Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 27 září 2024
Celkem je zde 1073 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: abelaska
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 713
Online návštěvníků
Návštěvníků: 1069
Uživatelů: 4
Celkem: 1073

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

27.08 2010 20:20


Zdravím,právě jsem si koupil a8,rok 99,podle býv.majitele je to určitě s8 ale doklady má z a8 kód motoru podle tp je AKH ale na motoru jsem prozatím žádné číslo nenašel,o přestavbě nic psáno v tp není a že prý k přestavbě taky nic bližšího neví,vinko souhlasí a snad neni ani nijak vařený,budiky,prahy mají označení s8
Jak se tedy dá poznat co jsem to vlastně koupil?

mám na ní 16tky plecháče,hrůza-co koupit na zimu a kolik si tak mam nachystat díky moc Kubajsník
nahoru

sponzor





27.08 2010 20:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 1348 | Témat: 57

27.08 2010 20:21


nahod foto to bude lepsi to kazdej pak pozna..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

27.08 2010 21:29


kubajsnik:
http://www.autospace.cz/?cl=cz@auto&car=14402-audi-s8-

Další pacoš se starou osmou která je i není s8, no těžko říct, staré s8 nebyly v automatu, tohle je přestupnej rok moh už tam být, každopádně ta výbava je strašná nemá to ani velkou navi na ten rok ani recara, tak k čemu potom je taková s8?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

27.08 2010 21:40


za ty prachy sem rád že jí mam,dal sem za ní pulku co je cena na inzerátu,má bufíka což ocenim,jeto hlavně pro manželku,v zimě se dostane všude,má to místo vectry,tak to je nebe a dudy akorát nevim co sem vlastně koupil,
svez se v tom kamarád co má motor 4,2 v bugyně a řikal že mi točí o tisíc víc jak jemu neboli 6600ot/min
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

27.08 2010 21:43


kubajsnik:
Motor je s S8. Ale je to nějaká divná S8, asi silně individualizovaná.
Naposledy upravil root dne 27.08 2010 21:45, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

27.08 2010 21:44


kubajsnik: jestli je tam opravdu motor AKH, tak ten má 250kW a ty se dávaly opravdu do S8

Takže to nasvědčuje tomu, že máš S8, ale najisto to netvrdím....třeba někdo vyměňoval motor nebo něco. Každopádně motor z S8 máš
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

27.08 2010 21:55


kubajsnik:
za ty prachy sem rád že jí mam,dal sem za ní pulku co je cena na inzerátu,má bufíka což ocenim,jeto hlavně pro manželku,v zimě se dostane všude,má to místo vectry,tak to je nebe a dudy akorát nevim co sem vlastně koupil,
svez se v tom kamarád co má motor 4,2 v bugyně a řikal že mi točí o tisíc víc jak jemu neboli 6600ot/min

Motor možná máš, nevím k čemu je ti sice 6600ot asi k tomu abys jej brzo přidřel, to je jeho velká nevýhoda právě ty otáčky-ty se hodí spíš do závodních aut, kde potřebuješ nabrat zrychlení, ale de jsou otáčky tam je potřeba přesnosti a kvalitního mazání a to už starý motor bohužel nemá. Dej si na ten motor pozor, už jsem s8 viděl nejednu po go. Každpodáně ten zbytek je mizerný, hlavně jak je to celé polepené jak nějaká levná hračka. Kolik jsi za ní dal? Ta poloviční cena by odpovídala tomu co je vidět na fotkách, zbytek nelze posoudit.
nahoru

sponzor





27.08 2010 21:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

28.08 2010 8:50


65000,- nemá tk,udajně nový brzdy sou na výměnu,kola taky,nefunguje jeden Xenon*,přední nárazník dole na opravu,vybrace okolo 140km/h doufam že to bude kolama
ty otáčky sem netahal nahoru pro zadření motoru ale jak sem psal chtěly sme
vědět kolik točí při jízdě ale stejně bych chtěl najít typ motoru přímo na motoru,nejradši bych zajel někam do audi at mi o tom autě něco řeknou,víte v Praze o takovym servisu?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.7. 2008
Příspěvků: 133 | Témat: 0

28.08 2010 9:55


No já si myslím, že ty doklady k tomu autu patří možná jen z části už jen proto,že v roce 2000 měly jiná světla, jinou přístrojovku atd. To se měnilo v 99. Zkus si někde na plastech najít rok výroby. Jinak co vím tak S8 měla vždy TT, manuál byl jen na přání.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.7. 2008
Příspěvků: 133 | Témat: 0

28.08 2010 10:05


Kód motoru je umístěný tady: http://ulozto.cz/5687627/kod-motoru.pdf
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

28.08 2010 14:03


petr jng:
No já si myslím, že ty doklady k tomu autu patří možná jen z části už jen proto,že v roce 2000 měly jiná světla, jinou přístrojovku atd. To se měnilo v 99. Zkus si někde na plastech najít rok výroby. Jinak co vím tak S8 měla vždy TT, manuál byl jen na přání.

Pleteš se, právě do rou 99" byly jen manuály, automat je vidno právě až v roce 99" nahoru. Jednoduché buď je vše legální a je to ochuzená stará S8, nebo je to nějaká přestavba a kdysi se dělaly přestavby tak že se do nového tp zapsaly údaje o nové káře, takže papíry můžou být s8 ale auto a8 sline ale podle toho co píšto vypadá a tváří se to jako opravdová stará s8 v automatu a s motorem 250kW. Jinak cena je stejná jak jsem koupil já a8 na CH papírech ale před 3lety. Jestli má ještě papírovej štítek nalepený na plastu jak je rezerva vem a vypiš si ty kódy do výbavy tady v garáži a zjistíš aspoň víc o výbavě přímo toho auta.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.7. 2008
Příspěvků: 133 | Témat: 0

28.08 2010 17:23


Nechci se hádat, ale S8 v manuálu je téměř neprodejná v USA a v evropě v této kategorii manuál moc žádaný taky nebude. Tady jich pár v automatu před 99 máš http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/miniSearch.html? [zkrácená url]
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

28.08 2010 19:21


Já se nehádám, tohle je prostě diskuze...je to vylej nalej ale můžu ti říct že se o tyhle auta zajímám už skoro 10let a kdysi nybyl vidět moc automaty, ted sem tam něco vypluje ven...
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.7. 2008
Příspěvků: 133 | Témat: 0

28.08 2010 19:40


Jedno je jasné, když facelift je od r.v. 99, tak toto není r.v. 2000
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.7. 2008
Příspěvků: 133 | Témat: 0

28.08 2010 19:43


Teď koukám, že píše r.v.99 a v inzerátu má r.v. 2000, takže to muže i sedět.
nahoru

sponzor





28.08 2010 19:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

28.08 2010 19:53


petr jng:
Teď koukám, že píše r.v.99 a v inzerátu má r.v. 2000, takže to muže i sedět.

99 je rok přelomu, vyráběly se oba modely ja facelift tak i stará a/s8. Něco jako rok 2002.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22163 | Témat: 587

28.08 2010 22:18


hoši, řešíte ptákovinu
do TP se píše rok uvedení do provozu nikoli výroba
jedině VIN* ti řekne vše

úplně stačí vinko hodit do etky a víš hned
takže nechte zbytečných teorií
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

28.08 2010 22:33


je jasný že auto který ztratí hodnotu ze 3mega na 60 tis bude mít nějakou tu mouchu,dodělávku...
Sem rad že to má nez.topení a radši si pospravim nárazník a pospravim světlo než abych dával za dodělání topení min.30 tis
A to světlo už svítí možná svítilo celou dobu,to poznam potmě
Rok psal v inzerátu 00 ale je uvedená do pr.unor 99 a podle toho papíru na rezervě kterej musí bejt origo ke kastli poněvadž by ho těžko někdo přelepoval je to vyrobeno 98 a má to 250kw ale o s8 ani zmínka
Brzdy jsou ta menší varianta zadek tuším pr.270mm a dělaly se i 28émm nebo tak nějak,každopádně přední brzdy sou nový a vzadu nový desky ale totální kotouče což neni taková hruza
Celou sem jí prolez a neni nikde bouraná ani nepatrně orezlá natož prorezlá
řízení bez vůle, nic neklepe,kola sem dal 17" ale et 48 se mi moc nezdá při zatáčce do leva to nějak blbne.. budu muset sundat kola jestli nedrhnou o kotouče či co,na místě je tam místa hromada tak nevim
díky vám všem
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

29.08 2010 11:55


kubajsnik:
je jasný že auto který ztratí hodnotu ze 3mega na 60 tis bude mít nějakou tu mouchu,dodělávku...
Sem rad že to má nez.topení a radši si pospravim nárazník a pospravim světlo než abych dával za dodělání topení min.30 tis
A to světlo už svítí možná svítilo celou dobu,to poznam potmě
Rok psal v inzerátu 00 ale je uvedená do pr.unor 99 a podle toho papíru na rezervě kterej musí bejt origo ke kastli poněvadž by ho těžko někdo přelepoval je to vyrobeno 98 a má to 250kw ale o s8 ani zmínka
Brzdy jsou ta menší varianta zadek tuším pr.270mm a dělaly se i 28émm nebo tak nějak,každopádně přední brzdy sou nový a vzadu nový desky ale totální kotouče což neni taková hruza
Celou sem jí prolez a neni nikde bouraná ani nepatrně orezlá natož prorezlá
řízení bez vůle, nic neklepe,kola sem dal 17" ale et 48 se mi moc nezdá při zatáčce do leva to nějak blbne.. budu muset sundat kola jestli nedrhnou o kotouče či co,na místě je tam místa hromada tak nevim
díky vám všem

Nárazník doporučuji vyměnit za nový a to z jednoho důvodu-na s.m.a8/s8 se používal zvláštní druh plastu je to tvrdé jak sklolaminát, blbě se to zpravuje a po slabším nárazu nebo vlivem nepříznivých teplot zase dojde k prasknutí-řešil jsem to nekolikrát. Facelift už má měkčí plast ale taky hodně kvalitní. Nezávislé sotjí sice od 30tis nahoru to máš pravdu, ale jde sehnat použité sám sháním přECI* jen na ty 3měs se to vyplatí, přijdeš do teplého auta s teplým motorem a žádné škrabání skel. Ohledně těch kol nemusí dřít o brzdy, ale třeba o vyhlý podběh(plastové nadookolí) stačí málo. Hlavně ať brzdy fungujou jak mají a automat dobře řadí a není co řešit.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

29.08 2010 21:23


na aukru sem koukal na použitej nárazník 94-98 za 8 tis a totálně rošlehanej za 2000,- každá pitomost je předražená nesmyslně,měl sem bmw patrola subaru...ale takovýhle nesmylný pálky sem neviděl,nádobka ostřikovačů 2000,- spadly z jahody...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

29.08 2010 21:56


kubajsnik:
na aukru sem koukal na použitej nárazník 94-98 za 8 tis a totálně rošlehanej za 2000,- každá pitomost je předražená nesmyslně,měl sem bmw patrola subaru...ale takovýhle nesmylný pálky sem neviděl,nádobka ostřikovačů 2000,- spadly z jahody...

Jo kámo máš a8 něco jako bmw7 nebo mbS, podívej se na ceny nových dílů a dosah staších nd a potom srovnávej. Doporučuji ještě kouknout na allegro.pl.
Ty nd z Třince to je známý, rozebírá osmičky má toho plno, nezapomeň že tam jsou dva modely před a po faceliftu, ty máš ten 94-98!
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

29.08 2010 22:12


Jinak co se týče těch nd hlavně teda Karoserie*, já to vyřešil tím způsobem že jsem postupně ji předělal na facelift, přední nárazník se mi podařil sehnat za 4tis ale výhoda byla ta že je ze 2dílů a já postupně sehnal jeden, potom druhý a hledal jsem skoro rok než jsem našel za tu cenu co jsem koupil. Vše je jen o čase, když nespěcháš, ale hledáš koupíš dobře, ale musíš hledat. Je to prostě a8.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

29.08 2010 22:17


měl sem 75Oil a např.převodka řízení nová 85tis a na vrakáči 2000,- pravda byl to rok 94 ale stejnak,dee o to jakej je o díly zájem a třeba na tom aukru sem neviděl že by někdo něco koupil
takže mi tam třeba ten nárazník nepude z roku 99? bude to chvíli trvat než se vtom začnu orientovat,jdou na ty moje světla sehnat čirý skla? mam to na plakátu a je to bomba

přední brzdy sou nový ale pískaj,bůhví co to je zač-nějakej tip?
nahoru

sponzor





29.08 2010 22:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

29.08 2010 22:21


Hm když vidim jak je snadno poškoditelnej tak ho zpravim a vzimě až ho dodělam o nějakou ledovou kru tak ho už snad budu mít sehnanej jinej
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

29.08 2010 22:27


koukam na ty tvoje brzdy mam uplně jiný 4 destičky na kotouč a sou šroubovaný,je to jenom rozdíl ve stáří?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.7. 2008
Příspěvků: 133 | Témat: 0

30.08 2010 8:33


Brzdy mají několik možností, je to dané ročníkem a výbavou.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

30.08 2010 19:03


kubajsnik:
koukam na ty tvoje brzdy mam uplně jiný 4 destičky na kotouč a sou šroubovaný,je to jenom rozdíl ve stáří?

Jsou protože já tam nemám origo brzdy které jsou ne na brždění ale na hovno, ale mám tam brzdy z novějšího modelu a8 průměr kotoučem 360mm. A8 D2 má buď 314 nebo 323mm ani jedny brzdy nebrzdí když opravdu potřebuješ zastavit např nad 120km/HOD*. Chvíli pomůže když dáš nový kotouč a desky ale ty stejně po čase zakalíš, jsou to malé brzdy na tak velké a těžké auto. Nárazník dáš ale jen v kombinaci se světlama a s kapotou, v blatnících stačí potom udělat jinak výkroj na světlo, ale je to na tobě já to udělal, vyšlo mě to cca na 20tis komplet a je to přECI* jen rozdíl když se podíváš na po a před faceliftem. Potom zrcátka obě velká, zadní nárazník s chrom lištou a už je to o něčem jiném. Odkud vlastně jsi?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

31.08 2010 9:35


z Prahy a prodloužený víkendy na šumavě,ten předek máš na mysli ten na fotce tvýho profilu? ty kola máš moc hezký,18"? už sem to přezul na zimu 17" 235/55,
ale et mam 45 mělo by bejt asi menší ? šly by tam dát třeba centimetrový podložky a dlouhý šrouby?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 27.8. 2010
Příspěvků: 17 | Témat: 2

31.08 2010 9:52


Jak sem psal že mi ty nový alu dělaj nějakou rotiku v zatáčkách tak sem sundal kola a nikde ani známka toho že by třeba závaží drhlo o brzdič,nikde nic a při prušim brždění se nám 2x stalo že auto cukne a pedál jakoby se s řidičem pral,jinak ty brzdy mam těch 314mm a zadek 270-může tyhle brzdy mít s8?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email