Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 319 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 312
Uživatelů: 7
Celkem: 319

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.1. 2009
Příspěvků: 372 | Témat: 33

04.01 2011 1:23


Ahoj,
narazil jsem na tuto stránku:
http://allegro.pl/audi-a-6-a6-diody-ledy-montaz-LED*-oryginalne-i1374864314.html

Myslíte, že je to bude po slepení tak dobré, že se to nebude mlžit? Nemá s tímto už nějakou zkušenost?

Dík



Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

sponzor





04.01 2011 1:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

04.01 2011 10:27


To bude lahudka.

Jinak se ke me včera doneslo, ze policajti budou letos hodně koukat na nehomologovane veci, zejména folie, kola, a domácí xenody
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvků: 3641 | Témat: 7

04.01 2011 10:49


jak cajti zjisti ze mas spatny kola?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

04.01 2011 11:00


Bud jim to při nehodě rekne vinik, což se děje casto. Dále tu je velké procento fizlu kteří se uz vyznaj a hlavně tu je jasna rovnice~ mladém kluk v nájem polovraku a na tom 19ky od congu.řekl bych ze ma šanci u každého druheho
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvků: 3641 | Témat: 7

04.01 2011 11:32


belmondo: jo takhle extremni pripady... to ja prave myslel ze budou koukat ze v TP mam 235/45 a nazuto mam 225/45 a tak podobne
jsem v klidu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.1. 2009
Příspěvků: 372 | Témat: 33

04.01 2011 11:38


toto je v klidu, pač ty diody jsou z origo světel. Takže je to origo audi a tudíž policie mě nesere, je to levnejší jen proto, že se rozlepuje světlo, ikdyž asi bych radši kupil cele svetla origo no
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

04.01 2011 12:41


hamar: uz to tu niekde bolo, nepametam si ci si to uz niekto nechal robit ale urcite sme sa o tom bavili, u vsetkych neorigo dorabiek je potencionalne mozne ze to nebude na 100% takze sa to urcite casom moze mlzit, neviem ako su na tom poliaci s kvalitou prace takze nemozem sudit...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

04.01 2011 19:28


belmondo:
To bude lahudka.

Jinak se ke me včera doneslo, ze policajti budou letos hodně koukat na nehomologovane veci, zejména folie, kola, a domácí xenody


takový nařízení už existuje.. nebo spíše doporučení k hlídání těchto věcí.. u kol to bude velký problém u HID* moc ne.. u folií taktéž.. když to budeš mít decentní tak že tě vepředu uvidí přes folie je to OK.. viz vyjádření lidí z STK*
nahoru

sponzor





04.01 2011 19:28


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.1. 2009
Příspěvků: 372 | Témat: 33

05.01 2011 13:21


Chlapy nevíte někdo, když mám starý model 2005-2009 jsou jako denní svícení použity žárovky, které jsou blíže ke kapoěte a vedle je Xenon*. No a od roki 2009- jsou jako denní svícení LED* dioidy, ale ta pozice, kde dříve bylo staré denní svícení s žárovkou tam je stále, má otázka je tedy k čemu je tato pozice využita?

Kdyby to šlo udělat jako dálkové světla bylo by to super, protože A6 avítí dálkama jako bludička...(a to mám ted nové výbojky)


jo a když jsme u toho,
chtel bych se zeptat v čem by spočívala uprava, kdybych menil celé svetla za svetla s LED*
našel jsem svetla s označením 4F0941003 a je tam D3S a já mám D2S. Borec je prodává ale bez meničů. Já mám na A6 Bixenony, bez natačení do stran. Označení nevím z hlavy.

Videl jsem tu na foru nekoho kdo to už delal ale nemůžu ho ted najít.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 14.2. 2010
Příspěvků: 65 | Témat: 4

05.01 2011 15:46


Ty prostřední halogeny slouží jako světelná houkačka. Musíš do těch světel sehnat výbojky D3S + jednotky. Vyrábí to pro Audi Mitsubischi. Když se podíváš do mé garáže, tak je tam mám vyfocené.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 14.2. 2010
Příspěvků: 65 | Témat: 4

05.01 2011 15:54


Po mé zkušenoti bych asi šel do těch Poláků. Taky jsem koupil světla jak píšeš, až jsem posháněl všechny potřebné další součástky, tak jsme zjistili, že 1/2 ledek vůbec nesvítí. Mechanik musel světla rozříznout, napájet nové ledky a teď už mu to leží půl roku doma a dodnes světla na autě nemám. Do světel jsem už investoval cca 20 tis a jezdím se starejma halogenama
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.12. 2009
Příspěvků: 5526 | Témat: 145

05.01 2011 15:56


hamar: Teď nechápu. Ty máš bi-xenony a chceš ty staré žárovky na denní svícení použít jako přídavné dálkové světla?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

05.01 2011 15:56


libor127: ako si vyriesil zhasinanie LED* pri blikani smerovych svetiel? potrebujes inu RJ alebo sa to neriesi a LEDky sa nestmavuju alebo?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

05.01 2011 15:58


Mě by spíš zajímalo jak to bude se svítivostí oproti orignálu. Jinak nemyslim si že by letos byla policie víc zaměřená na technickej stav než kdy předtim...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 14.2. 2010
Příspěvků: 65 | Témat: 4

05.01 2011 16:18


kukynas:
libor127: ako si vyriesil zhasinanie LED* pri blikani smerovych svetiel? potrebujes inu RJ alebo sa to neriesi a LEDky sa nestmavuju alebo?

To jsem právě nevyřešil, takže budou svítit pořád naplno, ale dá se to vyřešit přidáním nějaké elektronické krabičky. Už jsem tady na foru komunikoval s člověkem přímo z té firmy, která je vyrábí.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 1.8. 2008
Příspěvků: 3384 | Témat: 38

05.01 2011 16:20


To je stejnak hnusný jak to zhasíná když blikáš. takovej kolotoč.
nahoru

sponzor





05.01 2011 16:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.1. 2009
Příspěvků: 372 | Témat: 33

05.01 2011 16:23


Michal.K:
hamar: Teď nechápu. Ty máš bi-xenony a chceš ty staré žárovky na denní svícení použít jako přídavné dálkové světla?


nene mám bixenony a chtel bych tam dat bixenony s LED*. No a když tam budu mít ty LED* tak to staré denní sviceni je tam prakticky naprd...

Nevím proč ty svetla udelali tak špatně, na superbu jsem mel na dalku žarovku a bylo to o moc lepší než ted, když se tam jen mení optika na čočce..
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

05.01 2011 20:48


Ja tam mam origo RS6 svetla a taky to mam na tvrdo, diody svitej furt. Voni nak pomahj tem normalnim svetlum nebo co, takze to sviti jako hovado. Jednou za dva mesice na me nekdo blikne ze mam dalky, neni to casto tak to neresim ale sviti to skvele
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

06.01 2011 13:43


Michal.K: To asi nechce. Faceliftová světla to tak prostě mají. Denní svícení mají diodama a když někoho problikneš dálkama, tak to problikne těma žárovkama, co jsou na místě denního svícení na před-face světlech.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.1. 2011
Příspěvků: 1 | Témat: 0

07.01 2011 10:59


TO JSOU S TÝ POZNANĚ JAK JSOU NA ALEGRU NEBO NĚKDO JINEJ TAKY O NICH UVAŽUJU.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

08.01 2011 0:57


panove tak s policajty a rozmery kol je to celkem jednoduche. poldovi staci jeden telefon na ustrednu a zhruba do minuty maji v pocitaci vas velky tp....a pak uz slecna na ustredne jen diktuje panovi u vaseho auticka presne rozmery. takze v malem tp to neni ale kddyz panacek chce tak si to zjisti. takze bacha na to... ), nehlede ze pri nehode se ty kundy z pojistovny brani vsemi zpusoby jen aby neplatily.. tak je riziko ze i kola muzou vadit.. auto pak neni ve stavu zpusobilem.. dle meho laickeho nazoru
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

08.01 2011 1:03


premek798:
panove tak s policajty a rozmery kol je to celkem jednoduche. poldovi staci jeden telefon na ustrednu a zhruba do minuty maji v pocitaci vas velky tp...


kalime tu z bratrankem manzelky. dela na dopravce. tuka si na celo kdyz mu to ctu:) a ja taky. do hodiny ti prej nejsou schopni ani rict ci je to spz a budou koukat do TP?
myslim ze ti nekdo neco nakecal:)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 23.9. 2009
Příspěvků: 90 | Témat: 10

08.01 2011 20:30


A k té pojišťovně bych zase dodal já - ta má smysl u nehod, ne u silniční kontroly. A pokud budete chtít uplatnit škodu na pojišťovně, většinou chtějí autorizovaný servis. A ten dobrý servis má vlastní pověřené pojistné likvidátory. Byli by sami proti sobě, kdyby nechtěli opravovat za peníze pojišťovny a hlásili nesprávné pneu a pod. Za sebe bych řekl, že největší hrozba je tehdy, když existuje zájem protistrany - poškozený nebo v tom horším případě viník nehody. Ten už si ohlídá, aby se to ti ostatní dozvěděli. Ale jinak je to v mezích normy.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.1. 2009
Příspěvků: 372 | Témat: 33

03.04 2011 20:53


no nakonec sháním raději komplet ORIGO světla s LED* jistota je jistota
nahoru

sponzor





03.04 2011 20:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

03.04 2011 20:59


belmondo:


kalime tu z bratrankem manzelky. dela na dopravce. tuka si na celo kdyz mu to ctu:) a ja taky. do hodiny ti prej nejsou schopni ani rict ci je to spz a budou koukat do TP?
myslim ze ti nekdo neco nakecal:)


s tim TP jsem to taky neslyšel, ale říct, čí je to spz atd je otázka jedné minuty
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

03.04 2011 22:08


My to zas tuhle kalili po Nábřeží, kontrola a než jsme došli k zadní RZ, už hulákal ten z vozu: "Má to až za půl roku." Kolegovi ušetřil předklon.
Zkušenosti jiných jsou jejich, tahle je moje.

Není to přes Mlhovinu Andromedy poslaný TP do nano implantátu kontrolujícího strážníka, ale tohle si ze školy asi nepamatoval.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

03.04 2011 22:11


deejayvenca:
To je stejnak hnusný jak to zhasíná když blikáš. takovej kolotoč.

Stejnej kolotoč jako když zatáčíš a přisvítí ti jedna mlhovka nebo projedeš pod nadjezdem a rozsvítí se ti koncovky. Vážně špica
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 217 | Témat: 10

25.04 2011 13:32


nasty:
Michal.K: To asi nechce. Faceliftová světla to tak prostě mají. Denní svícení mají diodama a když někoho problikneš dálkama, tak to problikne těma žárovkama, co jsou na místě denního svícení na před-face světlech.


A načo sú ti potom Bi-Xenon* ked máš mu pomahať obyčajnou žiarovkou?? To mi príde trochu divné ne?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

26.04 2011 8:14


bubuk: Aby sis na probliknutí nekurv*l výbojky (když jedeš ve dne a xeny nesvítí)...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.12. 2011
Příspěvků: 165 | Témat: 13

05.08 2012 22:38


Pánové nevím proč tu řešíte policajty, stejně na to nepřijdou když je to dodělané do origo světel. Mě by raději zajímalo, zda už někdo ledky do origo světla v Čechách dodělal, pač to zatím frčí jen na Poském Alegru?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email