Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 190 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 184
Uživatelů: 6
Celkem: 190

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

28.08 2010 11:36


čeho je moc, toho je příliš (kapka k přetečení:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

já si srát na hlavu nenechám, co vy?

zvažte, jestli se chcete připojit (nechci dělat referendum ani petici)
pokud ano, tak ve finálním textu ke stažení jen každý z Vás doplní své jméno a odešle. Kdo má FB, prosím nalinkujte, rozešlete, udělejte skupinu, je mi jedno jestli podpoříte nebo ne

takže první z řady bude toto:
tenhle text ještě trošku uhladím (je to teď rychlý draft) a pak rozešlu nejen na jeho emaily. Zvážím ještě možnost nějaké formy stížnosti ohledně tohohle ekoteroristického zákona.


Citace:
Vážený pane bývalý ministře životního prostředí Bursíku,
Obracím se na Vás s žádostí.
Jakožto zodpovědný člověk za největší podvod 20tého století jste jediný kdo mi může pomoci.
Ani v tom nejzelenějším zákoutí svého mozku nemám potřebu ani chuť financovat nehoráznost jménem sluneční elektrárny a proto mi prosím sdělte mi Vaši adresu kam Vám mám zasílat složenky a vyúčtování rozdílů mezi mojí vlastní spotřebou elektřiny a Vaším ekoteroristickým solárním paskvilem.

Budu velmi rád, když si budete rozdíl cen a tímpádem i zvýšení ceny pro "neekologické" odběratele financovat sám.

Jsem si naprosto jist, že s využitím elementárního selského rozumu pochopíte, že stejně tak jako vy se nepodílíte na financování nákladů mých koníčků, nebudu se v žádném případě podílet na financování Vašich.

V případě neshody s mou žádostí, předejte prosím mou žádost svým voličům, kteří Vaši eskamotérskou šou jistě podporují tudíž náklady za ni rádi ponesou. Já ne.

S úctou, vřelým pozdravem a díky za kladné vyřízení. Svou adresu mi prosím sdělte pomocí emailu, děkuji.
-----
Naposledy upravil Kriznik dne 19.09 2017 10:55, celkově upraveno 1 krát. (1% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





28.08 2010 11:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Anonymní





28.08 2010 17:21


Kriznik: Jojo, tohle vláda velice posrala...
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

28.08 2010 17:56


Chceš něco udělat, ale:
Kriznik:
bývalý ministře životního prostředí Bursíku,
to je ten pravý na odpovědnost
Kriznik:
Budu velmi rád, když si budete rozdíl cen a tímpádem i zvýšení ceny pro "neekologické" odběratele financovat sám.
to je reálné, jako že Paroubek bude šéfem OSN
Kriznik:
V případě neshody s mou žádostí, předejte prosím mou žádost svým voličům
už žádné nemá
Kriznik:
náklady za ni rádi ponesou. Já ne.
spíš tohle by mě zajímalo, jak to uděláš? Přestaneš platit ČEZu?

Kriznik:
sdělte mi Vaši adresu kam Vám mám zasílat složenky
tohle jediný se dá asi zrealizovat, ale nikam to nepovede
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

28.08 2010 17:57


Proc zacinas Vazeny a koncis s Uctou?

Veris, ze tento ryze pokrytecky spolecensky zvyk prispeje kladnemu vyrizeni tve zadosti a naladi citatele do vstricne nalady?

Jako ironii to urcite vazeny nepochopi.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

28.08 2010 18:00


díky za větnej rozbor, máš pocit, že nevím co je a není realizovatelné?

ano klidně přestanu platit čezu rozdíl ve zdražení do doby než by soud projednal stížnost
ano věci co se rozhodnu udělat tak dotáhnu do konce ať je jakejkoli
ano tohle je jedna z nich

máš recht, jednodušší je nadávat u piva

tecka: základní slušná komunikace ještě nikoho nezabila ani nikoho nekousla
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

28.08 2010 18:12


Kriznik:
díky za větnej rozbor, máš pocit, že nevím co je a není realizovatelné?
ano klidně přestanu platit čezu rozdíl ve zdražení do doby než by soud projednal stížnost
máš recht, jednodušší je nadávat u piva

No z něčeho mám pocit, že ano, z něčeho že ne.
Pokud podáš stížnost na soud, tak tě to nezbaví povinnosti platit elektriku. Tak to prostě jej. Podat stížnost je cesta.
Nenadávám, pivo nepiju. Ale určitý věci jsou fakt boj s větrnými mlýny a odpor nemá cenu. Bo jsem možná paranoik, ale také realista a ne idealista. Tím neříkám, že se nemá za nic bojovat, akorát tenhle krajíc je asi mimo mísu.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

28.08 2010 18:18


někde se začít musí
nejsem žádnej vyzáblík, krajíce zvládám velké
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

28.08 2010 19:50


To zas bude paráda - šéf tlupy v šatlavě Ale jak něco upácháš, podepisuju se pod to
nahoru

sponzor





28.08 2010 19:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

28.08 2010 20:06


jdu taky do toho.. nejradši mám buchty s mákem
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 1.3. 2009
Příspěvků: 843 | Témat: 14

28.08 2010 20:14


jj solarni energie a dalsi radoby eko srajdy jsou velkej podvod hot to nese dobre e to prodava lidem

ZACHRAŇ PLANTU

v UK jsou stoho uplne magori u nas na to lidi taky slysi )))

ja leju klidne vyjetej olej k patniku )))) komu ublizim nikomu ta trava tam roste porad a je cimdal husci a veci ))) holt kvalitni mineral hojivo
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 974 | Témat: 42

28.08 2010 20:44


Romijn:

No z něčeho mám pocit, že ano, z něčeho že ne.
Pokud podáš stížnost na soud, tak tě to nezbaví povinnosti platit elektriku. Tak to prostě jej. Podat stížnost je cesta.
Nenadávám, pivo nepiju. Ale určitý věci jsou fakt boj s větrnými mlýny a odpor nemá cenu. Bo jsem možná paranoik, ale také realista a ne idealista. Tím neříkám, že se nemá za nic bojovat, akorát tenhle krajíc je asi mimo mísu.


dá se s tím něco dělat, pořídit si vlastní energetický ostrov, kterým si zajistíš nezávislost na zkur*eným ČEZu. Jen ty náklady na vybudování jsou krapet mimo možnosti normálních lidí, i když už taky ne...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

28.08 2010 22:38


Neměl by to dostat i parlament,Bursík si to neschválil sám.Co je FB?
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

28.08 2010 22:52


adelka84:
dá se s tím něco dělat, pořídit si vlastní energetický ostrov, kterým si zajistíš nezávislost na zkur*eným ČEZu.

c c c ... to jsou mi věci.
Víš, že ti nezkouladují nic, co nemá elektrickou připojku?
Víš, že i když máš na střeše solární panely, nebo na zahrádce větrnou elektrárnu, nebo v potoku vodní elektrárnu, tak nejdřív musíš ČEZu vyrobenou elektřinu prodat a stále spotřebovávat tu jejich?

Pseudo nezávislý energetický ostrov je diselagregát, kotel na dřevo a svíčky ...
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

28.08 2010 22:56


Romijn: ale ale
vůbec nikdo mě nemůže donutit, abych elektřinu vůbec měl
a co mám na střeše a na svém pozemku je jen a jen moje věc

pokud jsem odpojen od sítě, můžou mi políbit leda prdel
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

28.08 2010 23:20


Kriznik:

no tak to se Pavle sakra pleteš.. Romijn má fakt pravdu pokud se budeme bavit o novém baráku který si budeš stavět.. s tou kolauadací má fakt recht..

jo pokud nějaký máš nezaplatíš ČEZu tak jsi bez elektriky a ber ji kde chceš..
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

28.08 2010 23:22


tak to se sakra nepletu
kolaudaci do toho nemotám, odpojit od elektriky se můžu nechat kdykoli budu chtít

ukaž mi zákon, kde máš napsáno, že mít elektřinu je povinnost? to mě fakt zajímá
nahoru

sponzor





28.08 2010 23:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvků: 3205 | Témat: 79

28.08 2010 23:26


Kriznik: nooo...kdyz se nechas odpojit a postavis si na zahrade vrtuli,tak vis koho se budes muset zeptat na provozovani....
kdyz si postavis nedotovane panely,koho vyjadreni budes mimo jine potrebovat?
No,je to v prdeli.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

28.08 2010 23:29


od elektriky se odpojit sice můžeš pavle ale jakýkoliv jiný zdroj kterej budeš mít ti někdo musím požehnat..

a požehná ho pouze tehdy když to prodáš nejdříve do sítě.. a proč ne je to za supr peníz.,.

ale pokud budeš úplně bez proudu tak pak máš samozřejmě pravdu.. sice nevím jestli je to real..
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

29.08 2010 0:23


Nechapu proc tolik povyku pro takovou drobnost, srat na hlavy si nechavate uz 20let. A jeste se tetelite blahem.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

29.08 2010 0:28


tecka:
srat na hlavy si nechavate uz 20let. A jeste se tetelite

A jak ses z toho vymanil ty?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

29.08 2010 0:39


Romijn:

A jak ses z toho vymanil ty?


Sundal jsem ruzovoucke bryle a prestal se bat rict to nahlas, za coz jsem si vyslouzil titul komous.

Uz kdyz Vodicka projevil lasku ke sluzebnimu vozu zn. Chrysler a ten druhy plivnik si koupil za statni SUV protoze ma psa a musi ho vozit, bylo jasne ze to speje k velkemu pruseru.

Akorat se to porad tykalo omezenych skupin lidi, takze kdyz neslo o vase prachy, divali jste se jinam.

Tam okradli lidi v kampelickach, pohoda, tam zkrachovali banky po Klausove kure, pohoda, moja ne, tam kradli napred statisice, pak miliony ted desitky mld, pohoda, ja to neplatim. A ted najedou lidi zjistuji ze jo, ze stat nic nema, co mel, nechal rozkrast a na vse dalsi si bude brat penize od nich, to je probuzeni.

Breci se tu nad Bursikem, jako by to schvalil sam, pritom to odhlasovala cela slavna Topolava vlada pod vlajkou ODS. Aspon vidite jak umi planovat a mysli ... na sebe.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

29.08 2010 0:45


tecka:
Sundal jsem ruzovoucke bryle a prestal se bat rict to nahlas, za coz jsem si vyslouzil titul komous.

Vždycky jsi Franto říkal co si myslíš, to se nezměnilo.
Taky ten co nejvíc křičí - má nejvíc oponentů. Souhlas.
Titul komouš není nadávka, ale konstatování. Pokud věříš tomu co říkáš, tak je to tvoje přesvědčení a není se za co stydět.

Otázkou mi zůstává, jak se tě to, co se děje všude kolem nás NETÝKÁ a týká se jen NÁS (bez tebe) ...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 2075 | Témat: 19

29.08 2010 3:50


Pavle, pod všechno co píšeš bych se podepsal, ale tak před pěti lety, dnes to postrádá smysl...

Když se solární elektrárny začly dotovat, říkal sem že si toho planeta nevšimne a nás to bude stát peníze... A tak polovina lidí si u toho ťukala na čelo, protože přece bych neřešil nějakejch pár kaček, když jde o budoucnost našich dětí, o planetu a já nevim co všechno... A ty lidi mění názor až dneska, až když se mnou začala souhlasit mladá fronta a televize nóva a hlavně když to začly cejtit i na svejch peněženkách...

A na demokracii je krásné, že za solární elektrárny přece nezodpovídá Bursík, prošlo to přeci demokraticky parlamentem, který jsme si sami zvolili -> je to to jediné správné a požadovat jakoukoliv "náhradu škody" po soudech nelze...

Jestli se nemýlím jsou solární elektrárny masivně dotovány od roku 2005 (výkupní cena přes 13kč/kW) a zhruba od té doby mi leží v žaludku... To, že se letos našlo výrazně víc investorů než v předchozích letech už mě nevytočí... To, že se čím dál víc píše anti-zeleně mi radost dělá, jen se děsím co příjde pak

Ještě si neodpustím otázku na závěr - kdyby se fotovoltaika nedotovala skrz výkupní ceny, ale přímo ze státního rozpočtu (čili z daně z příjmů, z DPH, z deficitu a pod) - všiml by si toho někdo?

PS.: Nějak mi to dneska ujelo, doufám že zas dlouho do žádné politické diskuse nezabřednu, ufff
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

29.08 2010 5:23


Solární elektrárny: Platíme všichni zisk některým ve jménu "vyššího dobra"
Dotované stavební spoření: Platíme všichni zisk některým ve jménu "vyššího dobra"


Různí se jen sumy a úředník, který přerozděluje. Mám radost, že to konečně začíná lidem docházet.

Apropos, nevím co se čuříte. Postavte si vlastní solární elektrárnu, já aspoň část ze svých daní dostávám zpět
nahoru

sponzor





29.08 2010 5:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

29.08 2010 6:27


směřuje to do řadné p..i
odjebat se odtud
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

29.08 2010 11:51


Romijn:
A jak ses z toho vymanil ty?

on se z toho nevymanil, protože tu pořád žije
jen si to utopicky myslí, že když bude jen nadávat tak něco změní
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

29.08 2010 12:11


Kriznik: Romijn:

s tím co píše, pokud tedy není placenej, nebo neprovokuje, tak se obávám že brzy chocholouškov..

začíná mi ho být skoro i líto.. fakt
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

29.08 2010 19:23


ricom:
s tím co píše, pokud tedy není placenej, nebo neprovokuje

placenej není, provokuje schválně, aby lidi přemýšleli ...
jenže hledej jehlu v kupce sena ...

root:
Apropos, nevím co se čuříte. Postavte si vlastní solární elektrárnu, já aspoň část ze svých daní dostávám zpět Wink

Konečně to někdo napsal
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

29.08 2010 19:30


root: Ale to nejde postavit si elektrárnu pro vlastní potřebu a nebrat od ČEZu a tu zlodějskou zase nechci já.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

29.08 2010 19:31


Romijn:

Konečně to někdo napsal


taky už nebude tak jednoduché postavit elektr. solar.. už ty dotace tak štědré nejsou a asi bude ještě hůře bohudík

ale kdo to udělal ten si píská
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email