2011 22:44


Tak jsem o kus blíže k rozluštění hádanky. Dnes jsem telefonoval v německém jazyce s odborníkem z Bosche a navštívil jsem Audi servis. Oba se shodují v jednom: jakmile jsou hodnoty na vstřiku v minusu vic než -45ms na první položce a -25ms na druhé položce výpisu bloků (u mě je to např. -78 a -56) tak jsou vstřiky kaput. Bosch doporučuje v mém případě už nejet, protože hrozí propálení válce/pístu, Audi doporučuje jet velmi zlehka rovnou do servisu

Díly jsem objednal na internetu, kde mi poradili, že do 3.0TDI lze dát vstřiky z 2.7TDI, které jsou levnější, s tím, že je pokles výkonu max 10 koní. To snesu.

Pro doplnění: pokud jsou hodnoty v plusu, je to o trochu lepší, nejspíš jde o spečenou bionaftu na hrotu a sedle jehly vstřiku, což se dá čistit.

Na vině je prý jednoznačně biosložka v naftě, případně voda, která se pod vysokým tlakem stává agresivnější vůči kovům vstřiku. Ten se pak odírá. Už NIKDY nebudu kupovat tu levnější naftu! Ani do mé starší oktávky...

Nekamenujte mne, jak mi bylo řečeno, tak předávám dál. Až budu mít po opravě, dám vědět.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.12. 2008
Příspěvků: 299 | Témat: 10

01.02 2011 8:00


TAkovej dotaz kdyz mam pocit ze auto víc bíle kouří a mi to občas mi to cuká jako kdyby se to dusilo(mám 1.8T AGU rok 99). Na VAGU mi to psalo vadnou váhu a čidlo teploty teď nvm ale myslim G92. Váhu sem vyměnil čidlo ještě ne (nevim kde ho hledat). A mám dojem že to dělá hlavně když je venku mráz a je studenej motor jakmile se zahřeje tak to sice dělá taky ale už míň.

Myslíš že to může bejt taky vstřikama? Páč ta Váha mi pomohla asi jen na 4dny.

Díky za každou radu.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 30.4. 2009
Příspěvků: 3016 | Témat: 29

01.02 2011 17:46


Masa: To vypadá právě na to čidlo teploty,vyměň a mělo by to přestat.

Je zelený 4pólový a najdeš ho zde (Jsou dva druhy,to které tam máš určíš buď podle VINka nebo to tvoje vyndáš a podle něj koupíš nové

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 7.6. 2010
Příspěvků: 71 | Témat: 10

09.02 2011 22:34


Vstřiky vyměněny, žádný kouř ani cukání, jede jako za mlada.

Mám tam teď číslo 059130277AJ, původní byly 059130277AA. S nakódováním nebyl problém, jen technik zadal čísla nových vstřiků.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

09.02 2011 23:05


Co stála oprava? Cena za vstřiky?
nahoru

sponzor





09.02 2011 23:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 7.6. 2010
Příspěvků: 71 | Témat: 10

10.02 2011 8:46


Viz moje garáž. Vstřiky 34800,- a práce 1200,-
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

10.02 2011 9:37


kath: to je dobra cena...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 7.6. 2010
Příspěvků: 71 | Témat: 10

10.02 2011 14:15


Nakonec je to dobrá cena. Autokelly je má za 12 tisíc kus. Tyhle za polovinu jsou z www.dieselkontor.de. Doporučuju. Mimochodem všimli jste si, že velkou spoustu věcí, nejen dílů na auta, dostanete v cizině levněji? A nemyslím Čínu
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 19.2. 2011
Příspěvků: 5 | Témat: 0

21.02 2011 7:11


Ahoj mam problem zvišily se mi otacky na danou rychlost a stratili se mi konicky moc to netahne vstriky jsem si nechal zrepasovat a furt stejny , bojim se abych nemel spatnej tlak ve válcích
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2007
Příspěvků: 3152 | Témat: 119

21.02 2011 8:04


kath: všimli. Protože u nás mají marže jako prase a pak na tebe machrují se slevou
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.11. 2010
Příspěvků: 763 | Témat: 33

08.09 2011 20:32


chci se zeptat, jak je možné, když se připojím na jednotku motoru a skupinu, kde jsou hodnoty vstřiku, že mi to neukazuje 4. vstřik. Všechny ostatní jsou v normě, ale 4.tam prostě není
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

20.09 2011 11:59


neviete niekto kde v Brne a okoli cistia vstreky vcetne demontaze a montaze? vsade mi zatial zdelili ze su schopny vycistit ale nemaju priestory a vybavenie na demontaz a montaz a ked uz to necham niekde robit tak najlepsie vcelku nech sa potom nehlada vinnik ked sa nieco posere a hlavne ten kto to bude robit si moze vysledok rovno skontrolovat, snad niesom tak moc najivny
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 26.7. 2008
Příspěvků: 406 | Témat: 71

20.09 2011 13:15


kukynas:SNIPER tu na fore
nahoru

sponzor





20.09 2011 13:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

20.09 2011 13:59


blbecek69: pokial sa nemylim tak nerobi CR vstreky ale pisnem mu ci si to nerozmyslel
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

20.09 2011 14:35


Pokud jsou ty vstřiky Bosch, tak nějaký jejich servis? V Brně určitě něco bude.
Případně zkus Humla a Trpíka, třeba aspoň něco doporučí.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

20.09 2011 14:49


Mr. Death: nepredpokladam ze by som siel do vymeny pokial bude stacit ultrazvukom vycistit a tym padom Bosch odpada nicmenej ani Huml ani Trpik common rail nerobia takze som tam kde som bol, budto de/montaz niekde v servisu a nasledne vycistit niekde inde v okoli v specializovanom servise alebo nasrat... uvidime co nato sniper ci by bol schopny urobit CR
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.7. 2011
Příspěvků: 139 | Témat: 31

22.09 2011 16:31


kukynas:
neviete niekto kde v Brne a okoli cistia vstreky vcetne demontaze a montaze? vsade mi zatial zdelili ze su schopny vycistit ale nemaju priestory a vybavenie na demontaz a montaz a ked uz to necham niekde robit tak najlepsie vcelku nech sa potom nehlada vinnik ked sa nieco posere a hlavne ten kto to bude robit si moze vysledok rovno skontrolovat, snad niesom tak moc najivny
Delali mi repas vstřiku na BMW v Brně-Bosonohach,za 4 kusy si vzali 4800.demontaž a montaž fa. Autoclinik na Dornichu,naproti Lidlu.spokojenost.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

22.09 2011 19:04


filipus: takze jedna firma ti robila de/montaz a druha repas? taku moznost mam aj ja akorat som chcel vediet ci to robi niekto dohromady nech nemusim lietat po celom Brno a okoli...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.10. 2008
Příspěvků: 251 | Témat: 8

04.10 2011 23:24


Vy tady řešíte vetšinou COMMON RAiLY vstriky ? Nebo michate PD s COMMON vstrikama ?? Ulrazvuk vanicku maj v kazdym vetsim dealerovi . Ale musej ti nauctovat i demontaz kdyz prijdes z ulice . Da se to domluvit . ALE co PD co s nima . Tady pouze posilaj nekam k Roudnici n. Labem myslim na nejaky opravy . CO s PD vstrikama ? Mam pocit ze mi jeden prokapal a usmrtil 1.4tdi a chtel bych to potvrdit nebo vyvratit . Dik za info
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

05.10 2011 9:37


mickey: bavime sa o CR, problem je v tom ze som nenasiel servis vramci Brna kde by mi vstreky de/montovali a vycistili, neviem o tom ze by mal byt niekde problem s PD, vsade kde som volal robili vse len CR nie...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

05.10 2011 9:42


Problem je v tom, ze ne vsude maji stolici na CR vstriky...ona nestoji par korun. Ja vse vozim do Hornich Pocernic - strojservis Iveco. Maji tam diesel centrum, kde maji stolici uplne na vse. Od starych radovek az po nejnovejsi CR.
nahoru

sponzor





05.10 2011 9:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

05.10 2011 10:29


vlasta: jj a ked uz ju maju tak nemaju servis na demontaz
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

05.10 2011 12:13


Kdybys nebyl tak daleko, tak tak Ti to udelam. Nebo te poslu rovnou k nim. Jsou schopni si to i vyndat (maji velky -mega velky servis)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

05.10 2011 15:55


vlasta: diky moc za ponuku akorat mam manzelku 2 tyzdne na sluzobke takze by som snad ani nemal ako s nahradou...

nakoniec som po niekolkych telefonatoch s Bosch servisami kde boli dosti neochotny zohnal kontakt na jednu firmu ktora to robi komplet takze audinka je uz tam a zajtra dopoledne budu vysledky zo stolice, pokial by niekto z okolia Brna potreboval do buducna tak tu je kontakt
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
ceny su slusne, za diagnostiku vcetne cistenia chcu za CR 600kc za kus a na 3.0TDI de/montaz +/-2000 takze uvidime zajtra v akom su stave...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

06.10 2011 15:27


takze maly update, pan mi volal ze su vstreky mimo hodnot a to v davkovani pri volnobehu, malo by to byt 4.3 +/- 2.7 kubiku a ja mam niektore az 9.8, neviem o com tocil ale tvrdil ze su vsetky spatne a repas u dohoto vstreku nerobia. Zlozia to dohromady a zajtra idem po auto, to je zase den
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.11. 2010
Příspěvků: 240 | Témat: 14

29.02 2012 22:05


Jakej máte názor na preventivní vyčištění vstřiků u 2.5TDI? Popř. i jak je nechat vyčistit? Ultrazvukem nebo se to prej dělá i nějakým roztokem bez demontáže vstřiků (prej se sundá hadice u filtru, ponoří se nádoby s roztokem a protočí se motor). Má nějakej smysl se do toho poušet jen z čistě preventivního hlediska a jakou variantu vyčištění byste volili? Díky
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

29.02 2012 22:34


zarizeni, ktere funguje, s tim se nema hybat
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email