Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 20 dubna 2024
Celkem je zde 428 lidí (1 přihlášený)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 427
Uživatelů: 1
Celkem: 428

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

06.01 2011 16:34


farmář:
trocha naleptaných plic dělám si jen legraci, v traktoru mám 180tku vedle pedálů a v podstatě o ní nevím. Ne, ty nové dál v tech. pokroku už nemají odvětrání
Ty případné cuky my mohly být jiného původu, zrak a sluch...neslábnou?


Zrak a sluch? Milý vole kdybych nechtěl být slušný, řeknu, že to je totálně v prdeli!, ale protože jsem slušný, tak si to budu jen myslet. Nejhorší je, že u toho sluchu mi odešly vysoké frekvence. A to tak že velmi. Na ORL mi ukázali graf a nad 1,5 kHz to jde dolů jak produktivita ekonomiky za bolševika. Výsledek je, že slyším že mi televize řve jak šílená a já jí nerozumím. V hospodě, slyším hluk, ale nerozumím, přestal jsem kvůli tomu do hospody chodit, páč se furt ptám jak idiot: "Co jsi říkal?" Do řiti, stárnutí je na píííííp, důrazně nedoporučuji!
nahoru

sponzor





06.01 2011 16:34


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

06.01 2011 16:36


jo a jen tak mimochodem varta silver dynamic díry pro odvětrání má
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

06.01 2011 16:37


hehe...tak dokud se ti nedroli plice, tak je to cajk...horsi by bylo odkaslavat krev za jizdy, chrochtat...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

06.01 2011 16:38


to jo. Ještě že nesedim vzadu
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

06.01 2011 16:40


Dva znaky výborné baterie - nemůže se dolévat, zato se může odpařovat
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

06.01 2011 16:41


Ninánek:
jo a jen tak mimochodem varta silver dynamic díry pro odvětrání má


No ptal jsem se právě toho kolegy z práce, kterej jí má a díry prý žádné nejsou. Byl jsem u toho, když jí tam dával a také jsem se nevšiml, že by tam byly. Pokud jsou, tak není co řešit.



Jo a sorry za nové téma, uznávám, že jsem to měl dát rovno sem, tedy spíš, díky za přesun.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

06.01 2011 16:44


Ninánek:
to jo. Ještě že nesedim vzadu


Tak ty pro jistotu nesedis nikde, pac nejezdis:) Do toho tveho auta abys mel baterku z nemecke ponorky a dieselovej agregat na dobijeni ))

Hele, kdyz jsme u toho tveho "prokleteho" auta, nevyparila se ti ta baterka cela do toho interieru? To by odpovidalo te vydrzi den, dva ))
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

06.01 2011 16:49


tady je to v detailu ze strany krásně vidět
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





06.01 2011 16:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

06.01 2011 16:50


Lumpiq: Já myslel, že A8 má ty baterie rovnou dvě, aby to utáhla, ne? Naposled co vím to měla Tatra 613 - dvě baterie.

Ninánek: JO! Tohle jsem potřeboval přesně najít. Dííííky moc!!!!
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

06.01 2011 16:55


Lumpiq:


Tak ty pro jistotu nesedis nikde, pac nejezdis:) Do toho tveho auta abys mel baterku z nemecke ponorky a dieselovej agregat na dobijeni ))

Hele, kdyz jsme u toho tveho "prokleteho" auta, nevyparila se ti ta baterka cela do toho interieru? To by odpovidalo te vydrzi den, dva ))

Ta sedačka se mi drobí v šestce. Měl jsem tam léta unibullku od banneru a ta ty díry právě neměla...

A prokletý auto náhodou jezdí. Jen teď nejsou nějak šustle Ale ta baterka mne tam teda taky štve. Plná je a až moc co jsem koukal
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.11. 2010
Příspěvků: 240 | Témat: 14

06.01 2011 16:58


DR: Dioda ti signalizuje stav akumulátoru, když svítí zeleně, tka je vše ok. Myslím, že když svítí bíle, tak bys ji měl dát dobít a když svítí černě, tak bys měl koupit novou. Já jsem zatím u zelené a doufám, že se tam bude držet ještě dlouho
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

06.01 2011 16:59


az bude tepleji, jukneme na to, to by byl cert, abysme na to neprisli....
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

06.01 2011 17:00


DR: V D3 je jen jedna, ale stejně je to na prd. To auto má takovou spotřebu, že to dýl jak hodinu nepřežije. Ale to asi každá audina s optikou a vymožeností poslední doby vše propojit do jednoho...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

06.01 2011 17:00


[quote="DR"]Lumpiq: Já myslel, že A8 má ty baterie rovnou dvě, aby to utáhla, ne? Naposled co vím to měla Tatra 613 - dvě baterie.

V pripade ninanka aspon 10, pac jeho rekord vydrze na baterii jsou zatim tri dny...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

06.01 2011 17:00


xjuras:
Až na to, že to není dioda, tak je to fajn věc.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

06.01 2011 17:06


Lumpiq:
V pripade ninanka aspon 10, pac jeho rekord vydrze na baterii jsou zatim tri dny...

Ale houby. Teď jsem tam měl týden vartu 74A a držela bez problémů. Ta original je už prostě utahaná i když je jen rok stará. Je mi jasné že je v háji....
nahoru

sponzor





06.01 2011 17:06


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 14.10. 2010
Příspěvků: 281 | Témat: 1

06.01 2011 17:16


DR, ještě že nejsi hudbník, jinak můžeš dělat leda techno nebo hrát na senegalské lidožroutské bubny
Co jsi říkal je každý druhá věta v hospodě, kde na obveselení lidí a aby nedávali bacha co pijou a kolik dali velkou telku. Důvod, proč tam nechodit pokud se nelze na začátku pokochat v klidu bublinkami a na koci si "zabékat", tak co z toho,že

Já myslel u opaku "dýchajících" baterií spíše na high end, elektrolyt uzavřený do skelné vaty kdy je vše opravdu neprodyšně uzavřeno
U baterií se sníženou nebo žádnou údržbou je bezpečnostní odfuk,ale až na extrémy by neměl u bezůdržbovky mít jinou funkci, protože jakékoliv odpařování by mělo být eliminováno. Proto už tam není hadička Dáš do auta, připojíš, nejezdíš, protože jsi málo utáhl, dáš 200 elektrikáři(aha tak litr, doba je jiná) a pak jezdíš nebo tak nějak.

Jo mínus karmu mi Lumpiq stačil nadělit,ale než jsem to zjistit a stačil se číhnout, Křižník zasáhl. Řeknu radši dík než chytnu mínus padesát
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 27.2. 2009
Příspěvků: 720 | Témat: 2

06.01 2011 17:39


farmář: No z mojí zkušenosti mají "bezudržbové" baterie buď tu díru na odvětrání a nebo třeba ta bannerka unibull měla klasické zátky které ovšem bez specielního nástroje nejdou otevřít a v těch zátkách je nějaká prodyšná blbost co pouští ven pouze ten plyn. Ono nejde totiž o odpařování vody jako takové ale o ten vodík právě vznikající při dobíjení. Ale to je nějaká chemie... Díky tomu se to pod tou sedačkou asi pokazilo, takže tu bez díry na odvod už nechci i když to jsou opravdu dobré baterie. A prý "bezudržbové" baterie nejsou. Každá se musí čas od času zkontrolavat. Pokud to tedy není nějaká ta gelová a tak...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

06.01 2011 18:06


farmář:
DR, ještě že nejsi hudbník....
Právě že jsem, tedy spíš, byl jsem. Ale to jsou už moje soukromé problémy, které s baterií nemají souvislost ani zdánlivou a proto nechci zasí..t toto téma. V každém případě jsem vděčný za rady a osvětlení problému. Díky všem!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

08.01 2011 0:50


Tak baterie je na místě, jen bych potřeboval pro jistotu někoho, kdo umí proměřit zda je správně dobíjena abych jí hned zase nezlikvidoval. Je tu prosím někdo takový z Prahy?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

08.01 2011 0:52


Přilož voltmetr za chodu motoru, 13,8 až 14,4V
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

08.01 2011 0:57


Hanys:
Přilož voltmetr za chodu motoru, 13,8 až 14,4V

Kdybych ho měl, rád bych přikládal. Alébrž ho nemám, pěkně prosím, smutně koukám. 13,8 - 14,4V?! Tak moc? I když, asi to sníží případné odběry, že?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

08.01 2011 1:04


Tyhle volty to musí udržet za všech okolností, otáček, zátěže i teplot. Pokud nemáš voltmetr v autě, stojí dnes univerzální do stovky. Špatné nejsou ani diodové, kde jsou značená rozhodující napětí jak pro baterku v klidu i při nabíjení. Většinou 6 diod. Cena - pár pětek, naposled jsem je viděl v jednom lidovém marketu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

08.01 2011 1:12


OK, první cesta po znovuzprovoznění auta bude tedy zítra do nějakého obchodu pro voltmetr.
Myslel bych, že 13,8 - 14,4 je moc, ale vím o tom kulový, takže budu věřit. Díky za radu.
nahoru

sponzor





08.01 2011 1:12


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

08.01 2011 1:18


V autopotřebách v nějakém marketu se chytíš i s tím dioďákem, uvidíš cenově. Nemusí se přepínat a má už i svorky na kontakty baterie
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

08.01 2011 9:19


DR: Hanys: A4 nema voltmeter na budikoch ?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.8. 2008
Příspěvků: 348 | Témat: 9

08.01 2011 9:56


SCORPION:
DR: Hanys: A4 nema voltmeter na budikoch ?


Bohužel, právě že nemá. Přitom místa tam je relativně dost, kdyby to tam chtěli dát.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 19.4. 2010
Příspěvků: 11 | Témat: 4

09.01 2011 14:37


zdravim, ted jsem daval novou baterku. vše je ok až na to že mi svítí kontrolka ESP* a nejdem mi dálkově centrál. má s tím někdo nějakou zkušenost? děkuju
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

09.01 2011 15:15


SCORPION:
DR: Hanys: A4 nema voltmeter na budikoch ?


Podle výbavy, některá jo, některá ne. Pro hejno uživatelů a hlavně uživatelek nepotřebný budík. Já ho mám docela v oblibě, jsou to spolu s teploměrem jediné dva budíky, co mi dělají radost
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

09.01 2011 15:24


A4 B6/B7 nema, B5 jen s funkci plabuniho pocitace (Maxidot*)..
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email