Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 18 dubna 2024
Celkem je zde 338 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 334
Uživatelů: 4
Celkem: 338

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

04.01 2011 9:22


Nazdar,

po dlhej mrazivej ceste mi zacal pri zaradeni spiatocky brzdovy asistent vydavat dlhy neprerusovany vysoky ton. Napichol som to na diagnostiku a zistil som, ze pravy stredny senzor nefunguje, myslim, ze to vyhodilo nieco ako defekt.

Moja otazka, presne do oblasti toho senzoru v lete mi jemne nabural jeden japonec, auto bolo v znackovom servise AUDI Kyjov na prestriekani narazniku a kontrole cidiel, vsetko cez poistku. Senzory fungovali, az teraz.

Co myslite, mam rovno kupit novy senzor (a kde? nemate niekto? nasiel som nieco v ELITe ale chyba tam cislo), alebo to moze byt prasknuty konektor, do ktoreho natiekla voda a teraz v mraze to prestava fungovat? Ked sa oteplilo (napr. teraz v nedelu), tak to funguje .

V ELSE podla navodu by sa mal dat senzor demontovat bez demontaze narazniku, ale bol som pod autom a toho priestoru tam moc nie je, vyzera to na demontaz celeho narazniku. Skusal som aj povolit tych 8 torxovych samoreziek co drzia dole listu so senzorami, ale listu drzia este take plastove uchyty a nechcel som to urvat.

A6 1999 sedan cislo senzoru podla ETKY 4B0 919 275, pracujem v Brne resp. v Lipt. Mikulasi SR

Dik!
nahoru

sponzor





04.01 2011 9:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 99 | Témat: 2

04.01 2011 15:00


Nazdar... Cidlo otestujes aj pomocou hadice staci 30 cm napr... jeden koniec ku cidlu a druhy do ucha... Pokial to cvaka tak je cidlo OK... Da sa to zistit aj priamo ked si DAS* ucho na cidlo ale to je trosku nepohodlne...
Pri skuske musi byt park asistent samozrejme zapnuty...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

04.01 2011 15:47


staci se pripojit diagnostikou kouknout na chyby a pak do erenych hodnot, pospne davat prekazky pred cidla a za minutu vis, ktere to je...hadicovou metodou si nejsem jist s ohledem na sluchove dispozice jedince...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

04.01 2011 16:32


Mám stejný problém jako tady kolega. Zjistím ty hodnoty i obyč VAGem?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 10.3. 2009
Příspěvků: 524 | Témat: 23

04.01 2011 16:39


Co třeba očistit čidlo od zaschlé soli. Nedávno mi to dělalo taky a stačilo jen omýt čidlo vodou.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

04.01 2011 16:47


Tak já vím, že mi nějak nereaguje, ale nevím v čem je zakopanej pes. Jestli stačí něco udělat s kontaktama, nebo čidlo vyměnit. Proto bych chtěl vědět, co vše s VAGem zjistím, nebo jestli nemám zajet do dílny kde mají BOSCH? díky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.12. 2009
Příspěvků: 446 | Témat: 7

04.01 2011 17:12


Ahoj, taky by mě zajímalo, jestli jde nějak ten senzor proměřit a jaké by měl mít hodnoty
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.6. 2008
Příspěvků: 253 | Témat: 1

04.01 2011 21:21


xpapo:
Nazdar,

po dlhej mrazivej ceste mi zacal pri zaradeni spiatocky brzdovy asistent vydavat dlhy neprerusovany vysoky ton. Napichol som to na diagnostiku a zistil som, ze pravy stredny senzor nefunguje, myslim, ze to vyhodilo nieco ako defekt.

Moja otazka, presne do oblasti toho senzoru v lete mi jemne nabural jeden japonec, auto bolo v znackovom servise AUDI Kyjov na prestriekani narazniku a kontrole cidiel, vsetko cez poistku. Senzory fungovali, az teraz.

Co myslite, mam rovno kupit novy senzor (a kde? nemate niekto? nasiel som nieco v ELITe ale chyba tam cislo), alebo to moze byt prasknuty konektor, do ktoreho natiekla voda a teraz v mraze to prestava fungovat? Ked sa oteplilo (napr. teraz v nedelu), tak to funguje .

V ELSE podla navodu by sa mal dat senzor demontovat bez demontaze narazniku, ale bol som pod autom a toho priestoru tam moc nie je, vyzera to na demontaz celeho narazniku. Skusal som aj povolit tych 8 torxovych samoreziek co drzia dole listu so senzorami, ale listu drzia este take plastove uchyty a nechcel som to urvat.

A6 1999 sedan cislo senzoru podla ETKY 4B0 919 275, pracujem v Brne resp. v Lipt. Mikulasi SR

Dik!


Pokial píše defekt tak s najvačšou pravdepodobnosťou je snímač po smrti,ale ke d to už budeš mať dole premeraj si aj káblovanie a stav prepojovacieho konektora ,hlavne ked to bolo už rozoberané v servise .Inak s tým číslom z ETKY to nie je také jednoznačné v C5 sú tuším snímače 7H0.. Radšej si pozri číslo aké máš na aute .
nahoru

sponzor





04.01 2011 21:21


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

04.01 2011 22:21


Staci obycejny vag za par korun..
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

04.01 2011 22:25


Lumpiq:
Staci obycejny vag za par korun..

A víš momentálně o nějakém dobrém?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

05.01 2011 8:06


Lumpiq: Ano to som skusal, vsetky tri cidla v meranych hodnotach ukazuju presnu vzdialenost, len to chybne neukazuje nic.

PS: Pisal som Megymu, udajne sa da cidlo zohnat len v autorizaku, co vravite na toto:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


cislo dilu 0 263 009 190
Senzor parkovací vzdálenosti

Dodavatel: BOSCH
608,00 CZK (729,60 CZK)

Zpusob montaze nástavba
model do roku výroby 200005



MarkA6: Ak mas auto do roku vyroby cca 2003 bez CAN bus tak staci na to normalny kabel KKL a VAG304 z
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Samozrejme musis mat original parkovaci asistent.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

05.01 2011 8:07


A6Paul: Umyt vodou som skusal ako prve, tiez som mal podozrenie na sol.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

05.01 2011 8:08


PS: Ako cidlo rozumne demontovat? Musi dole ten naraznik?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

05.01 2011 8:10


xpapo: díky za odpověď zkusím se v tom pošťourat a najít to v tom. VAG jsem si koupil už loni
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

05.01 2011 8:11


Já už ho měl dvakrát sundané - bez nárazníku. Poprvé to byly nervy, podruhé to byla hračka nechtěl se mi sundávat celý nárazník.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

05.01 2011 8:46


MarkA6: No prave som na tom rovnako, tiez sa mi nechce davat dole cely naraznik. Ja potrebujem prave - stredne, skusal som trosku odskerit celu listu aj s naraznikom, trosku priestoru tam je. Zavadzia mi tam taky krici plast na spodu auta, nie je sucastou narazniku, je na nom aj krytka oka na tahanie ineho auta, ten si nahodou nedemontoval?

Bojim sa ze ked moc odskerim ten naraznik, tak ho deformujem a odpadne mi z neho farba, mam to cerstvo lakovane Ty si to len odskeril a demontoval??
nahoru

sponzor





05.01 2011 8:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

05.01 2011 8:49


MarkA6: PS: V tom VAG304 vo vybere RJ musis dat zobrazit ostatne jednotky auta a zobrazi sa ti jednotka parkovacieho asistenta, normalne je to schovane.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

05.01 2011 9:50


Me neslo z pohledu zezadu levé čidlo. Úplne to krajní. Vzal jsem deku, lehl pod auto a jen rukou bez nějakých demontáži cidlo vytáhl
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

10.01 2011 21:42


Tak jak jsi dopadl? máš opraveno? Ve středu jedu do servisu kvůli lambdě, tak jim řeknu, ať se podívají i na toto, pak to bude opět TOP stav
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

11.01 2011 8:04


MarkA6: Ako sa teraz oteplilo tak vsetko funguje tak ako ma je to zaujimave.

A podnikol som este jeden krok, napisal som do AUDI Kyjov, kde islo auto prave na kotrolu cidiel (je to napisane aj v prijmacom doklade a v zapise o nehde od Policie CR - moznost poskodenia park. senzorov) a prelakovanie narazniku.

Zatial sa neozvali, neviem co si mam o tom mysliet. Auto mi nabural druhy clovek, poistovna zaplatila kontrolu cidiel a lakovanie narazniku. Teraz po par mesiacoch to prestalo fungovat a akurat to cidlo ktore dostalo naraz...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

11.01 2011 10:30


Do mě zezadu taky buchla jedna blbka s Fobii. Asi týden po tom to přestalo jít.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2009
Příspěvků: 210 | Témat: 26

11.01 2011 12:35


MarkA6: Dal si to do autorizovaneho servisu? Pretoze cidlo sa udajne da zohnat len priamo v AUDI.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

11.01 2011 14:28


Ne. DO teďka jsem to neřešil, ale už mě to začalo štvát. Koupím čidlo a vyměním to. Co se dá dělat.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 26.9. 2007
Příspěvků: 9 | Témat: 2

12.01 2011 9:17


Kdyby něco, tak tady mám komplet zadní nárazník na A6 sedan se všema čidlama. Kdyby někdo měl zájem, tak napiště sz.
nahoru

sponzor





12.01 2011 9:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

26.01 2011 17:12


Tak 2 čidla jsem vyměnil a už to pípe tak jak má Konečně
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.12. 2017
Příspěvků: 3 | Témat: 2

12.02 2018 1:09


cafko ludia, zda sa ze moja tema bola presmerovana sem, tiez mam problem s cidlom.

A6 avant c5 (2002)

neustale piskanie senzorov pri zaradeni spiatocky
senzory su 4, budem ich volat 1,2,3,4 z lava do prava.

  • Ked sa dotknem senzoru #3 tak piskanie prestane
  • Ked sa zapocuvam do zvuku tikania tak senzor #4 neklika a ma aj taky zly rozozraty/zaspineny povrch neda sa vycistit. Inak ostatne 3 senzory robia ten zvuk

Problem je ze som sa obzeral po parkovacich senzoroch a vsetky vyzeraju uplne inak ako tie co mam ja. V obchodoch maju senzory ktore maju konektor, ale moje maju len kabel co vedie priamo dnu bez moznosti odpojit. Bol som pod autom a z kazdeho senzoru vedie relativne tenky kablik spolu s hrubym kablom od tazneho zariadenie do jedneho miesta. Bez nejakych moznosti odpojit.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Po dlhsom hladani som nasiel nieco taketo co vyzera podobne ako to co ja mam, ale zda sa ze to je odpojitelne asi tak v 30cm od senzora.

Tak neviem ci to mam objednat ak sa da, a stiknut kabel a naletovat novy, alebo sa snazit to vymenit cele. Pozriet co sa skryva za tou krytkou kam vedie 5 kablov...

Myslel som ze len objednam senzory a vymenia sa jednoduchym odpojenim, ale zda sa ze to je komplikovanejse.

EDIT
zjavne to je aftermarket, dorobene rucne. Takze ked dosnezi tak to pozrem a objednam nahradu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

07.01 2019 19:42


panove, prestal mi fungovat parkovaci asistent na AR C5. Zezacatku to neslo jenom chvilkama az se odporoucel nadobro. Ted uz to jenom dlouze zapiska a konec. Obecel sem auto a objednal jeden senzo kde sem mel podezreni ze necvaka. Dneska sem ten senzor chtel vymenit, ale je to furt stejny, nakonec sem zkusil i to stary cidlo a nakonec cvaka taky. Auto sem obesel nekolikrat dokola a cvakaj vsechny cidla. Tak uz fakt nevim co by to mohlo byt.
Z jednotky park. asistenta sem odpojil a zase pripojil vsechny kontektory jinak nic.
Nejake napady?
Dik
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.11. 2010
Příspěvků: 763 | Témat: 33

07.01 2019 20:04


Kadel: Toje origo asistent?
Zkus to napíchnout na diagnostiku a ta ti ukáže, jestli je nějaké čidlo špatné.
Já měl taky jedno čidlo špatné a vcds mi to ukázal, sice tam nemám u některých polí popisky, ale myslím, že jednotlivá pole seděly (šlo to zleva do prava jako na nárazníku). Ale já mám vpředu i vzadu.

Já jsem kupoval čidlo v číně a funguje perfektně - stálo 5EUR na C6.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.5. 2011
Příspěvků: 309 | Témat: 19

10.01 2019 16:11


arlie: mno je to origo od audi, ale je to C5 to asi na diagnostice jeste neni. Ja to tam teda nenasel.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.11. 2010
Příspěvků: 763 | Témat: 33

10.01 2019 17:19


Kadel: Měla by to být jednotka 76.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email